НАЧАЛО » българия

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България - област Благоевград, за периода 24 - 29 септември 2019 г. - 1 част

fb
3E news
fb
20-09-2019 12:00:00
fb

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Благоевград  

На 24.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград: Долна Дъбрава, Имот 000143, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, Стамовица, Юрто, Яновски Рид

На 24.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 7-ма Рилска Дивизия 2, 4, Александър Стамболийски 35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Васил Априлов 6, 20, 21, 18, 19, 22, 16, 23, 8, 14, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Васил Левски 3, 3, Васил Левски 2, Васил Левски 29, 37, 49, 39, Георги Бенковски 1, 6, 8, 7, 9, 4, 3, 8, 5, Григор Пърличев 7, 5, Даме Груев 42 А, 42 Б, 42 блок -А, 42, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Дойран 15, Евтим Драганов 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Запад, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Илинден 2, 3, 2а, 1а, 1, 5, 1, кв. 216 В, 2-ри Микрорайон, Климент Охридски 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Крушево 18, 16, 16, Кузман Шапкарев 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Люляк 18, 19, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, местност Чакалица Офис, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2, Пазара Ателие, Павилион, Канцеларии, Петър Зографски 13, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 59, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Промишлен Пазар, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Св. Димитър Солунски 30, Стефан Стамболов 33, 47, 37, 43, 41, 51, 49, 45, 35, 39, Страцин 11, 10, 18, 9, Страцин 8, 6, 3, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, УПИ IV-537, кв. 124, Хилендар 2, Чакалица 2а, 2, 4, 2, 6, 149, Офис, Администрация

На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: махала Милово Тп Милово, къща

На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Българчево: 029023, 061033, Жилище

На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Горно Хърсово: Горни Валог, махала Буровци къща, махала Горни Двояци къща, махала Долни Двояци къща, махала Мъртвако къща, махала Панчовци къща, Жилище, Помпа За Напояване, махала Пържово къща, махала Стойковци къща, махала Тачовци къща, махала Шоповци къща, Присоето, Ровината, 2

На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград: Адиница, Бобови Ниви, Землището на С. Дъбрава, Зимниците, Кромидището, местност Клено, Стоп. Постр. До 35 кв. М, Жилище

На 24.09.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: Тевнико

На 24.09.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Благоевград: Баларбаши, Еленово Цех, Кафе, Иван Михайлов 66, К. и Никола Хайдукови 91, 95 Алфа, 93 Хелиос-2, 93 2, местност Баларбаши Жил. Сграда- Вр. Стр, местност Бачиново Офис, Комплекс, РесторантСити Парк, Механа, Кафе, Параклис, местност Медунски Андък Омега, Хелиус-1, Р-Н Рибарника, Стефан Стамболов 13, Цар Борис I 27г, 27б, 29, 27и, 27к, 27в, 25, 27, 27д

На 24.09.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград: извън регулация, До С. Дъбрава, местност Духче Баир

На 24.09.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Еленово, Общ. Благоевград: 006009, 006010, 035028, Въчевица, Еленово, Изгрев, Имот 27231. 501. 203, местност Буковец, местност Валтата, местност Гошевица, местност Еминова Нива, местност Лесовица, местност Ушите, местност Чуката, ПИ №27231. 501. 268, Пи-125 кв. 12, С. Еленово, М. Еминова Нива,, Смриковица, УПИ V-282, кв. 5, УПИ XV-117, кв. 2, УПИ XxI-280, Кв. 5, УПИ №Х, кв. 1, УПИ Х-182, кв. 5, УПИ-I-205, Кв. 8, УПИ-III-214, 212, 301, Ушите

На 24.09.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Изгрев, Общ. Благоевград: 005014, 005018, III-357, Айдаровско Дере, Васил Левски 40, 99, 59, местност Айдарово, местност Кури Дере, ПИ №000208, ул. Предел 3, УПИ II-330, кв. 27, УПИ VI-405, кв. 26, УПИ XI-497, кв. 27, УПИ XV-391, Кв. 6, УПИ-І-394, Кв. 13, УПИ-Х-159, Кв. 4, 1,,, Жилище, 1, Жилище

На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Логодаж: УПИ-ІV-195 кв. 14, Голяма Нива, махала Савева, УПИ III-32, УПИ VII-46, кв. 6, Жилище, къща

На 25.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 7-ма Рилска Дивизия 2, 4, Александър Стамболийски 35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Васил Априлов 6, 20, 21, 18, 19, 22, 16, 23, 8, 14, Васил Левски 2, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Васил Левски 29, 37, 49, 39, Васил Левски 3, 3, Георги Бенковски 1, 6, 8, 7, 9, 4, 3, 8, 5, Григор Пърличев 7, 5, Даме Груев 20, Даме Груев 42 А, 42 Б, 42 блок -А, 42, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Дойран 15, Евтим Драганов 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Запад, Илинден 2, 3, 2а, 1а, 1, 5, 1, Илинден 6, Магазин, 12, 13, кв. 216 В, 2-ри Микрорайон, Климент Охридски 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Крушево 18, 16, 16, Кузман Шапкарев 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Люляк 18, 19, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, местност Чакалица Офис, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2, Пазара Ателие, Павилион, Канцеларии, Петър Зографски 13, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 59, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Промишлен Пазар, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Св. Димитър Солунски 30, Стефан Стамболов 33, 47, 37, 43, 41, 51, 49, 45, 35, 39, Страцин 8, 6, 3, Страцин 11, 10, 18, 9, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, УПИ IV-537, кв. 124, Хилендар 2, Чакалица 2а, 2, 4, 2, 6, 149, Офис, Администрация

На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Еленово Видео, 13, 12, Супермаркет, С/У Бл. 13, Каравана, 14, Офис, 12, Срещу Бл. 12, Аптека, Сервиз, 11

На 26.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 7-ма Рилска Дивизия 2, 4, Александър Стамболийски 35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Васил Априлов 6, 20, 21, 18, 19, 22, 16, 23, 8, 14, Васил Левски 29, 37, 49, 39, Васил Левски 3, 3, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Васил Левски 2, Георги Бенковски 1, 6, 8, 7, 9, 4, 3, 8, 5, Григор Пърличев 7, 5, Даме Груев 42 А, 42 Б, 42 блок -А, 42, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Дойран 15, Евтим Драганов 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Запад, Илинден 2, 3, 2а, 1а, 1, 5, 1, Илинден 6, Магазин, 12, 13, кв. 216 В, 2-ри Микрорайон, Климент Охридски 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Крушево 18, 16, 16, Кузман Шапкарев 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Люляк 18, 19, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, местност Чакалица Офис, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2, Пазара Ателие, Павилион, Канцеларии, Петър Зографски 13, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 59, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Промишлен Пазар, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Св. Димитър Солунски 30, Стефан Стамболов 33, 47, 37, 43, 41, 51, 49, 45, 35, 39, Страцин 8, 6, 3, Страцин 11, 10, 18, 9, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, УПИ IV-537, кв. 124, Хилендар 2, Чакалица 2а, 2, 4, 2, 6, 149, Офис, Администрация

На 26.09.2019 г. /14:00 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски 5, 13, Имот 04279. 818. 47, Полето, Тухларната, УПИ V-45, кв. 7, УПИ XVI-163, 164, кв. 8, Жилище, 1, 02028

На 26.09.2019 г. /14:00 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Благоевград: Грамада Жилище, Еленово 20, Кузман Шапкарев 5, М. Чикуто 04279. 35. 1, местност Герено Жилище, Помпа За Напояване, Битово Стопанска Сграда, Селскостопанска Сграда,,, Стопанска Постройка, Помпа За Напояване, местност Среден път-Ш-9 Помпа За Напояване, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, Мир 28, пътен Възел, Средния път-Ш. 09, Стоимен Календерски 13

На 26.09.2019 г. /14:00 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Бучино: Ахмедово, Бучака, До Моста на Р. Струма, Лозята, махала Каракачанка, махала Мичевци къща, местност Долно Поле, местност Лозята, местност Полето, местност Текето, местността Чукарски Рид Скз Бучино, Стопанска Постройка, Община Благоевград, махала Тасковска, Текето, Гараж, къща, Жилище, къща, Жилище, Жилищна Сграда

На 26.09.2019 г. /14:00 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Българчево: 029023, 061033, местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища, УПИ I-110, кв. 5, Жилище, къща, Жилище

На 26.09.2019 г. /14:00 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Дренково: 23652. 730. 2, махала Балевска вила, местност Реката къща, ПИ №081045, С. Дренково, Община Благоевгр Д, Старите Къщи-Р, къща, Помпа За Напояване, къща

На 26.09.2019 г. /14:00 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Зелен Дол: местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката, База, Работилница

На 26.09.2019 г. /14:00 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Лешко: 1

На 26.09.2019 г. /14:00 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Логодаж: Гръчка махала, махала Гелинска, махала Мазневци, махала Нединска, местност Кръста, местност Палански Валог, Юрто, Селскостопанска Постройка До 3,,, Стоп. Постройка, Жилище

На 26.09.2019 г. /14:00 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Разлог: Света Екатерина 30

На 26.09.2019 г. /14:00 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Рилци: кв. Хисарлъка, местност Тополите, УПИ VI-465, Кв. 27, Цигларката

На 27.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 7-ма Рилска Дивизия 2, 4, Александър Стамболийски 35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Васил Априлов 6, 20, 21, 18, 19, 22, 16, 23, 8, 14, Васил Левски 3, 3, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Васил Левски 2, Васил Левски 29, 37, 49, 39, Георги Бенковски 1, 6, 8, 7, 9, 4, 3, 8, 5, Григор Пърличев 7, 5, Даме Груев 20, Даме Груев 42 А, 42 Б, 42 блок -А, 42, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Дойран 15, Евтим Драганов 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Запад, Илинден 2, 3, 2а, 1а, 1, 5, 1, Илинден 6, Магазин, 12, 13, кв. 216 В, 2-ри Микрорайон, Климент Охридски 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Крушево 18, 16, 16, Кузман Шапкарев 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Люляк 18, 19, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, местност Чакалица Офис, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2, Пазара Ателие, Павилион, Канцеларии, Петър Зографски 13, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Полковник Дрангов 59, Промишлен Пазар, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Св. Димитър Солунски 30, Стефан Стамболов 33, 47, 37, 43, 41, 51, 49, 45, 35, 39, Страцин 8, 6, 3, Страцин 11, 10, 18, 9, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, УПИ IV-537, кв. 124, Хилендар 2, Чакалица 2а, 2, 4, 2, 6, 149, Офис, Администрация

Община Гоце Делчев  

На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски 7, 8, 2, 3, 10, 19, 12, 5, 11, 6, 17, 13, 25, 31, 24, Анещи Узунов 16, 13, 22, 23, 10, 7, 5, 18, 12, 21, 8, 2, 19, 14, 20, 3, 6, 17, 11, 1, 9, 4, 29, 33, 26, 31, 28, 24, 27, 25, 30, 10, 34, Асен Джикаров 4, 6, 3, 1, 8, 10, 11, Балтачица 3, 2, 9, 1, 7, 6, 4, 3, 5, 8, 13, 2, 52, 14, 33, 25, 51, 19, 37, 16, 43, 41, 45, 35, 17, 21, 12, 10, 49, 31, 23, 27, 15, 39, 28, Бузлуджа 3, 5, 10, 6, 4, 8, 2, 7, 12, 16, 9, 18, 3, 2, 10, 14, Васил Левски 22, 13, 11, 4, 14, 20, 8, 26, 7, 16, 6, 12, 10, 15, 17, 1, 30, 34, 26, 15, 28, 11, Вела Пеева 6, 11, 5, 3, 7, 9, 8, 4, 6, 14, 2, 1, 12, Даме Груев 1, 11, 17, 20, 14, 16, 25, 13, 2, 19, 4, 21, 6, 3, 10, 8, 11, 5, 12, 7, 15, Димо Хаджидимов 1, 20, 9, 7, 16, 5, 8, 10, 2, 19, 6, 4, 3, 12, 11, 15, 14, 1, Драма 25, 6, 18, 13, 12, 1, 11, 8, 3, 7, 14, 5, 22, 20, 15, 4, 19, 9, 2, 21, 25, 21, 23, 31, 27, Дунав 7, 6, 11, 17, 4, 15, 14, 3, 8, 9, 15, 10, 12, 19, 5, 10, 2, 13, 20, 1, 16, 28, 25, 23, 6, 11, 27, 18, 4, 11, Елин Пелин 25, 3, 9, 13, Тп-4, 41, 39, 23, 21, 28, 51, 42, 50, 49, 10, 12, 17, 44, 24, 34, 6, 35, 13, 26, 16, 43, 22, Тп-1, 37, 19, 20, 18, 23, 38, 67, 55, 8, 5, 53, 33а, 41, 59, 30, 29, 21, 33, 39, 45, 15, 4, 46, 76, 56, 65, 69, 64, 70, 5, 45, 77, 91, 52, 68, 58, 66, 82, 62, 79, 78, 13, 80, 83, 81, Тп-2, 59, 73, Тп-3, 71, 48, 10, 1, 7, 5, 70, 32, Илезица 1, Йордан Йовков 1, 2, 7, 8, 14, 6, 10, 4, 3, Кавала 1, 6, 5, 22, 32, 17, 14, 20, 30, 18, 4, 9, 7, 8, 2, 12, 3, 13, 24, 21, 26, 16, 22, Кирил и Методий 1, 4, 5, 7, Кокиче 4, 1, 2, 7, 18, 6, 8, 1, 10, 16, 24, 5, 26, 32, 28, 12, 22, 4, 14, 13, Крали Марко 1, 6, 4, 2, 3, Ленища, М. Ленища, Места 12, 1, 2, 6, 4, 10, 3, 8, 14, местност Вельов Рид Помпена Станция, Ханче, местност Лозята Времянка, местност Шатора Стопанска Постройка, Неврокоп 1, 34, 4, 16, 20, 23, 10, 18, 33, 19, 5, 7, 17, 28, 6, 11, 2, 13, 12, 24, 27, 1, 26, 5, Неуточнен Адрес Поща, Октомври 15, 10, 12, 2, 31, 24, 14, 16, 19, 17, 33, 27, 8, 5, 9, 23, 25, 18, 11, 6, 4, 29, 7, Орфей 7, 1, 2, 16, 6, 10, 8, 3, 13, 5, 9, 20, Отец Паисий 21, 52, 14, 17, 27, 12, 23, 19, 25, 18, 15, 9, 6, 7, 8, 3, 5, 1, 10, П. Р. Славейков 6, 8, 5, 4, 7, 3, 2, ПИ -778, Площада Магазин, 2а, Клуб, Павилион, Победа 1, 2, 4, Разпът, Родопа 8, 9, 10, 3, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев 8, 2, 1, 3, 9, 7, 4, 10, 13, 18, 12, Свобода 8, 5, 6, 3, 2, 1, Селище 4, Славянка 10, 3, 8, 7, 1, 13, 9, 6, 17, 5, 4, 13, Славянска 15, Слатина, Стопански Двор Времянка, Офис, Шивашки Цех, Помпена Станция, Теменуга 2, Тодор Паница 4, 9, 11, 3, 6, 15, 10, 12, 2, 8, Тридесет и Пета 15, 17, 2, 4, 3, 1, 11, 6, 5, 1, 13, 14, 6, Тридесет и Шеста 6, 9, 15, 6, 30, 10, 1, 20, 2, 2, Тъпане, УПИ Іі, кв. 44, Христо Ботев 16, 21, 15, 11, 10, 5, 16, 8, 22, 25, 17, 7, 13, 23, 6, 19, 1, 18, 2, Чавдар Войвода 2, 3, 10, 17, 4, 15, 6, 13, 12, 18, 11, 5, 1, 7, 8, 9, 12, Чешмите, Юрий Гагарин 2, 12, 4, 9, 10, 13, 5, 6, 1, 0

За периода 23-25.09.2019 г. /00:00 - 16:30 ч./ - Мосомище: Вец Топлика

На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Крибул: 262, Тп1

На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, кв. 10, Іх-108

На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Боголин: 253, Тп1

На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:45 - 16:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Теплен

На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Копривлен: Неуточнен Адрес Помпена Станция

На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Ново Лески

На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Хаджидимово: Мержането

На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Блатска: 030023, местност Бозукдермен, Тп2, Тп1

На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: местност Мочура

На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Гърмен: Маноле, местност Маноле

На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Дъбница: Двадесет и Втора 6, 16, 20, 8, 7, 10, 9, 12, 18, Двадесет и Девета 3, 7, 2, 4, 5, Двадесет и Осма 4, 1, 6, 2, 8, 10, Двадесет и Пета 17, Двадесет и Първа 1, 3 А, 4, 3, 6, Двадесет и Трета 12, 8, 10, 5, 6, 7, 1, 4, Двадесет и Шеста 3, 2, Двадесета 9, 2, 8, 13, 3, 12, 11, 5, 1, Дванадесета 8, Девета 28, 24, 9, 22, 25, 34, 9, 20, 2, 1, 19, 8, 6, 16, 13, 12, 18, 7, 11, 14, Деветнадесета 8, 5, 7, 4, 2, 3, 9, Десета 5, 9, 14, 3, 7, 1, 2, 12, 13, 11, Единадесета 8, 6, 3, 7, 5, 12, 10, 1, 12a, 4, Кюприжик, Неуточнен Адрес Поща, Осемнадесета 5a, 2, 9, 7, 21, 1, 17a, 20, 14, 19, 13, 12, 18, 8, 15, 11, 5, 17, 10, 4, 16, 22, Осма 3, 2a, 8, 2, 8а, 4, 1, Пета 4, 38, 28, 13, 5, 14, 7, 22, 2, 6, 30, 3, 1, 27, 11, 32, 19, 10, 36, 24, 34, 18, 42, 17, 26, 16, 15, Петнадесета 14, 2, 3, 4, Първа 7, 15, 8, 16, 31, 46, 1, 42, 27, 25, 32, 34, 22, 13, 36, 15, 29, 21, 23, 18, 33, 40, 35, 6, 8, 24, 38, 20, Седемнадесета 2, 3, 11, 4, 9, 8, 6, 7, Седма 9, 5, 13, 1, 11, 17, Стопански Двор Сграда, Цех, Трета 10, 11, 24, 10, 8, 14, 21, 1, 3, 25, 18, 5, 13, 26, 19, 16, 20, 9, 23, 2, 28, Четвърта 9а, 25, 6, 9, 4, 27, 18, 30, 38, 28, 44, 17, 13a, 32, 15, 12, 8, 7, 13, 1, 14, 5, 26, 31, 2, 34, 3, 42, 29, 36, 17, 34, Шеста 20, 36, 39, 32, 37, 30, 23, 34, 22, 38, 29, 28, 25, 27, 21, 31, 26, Шестнадесета 23, 9, 10, 15, 11, 13, 21, 1, 3, 2, 36, 28, 19, 4, 32

На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Хвостяне: 28028, УПИ-V, кв. 2, Тп1

На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Бяло Море 15, 38, 18, 16 16, 24, 26, 20, 22, 16, Гоце Делчев 1, 1, 11, 59, До Храм Св. Богородица, Илия Батаклиев 5, 8, 1, 2, 7, 4, 3, Калапот 5, 3, Кирил и Методий 8, 14, 12, 10, 8, 12, 14, 10, местност Мочура, Неуточнен Адрес, Отец Паисий 3 А, 19, 9, 7, 13, 1, 5, 2, 11, Панаирска Ливада 71,,, 11, 12, Панаирски Ливади 25, 22, 14, 34, 20, 10, 16, Прод, 30 Сграда За Търговско-Складова Д, 4, 28, 13, 12, 26, 8, 15, 11, 1, 17, Панаирски Ливади-Продължение 21, Времянка, Автоцентър, Пейо К. Яворов 16, 12, 18, 1б, 14, 11, Попови Ливади 1, 18, Рила Фтец Премиер, Руен 2, 1, Серес Гараж, Симеон Радев 1, 3, блок Топливо, 5, 11, 15 15, 15, 13, 9, 15, 21, 19, 17, Солун 2, 15, 7, 3, 14, 5, 9, 1, 13, 2, 15, 14, 9, 13, 3, 1, 7, 5, 20, 22, 10, 2, 12, 8, 6, 4, 11, Търговска 10, 16, 3, 2, 4, 7, 6, 8, 5, 41, Търлис 6, Хан Крум 11, 17, 13, 8, 15, Христо Ботев 3, 1, 3, 1, 9, 10, 1, 8, 5, 13, 3, 6, 11, 4, 2, 7, 12, Цар Симеон 6, 4, 3, 1, 1, 4, 3, 6, Цариброд 2, Царица Йоана 12, 2, 5, 11, 7, 1, 4, 9, 3, 8, 6, 3, 12, 11, 5, 8, 9, 4, 7, 2, 6, 1, 12

На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Ореше

На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Долно Дряново: УПИ-I, кв. 30

На 25.09.2019 г. /13:45 - 16:30 ч./ - Беслен: Парцел 227 По Плана на С. Беслен, Тп1, Тп1

На 25.09.2019 г. /13:45 - 16:30 ч./ - Илинден, Общ. Хаджидимово

На 25.09.2019 г. /13:45 - 16:30 ч./ - Копривлен: 000381, Васил Левски 8, 11а, Гоце Делчев 20, 22, 10, 14, 8, 6, 4, Драва 3, Драма 2 А, Времянка, 28, 30, 20, 34, 16, 36, 40, 60, 4, 42, 26, 50, 22, 6, 18, 14, 38, Завода 17, 28, 4, 2, 24, 26, 11, 5, 13, 22, 1, 23, 30, 19, 7, 9, 6, Илинден 2, 4, Кирил и Методи 3, 21, 41, 31, 29, 24, 17, 27, 15, 1, 9, 5, 2, 37, 33, 7, 13, 45, 19, Кокиче 28, 39, 23, 31, 33, 35, 17, 15, 30, 26, 27, 41, 51, 6, 49, 45, 47, 14, 19, 15, 11, 6, 17, 4, 12, 20, 10, 5, 3, 7, 16, 8, 1а, 1, 2, 22, 9, Паисий Хилендарски 35, 5, 8, 2, 6, 10, 14, Пи-000186, Свети Георги 1, 8, 3, 2, Славянска 6, Хіі-544 кв. 1, Христо Ботев 3, Цар Калоян 6, 7, Тп7, Тп2, От Тп2

На 25.09.2019 г. /13:45 - 16:30 ч./ - Ново Лески: М. Варадите, местност Варади, С. Ляски, Имот 501003,, Тумбите, Тп1, Тп2

На 25.09.2019 г. /13:45 - 16:30 ч./ - Петрелик

На 25.09.2019 г. /13:45 - 16:30 ч./ - Садово, Общ. Хаджидимово: М. Вършилата -Индентификатор №042003, Тп2, Тп1

На 25.09.2019 г. /13:45 - 16:30 ч./ - Хаджидимово: 015002, X-551, Кв. 44, Акация 13, 9, 4, 10, Ангел Кънчев 3, 3, 19, 7а, 11, 16, 1, 14, 2, 6, 18, 5, 8, 9, 10, 3, Баба Тонка 2, 5, 3, 1, 8, 6, 7, 17, 4, Бор 2, 14, 23, 3, 16, 14, 42, 42, Бреза 4, 5, 2, Васил Левски 6, Вихрен 2, 19, 12, 18, 24, 3, 26, 30, 10, 16, 9, 6, 14, 11, 5, 4, 1, 20, Възрожденска 24, 6, 7, 14, 12, 8, 5, 22, 1, 2, 3, 7 А, 16, 9, 10, 4, 19, 12, 28, 13, 16, 22, 5, 17, 3, Генерал Жостов 2, 5, 3, 6, 1, 8, Георги Бенковски 17, Георги Измирлиев 5, 2, Гоце Делчев 25, 10, 14, 2, 8, 4, 1, 3, 12, 6, 16, Даме Груев 4, 1, 8, 3, 6, 2, Димо Хаджидимов 19, 24, 6, 12а, 2а, 14, 1, 78, 22, 27а, 5, 26, 64, 21, 25, 11, 17, 3, 20, 8, 29, 7, 10, 86, 27, 87, 4, 2, 15, 29а, 16, 36, 54, 99, 104, 7, 100, 45, 50, 31, 3, 46, 35, 53, 57, 41, 43, 55, 33, 47, 78, 108, 77, 75, 99, 4, 96, 47, 100, 98, 83, 49, 106, 59, 90, 97, 71, 63, 18, 80, 69, 81, 82, 65, 61, 84, 28, 102, 92, 38, 87, 72, 110, 76, 95, 85, 78, 79, 73, 26, 52, 74, 88, Драма 8, 22, 24, 5, 3, 15, 10, 8, 1, 12, 9, 14, 6, 13, 11, Елин Пелин 6, 7 А, 3, 5, 4, 7, 1, Иван Вазов 4, Кирил и Методий 7, 13, 5, 11, Климент Охридски 2, 7, 5, 1, Македония 11, 46, 47, 60, 44, 25, 49, 43, Места 1, 2, 11, 4, 8, 3, 9, 7, 6, местност Долна Вария 4, Неуточнен Адрес 21, Опълченска 5, 6, 1, 11, 7, 3, 2, 8, Ореляк 6, Панайот Волов 27, 6, 21, 10, 15, 13, 3, 4, 2, 19, Пейо Яворов 4, 1, 9, 5, 11, 17, 7, 6, 3, 8, 5, Петър Берон 8, 4, 39, 49, 21, 1, 24, 16, 35, 17, 37, 9, 28, 7, 31, 18, 43, 10, 20, 47, 22, 29, 51, 55, 11, 45, 15, 4, 53, 8, 33, 13, Пирин 1, 4, Победа 3, 4, 19, 5, 1, Прогрес 1, 21, 12, 1, 23, 14, 16, 8, 19, 34, 10, 11, 9, 13, 17, 15, 4, 5, 28, 20, 10, Свети Георги 20, 19, 8, 9, 17, 4, 15, 6, 12, 16, 23, 13, 21, 10, 24, 20, 18, Стопански Двор, УПИ-Іх-74, кв. 73а, Тодор Каблешков 1, 9, 15, 7, 18, 2, 17, 8, 12, 6, Хан Омуртаг 10, 3, 12, 2, Цар Иван Асен 1, 4, 8, 3, 6, 12, 22, 2, 10, 11, 5, Цар Иван Шишман 4, 9, 2, 6, 1, 8, 7, Цар Калоян 3, 2, Цар Освободител 5, 14, 7, Цар Самуил 13, 3, 5, 4, Тп2, От Тп2, Тп1, Тп4, От Тп5, Тп5, От Тп7, Тп7

На 25.09.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Гайтаниново: 021056 М.Жингов Бряст, Бивша Мраморна Кариера

На 25.09.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Илинден, Общ. Хаджидимово: Тп2, 0, Тп1

На 25.09.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Копривлен

На 25.09.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Лъки, Общ. Хаджидимово

На 25.09.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Парил

На 25.09.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Тешово: УПИ-IV+106, Тп2, Тп1

На 25.09.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Гоце Делчев, Царица Йоана 12

На 25.09.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Мосомище: УПИ IV-237, кв. 8а

На 25.09.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Мусомища: 027116, 32012, Ал. Стамболийски 21, 12, 2, 12, 8, 12, 16, 18, 7, 14, 1, 4, 5, 10, 22, 24, 20, Анещи Узунов 6, 4, 8, 3, 15 Б, 11, 5, 9, Лавка, 1, 13, 4d, 23, 8, 19, 12, 25, 10, Антон Попов 19, 18, 14, 5, 1, 7, 6, 3, 4, 8, 9, 10, 16, 12, Баба Тонка 2, 9, 13, 10, 6, 15, 7, 17, 11, 24, 14, 4, 12, 1, 22, 8, 16, 1, 25, Батуми 10, 7, 9, 5, 6, 1, 8, 4, 12, 2, 20, 16, 14, Братя Миладинови 3, 6, 3, 11, 8, 5, 4, 1, Бяло Море 1, 8, 2, 6, 3, 2, 7, 16, 10, 14, 13, 9, 12, 8, 18, 2, Владимир Поптомов 16, 10, 21, 13, 4,,, 15, 5, 14, 8, 9, 1, 3, 11, 6, 2, 23, 49, Генерал Гурко 1, 1а, 8, 7, 12, 5, 17, 19, 10, 1, Георги Папалезов 11, 9, 15, 8, 21, 19, 10, 6, 16, 5, 17, 7, 3, Георги С. Раковски 1, 15, 11, 13, 1, 6, 8, 9, 5, 3, Гоце Делчев 4, 1, 1, 2, 2, Тп-4, 27, 4 Поща, 15, 5, 14, 7, 12, 11, 4, 3, 19 А, 19, 21, 10, 1, 13, 9, 24, Д-Р. Петър Берон 8, 4, 3, 2, 6, 1, 5, 5, 18, 5, 7, 9, 11, Детелина 1, Димитър Талев 1, 22, 19, 11, 20, 29, 2, 12, 16, 4, 7, 14, 13, 6, 9, 8, 15, 19, 3, 22, 17, 5, Димо Хаджидимов 29, 22, 4, 14, 15, 13, 20, 7, 8, 6, 5, 25, 18, 11, 16, 19, 17, Дунав 17, 19, 28, 13, 24, 21, 15, 14, 4, 6, 1, 8, 12, 10, 2, Еделвайс 5, 10, 13, 7, 2, 4, 3, 140, 1, 17, 11, 6, 9, Здравец 5, 6, 3, 1, 6, 32, Ивайло 5, 2, 3, 15, 13, 9, 7, 11, 1, 24, 22, 23, 26, 7, 19, Иван Козарев 24, 30, 28 D, 21, 17, 16, 23, 1, 18, 19, 20, 28, 29, 15, 27, 9, 7, 4, 8, 13, 1d, 3, 6, 12, 10, 5, 11, 14, 6 D, 1, Кавала 22, 17, 4, 9, 14, 17a, 13, 6, 30, 16, 8, 20, 28a, 10, 28, 1, 18, 17а, Каваците 4, 9, 8, 2, 3, 1, Кирил и Методий 6, 5, 9, 4, 8, 14, 1, 15, 89, 19, 2, 16, Клокотница 2, 20, 17, 12, 14, 18, 2, 9, 20а, 6, 11, Кокошките, Краището, Кулата 4, 1, 25, 6, 23, 13, 19, 15, 25, 10, 2 А, 21, 29, 7, 12, 18, 11, 29 А, 16, Лозята, М. Отавата, Марица 15, 20, 19, 21, 16, 17, 6, 14, 10, 19, 13, 15, 8, 12, 22, 4, 18, Места 14, 20a, 16, 22, 20, 8, 22, 6, 10, 4, 18, 20, местност Ливадите Стопанска Сграда, местност Параклиса Черква, местност Стопански Двор Мандра, Месопреработвателно Предприяти, Цех, Склад, Баня, Обект, Сграда, Мелница, Стопанска Пстройка, Камера, Цех,,, Стопанска Пстройка, Цех, Склад, местност Чукутлука Овчарник, Сграда, Работилница, Обор, Фуражомелка, Неуточнен Адрес Читалище, Никола Вапцаров 38, 50, 48, 46, 41, 40, 29, 54, 56, 44, 10, Тп-5, 12, 8, 34, 57а, 21, 19, 21 А, 28, 2, 15, 26a, 5а, 26, 13, 4, 3, 36, Ниш 4, 3, Орехите 4, 2, Острец 10, 3, 12, 1, 2, Отец Паисий 11, 23, 21, 13, 15, 19, 9, 5, 9, 3, Охрид 6, 2, 8, 4, Пейо К. Яворов 11, 9, 17, 4, 1, 2, 3, Пирин 8, 22, 6, 16, 4, 15, 1, 20, 2, 18, 4, 12, 10, 11, 24, 8, 6, 9, 6, Плиска 2, 4, 7, 1, 12, 23, 6, 8, 11, 13, 8, Рила 32, 25, 16, 30, 18, 24, 29, 17, 19, 16, 14, 8, 4, 3, 7, 16, 6, 1, 5, 12, 27, 10, Сан Стефано 4, 6, 8, 2, Сливница 4, 7, 8, 6, 5, 3, 15, Стопански Двор, Струга 10, 1, 4, 3, 11, 3, 9, 5, 15, 11, 13, 12, Судинград 17, 5, 21, 19, 2, 13, 6, Толбухин 10, 5, 7, 18, 1, 16, Топлика 4, 4, 6, 9, 3, 20, 2, 4, 8, 5, 1, 13, 7, 11, УПИ І-68, УПИ-Vіі, Кв. 63, Хаджи Димитър 7, 2, 9, 5, 7, 10, 6, 1, 9 Фурна, Хан Аспарух 2, 14, 4, 6, 3, 11, 10, Хан Крум 8, 1, 3, 4, Тп-2, 2, 5, 7, 6, Цар Самуил 11, 19, 6, 17, 7, 9, 13, 5, Цар Симеон 1, 9, 14, 6, 12, 10, 4, 5, 8, 19, 7, 13, 20, 4, 15, 13, 12, 22, Шипка 2, 6, 1, 4, 2, Юрий Гагарин 6, Тп-1, 4, 8, 6, 5, Тп-3, 1, 2, 4, 2, 12, 10, 1, 8, 1, Янтра 4, 7, 6, 2, 5, 3

На 26.09.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Капсии

На 26.09.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Vі-5243 кв. 114, Безименна 1, Димитър Талев 11, 1, 1,,, 9, Драма 53, 51, 51 2, 51 3, 55, 51 4, 53, Кв. 114, 51, 50, 50, 51 4, 51 1, Дунав, Звънчарска 28, Кавакли Дере, Людмил Стоянов 9, 4, 2 А, 2, 1, Панаирски Ливади 24, Пейо К. Яворов 13, 26, 13а, 9, 13 А, Ръждавица, Тодор Александров 29, 31, Юг 10, Тп59

Община Гърмен  

На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гърмен: Втора 21, 1, 24, 26, Двадесет и Девета 3, 2, 15, 27, 16, 18, 13, 12, 33, 11, 21, 5, 19, 7, 8, 35, 6, 9, 31, 1, 29, 14, Двадесет и Първа 6, 3, Двадесет и Четвърта 6, Двадесет и Шеста 18, Девета 6, Десета 33, 6, Неуточнен Адрес Тп1, Осма 27, Пета 51, Петнадесета 4, 2, 11, 16, 15, 6, 1, 7, 13, 9, 12, Площада Поща, Първа 51, 19, 52, 33, 55, 29, 39, 47, 27, 10, 50, 43, 57, 61, 49, 63, 59, 37, 1, 25, 46, 35, 41, Трета 48, Тридесет и Пета 2, 4, Тридесет и Първа 3, 8, 6, 2, 4, Тридесет и Трета 14, 4, 2, 10, 5, 7, 33, 6, Тридесета 1, 4, 3, 6, Четиринадесета 32, Шеста 4, 2, Шестнадесета 9

На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Дебрен: 51

На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Дъбница: Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Неуточнен Адрес Тп1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 2, 7, 3, 1, 5, 4, Площад, 2, 1

На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гърмен: Двадесет и Първа 4, Двадесета 9, Девета 9, 3, 1, 5, 2, 7, Неуточнен Адрес, Осма 29, 15, 11, 17, 1, 13, 20, 25, 10, 21, 7, 16, 3, 18, 14, 5, Пета 13, 17, 2, 12, 5, 11, 19, Първа 7, 67, 22, 31, 20, 16, 13, 24, 5, 14, 8, 18, 6, 15, 28, 3, 26, 9, 32, Седма 18, 30, 13, 32, 9, 11, 8, 24, 1, 5, 3, 12, 6, 4, 28, 16, 26, Ст 17 Кл А Тп Гърмен 2, Тальова Върба, Трета 21, 19, 5, 10, 1, 7, 17, 29, 8, 15, 6, 12, 22, 11, 27, 9, 13, 2, Тридесет и Четвърта 6, 20, Ценьов Тумба, Четвърта 6, 5, 9, 1, Шеста 2, 7, 8, 10, 9, 4, 5, 6, Шестнадесета 4, Шопарланка

На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гърмен: Двадесет и Втора 4, Двадесет и Осма 7, 14, 16, 20, 18, Двадесет и Пета 16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10, Двадесет и Първа 43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29, Двадесет и Седма 2, 4, 1, Двадесет и Четвърта 3, Деветнадесета 12, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета 6, 13, Трета 55

На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гърмен: Втора 27, 9, 30, 7, 35, 20, 10, 24, 14, 43, 36, 6, 4, 12, 1, 39, 3, 40, 42, 5, 8, 41, 15, 29, 2, 38, 13, 16, 26, Двадесет и Първа 1, Девета 36, 25, Десета 11, 8, 17, 9, 3, 16, 12, 7, 18, 14, 2, 5, Неуточнен Адрес, Площада, Суадживица, Трета 43, 35, 45, 26, 34, 51, 37, 44, 76, 38, 47, 30, 33, 48, 52, 39, 32, 40, 53, 5, Тринадесета 9, 7, 5, 11, 20, 13, Четвърта 9, Четиринадесета 4, 3, Шеста 8, Шестнадесета 3, 6, 2, 4, 29, 33

/Следва/

ЧЕЗ
област Благоевград
планирани прекъсвания
По статията работи:

Галина Александрова