Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България - София област, за периода 22 -26 2019 г. - 1 част

София-област

Община Антон 

На 25.07.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - -Антон:   Александър Стамболийски 2, Бачо Киро 2 А,3,7,1,2, България 14,17а,19,15, Европа 5,9,7,2,11,1, Здравец 12,15,14,25,27,22,16,10,13,2,8,20,3,5,6,1,11,4,7, Опълченска 10,14,2,3,4 А,12,4, Средна Гора 16,10,6,2,20,14,12,22,3,9 А,5,4,7,9, Хан Крум 18,12,10,8,13,19,14,4,3,2,1,6,17,11,9,16,5,23,4 А,7, Цар Борис Ііі 12,34,8,5,7,2,14,4,9,   20080802

Община Божурище

На 25.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - -Божурище

На 22.07.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./ - -Гурмазово:   М.Соларски Път Упи I-023045,Кв.47

Община Ботевград- 

На 22.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - -БОТЕВГРАД:   БЕНКОВСКА 6,2А,7,11,4,1,9,5,4А,8,3,2, БЕНКОВСКА 27,20,19,23,12,22,24,21,18,16,26,14,17, БУЗЛУДЖА 17,9,32,58,39,10,13,50,35,52,29,12,36,41,15,38,56,11,26,25,8,20,40,45,37,44,18,21,46,16,34,42,43,14,48,54,33,30,31,28,19,22,27, БЪЛГАРИЯ 4,2,6, БЪЛГАРИЯ 3, ВАСИЛ ЛЕВСКИ 5,1,10,13,15,11,6,22,17,7,24,3,16,9,18,23,8,14,19,12,21, ВАСИЛ ЛЕВСКИ 39 26,28,27А,37А,36,39,41,41,34,32,27,33,35,37,26,30,25,39,29,31, ГЕОРГИ С.РАКОВСКИ 25,2,23, ЗАХАРИ СТОЯНОВ 8, ЗАХАРИ СТОЯНОВ 37,1, ЗЕЛИН-10-А , ЗЕЛИН-13-А 6 ВИЛА, ЗЕЛИН-15-А 10,24,17,2,22, ЗЕЛИН-16-А 52,2 ВИЛА,7,5, ЗЕЛИН-19-А 13, ЗЕЛИН-20-А 10,20, ЗЕЛИН-22-А 22, ЗЕЛИН-25-А 7,8,3, ЗЕЛИН-26-А 3,2,9 ВИЛА, ЗЕЛИН-30-А 3,4, ЗЕЛИН-31-А 27, ЗЕЛИН-34-А 12, ЗЕЛИН-36-А 8 КЪЩА, ЗЕЛИН-5-ТА 1,11,6 ВИЛА,4, ЗЕЛИН-6-ТА 30,20,40,3,38, ЗЕЛИН-7-А 6, ЗЕЛИН-7-А 18,11, ЗЕЛИН-8-А 2,6,17, ЗЕЛИН-9-А 13,3,1 ВИЛА,9, ЗЕЛИН-Д-Р АСЕН ЗЛАТАРОВ 70 ВИЛА, ЗЕЛИН-Д-Р АСЕН ЗЛАТАРОВ 70 ВИЛА, ЗЕЛИН-Д-Р АСЕН ЗЛАТАРОВ 70 ВИЛА, ЗЕЛИН-КОМКАТА , ЗЕЛИН-ЛЕСКАТА 19,5,17,37, ЗЕЛИН-СРЕДНИЯ ПЪТ 5А,8,2,21,7, ЗЕЛИН-ТОДОР ПЕТРОВ 6,18, ЗЕЛИНГРАД 9,8в,3,7,6,1,11,5,10,4,2,8,13, ИСКЪР 7,19,2,13,10,3,15,8,5,11,6,12,1,4,9, КАБЛЕШКОВ 10,3А,3,6,14,12,5,8,4,9,7,16,2,1, КАЗАРМЕН , КНЯЗ БОРИС I 21,24,36,32,17,31,19,33,22,23,34,28,13,15,25,27,36А,44,16,29,14,42,35,37,20,11, КУРОРТ ЗЕЛИН , КУРОРТ ЗЕЛИН 15,ПАРЦЕЛ С БАРАКА, КУРОРТ ЗЕЛИН 32,УПИ XVIII-1261 КВ.1,52,БУНГАЛО, МЕСТНОСТ ПРЪДЛЮВЕЦ 062040 ИМОТ 062040, ОСВОБОЖДЕНИЕ 4,5,3,3,5,2, ПАВИТТА 30, ПАНАЙОТ ВОЛОВ 1, САРАНСК 24, СВЕТИ СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ 4,10,2,6,3,1,8,1А,5, СЕДЕМНАЙСТИ НОЕМВРИ 35А, СЕДЕМНАЙСТИ НОЕМВРИ 45,43,44,47,37,40,41,38,39,46,42, СЛАВЕЙКОВ 18,23,16,20,14,27, СТАМЕН ПАНЧЕВ 19,33,21,42,40,62,17,56,48,54,46,38,27,45,52,35,44,41,60,58,37,31,39,43,36,25,23,50, СТЕФАН СТАМБОЛОВ 32,35,33,36,23а,40,38,23А,37,31,45,29,41,34,42,39,43,23, СТУБЕЛЯ 53, ТП БУЗЛУДЖА , ТРЕТИ МАРТ 66,68,77,75,68, ТРЕТИ МАРТ 9,35 С,11,7,35 МАГАЗИН 1,15,21,17,27,83,33,25,23,13,19,35 МАГАЗИН 2,29, УПИ IV-737.75 , ХАН КРУМ 18,20,16,15,24,22, ЦАР САМУИЛ 4,10,8,2,7,5,13,11,6, ЧЕКАНИЦА 5 УЛ.13 ТА,   ВИЛА,   136

На 22.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - -Ботевград:   Извор 1,2,6,8,3,10,2, Княз Борис I 6,3,2,10,4,8,9,1,12, Сан Стефано 2,1,3, Стефан Караджа 1а,1, Трети Март 54,41,65,53,39,51,47 Урвич,55 1,67,57,69,55,49,71,60,47,56,63,59,58,87, Шести Септември 2,7,4,10,15,8,1,13,6,9,3,11,5

На 22.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - -Врачеш:   Баба Тонка 2,6,3,7,8,1,2а, Бор 1,2,8,4, Бузлуджа 13,30,31,27,23,38,25,15,24,32,29,21,12,10,11,14,18,9,7,34,28,22,19,20,36,16,5,17, Васил Левски 29,32,35,33,26,31,27,30, Витиня 7,1,8,5,3,6,2, Георги Бенковски 4,3,2,1, Горски Пътник 12,23,29,36,11,3,1,10,15а,18,16б,4,17,9,31,19,27,16, Гурко 17,28,46,8,5,10,22,32,42,7,3,44,2,48,54,24,26,19,12,15а,31,20,15,14,18,29,11,6,40,34,52,30,23,27,13,50, Дунав 14,1,3,6,7,10,9,16,8,12,5,4,2,11,19,17, Захари Стоянов (Петър Янков 18,8,26,6,9, Ивайло 14, Извор 9, Кокиче 1,5, Малчика 2,3,1,4, Оборище 6,10,14,5,8,2,12,1,3,7,13, Околчица 5,7, Освобождение (9-Ти Септемвр 11,16,6б,7,8,5,14,15,12,19,6,17,21,22,13,20,18,4,9, Освобождение (9-Ти Септемвр 5, Отец Пайсий 2,4,9,7,3,5, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 52,41,53,47,57,58,39,46,59,49,42,48,56,51,55,45,50,43, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 58, Победа 3, Преслав 9, Розова Долина 2,6,4,1,3, Севаст Огнян (Партизанска) 4,35,6,3,1, Синчец 3,2,5,4а,4, Софрони Врачански 3,6,2,9,4,7,8,5, Страншки Рът 2, Съединение (Рада Докова) 11,17, Съединение (Радка Докова) 13,7,10,4,8,5,9, Теменуга 5,7,9, Теменуга 28,20,30,26,10,17,12,32,8,16,11,46, Трети Март (Иван Гълъбов) Сграда Пк - Селянин, Трети Март (Иван Гълъбов) 134,70,105,125,120,91а,115,85,117,136,74,137,126,111,96,128,141,93,110,79,1251а,92,80,106,121,108,73,104,102,130,89,100,83,101,98,109,131,66,97,94,78,132,123,68,76,112,84,88,62,124,147,91,87,122,77,145,90,119,118,75,138,127,116,107,81,103,135,114,82,140,129,143,72,86,91в, Цар Освободител( 17 Ятаци) 5, Цар Самуил (М. Найденова) 6,2,3,5,1, Шипка 7,11а,1,11,5,3,9,3а,   12,15,24

На 22.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - -Липница, Общ. Ботевград:   Махала Ръждавец

На 22.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - -Литаково:   Боговина 92,10,90,81,88, Вълчи Град 34,30, Гено Люташки (Вацо Люташки) 2,3, Една Българка (М.Найденова 82а, Кочо Честименски (М.Найдено 96,86,90,76,92,50,49,29,42,102,45,74,101,40,25,38,94,56,Къща,59,32,33,40а,78,27,88, Начо Иванов 2,3,7,8, Незабравка (Партизанска) 4,10,1,6, Павел Бързашки 18, Петко Войвода (Дичо Петров) 6,2, Петко Иковски 28,12,26,5,25, Писана 98, Пречеста , Станковска Курия , Шести Септември (9-Ти Iх) 158,134,124,129,200,173,126,154,165,136,177,132,144,148,125,115,194,145,95,122,153,117,157,123,111,141,91,127,140,128,179,169,156,149,192,163,120

На 22.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - -Рашково:   6,Къща,Вила

На 22.07.2019 г. /08:15 - 15:30 ч./ - -Ботевград:   Xiii, Кв.175 , Адрян Атанасов 3, Александър Стамболийски 42,62,49,57,61,52,58,55,54,53,69,56,48,63,67,65,51,60,44,59,46,50, Божко Божилов 31,48,55,53,57,50,29,51, Букорска 22,36,9,26,30,24,28,19,11,34,17,7,15,13,38,32, Васил Левски 21,8,30,29,Латинка,22,5,Строеж,6,31,20,10,9, Гробищен Парк , Иван Вазов 8,48,4,26,58,24,66,21,18,14,27,5,36,48,34,54,44,30,34,10,40,6,22,50,64,32,10,62,56,8,38,60,12,6,52,62,20,30,16,29,28,42, Опълченска 31,29, Упи Ix, Кв.175 , Христо Ботев 43,48,47,46,44,45, Цар Иван Шишман 40

На 22.07.2019 г. /08:30 - 09:00 ч./   На 23.07.2019 г. /15:45 - 16:00 ч./ Ботевград:   16-Ти Ловчански Полк , 1866 Година , Илия Стоянов 2, Индустриална 1б,1, Оборище 1, Цар Иван Шишман 22, Цар Освободител 24,55,35а,28,33а,31,26,24б

На 22.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 23.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 24.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 25.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 26.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ Ботевград:   България 7, Гурко 2

На 22.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 23.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 24.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 25.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 26.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - -Новачене, Общ. Ботевград:   Iii-709,Кв.38 , Аспарух 13,11,3,9,12,17,18,10,19,21,5,25,4,6,14,15,16,8,23, Борис I (Методи Антонов) 7,4,14,17,21,3,13,2,12,10,16,8,15, Васил Друмев 1,2,8,14,6,4, Дондуков 10, Дунав 5,6,8,1, Ивайло 6,8,1,2,4, Медвен 18,3, Опълченска 5,7,1,9,11,4,10,12,6,13,3, Рударка 2,8,13,15,6,17, Христо Ботев 29,13,18,16,26,30,6,10,17,28,3,15,22,11,5,8,12,24,23,9,7,27,25,19,21

На 22.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 23.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 24.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 25.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 26.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ Скравена:   Койдановец 1,7

На 22.07.2019 г. /08:45 - 15:30 ч./ - -Ботевград:   Александър Стамболийски 96,98, Божко Божилов 85,78,74,87,72,91,80,81,76,83,89,93, Васил Левски 28 28,26,25,26,Жск Зора,24,23,28,27,28,27, Захари Стоянов 20,51,22,12.,51а, Иван Вазов 28,74,78,25,27,4,72,76,27,23,24,28,82,70,84,80,26,86,26,2, Опълченска 18,12,11,10,20,31,34,17,16,34,13,32,27,28а,14,15,30, Орхание 9,5, Стара Планина 62,58,56,45,57,47,54,51,64,59,53,50,43,42,49,44,66,46,52,60,55,68,48

На 22.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 23.07.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./   На 24.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - -Етрополе:   Георги Антонов 20

На 22.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 23.07.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:30 ч./   На 24.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - -Правец:   Бор 1, Владин Рът , Езерото 14,20,26,34,17,23,28,30,31,21,24,22,15,16,25,19,29,18,27,32,33,35,82,1,4,3,5,7,2,6, Езерото Упи Іі Кв.117 , Извън Регулация, До Гр.Правец , Кв.Езерото , Лесковец , Махала Поповска Къща, Махала Пушкарско Къща, Махала Скърнава 8,Къща, Месност Орниче , Местност Христовото , Нанин Дол , Орниче , Серпухов 29, Скърнава ,   Тп,173

На 22.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 23.07.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:30 ч./   На 24.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - -Разлив:   000134 , 13022 Махала Щапалска , №061016 М.Каменяка , Махала Багелейска , Махала Боновска , Махала Влъчковска Къща, Махала Груевска Къща, Махала До Ресторанта , Махала Куевска Тп,Къща, Махала Маргинска Мтп, Махала Милинско , Махала Сираковско , Махала Стопански Двор , Махала Чорбанско Къща, Фелиов Рът Имот070034,   Тп,Къща,56,М. Блатото,Тп,Къща

На 22.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 23.07.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:30 ч./   На 24.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника , X-916 , Александър Стамболийски 34,32,23,17,13,15,38,25,21,27,30, Беласица 30,22,9,15,41,40,20,11,19,38,35,28,36,23,17,24,18,32,33,21,31, Бистрица 23, Вардар 8,1,4,2,6, Васил Левски 20,19,16,22,14,12,24, Вилна Зона Жилищна Сграда,Вила,19 Вила,180а,Вила,386, Д-Р Димитър Василев 14, Зелин 10,12,1,5,9,4,2,1г,18,7,1в,11,3,1а,20,8,6, Лозята Упи Xxvii , Кв.31, Местност Пейовица , Никола Иванов (Н.Драганов) 28, Никола Ракитин 1,7,4,5, Панчовска (Панчо Геровски) 41,47,45,39,37,44,49,43,42,46, Ракитин 2,1, Стубелска 40,29, Хаджи Димитър 41,42,38,40,45,43, Хан Аспарух 5,13,25,23,21,17,11,8,2,20.,7,1,16,18,27,4,6,20,12, Цар Борис 12,10,8,1,4,6,2,3, Цар Иван Шишман 48,51,43,45,44,38,49,55,41,53,47, Цар Освободител 79,75, Черниш 49, Шипка 12,13,14,10,9,   Вилна Зона,Лагер,Павилион

На 22.07.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ Разлив:   №061016 М.Каменяка , Махала Груевска Къща

На 22.07.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ Трудовец:   Беласица 30,22,9,15,41,40,20,11,19,38,35,28,36,23,17,24,18,32,33,21,31, Бистрица 23, Васил Левски 20,19,16,22,14,12,24, Зелин 10,12,1,5,9,4,2,1г,18,7,1в,11,3,1а,20,8,6, Местност Пейовица , Никола Иванов (Н.Драганов) 28, Никола Ракитин 1,7,4,5, Панчовска (Панчо Геровски) 41,47,45,39,37,44,49,43,42,46, Ракитин 2,1, Стубелска 40,29, Хаджи Димитър 41,42,38,40,45,43, Цар Борис 12,10,8,1,4,6,2,3, Черниш 49, Шипка 12,13,14,10,9

На 22.07.2019 г. /09:00 - 15:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 23.07.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:30 ч./   На 24.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - -Ботевград:   Ам Хемус

На 22.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника , Вилна Зона Жилищна Сграда,Вила,19 Вила, Лозята Упи Xxvii , Кв.31,   Вилна Зона

На 22.07.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - -Ботевград:   16-Ти Ловчански Полк 1, Бензиностанция , М.Калница, 036152 , Местност Бенчова Курия Бензиностанция, Местност Бенчовска Курия, Пи-037081 , Пик Ресторант Оазис, Цар Освободител 1,30в,30а,37,32а,34,34в

На 22.07.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - -Трудовец:   Александър Стамболийски 2,1,4,8,9,13,4а,11,20,18,16,14,12,7,6,26,1, Беласица 20,33,25,20,2 А,14,6,1,4,5,7,16,8,3,7 А,12, Бистрица 36,11,9,5,30,26,34,42,24,3,38,1,32,28,40,8,2, Бор 1, Бързашка (Партизанска) 4,1,25,3,2,6, В.Зона Лозята , Васил Ангелов Цоцов 8,16,2,14,4, Васил Левски 23,28,27,30,36,40,34,26,32,25,21,38,9,5,11,8,4,13,2,6,3,1,10,7,14,40, Вилна Зона , Витоша 23,6,7,16,15,11,21,4,17,12,2,8,3,19,13, Влашко Поле , Георги Попиванов 13,90,16,12,9,20,11,21,15,14,17,22,14а,3,8,2а,7,4,5,6,2,10,.1,2, Д-Р Димитър Василев 2,15,3,10,7,4,5,13,1,8,9,12, Девети Май 2, Драган Черния 18,20,5,8,6,17,14,11,3,12,7,9,2,16,4, Дунав 5а,6,3,7,4,2,9а,9,1, Еделвайс 4,6,3,1, Здравец 2,12,8,7,10,16,9,3,1,4,17,14,11,13,6, Зелин 10, Ивайло 5,4,2,9,3,11, Иван Вазов 1,4,10,9,7,11,3,5,16,13,18,12,14, Иглика 7,4,2, Извор 5,3,4, Извън Регулация До С. Трудовец , Кирил И Методи 1,11,14,12,24,5,6,10,16,22,8,13,9,20,7, Любен Каравелов 8,3,7,15,11,5,10,14,9,12,39,35,27,26,29,20,25,33,23,37,32,16,34,36,21,24,19,18,31,28,41, Марица 5,1, Мах.Манастирица 7,16,Къща,14,21,18,17,10 Къща,16а,12 Къща,Ферма,7 Къща, Мургаш 9,12,5,10,13,11,1,2,6,14, Никола Иванов (Н.Драганов) 24,13,3,11,9,8,26,5,18,12,4,1,7,22,2,20, Огоста 10,1,2,3,4,5,12,8, Опълченска (Комсомолска) 21,4,14,8,9,15,1,2,13,12,5,21,6,27,11,23,7, Отец Паисий 21,8,22,4,10,12,28,15,24,34,14,19,17,18,42,32,23,1,9,20,16,13,11,30, Панчовска (Панчо Геровски) 2,5,23,15,3,6,7,22,18,13,21,З,20,14,10,19,11,12,9,8,8а,34,24,28,35,25,29,36,30,11,27,33,32, Петко Златарски 1а,10,2,1,8,12,5,3, Поп Михо (Поп Нако) 2,48,52,50,54,42б,29,40,25,27,31,33,46,42,21,26,12,11,24,5а,13,9,1,34,17,22,5,20,8,37,6,32,16,28,15,19,7,2,3,10,30,23,18,1, Проф. Иван Василев (Първа) 3,2,1,5, Райчин Комитина (В.Башев) 14,2,12,10,4,3,6, Републиканска 6,8,2,11,10,12,16,9,21,3,1,5,7,14,4,44,28,26,30,21,23,17,15,20,24,32,19,18,27,68,31,55,49,38,36,34,60,56,59,66,78,35,53а,40,53,62,63,43,76,61,74,52,32,65,48,45,41,58,46,29,54,44,25,42,64,37,51,39, Рибарниците 2,4, Сан Стефано 12,2,11,8,15,13,16,10,7,4,3,9,5,14, Славянска 29,19,17,23,14,16,33,25,61,7,4,6а,1,9,6,11,12,13,5,15,2, Спортна Среща 12,14,18 А,16,11,13,18,3,1,9,6,2,4,8,7, Стара Планина 10,14,4,6,9,8,3,2,11,5,1, Стефан Караджа 5,15,4,9,3,1,6,13,7,25, Стубелска 14,7,2,4,33,35,4,10,9,13,15,16,20,25,23,26,34,6,11,32,27,19,8,39,22,12,24,3,17,30,18,18а, Трети Март (Ал. Иков) 55,74,72,47,59,53,68,51,70,44,42,33,54,64,43,37,52,50,46,58,62,40,31,48,38,57,88,68,78,90,83,67а,76,65,67,80а,82,69,86,88а,73,80,71,61,76а,16,23,26,29,10,19,30,9,5,20,12,22,21,11,18,36,14,7,3,25,27,8,28,2,17,4,6,32,13, Тунджа 10,1,2,6,4,13,8,4а,3,5, Тутракан (Бузлуджа) 25,15,19,3,6,12,21,13,1,23,4,2,11,10,5,17,8,20,7, Упи Iv-1671, Кв.88 , Урвич 10,12,4,6,14,2, Хаджи Димитър 10,29,8,23,13,20,34,11,15,6,33,12,2,37,28,35,32,19,4,3,24,1,31,9,30,18,26,14,22,21,17,10, Христо Ботев 29,27,25,35,36,32,41,34,37,7,2,8,6,10,12,5,4,9,56,48,43,52,40,46,50,39,65,51,54,55,56,57,53,22,9,30,18,23,20,24,27,26,13, Цар Иван Шишман 9,16,17,7,8,11,14,1,5,6,15,12,4,18,13,21,28,29,30,23,36,42,39,26,19,37,31,34,22,35,33,38,27,25, Цар Крум 24,1,9,12,13,4,5,23,26,8,15,6,16,25,2,10,21,17,20,7,3, Цар Освободител 70,76,74,55,68,78,57,59,62,73,64,72,63,51,80,60,66,61,53,56,58,1,3,1 Ж,45,6,4,46,10,50,42,16,47,25,23,36,14,12,21,30,37,19,6,22,18,31,28,17,15,13,54,38,48,52,39,41,20,27,34,24,40,8,29,44,32, Цар Симеон I 44,19,85,20,24,30,91,77,71,83,87,52,89,46,34,32,26,48,81,79,36,50,28,75,69,13,5,15,1,24,19,9,3,11,21,2,8,4,29,25,27,37,10,39,31,33,16,55,20,63,47,67,53.,49,61,18,57,41,43,51,65,14,22,53, Цеко Вълков (М. Палаузов) 6,10,3,2,4,5,8,1, Черковна (Марин Димитров) 16а,16,18,22,12,4,2,10 3,8 2,4,6,10,4,2,10,6 1,8,1, Черниш 12,19,21,23,18,14,8,25,15,9,2,4,7,1,3,6,39,5,17,13,16, Шейново 8,12,3,14,5,4,11,1,16,2,18,9,10,7, Шипка 17,22,15,23,6,16,19,49,2,7,5,8,6,1,8 Б, Янтра 5,10,12,14,6,1,8,18,4,16,   2

На 23.07.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ Ботевград:   Витиня Почивна Станция,55, До Сграда Ткзс Краварник Зелена Бара, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Индустриална Зона Микроелектроника , Курорт Зелин , Литаковско Шосе 1, Пик ,   Портал,Ловен Дом,Канцеларий,Вила

На 23.07.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ Врачеш:   Александър Стамболийски 10,2,8,6,1,5,3,1,14,12,9,7,11, Ален Мак 1,2,4,1а, Баба Вида 8,6,4,2,5,7,1,10, Баба Тонка 2,6,3,7,8,1,2а, Бела Трафопост, Бор 1,2,8,4, Будиовград 12,2,5,1,16а,6,10,8, Бузлуджа 1,4,6,2,3,84,62а,149,71,83,123,117,67,88,82,109,77,73,147,102,103,79,78,106,72,92,69,143,145,129,99,131,89,91,141,76,65,62,119,100,101,105,82а,68,127,74,115,96,86,53,70,80,104,75,81,90,133,85,151,94,66,97,64,111,87,93,50,63,50,35,57,59,45,47,56,60,43,44,40,61,52,39,42,48,37,55,53,41,54,58,33,49,13,30,31,27,23,38,25,15,24,32,29,21,12,10,11,14,18,9,7,34,28,22,19,20,36,16,5,17, Васил Левски 29,32,35,33,26,31,27,30,5,16,6,2,25,10,22,7,12,1,8,28,11,23,24,20,15,4,26,19,3,14,21,13,17,36,41,39,47,44,45,32,46,37,42,35,38,34, Витиня 31,21,26,10,34,29,20,13,15,12,33,38,40,9а,27,23,17,11,9,36,25,19,22,14,16,24,32,22,7,1,8,5,3,6,2, Възраждане 3,1,2,6а, Гео Милев 2,6,13,11,10,12,8,18,4,9, Георги Бенковски 8,5,15,11,13,9,6,4,3,2,1, Горски Пътник 12,23,29,36,11,3,1,10,15а,18,16б,4,17,9,31,19,27,16, Гурко 17,28,46,8,5,10,22,32,42,7,3,44,2,48,54,24,26,19,12,15а,31,20,15,14,18,29,11,6,40,34,52,30,23,27,13,50,78,66,67,56,71,41,63,45,73,80,57,74,49,58,70,43,47,37,72,53,82,68, Дунав 14,1,3,6,7,10,9,16,8,12,5,4,2,11,19,17, Еделвайс 2,4,7,6,10,3,1, Захари Стоянов (Петър Янков 19,40,54,50,13,29,10,38,27,22,5б,25,52,24,17,12,36,37,33,15,3,31,28,42,2,21,35,34,11,19,16,32,5а,20,5,23,18,30,1,44,48,7,18,8,26,6,9,2,4, Зеленград 7,2,5,3,4,12,1,10,8,6,14, Ивайло 4,6,12,11,3,9,10,2,116,7,8,14, Иван Вазов 14,3,2,6,7,10,16,13,9,8,4,11,5, Иглика 2,1,15,7,19,9,3,21,11,4, Извор 1,9, Извън Регулация До С. Врачеш , Калето 22,35,20,18,29,33,19,27,20а,25а,24,31,13,11,5,8,10,9,4,3,6,1, Кирил И Методий 7,4,5,8,14,2,6,10,1, Кокиче 1,5, Кольо Видин 11,1,17,8,14,4а,12,6,2,7,9,15,4,21,5, Люляк 10,1,3,12,6,2а,5,7,2, Майстор Вуно Марков 36в,21,32,8,34,18,22,12,4,23,30,24,2,19,20а,20,36б,26,25,15,27,10,16,5,6,1,36,36а,34а, Малчика 2,3,1,4,6, Манастирска 27 А,1,3 Фургон,Вила,2, Мерощица , Мургаш 21,22,41,18,33,7,45,9,5,1,26,13,16,29,36,23,3,38,15,11,4,31,28,46,20,37,51,12,14,35,24,47,49,19,2, Оборище 14,1,6,10,14,5,8,2,12,1,3,7,13, Околчица 6,5,7,12,5,4, Опълченска (Яташка) 2,3, Орлово Гнездо 4,3,10,5,8,143,6,2, Освобождение (9-Ти Септемвр 1,5,4а,3,5а,1,5,4,2,11,16,6б,7,8,5,14,15,12,19,6,17,21,22,13,20,18,4,9,12, Отец Пайсий 2,4,9,7,3,5, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 23,13,24,25,22,9,21,20,27,26,2,10,5,4,12,66,19,1,28,29,7,11,16,15,14-16,58,59,46,52,41,53,47,57,58,39,46,59,49,42,48,56,51,55,45,50,43,34,32,27,37,40,33,36,35,43,30,38, Плиска 5,2,4,6,8, Победа 5,3,2,1б,6,4,7,3, Преслав 9,2,4,6,5,1,3,8,10,7,9, Първенец 31,16,25,4,6,33,13,5,1,14,23,11,3,12,2,19,18,17,22,10,7,15, Първи Май 5,1,6,8,7, Радовец 1, Райна Княгиня (Вела Пеева) 1,2,3,6,2,4, Розова Долина 17,8,14,11,5,3,7,13,25,17,10,21,15,23,19,2,6,4,1,3, Севаст Огнян (Партизанска) 6,4,35,6,3,1, Синчец 9,11,19,7,15,18,6,21,12,20,17,16,10,14,13,1,3,2,5,4а,4, Славейков (Васил Коларов) 2,8,4,2,2а,3, Софрони Врачански 1,3,6,2,9,4,7,8,5, Стара Планина 48,9,44,40,11,29,46,12,3,7,10,6,18,28,30,25,26,1,14,16,24,5,19,11а,2,9,32,23,17,4,13,20,15,8, Страншки Рът 2,12,4,6,5,10,8, Съединение (Рада Докова) 3,2,1,11,17,1, Съединение (Радка Докова) 1,13,7,10,4,8,5,9, Теменуга 17,Гараж,28,20,30,26,10,17,12,32,8,16,11,46,16,12,3,5,7,9,38,36,40, Трети Март (Иван Гълъбов) 134,204,2,191а,182а,168,165,176,156,188а,178,190,164,180,189,1980,151,214,181,155,161,162,196,166,153,207,173,206,175,158,195,154,197,152,205,215,174,160,188,216,186,208,231,184,179,169,199,193,225,157,142,227,159,201,210,163,146,177,221,148,194,172,218,212,144,200,170,182,167,149,171,204,183,150,187,213,223,134,70,105,125,120,91а,115,85,117,136,74,137,126,111,96,128,141,93,110,79,1251а,92,80,106,121,108,73,104,102,130,89,100,83,101,98,109,131,66,97,94,78,132,123,68,76,112,84,88,62,124,147,91,87,122,77,145,90,119,118,75,138,127,116,107,81,103,135,114,82,140,129,143,72,86,91в,6,35,42,10,26,1д,5,34,24а,33,29,36,8,39,1 В,38,37,1

На 23.07.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ Литаково:   3ти Март 1,6,4,8, Антон Младенов 12,2,10,1,3, Архангела (Петко Буковански 3,7,2,5, Баба Тонка (Баба Кула) 5,7,6,4,2,1, Бачо Киро 6,2, Боговина 6,2,1,22,16,14,92,10,90,81,88,67,59,71,63,57,61,68,70,49,72,82,64,57,80,66,36,25,55,35,41,51,45,25,35, Бойчо Огнянов 2,6, Брезовица 5,18,6,4,7,2, Бузлуджа 5,9,2,15, Васил Левски 6,4,.2,1, Велчова Завера (Илия Шопов) 18,12,1,7,16,14,10,4, Воденицата 2,3,1, Вуто Койчев 12,3,8,11,5,2,9,6,10,14, Възраждане 6,9,2,8,95,4,10, Възход 17,12,19,1,10,11,21,7,4,9,13,3,2, Вълчи Град 5,1,8,10,34,30, Генерал Клод 10,24,28,7,11,5,22,26,13,18,19,11а,6,14,15,4, Генерал Похитонов 15,17,20,2,14,16,9,7,6,4,10, Гено Люташки (Вацо Люташки) 2,3, Георги Бенковски (Г.Димитро 22,24,3,5,1,21,28,23,12,11,25,17,29,19,22,8,15,4,30,26, Георги Раковски (Д.Терзийск 6,18,2,8,7,12,13,14,3,15,10, Димитър Икономов 7,4,9,2,1, Дядо Иван (Ванюша) 2,4, Една Българка (М.Найденова 4,7,1,13,11,2,5,15,82а, Захари Стоянов 2а,2, Иван Вазов (Ангел Миновски) 9,9,26,6,19,8,3 Вила,1,11,10,20,12,13, Илия Монев В Стоп.Двор,1,19,5,4,15,2,7,21,13,20,10, Калето (Сашка) 3, Кап.Тодор Тодоров 2, Кирил И Методи 5,7,9,6,8,2,11,3,1, Кирил Стаменов 1,2, Коцо Докуленски 2,3, Кочо Честименски (М.Найдено 11,4,26,19,20,86,10,18,16,24,2,96,86,90,76,92,50,49,29,42,102,45,74,101,40,25,38,94,56,Къща,59,32,33,40а,78,27,88, Любен Каравелов 42а,72,30,24,37,29,71,36,70,53,83,13,58,63,48,33,16,79,77,5,85,49,11,73,69,26,37,74,35,56,40,28,42,45,45,47,19,25,66,6,41,39,67,4,34,14,18,9,10,62,12,55,8,75,43,61,54,51, Люто Войвода 26,19,32,1,8,24,6,14,23,35,3,21,13,Къща,30,15,5,20,31,29,7,9,4,11,25,7,78,32,42,40,38,57,41,49,78,58,Къща,94,53,55,48,72,62,68,43,76,37,54,46,47,62а,45,51,70,64,35,56,44,47а, Майор Томпсън 24,16,18,10,4,14,3,20,2,26,1,32, Малина 2,3, Младен Пеьов 2,1, Мургаш 11,9,3,5,4,2,7,13,15, Наум Янев 1,3,8,6,2, Начо Иванов 7,5,3,2,3,7,8, Незабравка (Партизанска) 4,10,1,6, Оборище 2,14,8,18,12,6,1,16,5,4, Опълченска 6,19,12,33,16,21,22,13,18,41,25,39,45,31,27,7,2 А,10,1,20,17,3, Павел Бързашки 17а,16,14,8,18,2,3,23,7,17,15,9,18, Парцел V-41, Кв.9 Къща , Петко Войвода (Дичо Петров) 6,2, Петко Иковски 5,28,12,26,5,25, Петко Мицовски 15,11,1,2,7,33,9,Къща,16,21,35,19,20,25,12, Писана 1,4,3,98,27,19,25,36,6,15,29,34,22а,18,8,13,14,11,9,12,30,24,20,11 Къща, Победа 1, Поп Христо Дойчев 5,2,3,4, Пречеста 2,4, Просвета 1, Светлина 5,9,2,3, Свобода 7,5,8,8б,5а,7,1, Спас Соколов 5,12,10,4,3,6, Станковска Курия 9, Стара Планина (Кам. Първенс 12,16,17,15,11,4,10,13,19,18,1,1а,6, Столетов 22,18,5,8,4,6, Страцин (Кост. Буковански) 15,9,20,13,19,16,20а,5,26а Вила,12,14,7,3,4,24,22,8,26,2,2а,6, Тодор Каблешков (Н.Маринов) 1,3,14,4,6,2,10, Христо Ботев 24,22,34,50,11,18,36,15,12,21,1,52,20,43,5,19,25,41,44,32,46,13,9,14,2,17,60,48,6,26,23,7,3,33, Шести Септември (9-Ти Iх) 15,8,25,39,18а Църква,23,6,3,24,10,29,17,4,20,16,19,12,27,5,11,158,134,124,129,200,173,126,154,165,136,177,132,144,148,125,115,194,145,95,122,153,117,157,123,111,141,91,127,140,128,179,169,156,149,192,163,120,111,83,95,88,104,73,76,80,79б,97,64,70,94,102,85,74,106,1а,92,78,107,81а,81,77,75а,109,90,82,114,103,79,105,86,74,42,47,49,50,59,44,48,60,45,63,47а,46,61,68,62,54,66,55,58,43,39,45а,30а,26 А,24,28,37,31,34,33,26,36,20,22,41,39, Шипка 3,3, Юри Гагарин 9,21,35,23,14,1,10,19,36,22,5,25,6,7,18,20,15,17,27,32,16,2,12,4,8,13,11,   30

На 23.07.2019 г. /09:15 - 14:15 ч./ Ботевград:   Витиня Почивна Станция,55, Пик ,   Портал,Ловен Дом,Канцеларий,Вила

На 23.07.2019 г. /09:15 - 14:15 ч./ Врачеш:   Бела Трафопост, Севаст Огнян (Партизанска) 6

На 23.07.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ Правец:   Бор 1, Извън Регулация, До Гр.Правец , Махала Пушкарско

На 23.07.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ Разлив:   13022 Махала Щапалска , Махала Багелейска , Махала Влъчковска Къща, Махала Куевска Тп,Къща, Махала Сираковско , Махала Стопански Двор ,   Тп,Къща,56

На 23.07.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника , X-916 , Александър Стамболийски 34,32,23,17,13,15,38,25,21,27,30, Вардар 8,1,4,2,6, Вилна Зона Жилищна Сграда,Вила,19 Вила,180а,Вила,386, Д-Р Димитър Василев 14, Лозята Упи Xxvii , Кв.31, Хан Аспарух 5,13,25,23,21,17,11,8,2,20.,7,1,16,18,27,4,6,20,12, Цар Иван Шишман 48,51,43,45,44,38,49,55,41,53,47, Цар Освободител 79,75,   Вилна Зона,Лагер,Павилион

На 24.07.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ Правец:   Езерото 35, Нанин Дол

На 24.07.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ Разлив:   000134 , Махала Боновска , Махала До Ресторанта , Махала Милинско , Махала Чорбанско Къща, Фелиов Рът Имот070034,   Тп,Къща,М. Блатото

На 24.07.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ Трудовец

Община Годеч- 

На 22.07.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ Годеч:   Vi-1405, Кв.130 , М.Свинарника , Мах.Джуричова Вила,Къща,75 Вила,Вила №15, Местн.Цоланова , Найденова Махала Найденова, Найденова Махала , Найденовци , Пи 004087 Найденова Махала, Русе 35, Софийско Шосе 50, Хан Аспарух 1а, Цикура , Цоланова 9,13

На 22.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 23.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 24.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 25.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 26.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - -Годеч:   Додовица Вила,42,55,37 Вила, Свобода 1

На 25.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ Годеч:   Софийско Шосе 13

На 22.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ Туден:   Xxvii-280 Кв.26, Кв.Мрамор Упи Vііі-155 Кв.23, Мрамор Кв.22 Упи Xvі- 150 , Пи 73417.7.217 ,   Вила,Къща

На 22.07.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ Шума:   Извън Регулация , П-Л Xix-53, Кв.3 , Упи Xvii-41,Кв.11 , Упи Хv-23 , Упи-Vii-78 ,   Къща,Вила,Упи Vvii-71в.1

Община Горна Малина- 

На 23.07.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ Горна Малина:   11-Та* , 8-873 Кв.4 , I-215 Кв.12 , Ii - 613,Кв.31 , Iv-164, Кв.6 , Vi-595 Кв.62 , Xiii-462, Кв.40 , Xiv-364 Кв.50 , Xvii-886 Кв. 54 , Блокове 5,2,7 7, Втора 1, Двадесет И Втора 31, Двадесет И Първа 1,10,54,91,107,107,57, Двадесет И Седма 2,3, Двадесета 1,30,Къща,2, Дванадесета 10, Единадесета 4,33,19,9, Кв52 Упи Xiii-607.608 , Осемнадесета № 22,11,14,41 Къща,4.,4,4,57, П-Л Хііі-18, Кв.29 , Парцел 9 Кв.25 , Пи 83057 , Първа 1,1 1,50,112,64,86,128 Упи Vіі-428, Кв.45, Родолюбие 1, Тринадесета 16, Упи I-821 Кв.92 , Упи I-857 , Упи I-Общ,Кв.14 , Упи Iii-54 Кв.3 , Упи Iii-Общ Кв.14 , Упи Iх Кв 14 , Упи Vi-827, Кв. 90 , Упи Viii -214, Кв.11 , Упи Xii-607, Кв.52 , Упи Xiii-52 Кв. 3 , Упи Іі-405,Кв.55 , Упи Х -519 Кв.8 , Упи Хvіі-315, Кв.29 , Упи Хі -Общ, Кв.14 , Упиі-262 Кв.20 , Четринадесета 1, Шеста 6, Юг 5,2,6,   5,6,6,1,2,1,2

На 26.07.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ Горна Малина:   I-215 Кв.12 , Двадесет И Първа 57, Дванадесета 10, Единадесета 4, Упи Viii -214, Кв.11 , Упиі-262 Кв.20 , Четринадесета 1,   2,1

На 26.07.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ Саранци:   Iх-42,Кв.7 , Vii Кв. 24 , Xix-185, Кв.27 , Упи V-73, Kв.24 , Упи І Кв.37 ,   Упи Іх, Кв.17,Упи Ііі,Кв.16,Къща

Община Долна баня- 

На 22.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - -Долна Баня:   Екзар Йосиф 9,5,7,3,2,4,6,1, Люляк 1,4,10,6, Момина Сълза 12,14,8,19,21,7,4,5,6,13,9,10,16,2,3,1,11, Райко Даскалов 9,15,10,17,11,12,4,13,14,6,7,8, Търговска 16,4,40,48,30,46,6,11,44,56,54,9,12а,5,62,14,26,38,7,50,42,24,28,34,2,36,13,58,18,12,60,52,8,15, Цанко Церковски 1,Цех За Мебели,6,4,5,3,2,Уо Тп Венетица, Яне Сандански 8,14,9,6,2,3,4,12,7,16,10,1,   3

Община Драгоман- 

На 22.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ Чепърлинци

На 22.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 23.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - -Големо Малово:   Упи І-340,Кв.32а , Упи Хi-92,Кв.15 ,   Къща,Упи Vііі-233,Кв.16,Вила

На 23.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 24.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - -Беренде Извор:   Вила

На 24.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ Цръклевци:   Къща,Вила

На 25.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ Василовци, Общ. Драгоман:   Упи Vi-84 Кв.10 , Упи Vііі-149, Кв.20 ,   Вила,Къща,   Вила

На 25.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ Ново Бърдо:   Вила,Къща

На 25.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 26.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - -Раяновци, Общ. Драгоман

На 26.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ Вишан

На 26.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ Цацаровци, Общ. Драгоман:   Вила

Община Елин Пелин- 

На 26.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ Елин Пелин, Гара Елин Пелин:   Кирил И Методий 116,101,107,120,99,108,105,106,109,100,104,112,115,98,103,118,113,122,114, Люляк 7,18, Първи Май 3,25,19,11,6,27,21,17,2,13,12,15,8,23,10,9,1,4,5,31,7, Синанец 57,59,21,82,78,84,61,80,69,88,63,86,67, Хан Крум 58,64,29,50,48,17,19,52,31,62,21а,21,27,54,25,56,60

На 26.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Кирил И Методий 102,110, Синанец 71,65,75, Хан Крум 23

На 24.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ Крушовица, Общ. Елин Пелин:   Упи I, Кв.17

На 24.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ ЛЕСНОВО:   129048 , IV-19 , ВТОРА , ДВАДЕСЕТ И ВТОРА , ПИ 129012 , УПИ XIII-62 , УПИ-518 КВ1А , ШЕСТА 1,   Упи 1-518 Кв 1А

На 24.07.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ Лесново:   Iv-523 Кв.19 , X-568 Кв.17 , Xi-276,Кв.61 , Втора 21,1, Двадесет И Девета 12, Двадесета 2, Десета 8, Кв.16 , Осма № ., Седма 5, Тридесет И Първа 7а, Тридесет И Трета 3, Тридесета 12,18 Къща, Упи Xvi-438,Кв.53 , Упи Ііі-219, Кв.33 , Упи Х-525,Кв.19 , Упи Хviii-230 , Упи Хvіі-236, Кв.34 , Упи Хііі-225, Кв. 33 , Четвърта 2, Четвърта №17, Шеста 1,   Упи І-270-271 Кв.61,Кафе

На 25.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ Нови Хан:   001120 , Vi - 640 , Върба 11,9, Геренска 4,12,2, Еледжик 6,8,1,5,3,4,10, Здравец 20,30,24,23,13,11,25,14,15,8,19,7,27,21,18,10,16,17, Иглика 8,10,6,9,3,1,11,7,4,12,2,5, Калоян 22,41,43,40,53,39,51,18,32,47,45,29,16,38,20,49,30,34,14,25,55,24,31,28,27,37,33,35,36, Марица 1,15,9,13, Марица 14,4,33,33 Б,16,10,6,33 А,2,8,29, Милковица Упи V-609, Кв.63, Мургаш 3,1,4,2,6,4-А, Николина Здравкова 9,2,7,1,5,8,6, Оборище 14,15,17,16,20,12,19,21,13,10, Пи 001118 , Пловдивско Шосе 22,19,10,26,21,11,9,27,25,13,24,20,32,16,31,12,33,18,35,37,29,23,14,39, Рибарица 5,3,1,2, Рила 6,10,9,4,12,1,5,3,8,5а,7, Студеница 2,6,10,4, Трета 3,2, Търнава 1,8,3,10,21,7,15,14,5,6,23,19,11,2,9,12,13,4, Упи Vі -647 Кв.29 , Шипка 2,6,1,4, Юрий Гагарин 1,10,4,3,6,8,14,2,12,   Ул.Липите 5

На 25.07.2019 г. /08:00 - 15:15 ч./ Равно Поле:   .Ул.Равнополска Пролет №18 , V-280,Кв.31 , Xvi-333, Кв.46 , Акация , Бариовска 17,3,10а,6,1,8,14,19а,18,7,9,16,5,20,19,12,15,10,11, Верила 4,5,14,8,6,1,4а,12,2,7,10, Дереджик 5,6,11,12,9,1,8,7,10,3, Киро Ст. Киров 26, Лазар Добрич 3,1,2,6,4,7, Пет Могили 1,2, Равнополска Пролет 22,13,20,15,29,19,21,17,14,35а,16,30,25,33,35,26,37,31,23, Теменуга 5,9 Упи Ііі-333,Кв.46,8а,10,8,7,6,12,11, Упи V-263 Кв.22 , Урожай 3,6,4,2,1, Хан Аспарух 19,14,21, Чекалска 6,5,1,4,10,2, Черковна 5,9,4,8,2,1,12,6,3,10

/Следва/







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари