ЧЕЗ съобщава за планови прекъсвания на електроснабдяването в област Благоевград за периода 16 - 20 октомври 2017 г.

Благоевградска област

Дата/период Времетраене Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Белица  

На 19.10.2017 г. /09:00 - 13:30 ч./ - Бабяк

Община Благоевград  

На 16.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 17.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 18.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 19.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, УПИ III-63, Кв. 5; Благоевград: Бреза, Делвинска, Околчица, Свобода, Синчец, Славово, Търново; Логодаж: Местност Клисурски Мост, УПИ I-113; Марулево

На 16.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Церово, Общ. Благоевград: Осми март, П. Яворов, УПИ VIII-111, 112, Кв. 15, УПИ І-139, Кв. 12

На 16.10.2017 г. /08:30 - 13:15 ч./ - Благоевград: Алея на Здравето, Антим I, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Бадемите, Баларбаши, Бистрица, Борис Сарафов, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Дъбравска, Еленово, Иван Михайлов, Изгрев, К. и Никола Хайдукови, Мелник, Местност Баларбаши, Местност Бачиново, Местност Медунски Андък, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Петър Стоянов, Преспа, Р-Н Рибарника, Родолюбие, Сотир Атанасов, Стара планина, Стефан Стамболов, Струмско Център, Христо Силянов, Христо Чернопеев, Цар Борис I; Еленово, Общ. Благоевград: 006009, 006010, 035028, Въчевица, Изгрев, Имот 27231. 501. 203, Местност Буковец, Местност Валтата, Местност Гошевица, Местност Ушите, Местност Чуката, Пи-125 Кв. 12, с. Еленово, М. Еминова Нива, , УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ № Х, Кв. 1, УПИ Х-182, Кв. 5, УПИ-III-214, 212, 301; Изгрев, Общ. Благоевград: 005014, 005018, Васил Левски, Местност Кури Дере, ул. Предел, УПИ VI-405, Кв. 26, УПИ XV-391, Кв. 6, УПИ-І-394, Кв. 13, УПИ-Х-159, Кв. 4

На 16.10.2017 г. /08:30 - 13:15 ч.; 08:45 - 09:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: Тевнико; Дъбрава, Общ. Благоевград: Извън регулация, до с. Дъбрава

На 16.10.2017 г. /08:45 - 09:30 ч./ - Благоевград: Алея на Здравето, Антим I, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Арсений Костенцев, Бадемите, Баларбаши, Бистрица, Борис Сарафов, Братя Иванови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Георги Измирлиев, Гьорче Петров, Д-р Владимир Бъчваров, Д-р Христо Татарчев, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Димитър Талев, Дъбравска, Еленово, Иван Михайлов, Изгрев, К. и Никола Хайдукови, Крали Марко, Македония, Мара Бунева, Мелник, Менча Кърничева, Местност Баларбаши, Местност Бачиново, Местност Медунски Андък, Мизия, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Охрид, Пере Тошев, Петко Д. Петков, Петър Стоянов, Преспа, Райко Даскалов, Родолюбие, Родопа, Сандо и Петър Китанови, Св. Св. Кирил и Методий, Света гора, Сергей Румянцев, Сотир Атанасов, Стара планина, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, Тракия, Трети март, Христо Ботев, Христо Силянов, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Янко Забунов

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: 14-ти Полк, Акациите, Асен Чаушки, Балкан, Делвинска, Детелина, Егея, Еленово, Здравец, Марулевска, Младост, Орловица, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Свобода, Търново

На 17.10.2017 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Железница, Общ. Симитли: Местност Ръждавец, Поповска

Мощанец: Мах. Поповска, Махала Кантурска

На 19.10.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ - Покровник: 3-ти март, Ленището, Местност Ленището, Местност Цветковици, Минковци, При Цветковски Воденици, Тодор Александров, УПИ-9-369, Кв. 17, Христо Смирненски

На 19.10.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Битоля, Струмско Център

На 20.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, УПИ III-63, Кв. 5

Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски, Имот 04279. 818. 47

На 20.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: Бадемите, Борис Сарафов, Дъбравска, Мелник, Неофит Рилски, Родолюбие, Стара планина

Община Гоце Делчев  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.10.2017 г. /16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гоце Делчев: Битоля, Брегалница, Бяло Море, Васил Левски, Гоце Делчев, Дойран, Драма, Дунав, Екзарх Антим, Екзарх Йосиф, Жк. Юг бл. 3 вх. А, Звънчарска, Иван Вазов, Илия Батаклиев, Кавала, Милан Конев, Неофит Бозвели, Паоло Ленц, Парцел ХіV, Кв. 97А, Патриарх Евтими, Серес, Сестри Дукови, Солун, Струма, Тодор Александров, Търговска, Христо Ботев, Христо Матов, Юг; Хаджидимово: Ангел Кънчев

На 16.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 16:15 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 21.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брезница: Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стефан Караджа, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ХVІІІ-72138, Кв. 58, Хан Аспарух, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чифлика

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 12:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 21.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Гоце Делчев: Драмски път

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 21.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Димитър Димов, Драгоман, Дунав, Кв. 157, 207, 216, 218, Кв. 158 УПИ І, Комсалко Лако, Лакото, Потока, Стара планина, Янко Атанасов

На 16.10.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Брезница: 29-ти декември, VI, VІІІ, Антон Иванов, Балийца, Васил Петлешков, Воденицата, Гео Милев, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Масърли, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Софата, Спас Белухов-Пането, Татарка, Туфча, УПИ-ІV, Кв. 82, Хан Аспарух, Ходжова поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Чала, Юрий Гагарин

На 16.10.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Брезница: Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Петлешков, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Каменица, Лозята, Неврокоп, неуточнен адрес, Падарката, Панайот Хитов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара планина, Суда, Теофик Хаджи, Туфча, Ходжова поляна, Хр. Смирненски, Цар Калоян, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански; На 17.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Горно Дряново: 029032 - М. Дяново

Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Гоце Делчев, Местност Мочура, Местност Сушица, Пенковото, Пенчо Славейков, Преспа, Серес, Симеон Радев, Сушица, Юг; Гърмен: Вальовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, М. Маноле, Пи-000490, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Ст 1 Кл Б Тп Гърмен 6, Ст 17 Кл А Тп Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Ценьов Тумба, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, Извън регулация ПИ 038014, Корилово, М. Решманица, Местност Рашманица, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Решманица, Седемнадесета, Седма, Ст 18 Кл Б Тп Дебрен 2, Ст 22 Кл в Тп Дебрен 2, Ст 31 Кл А Тп Дебрен 2, Ст 5 Кл Б Тп Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката; Дъбница: 055001, Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, неуточнен адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Ковачевица: Кв. 23, УПИ ІV; Копривлен: 142159, неуточнен адрес; Лещен: УПИ II – 273; Марчево: 042004, 042005 - М. Самуилска поляна, 047096 По Квс на с. Марчево, Канина, Ст 19 Тп Марчево 2; Огняново, Общ. Гърмен: 034075, ||-42, Кв. 3, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Долни Бани, Иван Вазов, Кирил и Методий, Курбаня, неуточнен адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Петнадесета, Първа, Ст 2 Кл. в Тп Огняново 1, Ст 23 Кл Б Тп Огняново 3, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета; Осиково, Общ. Гърмен; Рибново: 048031, ІІІ-966, Кв. 56, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седем, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Ливаде, М. Бърдо, М. Плевнето, М. Селища, М. Снесеното, М. Тръне, Местност Бърдо, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Скребатно

На 17.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Гоце Делчев: Ел Жи, Местност Мочура

На 17.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Лъжница: 029005, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Горна Бара, Лъжница, Местност Дъбето, Никола Вапцаров, Опълченска, Ореляк, Партизани, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стоян войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 17.10.2017 г. /12:30 - 14:00 ч./ - Лъжница: Ал. Стамболийски, Васил Левски, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Стоян войвода

На 19.10.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Корница: Владимир Поптомов, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Драгоман, Здравец, Октомврийска, Отец Паисий, Рила, Цар Самуил, Шипка

На 20.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гоце Делчев: 071003, Гоце Делчев, Драма, Илия Праматарски, Искър, Кавакли Дере, Местност Стрелбището, Първи май, Славянска, Солун, Средна гора, Тодор Александров, Юг

Община Гърмен  

На 18.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Дебрен: Втора, Осемнадесета, Първа, Седма, Ст 18 Кл Б Тп Дебрен 2, Ст 31 Кл А Тп Дебрен 2, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.10.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Рибново: Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, М. Бърдо, М. Плевнето, М. Селища, М. Снесеното, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Шеста

На 19.10.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Огняново, Общ. Гърмен: 034075, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Кирил и Методий, неуточнен адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Първа, Ст 2 Кл. в Тп Огняново 1, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета

На 19.10.2017 г. /11:00 - 13:30 ч./ - Огняново, Общ. Гърмен: Горни Бани, неуточнен адрес

На 19.10.2017 г. /13:45 - 16:00 ч./ - Гърмен: Извън регулацията

На 19.10.2017 г. /13:45 - 16:00 ч./ - Марчево: 047096 По Квс на с. Марчево

На 20.10.2017 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Гърмен: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, неуточнен адрес, Общинска Администрация Гърмен, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Трета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Дебрен

На 20.10.2017 г. /11:30 - 13:00 ч./ - Гърмен: Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Деветнадесета, Извън регулацията, неуточнен адрес, Осемнадесета, Трета

На 20.10.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Гърмен: Втора, Двадесет и Първа, Девета, Десета, неуточнен адрес, Площада, Суадживица, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 20.10.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Гърмен: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Пета, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Шеста

Община Кресна  

На 18.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Ощава: 54537. 600. 31. 1, Местност Русенци; Сенокос, Общ. Симитли

На 18.10.2017 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Кресна: Македония; Ощава: Германци

Община Петрич  

На 16.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./; на 17.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./; на 18.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./; на 19.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./; на 20.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Кърналово: Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вит, Г. Димитров, Георги Раковски, Извън регулацията, Мусала, Плиска, Полковник Дрангов, Симеон Кавракиров, Стара планина, Толбухин, Цв. Радонов; Кърналово: Ванюша Валчук, Вит, Вит, Витоша, Г. Димитров, Г. Димитров, Георги Урумов, Извън регулацията, Ленин, Местност Бельовица, Местност Горни Бари, Местност Джуново, Местност Юрето, Одрин, Петко Р. Славейков, Септемврийска, Станке Лисичков, Стара планина, Стопански двор, Съблекалня на Стадион, с. Кърналово, Общ. Петрич, Хан Аспарух, Хилендар, Цар Калоян, Чекръко, Черноризец Храбър, Шипка, Юрето

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Арда, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, връх Китка, Гео Милев, Кожух, Люле Бургас, Максим Горки, неуточнен адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 16.10.2017 г. /10:30 - 11:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: VII, Кв. 177, ул. Рокфелер, Даме Груев, Дунав, Места, Местност Мерата, Осогово, Полковник Дрангов, Промишлена зона, Просвета, Рокфелер, Солунска, Стопански двор, Струма, Струма УПИ ІІІ Кв312, УПИ ХІІІ-3694, Кв. 312, УПИ ХЙ Кв. 314, ХІІІ, Христо Чернопеев

На 16.10.2017 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Стопански двор

На 16.10.2017 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, пътен възел АМ Струма; Долно Спанчево: Местност реката; Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, ЖП Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, неуточнен адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра; Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, Местност Дабето, Местност Ливадите, Местност Острово, Местност Побиен камък, Местност Порой, Местност Фабриката, Петко Р. Славейков; Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, Местност Аджобица-Чалията, Местност Банско Бърдо, Местност Бонаро, Местност Високия Рид, Местност Горничето, Местност Корията, Местност Лозарски Андък, Местност Падарка, Местонст Среден път, Москва, неуточнен адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, пътен възел АМ Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра; Марино Поле, Общ. Петрич: Извън регулация, Местност Вадата; Монтана: Хан Кубрат; Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, Местност Бухото, Местност Зиче, Местност Караач-Дамяница, Местност Кумли, Местност Мерата, Местност Неволница, Местност Неволница Лозята, Местност Неволница-Лозята, Местност Омондрос, Местност под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала; Рупите: Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Извън регулацията, Илинден, Кирил и Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, Местност Корията, Местност Пинговица, Местност Свети Атанас, Местност Средно Поле, Местност Тафтино, Местност Тухларка, Москва, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Осми март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански двор, Тракия, УПИ ІІІ-131, Кв. 7, Хр. Ботев; Чучулигово: 000242, Стопански двор, Капсиди, Местност Янкулица

На 16.10.2017 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./; на 18.10.2017 г. /14:30 - 15:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Старчево

На 16.10.2017 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Георги Бенковски, Местност Кумли, Местност Мерата

На 17.10.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Местост Марковица, неуточнен адрес; Петрич, Общ. Петрич: 010024, 22-ри Октомври, Атанас Лютвиев, Бабуна, Битоля, Бъкстон, България, Васил Левски, Вит, връх Бузлуджа, връх Китка, Генерал Тодоров, Д-р Асен Златаров, Екзарх Йосиф, Каймак Чалан, Калабак, Капитан Джингаров, Кожух, Македония, Михаил Вардев, Никола Вапцаров, Оборище, Полковник Дрангов, Пролет, река Осъм, Рокфелер, Самуилова Крепост, Сандо Китанов, Стадионска, Струма, УПИ II, Кв. 49, Идент. 56126. 601. 8107, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Симеон, Червена Скала, Шипка, Янтра; Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври, 28-ми Октомври, Александър Унев, Атанас Маджаров, Беласица, Бистрица, Брегалница, България, Ванга/Опълченска/, Васил Кънчев, Васил Левски, връх Бузлуджа, Гоце Делчев, Даме Груев, Демир Капия, Демир Хисар, Димитър Гощанов, Екзарх Йосиф, Ел-Тепе, Здравец, Иван Вазов, Иван Тасушев, Илинден, Калабак, Калина, Капитан Джингаров, Кестен, Княз Борис I, Кочо Мавродиев, Кукуш, Македония, Мануш Георгиев, Маркова Скала, Местност реката, Митрополит Герасим, Михаил Вардев, Орището, Орфано, Отец Паисий, Перманик, Пирин, Полковник Дрангов, Пощенска, Рокфелер, Св. Св. Кирил и Методи, Сграда на Тк Гум, Славянска, Стадионска, Стоян Търнаджиев, Тетово, Тома Митов, Хан Крум, Хилендарски Манастир, Христо Ботев, Цар Борис III, Явор, Яне Сандански; Първомай, Общ. Петрич: Местност Чалията; Струмешница

На 17.10.2017 г. /08:30 - 10:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Рокфелер

На 17.10.2017 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 1, Кв. 355, Агапий Войнов, Атанас Маджаров, България, Георги Урумов, Дончо Лазаров, Европа, Истра, Кат Петрич, Катя Паскалева, Марица, Места, Местност Грамадите, Папульо, Параскева Филипова, Полковник Дрангов, Промишлена зона, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Свобода, Софрони Врачански, Тодор Стоянов, Търговски Комлекс Биляна, УПИ VI-374, Кв. 351, ХІІ-3719, Кв. 8, Цанко Церковски, Цар Самуил, Цар Симеон, Черно Море

На 17.10.2017 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./; на 20.10.2017 г. /13:45 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Капитан Никола Парапанов, Марица, Места, Папульо, Полковник Дрангов, Промишлена зона, Свобода, Свобода -Промишлена зона, Тошо Цеков, Януш Стойчев

На 17.10.2017 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Марица

На 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Арда, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Васил Левски, връх Китка, Гео Милев, Гео Милев, Кожух, Кожух, Люле Бургас, Люле Бургас, Максим Горки, Максим Горки, неуточнен адрес, Отец Паисй, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Рила, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Цар Калоян, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 18.10.2017 г. /14:30 - 15:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Дрангово, Общ. Петрич: Старо село; Кулата: Местност ГКПП-Кулата; Марикостиново: неуточнен адрес; Митино: Местност Порой; Петрич, Общ. Петрич: 56126. 292. 4, Местност Козлек, Местност Мерата, Одрин, Полковник Дрангов, Свети Георги, Свобода; Ръждак: 56126. 453. 3, Белата чешма, УПИ V-86, Кв. 20; София: Андрей Сахаров; Тополница, Общ. Петрич: Гробището

На 18.10.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Дрангово, Общ. Петрич

На 20.10.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Ново Кономлади

На 20.10.2017 г. /13:45 - 14:00 ч.; 13:45 - 15:15 ч./ - Петрич, Общ. Петрич

На 20.10.2017 г. /15:00 - 15:15 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Места, Свобода

Община Разлог  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 21.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Разлог: Вихрен, Дунав, Занаятчийска, Изгрев, Изток, Искър, Марица, Стара планина, Странджа, Трети март, Явор

На 16.10.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Градево: Местност Бяла поляна, Местност Калугерица, Местност Лаго - Изг. Чарк, Местност Мах. Кацарска, Местност Стружка река - Лагове, Средорек, Требища, Требище

На 16.10.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Разлог: База Предел, Бойков Рид, Изворите, Местност Баба Цвета, Местност Бойков Рид, Местност Кошольовото, Местност Кулата, Местност Кулиното, Местност Логовете, Местност Мразеница, Местност Пети километър, Местност Предел, Местност Пром. Зона-Долен Стопански двор, Местност Раплево, Местност Скалата, Местност Солището, Местност Тишето, Местност Шипоко, Предел, Черна река

На 16.10.2017 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Разлог: База Предел, Бойков Рид, Изворите, Местност Баба Цвета, Местност Бойков Рид, Местност Кошольовото, Местност Кулата, Местност Кулиното, Местност Логовете, Местност Мразеница, Местност Пети километър, Местност Предел, Местност Пром. Зона-Долен Стопански двор, Местност Раплево, Местност Солището, Местност Тишето, Местност Шипоко, Предел, Черна река

На 17.10.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Елешница, Общ. Разлог: Безименна, Братя Миладинови, Васил Бельов, Георги Димитров, Дванадесета, Единадесета, Кокиче, Комсомолска, Минно Селище, Пирин, Родопи, Цар Симеон

На 19.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Разлог: Еделвайс, Местност Бел път, Охрид, Първа, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Черна река

Община Сандански  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Сандански: Башлийца, Воден, Македония, Мелник, Осми март, Петър Сарафов, Свобода, Скопие, Хан Аспарух

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Левуново: VIII+437, Кв. 40, Главен път Е-79, Девети май, Иван Козарев, Илинден, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Никола Вапцаров, Орловец, Победа, Стефан Караджа, Струма, Чавдарци, Черно Море, Шейново, Шипка

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 21.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сандански: Баба Тонка, връх Елен, Гнилник, Зарово, Извън регулацията Север, Каменица, Кукуш, Осогово, Райна Княгиня, Рила, Свобода, Славянка, Спано Поле

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Джигурово: УПИ VII-381

На 16.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Сугарево

На 16.10.2017 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Рожен: Местност Равнако, По Плана на Срожен Общ. Сандански

На 17.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Лиляново: Местност Туричка черква, Туричка черква; Сандански: Ангел Ташков, Асен Златаров, Баба Тонка, Беласица, Божин Димов, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Вихрен, връх Елен, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги Скрижовски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Икономов, Димо Хаджидимов, Еделвайс, Емануил Воскидович, Захари Стоянов, Илинден, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Места, Местност Попина Лъка, Местност Туричка черква, Надежда, Огражден, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Петър Берон, Пирин, Първи май, Райна Княгиня, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Серес, Синаница, Сирма войвода, Скопие, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Стамболов, Струга, Струма, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 17.10.2017 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Кръстилци

На 18.10.2017 г. /12:30 - 13:45 ч./ - Дамяница: Р-Н ЖП Гара

Община Сатовча  <







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари