ЧЕЗ съобщава за планови прекъсвания на електроснабдяването в област Перник за периода 16 - 20 октомври 2017 г.

снимка: ЧЕЗ, архив

Пернишка област

Дата/период Времетраене Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Брезник  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Душинци

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кошарево

На 18.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Режанци

На 19.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брезник: 9-ти септември, Ангел Коцелянов, Борис Антов, Владо Радославов, Ефтим Стоянов, Крум Савов, Синчец

Община Земен  

На 18.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Пещера, Общ. Земен

На 18.10.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Враня Стена: Джоковци

Община Ковачевци  

На 17.10.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ - Габрешевци: Мах. Богдановци, Мах. Бусарска, Мах. Гелевци, Мах. Зарковци, Мах. Клисурци, Мах. Костадиновци, Мах. Мутарска, Мах. Пешова, Мах. Полоканска, Мах. Равнище, Мах. Тихия Кът, Мах. Ущиринци; Добри дол, Общ. Трекляно: Махала Горна Ливада, Махала Добридолски Воденици, Махала Паргова, Махала Савова; Калотинци; Косово, Общ. Трекляно: Махала Ангеловци, Махала Върбица, Махала Въргинци, Махала Дузинци, Махала Дурниловци, Махала Качаревци, Махала Лисичковци, Махала Пашинци, Махала Поповци, Махала селото, Махала Сировичинци, Махала Такламановци, Махала Широки дол; Трекляно: Махала Антовци, Махала Аплатовци, Махала Бакъмска, Махала Божуринци, Махала Бойкинци, Махала Връшинци, Махала Гебовци, Махала Горни Балабановци, Махала Димитрина, Махала Долни Балабановци, Махала Долно Гъжинци, Махала Корубинци, Махала Кръстинци, Махала Кьосинци, Махала Лисичковци, Махала Младост, Махала Павлевци, Махала Поповци, Махала Стойковци, Махала Сукинци, Махала Тодоровци, Махала Тошинци, Махала Трънярци, Махала Тупарци, Махала Цалакина, Махала Центъра, Махала Чавдаровци, Махала Шавудинци, Махала Щроклинци

На 17.10.2017 г. /09:45 - 12:30 ч./ - Калище: УПИ VI-260, Кв. 15

На 17.10.2017 г. /12:45 - 16:00 ч./ - Егълница: П-л VI-70, Кв. 8, УПИ IV, Кв 12, УПИ XII-197, 198 Кв. 28

Община Перник  

На 16.10.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.10.2017 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Друган: УПИ ХV-407 Кв. 49

Кралев дол: 3-ти март, Божилец, Боян Витков, В. Левски, Васил Левски, Велико Търново, Волга, Голо Бърдо, Граничар, Драва, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Извора, Искър, Калофер, Калужерец, Лале, Люлин, Люляк, Махала Айдарица, Махала Орниче, Металург, Минзухар, Миньор, Орниче, Отец Паисий, Родопи, Светлина, Синчец, Славей, Струма; Перник: Аврора, Аврора, Айдарица, Александър Стоянов, Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Арчар, Асен Търновски, Атанас Накев, Баба Парашкева, Балева махала/Даскалово/, Белоградчик, Белоградчишки Скали, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Бор, Бор, Боровец, Боян Чонос, Братя Кокарешкови, Бучински път, Бучински път, Ваклин Церковски, Валентина Терешкова, Васил Левски, Вела Пеева, Владайско Въстание, Волга, Волгоград, Воронеж, Вулкан, Горно Могиличе, Грамаге, Девин, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Димитър Хранов, Добри Миланов, Драва, Дъбрава, Евгении Ачанов, Еднофамилни Къщи, Ела, Железни Заводи, Жива Вода, Жива Вода, Захари Зограф, Ивайло, Иван Шишман, Изток, Изток, Изток, Изток, Йордан Лютибродски, Йордан Лютибродски, Кадиевка, Калина, Калинин, Калкас, Калофер, Калофер, Караманица, Карл Маркс, Карл Маркс, Кирил Тупанков, Кирил Тупанков, Клемент Готвалд, Клемент Готвалд, Клемент Готвалд, Климент Охридски, Ковачевци, Костенец, Кралевски път, Крум Накев, Крум Накев, Кръстина Михайлова, Куциян, Кюстендил, Лазар Робев, Лазар Робев, Леденика, Ленин, Ленин, Ленински Проспект, Ленински Проспект, Лиляна Димитрова, Липа, Лом, Лом, Лом, Луганск, Мадарски Конник, Малчика, Маниш, Мануш войвода, Мах. Захаринова, Мах. Портарева, Мах. Портарева, Мах. Чешкарова, Металург, Минск, Минск, Младен Стоянов, Младен Стоянов Кв. 63 Парцел, Могиличе, Момин проход, Момин проход, Мошино, Незабравка, Несебър, Несебър, Никифор Панкев, Никифор Панкев, Никола Вапцаров, Николай Островски, Огнян Ягодински, Огоста, Огоста, Одеса, Одеса, Опълченска, Оряхово, Паисий Хилендарски, Петър Пенчев, Пещера, Превалец, Пушкин, Ракитовец, Рахила Ангелова, Рашо Димитров, Резервоара, Рилски Езера, Родина, Свети Спас, Сините Вълни, Созопол, Станке Димитров, Станке Димитров, Стомана, Стомана, Страцин, Стримон, Тинтява, Тодор Йорданов, Търговска, УПИ І Кв. 81, Училищна, Хан Крум, Хасково, Хасково, Христо Кърпачев, Христо Македонски, Христо Смирненски, Цветна Градина, Църква, Църква, Църква, Черни връх, Черно Море, Чехов, Чинар, Чуйпетлово, Юрий Гагарин, Явор, Ямбол; Радомир: Върба, Райко Даскалов; Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Егреците; Студена, Общ. Перник: Бор, Боровец, Волга, Кралевски път, Райко Даскалов, Христо Ботев

На 16.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Рударци: 3-ти март, Васил Априлов, Ваташка, Витоша, Дабо, Ерма, Здравец, Искър, Лиляна Димитрова, Людмила Димитрова, Люлин, Миньор, Райко Янков, с. Рударци, Синчец, Средна гора, Стара планина, Черни връх, Ясен

На 16.10.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 17:00 ч./; на 17.10.2017 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч.; 13:30 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Горна Диканя: X-1583, Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв. 116А, Пи203, УПИ І-1517 Кв. 211, УПИ Х-1306, Кв. 165

На 16.10.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 17:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч.; 13:30 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Долна Диканя: 884 Кв. 67А и 67Б, 926, XIII-755, Кв. 47, Гаджова махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838, Кв. 62, УПИ IX=883 Кв 67А, УПИ VII- 852, 854 Кв. 65, УПИ XI-261, Кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40; Дрен: V-420 Кв. 4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М. Попова махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, с. Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета; Старо село, Общ. Радомир: VII-157 Кв. 17, XXVIІ-XXVІІІ Кв. 12, Мах. Дукова

На 16.10.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 17:00 ч./; на 17.10.2017 г. /13:30 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Студена, Общ. Перник: Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище МКТП Щрабаг, Иван Вазов, Извън регулация с. Студена Кариера, Каражинец, Мах. Кашова, Мах. Рулева, Местн. Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 16.10.2017 г. /08:45 - 17:00 ч./ - Дрен, Общ. Радомир

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Перник: Бели Кладенци, Будиславец, Бързия, Голо Бърдо, Горицвет, Джерман, Захари Зограф, Захари Зограф, Златна Панега, Калкас, Калкас, Кариери, Колуница, Люлякова, майска Роза, Манастирски път, Мах. Ракьовец, Металик, Нов Живот, Отдих, Победа, Победа, Резервоара, Рудничар, Съзлийка

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Перник: 1-ва, 1-ва, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 14-та, 15-та, 16-та, 16-та, 17-та, 17-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Кв. Рудничар, Рудничар, Рудничар, Цалева Круша

На 16.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Кладница: Вилна зона, Еделвайс, Иглика, Лале, Латинка, Мак, Матница, Разкръске, Тинтява, Хан Крум, Хемус, Цар Самуил

На 16.10.2017 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Люлин, Общ. Перник: с. Люлин, М. Чокладиновец; Перник: 21-ва, Арх. Йордан Миланов, Благой Гебрев, Варшава, Владимир Комаров, Двадесет и Втора, Двадесет и Трета, Зоя Космодемянская, Иван Земнухов, Изток, Крали Марко, Лев Толстой, Луганск, Максим Горки, Мах. Лалова, Мах. Чекърчийска, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, Пхенян, Сергей Есенин, Силистра, Сини Вир, Съединение, Тева, Тева /Къщи/, Трети март, Улан Батор, УПИ V-7050 Кв. 118, Урса, Хавана, Ханой, Хемус, Цоф Бараки, Чернишевски, Юрий Гагарин

На 16.10.2017 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Перник: ЖК Тева, ПИ 725. 25, Тева

На 17.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 10:00 ч./ - Долна Диканя: 884 Кв. 67А и 67Б, 926, XIII-755, Кв. 47, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838, Кв. 62, УПИ IX=883 Кв 67А, УПИ VII- 852, 854 Кв. 65, УПИ XI-261, Кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40

На 17.10.2017 г. /08:30 - 10:30 ч.; 11:45 - 13:00 ч./ - Боснек: 070008, 3-ти март, 558, Ален Мак, Божур, Бор, Борич, В. Левски, Витоша, Грамаге, Добри дол, Духлата, Евлоги Агайн, Еделвайс, Жива Вода, Иван Вазов, Игличе, Извора, Йордан Йовков, Клен, Кокиче, Ладивец, Ливаге, Ловен Дом, Махала Влахова, Махала Джамбазка, Минзухар, Могиля, Момина сълза, Н. Й. Вапцаров, Незабравка, Петрус, Ракита, Ранковица, с. Боснек, Славей, Стефан Караджа, Струма, УПИ І-536, Кв. 43, Х. Димитър, Христо Ботев, Чакова, Явор, Яворов, Ясен; Студена, Общ. Перник: Еверест, Илинден, Ком, Магистрала, Мах. Язовира, Младост, Мусала, Пролет, Рила, Сините Вълни, Черни връх

На 17.10.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Гълъбник: Кв. 25 УПИ XІІІ-353, УПИ VIІ-112, Кв. 16, УПИ ХV-45, Кв. 6; Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище МКТП Щрабаг, Иван Вазов, Каражинец, Мах. Кашова, Мах. Рулева, Местн. Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев; Чуковец, Общ. Радомир

На 17.10.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Рударци: Бреза, Загарица, Йовчова, Кирил и Методий, Минерал, Москва, Никола Вапцаров, Обеля, Рига, Солун, Христо Смирненски, Черни връх, Шумнатица

На 17.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Перник: Бели Кладенци, Будиславец, Джерман, Захари Зограф, Златна Панега, Калкас, Кариери, Колуница, Мах. Ракьовец, Нов Живот, Победа, Резервоара

На 17.10.2017 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ахтопол, Балчик, Бели Брег, Берковица, Битоля, Болград, Брацигово, Брезник, Варна, Враца, Граово, Дубровник, Есперанто, Етрополе, Илия Бешков, Кв. Рудничар, Клепало, Кърджали, Мелник, Одрин, Охрид, Павликени, Пирот, Преспа, Прилеп, Проучване, Рудничар, Русе, Самара, Самоков, Св. Св. Кирил и Методий, Свищов, Севлиево, Стара чешма, Твърди Ливади, Троян, Трън, Угърчин, УПИ V Кв. 7 Кв. Рудничар, Цанко Церковски, Шумен

На 17.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./; на 21.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Рудничар

На 18.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Драгичево: Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Владайска, Възраждане, Възраждане, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Копринено Орище, Здравец, М. Копринено Орище ПИ 324, Магистрала, Мария Луиза, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Оборище, ПИ 020003, Пирин, реката, Рила, Рударска, Сава Асенов, Стефан Караджа, Струма, Христо Ботев, Янтра; Перник: Владайско Въстание

На 18.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Радуй

На 18.10.2017 г. /10:00 - 12:00 ч.; 10:15 - 12:00 ч./ - Перник: Вардар, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Райко Даскалов, Розова долина, Струма

На 19.10.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ - Горна Диканя; Даскалово: Втора; Драгичево: Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра; Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски път, Цар Симеон I/Кост. Темелков/; Перник: Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски път, Лиляна Димитрова, Мах. Горна църква, Мах. Тутулова, Махала Стара църква, Момин проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово; Рударци: 1452, 3-ти март, LXXXІІІ-1526 Кв. 121, XVIII-1965, 1967 Кв. 127, Арда, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген. Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил и Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн. Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, с. Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, ул. Вардар/Ул. Силистра, УПИ LXXXIV-2229, Кв. 21., УПИ І-1427 Кв. 80Б, УПИ Х|Х, Кв. 107А, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец; Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах. Бугьовец, Мах. Каназирова, Мах. Кюлова, Мах. Опашиница, Мах. Шестакова, Мах. Язовира, Местн. Буката/И. Р. /, Местн. Шарков дол /И. Р. /, Местн. Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 19.10.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Перник: Волга, Грамаге, Евгении Ачанов, Кралевски път, Чуйпетлово

На 19.10.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: Иван Вазов

На 19.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Драгичево: Александър Боянов, Александър Танев, Владайска, Възраждане, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Копринено Орище, Здравец, М. Копринено Орище ПИ 324, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Оборище, ПИ 020003, реката, Сава Асенов

Община Радомир  

На 16.10.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./; на 18.10.2017 г. /09:30 - 14:00 ч.; 13:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /13:15 - 16:30 ч./ - Кондофрей: Общ. Радомир

На 16.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 10:00 - 14:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./; на 18.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 19.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 20.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Долни Раковец

На 16.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 17.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 18.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 19.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 20.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Горни Раковец

На 17.10.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ - Радомир: Божур, Върба, Детелина, Драва, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Ильо войвода, Кокиче, Коста Миланов, Райко Даскалов, Роза, Соболч

На 17.10.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 11:30 - 13:00 ч./; на 18.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /13:15 - 16:30 ч./ - Владимир: ПИ 149 Кв, 14; Долна Диканя; Друган: VI-485, Кв. 45, Чачулова махала; Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Горни Раковец, Мах. Егреците, УПИ ІX-1083, 1084; Червена Могила

На 17.10.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 11:30 - 13:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Кондофрей

На 17.10.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Долна Диканя: Градините, УПИ XI-261, Кв. 40, Х-260 Кв 40

На 17.10.2017 г. /13:15 - 16:00 ч./ - Горна Диканя

На 18.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /13:15 - 16:30 ч./ - Долни Раковец: Кв. 22, УПИ Х-206, М-ст Банята, УПИ XI-306, П-л Іх-428, Кв. 27, УПИ 1-167 Кв. 11, УПИ ІІ-26, УПИ Хі-34, Кв. 1; Радомир: Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах. Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети март, Хан Омуртаг

Община Трън  

На 17.10.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Джинчовци; Забел; Милославци: УПИ V-71, Кв. 18

На 17.10.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Бохова: УПИ-Х|-148; Главановци, Общ. Трън; Зелениград: Парцел ІІІ-253, Кв. 40; Лешниковци; Рани Луг: П-л ХХі-235, Кв. 7; Стрезимировци; Трън: 8Ми март, Бор, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Мурговица, Нов Живот, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов; Тураковци

На 17.10.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Бохова: УПИ-ХI-148; Главановци, Общ. Трън; Зелениград: Общ, Трън, Парцел ІІІ-253, Кв. 40, УПИ XXXIII - 371Кв 20; Лешниковци: Имот 32, Кв. 5; Рани Луг: П-л ХХі-235, Кв. 7, УПИ ІV-280, Кв. 3 Мах. Пещер; Стрезимировци: 56; Трън: Денчо Знеполски, Мах. Кошарите; Туроковци

На 17.10.2017 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Бераинци; Насалевци; Реяновци; Слишовци; Цегриловци: ПИ 197; Ярловци

На 18.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Трън: Атанас Ботев, Васил Левски, Еднофамилни жилища, Мосаловска, Тенеси, Чарчалат

На 19.10.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./; на 20.10.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Бусинци

На 20.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Лялинци: I-259 Кв. 13.







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари