НАЧАЛО » българия

ЧЕЗ съобщава за планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 31 март - 04 април 2014 г.

fb
3E news
fb
28-03-2014 02:18:00
fb

ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или
рециклиране на eлектрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването, както следва:

София-град

За периода 27.03.-03.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр.София - Ф-ма Бертхолд

За периода 31.03.-01.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр.София - Славия бл. 26

На 31.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - с. Владая - ул. Алеко Константинов, ул. Ела, ул. Елен, ул. 22-ра, ул. 27-ма, ул. Асанова чешма, ул. Бели брег, ул. Бистър поток, ул. Борика

На 31.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Бадемова гора бл. 11 вх.В

На 31.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Костенски водопад 12

На 31.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр.София - жк Стрелбище бл. 11

На 31.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр.София - ул. Кестенова гора 25

На 31.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр.София - жк Надежда 5, бл. 506 вх. Г

На 31.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр.София - жк Надежда 5 бл. 507 вх. А, вх. Б

На 31.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр.София - жк Люлин 7 бл. 711 вх. А

На 31.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр.София - жк Люлин 7 БЛ. 711А

На 31.03.2014 г. /08.45-12.45 ч/ - гр.София - Младост 2 бл. 219, 219a, До

На 31.03.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр.София - Доспат 4 и 5, Дукатска планина 11 и административна

сграда и 19, Тунджа 7

На 31.03.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр.София - Надежда 4 бл. 423 вх. А,Б,В, бл.424 вх. А,Б,В БЛ. 439

вх.А,Б,В,Г, бл.438 вх.А,Б,В,Г

На 31.03.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр.София - 659-та 3, бл. 3, а6а, а6б, а7, м-1, 675-та 31, Маестро

Кънев 14

На 31.03.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр.София - Захарна фабрика бл.17,18

На 31.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр.София - ул. Дебър 3

На 31.03.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - гр. София - Зона Б-18 бл. 9

На 31.03.2014 г. /10.15-14.15 ч/ - гр.София - Дианабад бл. 1 вх.А и Б, бл. 3 вх.А,Б,В, бл. 5 вх. А

На 31.03.2014 г. /11.01-14.01 ч/ - гр. София - Зона Б-5 бл. 24,25, Зона Б-5-3 24, бл. 24, 25, 26,

Средна гора бл. 24, 25

На 31.03.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - Зона Б-18 бл. 10,11

На 01.04.2014 г. /06.00-07.00 ч/ - гр. София - Промишлена зона Обеля, ТП Толева махала, магазин Джъмбо, Складова база, Толева махала, база Хелпман, плодохранилище Волуяк, Булленд - по искане на Топлофикация София

На 01.04.2014 г. /08.00-12.00 ч/ - с. Герман - Патриарх Герман 108, 110, 112, 112а, 116София На

01.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Надежда 3 бл. 305

На 01.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Кокаляне - ул. Александър Генков, ул. Димитър Благоев, ул. Зора, ул. Иван Шишман, ул. Изгрев, ул. Малчика, ул. Михово блато, ул.Родолюбие, ул. Стефан Караджа, ул. Тодорини кукли, ул.Трудолюбие, ул.Цар Иван Асен, ул. Слатин дол, ул.Роза, ул. Роса, ул. Пролет, ул.Орниче, ул. Васил Левски, ул. Ведена, ул. ген. Кирил Ботев, ул. Искър, ул. Люляците, ул. Петър Берон, ул. Самоковско шосе, ул. Теменуга

На 01.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - с. Владая - ул. Боровинка, ул. Кактеричка, ул. Елешница, ул. Здравец, ул. Кайлъка, ул. Войнишко въстание, ул. Горелица, ул. Дупките, ул. Еделвайс, ул. Ивето

На 01.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 1, блок 36, вх.14 и вх.15

На 01.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 4 вх.А

На 01.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Нишава 159, бл. 163 вх.А, вх.Б

На 01.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 159-163

На 01.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Надежда 5 бл. 507 вх. В, вх. Ггр. София жк

На 01.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Надежда 5 бл. 508 вх. А

На 01.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7 бл. 711 вх. Б

На 01.04.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - гр. София - Младост 2 1, до, бл. 219б, 219в, 220, 220 А, 220а, с\у бл. 220

На 01.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - ТП Толбухин I, ТП Толбухин II, ТП Толбухин III

На 01.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Слатина бл. 27

На 01.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Надежда 4 бл. 440 вх. А, Б, В, Г, бл. 441 вх.А, Б, В, Г, бл. 448 вх. А, Б, В, Г, Д

На 01.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Боряна 36 А, Бързарица бл. Упи -8506, Кв.25а Драгоман 13, 13 А, 15 А, 17, 17а, 19, 21, 21 А, 23, 23 А, 36, 38, Народен герой 20, Народно хоро 43 Д, 45, 47, 49, бл. 40

На 01.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Захарна фабрика бл.19, 20

На 01.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Славия бл. 27

На 01.04.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. София - Гранит 14, 15, 16, 16А, 21, 22, 23, 26, 28А, 29, 30, 31, 32, 35, 37, 39, 41, Димитровград 21, Европа 37, Люлин 10, 5, Майски ден 20Б, 23, Тома Давидов 1

На 01.04.2014 г. /09.30-12.30 ч/ - гр. София - Макгахан 51, бл. 79, 80, 81, до бл. 80, Хаджи Димитър бл. 79, 80, 81

На 01.04.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. София - Надежда 1 бл. 153 вх.Г, Надежда 2 бл. 272 вх.Б

На 01.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - жк Дружба, ул.Делийска воденица 31

На 01.04.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. София - Зона Б-18 бл. 12,13, Пиротска бл. 13

На 01.04.2014 г. /10.15-15.15 ч/ - гр. София - Младост 4 бл. 482, 482 - Маг.11, 482- Ателие 2, 483

На 01.04.2014 г. /11.00-16.00 ч/ - гр. София - Зона Б-18 бл. 13,14, Пиротска 120

На 01.04.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - Люлин 10 бл. 131, 132, 133, 134, 136

На 01.04.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. София - жк Дружба ул.Делийска воденица 29

На 02.04.2014 г. /05.14-16.16 ч/ - гр. София - Банишора бл. 25, 27, 29, бл.29, до бл. 29, Тп Ген. Столетов 37, 41, 47, 49, Круша планина бл. Паркинг

На 02.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Бенковски 15, 8, Биримирска вода 2,5, Биримирски извор 10, 14 а, 16, 20, 20А, 21, 22, 24, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 6, 8, Биримирци 5, 9, бл. Кметство, Горгосица 1, 1 А, 10, 2, 3, 4, 6, 8, Иван Кралича 1, 10, 12, 16, 2, 3, 4, 6, Лазар Михайлов 27, 31, 35, 37, 45, 49, 51, Мелодия 14, Олдашевец 3, Поп Георги Величков 12, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Светлина 1, 10, 11, 12, 13, 18, 2, 3, 3А, 4, 5А, 8, 8А, Тетевенска 12, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 24, 28, 3, 6, Успех 1, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 17, 19А, 20, 24, 25, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, Хоризонт 11, 15, 21, 3Г, 43, 47, 7, БЛ. УПИ ХVIII, КВ.34

На 02.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Кокаляне - ул. Александър Генков, ул. Димитър Благоев, ул. Зора, ул. Иван Шишман, ул. Изгрев, ул. Малчика, ул. Михово блато, ул.Родолюбие, ул. Стефан Караджа, ул. Тодорини кукли, ул. Трудолюбие, ул. Цар Иван Асен, ул. Слатин дол, ул. Роза, ул. Роса, ул. Пролет, ул. Орниче, ул. Държов дол, ул. Бор, ул. Валозите, ул. Васил левски, ул. Искър, ул. Латинка, ул.Липова падина, ул. Петър Берон, ул. Самоковско шосе, ул.Теменуга, ул.Явор, ул. Васил Левски, ул. Ведена, ул. ген. Кирил Ботев, ул. Искър, ул. Люляците

На 02.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - с. Владая - ул. Любомир Миланов, ул. Офелиите, ул. Лесковец, ул. Кирил Димитров, ул. Китен, ул. Майско утро, ул. Превалски езера, местност Герена

На 02.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 4 вх. Б

На 02.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7 бл. 711 вх. В

На 02.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Надежда 5 бл. 508 вх. Б, вх. В, вх. Г

На 02.04.2014 г. /08.45-16.45 ч/ - гр. София - Младост 1, блок 36A Вх.A и блок 36 Вх.9

На 02.04.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. София - бул. Президент Линкълн 68

На 02.04.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - гр. София - Александър Малинов бл. Пред бл. 223, Андрей Ляпчев 72, Младост 2 бл. 223, 223 Пазара, 224, 224 С/у, 224 до, 225, 226,

На 02.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 4 бл. 477, 477а230, до 224, До, зад, с/у Свети Киприян 10, бл. С/у бл 224, срещу бл. 224, 478, 480

На 02.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър бл. 177 вх. Д, Е, Ж

На 02.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Буземска 13, 15, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30а, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, бл. 1, 2, 3, до бл. 1

На 02.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Захарна фабрика бл. 21,22

На 02.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Славия бл. 28

На 02.04.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. София - Надежда 2 бл. 272 вх.Г, Д

На 02.04.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. София - Леда 15, Надежда 4 бл. 449 вх.А, Б, В, Г, Д, БЛ. 450 вх.А, Б, В, Г, Д

На 02.04.2014 г. /09.30-16.30 ч/ - гр. София - 311-та 1, 2, 313-та 1, 2, 319-та 1, Ботевград 1, 2, 3, 5, Братска дружба 2, 3, 4, 5, 6, 8, Дръстър 1, 11В, 2, 21Б, 29, 38А, Лайбниц 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 16Б, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 30А, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 4, 41, 5, 6, 8, 9, Несебър 21, 21А, 21Б, 22Б, 24, 24А, 24Б, 24В, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, Суходолска 101, 101А, 101Б, 103, 103А, 105, 107, 107А, 107В, 107Г, 107Д, 109, 111, 113, 115, 119, 12, 121, 123, 125, 14, 16, 18, 20, 22, 22А, 97, 99

На 02.04.2014 г. /09.31-12.00 ч/ - гр. София - Люлин 10 бл. 122, ДО

На 02.04.2014 г. /10.00-11.00 ч/ - гр. София - Парчевич 1 до 13, Парчевич 2 до 10, Неофит Рилски 1, 3 ,5 и 2А, Солунска 23 и 25, бул. Христо Ботев 12 до 22

На 02.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - ул.Амстердам 16 и 18

На 02.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. София - Алдомировска 100, 100А, 110, 112, 120, 122, 124, 126, 75, 77, 83, 88, Александър Стамболийски 155, 163, 165, бл. 155, 157, 159, 161, 163, 165, Инж. Иван Иванов 57, 61, 63, 63А

На 02.04.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. София - Осогово 68, 74, 76, 81, 84, ъгъла с, бл. Кирил и Методий, фриз.салон, Сливница 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 134, 138, 142, 146, 148, 152А, 158, 160, 162, 164, 164А, бл. А, Христо Ботев 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 112Б, 118, бл. А

На 02.04.2014 г. /11.00-15.00 ч/ - гр. София - Александър Стамболийски 126, 147, 147А, 147В, Българска морава 22, Зона Б-5 бл. 12, Одрин 65

На 02.04.2014 г. /11.30-13.30 ч/ - гр. София - Градинарска бл. 5

На 02.04.2014 г. /12.00-14.00 ч/ - гр. София - ТП Селтра, ул.5004 6

На 02.04.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - Зона Б-5 бл. 14, Одрин бл. 14, до 14

На 02.04.2014 г. /12.00-16.16 ч/ - гр. София - Димитър Талев 2, Люлин 10 бл. 135, 137, с/у Петър Дертлиев т. 405

На 02.04.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. София - Гара Искър Национална научноизследователска станция по ловно стопанство, биология и болести на дивеча, ф-ма Никовет, бул.Искърско шосе 5, 19 и 19А

На 03.04.2014 г. /07.15-18.15 ч/ - гр. София - Надежда 4 бл. 445, 447

На 03.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 3 блок 438 вх.А, вх. Б, вх. В, вх. Г, вх.Д, вх.Е

На 03.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - с. Владая - ул. Равнище, ул. Слънчев залез, ул. Спортист ул. Сребрист бор, ул. Марин чукар, ул. Ново село, ул. Пирин, ул. Приплат, ул. Пролет

На 03.04.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. София - Младост 4 бл. 472

На 03.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 23А вх.В, жк Стрелбище бл. 26А вх.А, вх.Б

На 03.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Надежда 5 бл. 509 вх. А, вх. Б, вх. В

На 03.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7 бл. 712 вх. А

На 03.04.2014 г. /08.30-17.30 ч/ - гр. София - Априлско Въстание 1, 10, 12, 14, 2, 3, 5, 7, бл. Павилион пред бл. 57, павилион-сп. Петрохан, Лев Толстой бл. 57, 68, Толстой 2, бл. 57

На 03.04.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - гр. София - Младост 1, блок 36 Вх.10 и Вх.11

На 03.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър бл. 11, вх. А, Хаджи Димитър бл. 11а, вх. А, Б, В

На 03.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Крайречна 1, 10, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 8 А, Крайречна 18, 8, Лешникова гора бл. Гробищата, Папрат 1, 11, 13, 13а, 17, 1а, 2, 3, 5, 7, 9, 3а, бл. Пред Гробището Цветя, спирка Гробища, упи Хv - 170 Кв 34 Кв Д-ци,, Черни Връх 193, 230а, 230б

На 03.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Леда 15, Надежда 4 бл. 451 вх. А, Б, В, Г, бл. 452 вх. А, Б, В, Г

На 03.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Захарна фабрика бл. 23, 24

На 03.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Славия бл. 29

На 03.04.2014 г. /09.30-11.30 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър бл. 110, 111

На 03.04.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. София - Крим 28, Люлин 8 0, ДО, бл. 809, 881, 881-ТП, 882, ДО бл.882, кр.сп.трол.6, тп до 882, ул. Златопласт, Търново 1, 11, 13, 17, 1А, 21, 23, 27, 3, 3А, 9, бл. пав.2 преа 12 полик.

На 03.04.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. София - Надежда 2 бл. 272 вх.Е, Ж

На 03.04.2014 г. /09.30-16.30 ч/ - гр. София - Христо Трайков бл. 10

На 03.04.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. София - Зона Б-5 бл. 17, 18, Камен Андреев 9, Сердика бл. 19, 20, до

На 03.04.2014 г. /10.00-14.30 ч/ - гр. София - бул.Климент Охридски 27А

На 03.04.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. Банкя - Бор 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 28А, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 35А, 37А, 39, 5, 6, 6А, 7 2, 5, 6, 7, 8, 9, с/у, бл. вила, трафопоста Оборище 1, 10, 2, 2А, 3, 4, 7

На 03.04.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. София - Княгиня Мария Луиза 42, 44, 50, 54, 60

На 03.04.2014 г. /11.00-15.00 ч/ - гр. София - Зона Б5 блок 18

На 03.04.2014 г. /11.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 2 2, бл. 226, 227, 228, 230

На 03.04.2014 г. /11.30-15.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър бл. 110, 111

На 03.04.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - Зона Б-5 бл. 5

На 03.04.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - Ген. Асен Николов 3, 4, бл. сел. аптека и офиси Годеч 21, 34, Гургулят 40 Кап. Никола Божков 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 8, 8А, бл. сладкарница, склад Люлин 8 бл. 881, 883, Своге 1, 10, 12, 13, 13А, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, Тодор Влайков 27, 27А, 28, бл. 28, Тодор Г. Влайков 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18А, 1А, 2, 20, 21, 22, 22А, 24, 24А, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 3, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 4, 41, 43, 45, 45А, 5, 7, 8, 8А, 9, 9А, бл. жк Люлин, Филиповско шосе 9, бл. кв. Люлин

На 04.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Железница - ул. Ален мак, ул. Боровец, ул. Ведена, ул. Витево, ул. Дъбова гора, ул. Еделвайс, ул. Здравец, ул. Изгрев, ул. Искърска, ул. Лява река, ул. Люляк, ул. Плана планина, ул. Самоковско шосе, ул. Стамболова река, ул. Урвич, ул. Центъра, ул.Черни връх, ул. Шипка, ул. Видена, ул. Вителски дол, ул. Дрен, ул. Дъбова гора, ул. Здравец, ул.Иглика, ул.Кимов дол, ул.Лява река, ул. Ленище, ул. Лозенска планина, ул. Малка железница, ул. Пробуда, ул. Плана планина, ул. Самоковско шосе, ул. Стамболова река, ул. Урвич

На 04.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Кокаляне - ул. Стефан Караджа, ул. Околовръстна, ул. Александър Генков, ул. Цар Калоян, ул. Св. Св. Кирил и Методи, ул. Кръстан Младенов, ул. Здравец, ул. Старата чешма, ул. Могилата, ул. Урвич, ул. Ралевица, ул. Искър, ул. Димитър Благоев, ул. Държов дол, ул. Зора, ул. Иван Шишман, ул. Изгрев, ул. Малчика, ул. Родолюбие, ул. Стефан Караджа, ул. Тодорини кукли, ул. Тополите, ул. Цар Иван Асен

На 04.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Лозен - ул.Съединение, ул. Лилия, ул. Дъб, ул. Гергана, ул. Янко Панайотов, ул. Явор, ул. Съединение, ул. Акация, ул. Бор, ул. Каси Дол, ул. Кория, ул. Липа, ул. Ясен

На 04.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - с. Владая - ул. Чаладинка, ул. Тополите, ул.,Реката, ул. Янкино усое, ул. Равнище, ул. Червена трева, ул. Язбино

На 04.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 5Б вх.А, бл.5 вх.А, вх.Б

На 04.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Надежда 5 бл. 509 вх. Г, Д, Е

На 04.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7 бл. 712 вх. Б, В

На 04.04.2014 г. /08.45-16.45 ч/ - гр. София - Младост 1, блок 36 Вх.12 и Вх.13

На 04.04.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София - Младост 2 бл. 229, 231, 232, 233, Тп До Тулово бл. 232, Тп До

На 04.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър бл. 11, вх. Б, В, Г, бл. 72, вх.А

На 04.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Христо Трайков бл. 7, 8, 8Б, 9, 9Б

На 04.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Ангел Букурещлиев 9, Боровинка 4, Ген. Ковачев 2, 4, 6а, 9, Елена Снежина 1, 10, 13, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, Камен дял 3, 4, 6

На 04.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Захарна фабрика бл. 25, 26

На 04.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Славия бл. 30

На 04.04.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. София - 340-та 1, 7, бл. с-у бл.816, 383-та 2, 4, 6, 8 Люлин 8 бл. 806, 816

На 04.04.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. София - Надежда 2 бл. 272 вх.З, И, Й

На 04.04.2014 г. /09.30-16.30 ч/ - гр. София - Леда 15, Надежда 4 бл. 457

На 04.04.2014 г. /10.00-14.16 ч/ - гр. София - жк Дървеница ул.Зелена поляна 1, 3, 4, 6, 8, 10, 21, 21А, 30, 32, 34 ул.Перперикон бл.6, бл.12 вх.А, Б, В

На 04.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - гр. София - Зона Б-5 бл. 5

На 04.04.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - Ген. Асен Николов 18, 24, бл. 814, ъгъла със ул. Златоструй, Красино 1, бл. с/у 814, Люлин 8 бл. 813, 814, 816, до, о, пред, с/у

Софийска област

За периода 31.03-02.04.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - с. Лъга - Асфалтова база

За периода 02-03.04.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - с.Бойковец, гр.Етрополе, вил.зона Язовира.

За периода 02-03.04.2014 г. /09:45-16:00 ч/ - гр.Ботевград - Кравеферма Медвен, Телеутотелно стоп.Кошари, Дренето, ф-ма Искър

На 31.03.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - с. Искрец - Васил Левски

На 31.03.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. Годеч - махала Джуричова

На 31.03.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. Костинброд - Белица

На 31.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Костенец - ул. Белмекен от до, Каскаден район Костенец, ул. Витоша от до

На 31.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - Славейков

На 31.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр.Елин Пелин - ул. Детелина

На 31.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Етрополе - ул. Никола Вапцаров, ул. Христо Смирненски, ул. Христо Ботев

На 31.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Мирково - Александър Стамболийски, Градище, мест. Попов тор

На 01.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Костенец - ул. Пирин от до, ул. Рила от до, ул. Цар Симеон I от до

На 01.04.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. Годеч - махала Найденова

На 01.04.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. Костинброд - Момчил Войвода

На 01.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Искрец - Васил Левски, махала Букет

На 01.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - Александър Батенберг

На 01.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин - Витоша

На 01.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Етрополе - ул. Александър Атанасов,ул. Александър Стамболийски

На 01.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Мирково - Александър Стамболийски, Градище, мест. Попов тор

На 01.04.2014 г. /09.30-10.30 ч/ - гр.Ботевград

На 01.04.2014 г. /09.45-13.15 ч/ - с.Осиковица

На 01.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Връдловци, с. Станянци, с. Голеш

На 01.04.2014 г. /10.15-12.00 ч/ - с. Алдомировци

На 02.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Ихтиман - ул. Арх. Генадий Ихтимански, ул. Васил Левски, ул. Георги Раковски, ул. Димитър Русинов

На 02.04.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. Годеч - махала Джуричова

На 02.04.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. Костинброд - Белица

На 02.04.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - с. Искрец - Васил Левски, махала Букет

На 02.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - Александър Батенберг

На 02.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр.Елин Пелин - ул. Витоша

На 02.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Етрополе - бул. Руски

На 02.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Мирково - Александър Стамболийски, Градище, мест. Попов тор

На 03.04.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. Драгоман - Васил Левски

На 03.04.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. Костинброд - Бели Брези, Белица, Г. М. Димитров, Дванадесети април, Захари Стоянов, Кап. Петко Войвода, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Поп Харитон, Шияковци

На 03.04.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - с. Искрец - махала Букет

На 03.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - Александър Батенберг

На 03.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - КТП Лидл

На 03.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр.Елин Пелин - ул. Алеко Константинов, ул. Кольо Фичето,

На 03.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Мирково - Александър Стамболийски, Градище, Захари Стоянов, мест. Попов тор, местност Чуштарла, Опълченска

На 03.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Правец - махала Пушкарско, местност Топилата

На 03.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Губеш

На 04.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Ихтиман - ул. Егерика, ул. Еледжик, ул. Йордан Балчев, ул. Кирил и Методи, ул. Люле Бургас

На 04.04.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. Драгоман - Шипка

На 04.04.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. Костинброд - Белица

На 04.04.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - с. Искрец - махала Букет

На 04.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - Александър Батенберг, Любен Каравелов, Славейков

На 04.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин - ул. Витоша, ул. Трети март,

На 04.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Мирково - Александър Стамболийски, Градище, Захари Стоянов, мест. Попов тор, местност Чуштарла, Опълченска

На 04.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Правец - махала Пушкарско

Пернишка област

На 31.03.2014 г. /08.45 - 16.00 ч/ - с. Богданов Дол - ул. Васил Левски; ул. Витоша; ул. Люлин; махала Стаменова; ул. Пчела; ул. Струма; ул. Теменуга; ул. Хан Аспарух; ул. Христо Смирненски; ул. Чучулига

На 31.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Кошарево, община Брезник

На 31.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Перник - Благой Гебрев

На 01.04.2014 г. /09.00 - 14.00 ч/ - гр. Радомир; бл. 21

На 01.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Кошарево, община Брезник

На 01.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Перник - Карл Маркс

На 01.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Ярджиловци - ул. Арда; ул. Девети Септември; ул. Йордан Станоев; ул. Китка; ул. Кракра; ул. Орниче; ул. Перник; ул. Първи Май; ул. Рила; ул. Свилен Русев; ул. Средна Гора; ул. Тодор Димитров; ул. Христо Смирненски

На 02.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Ноевци, община Брезник

На 02.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Богданов Дол - ул. Васил Левски; ул. Витоша; ул. Люлин; махала Стаменова; ул. Пчела; ул. Струма; ул. Теменуга; ул. Хан Аспарух; ул. Христо Смирненски; ул. Чучулига

На 02.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Перник - Карл Маркс

На 02.04.2014 г. /09.00 - 14.00 ч/ - гр. Радомир - бл. 23

На 03.04.2014 г. /09.00 - 14.00 ч/ - гр. Радомир - бл. 25

На 03.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Перник - Юрий Гагарин

На 03.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Ярджиловци - ул. Арда; ул. Девети Септември; ул. Йордан Станоев; ул. Китка; ул. Кракра; ул. Орниче; ул. Перник; ул. Първи Май; ул. Рила; ул. Свилен Русев; ул. Средна Гора; ул. Тодор Димитров; ул. Христо Смирненски

На 03.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Горочевци, община Трън

На 04.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Богданов Дол - ул. Васил Левски; ул. Витоша ул. Люлин; махала Стаменова; ул. Пчела; ул. Струма; ул. Теменуга; ул. Хан Аспарух; ул. Христо Смирненски; ул. Чучулига

На 04.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Перник - Юрий Гагарин

На 04.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Горочевци, община Трън

Благоевградска област

За периода 31.03 - 04.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Петрич, Общ. Петрич ; Капитан Никола Парапанов; Местност Иловица; Рокфелер; с. Първомай; ул.Беласица; ул. Георги Измерлиев; ул. Гоце Делчев; ул. Златарево; ул. Македония; ул. Маркови Кладенци; местност Алачевото; местност Стопански Двор; местност Чалията; местонст Гьоло Оризарнико; ул. Младост; ул. Москва; ул. Огражден; ул. Опълченска; ул. Отец Паисий; ул. Преслав; ул. Рила; ул. Хоризонт; ул. Яне Сандански; с. Долене, с. Д. Рибница, с. Драгуш, с. Зойчене, с. Кладенци, с. Кукуряхцево; с. Мендово, с. Куково, с. Право бърдо, с. Чурилово, с. Чуричене; с. Баскалци, с. Боровичене, с. Гега, с. Крушица, с. Струмешница; с. Вишлене, с. Дреновец - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 31.03.2014 г. /08.30 - 15.30 ч/ - гр. Сандански - ул. Георги Казепов; ул. Пирин; ул. Соколова скала; ул. Шар планина; ул. Одрин; ул. Пирин; ул. Илинден; ул. Даме Груев

На 31.03.2014 г. /09.00 - 09.10 ч/ - с. Дамяница - ул. Антон Иванов; ул. Атанас Попадийн; ул. Беласица; ул. Вихрен; ул. Волга; ул. Гьорче Петров; ул. Даме Груев; ул. Иван Козарев; ул. Ильо Войвода; ул. Комсомолска; Местност Мело; местност Метлата; местност Тухларна; ул. Никола Вапцаров; ул. П. К. Яворов; ул. Пирин; ул. Радецки; ул. Р-н ЖП Гара; ул. Юрий Гагарин; ул. Яне Сандански; с. Лешница, община Сандански; Друма; с. Ново Делчево; ул. Антон Попов; ул. Беласица; ул. Боровец; ул. Братя Миладинови; ул. Валентина Терешкова; ул. Вела Пеева; ул. Владимир Поптомов; ул. Възраждане; ул. Гео Милев; ул. Георги Кирков; Главен Път Е-79; ул. Гоце Делчев; ул. Даме Груев; ул. Димо Хаджидимов; ул. Димчо Дебелянов; ул. Здравец; ул. Иван Вазов; ул. Илинден; ул. Кирил И Методий; ул. Любен Каравелов; ул. Местност Кантона; местност Киселица; местност Кънлийца; ул. Партизанска; ул. Пейо Яворов; ул. Първи Май; ул. Славянска; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Смирненски; с. Поленица; месност Дабо; местност МацковаГрадина: бл. Склад ;гр.Сандански ; Местност Друма: бл. Автосервиз; Местност Мацкова Градина; Р-н Главен Път Е-79

На 31.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Добринище - Георги Бенковски; Георги Димитров; Петър Галчев; Цар Самуил

На 31.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Благоевград - Д-р Христо Татарчев; Петко Д. Петков; Стефан Стамболов

На 31.03.2014 г. /09.45 - 12.30 ч/ - гр. Гоце Делчев; Битоля; Брегалница; Булаир; Бяло Море; Васил Левски; Гоце Делчев; Дойран; Драма; Дунав; Екзарх Йосиф; Звънчарска; Иван Вазов; Илия Батаклиев; Кавала; Милан Конев; Николай Добрев; Паоло Ленц; Петър Сарафов; Серес; Сестри Дукови; Солун; Струма; Тодор Александров; Търговска; Христо Ботев; Юг ; Хаджидимово; Драма - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания (по искане на ЕСО)

На 01.04.2014 г. /09.00 - 10.30 ч/ - гр. Банско - ул. Ангел Кънчев; ул. Барбара Рютинг; ул. Братя Велеганови; ул. Вардар; ул. Васил Друмев; ул. Георги Настев; ул. Добри Чинтулов; ул. Иван Бележков; ул. Найден Геров; ул. Пейо К. Яворов; ул. Райна Княгиня; ул. Св. Иван Рилски; ул. Тодор Каблешков; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Матов; ул. Цар Калоян; ул. Явор

На 01.04.2014 г. /10.30 - 12.00 ч/ - гр. Банско - Комплекс Регнум - местност Асаница

На 01.04.2014 г. /13.00 - 15.00 ч/ - гр. Банско - ул. Иван Бележков; ул. Кир Благо Тодев; ул. Минго Тодев; ул. Моратово Езеро; ул. Орце Попйорданов; ул. Радон Тодев; ул. Хан Аспарух; Комплекс Би Пи

На 01.04.2014 г. /15.00 - 16.00 ч/ - гр. Банско - местност Шипоцко (трафопост Фронт)

На 01.04.2014 г. /11.00 - 12.00 ч/ - гр. Банско - местност Герачини улици: 1, бл. 1,2,3,алпин Лодж ;Комплекс Ва Бул ;Цех за преработка на гъби( в началото на гр.Банско ;Военно Поделение

На 01.04.2014 г. 09.00 - 11.00 ч/ - гр. Банско - ул. Иван Джолев; ул. Местност Рупчовец; ул. Тодор Александров; местността Мешина (на изхода за с. Баня); мебелна къща Захов

На 01.04.2014 г. /09.00 - 16.00ч/ - гр. Добринище - Георги Бенковски; Петър Галчев; Хан Аспарух; Хан Крум; Чобан Бойчо

На 01.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Благоевград - Димитър Талев; Д-р Христо Татарчев

На 01.04.2014 г. /04.50 - 15.45 ч/ - гр. Благоевград - Петко Д. Петков

На 01.04.2014 г. /09.15 - 16.30 ч/ - община Благоевград, гр. Благоевград - ул. 7-ма Рилска Дивизия; ул. Братя Миладинови; ул. Владо Черноземски; ул. Димитър Димов; ул. Иван Михайлов; ул. Ильо Войвода; ул. Кръстьо Асенов; ул. Николай Петрини; ул. Освобождение; ул. Полк. Кирил Чамишки; ул. Сан Стефано; ул. Славянска; ул. Цар Симеон; ул. Шар Планина

На 01.04.2014 г. /13.00 - 16.00 ч/ - трафопост Деспина - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания (по заявка на ЕСО)

На 01.04.2014 г. /09.45 - 12.30 ч/ - трафопост Деспина - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания (по заявка на ЕСО)

На 01.04.2014 г. /11.00 - 13.00 ч/ - община Разлог, с. Баня, ул. Баненска Буна; района около ЖП гарата

На 01.04.2014 г. /08.30 - 15.30 ч/ - гр. Сандански - ул. Георги Казепов; ул. Соколова скала; ул. Шар планина; ул. Одрин; ул. Пирин; ул. Илинден; ул. Даме Груев

На 01.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Плетена , община Сатовча - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 01.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Ново Лески, община Хаджидимово - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 02.04.2014 г. /08.30 - 15.30 ч/ - гр. Сандански - ул. Георги Казепов; ул. Пирин; ул. Соколова скала; ул. Шар планина; ул. Пирин; ул. Илинден; ул. Даме Груев

На 02.04.2014 г. /09.00 - 10.30 ч/ - гр. Банско - ул. Вардар; местност Грамадето; ул. Пирин; комплекс "Тодорини Кули"

На 02.04.2014 г. /09.00 - 12.00 ч/ - гр. Благоевград - Струма; Струмско Център

На 02.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Добринище - Атанас Попадийн; Елин Пелин; Паисий Хилендарски; Попово Езеро; Софроний

На 02.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Благоевград - Арсений Костенцев; Петко Д. Петков

На 02.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Дъбница, община Гърмен - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 02.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Плетена, община Сатовча - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 02.04.2014 г. /09.00 - 16.30 ч/ - гр. Благоевград; Антон Чехов; Аргир Манасиев; Бадемите; Бистрица; Борис Сарафов; Данаил Крапчев; Димитър Йосифов; Дъбравска; Еленово; Иван Михайлов; Изгрев; Катина и Никола Хайдукови; Комплекс Вароша; Мелник; Менча Кърничева; местност Баларбаши; местност Бачиново; местност Медунски Андък; Никола Вапцаров; Петър Стоянов; Преспа; Родолюбие; Сотир Атанасов; Стефан Стамболов; Струмско Център; Трети Март; Христо Чернопеев; Цар Борис I; Шипка; Изгрев, община Благоевград; Васил Левски (по заявка на ЕСО)

На 02.04.2014 г. /09.15 - 16.00 ч/ - с. Вълково

На 02.04.2014 г. /09.15 - 16.30 ч/ - Крупник - Васил Коларов; Граф Игнатиев; Димитър Ацев; Ернст Телман; Иван Вазов; Никола Парапунов; Паисий Хилендарски; Пейо Яворов; Стефан Караджа; Трайчо Костов

На 02.04.2014 г. /09.45 - 12.30 ч/ - кратковременни прекъсвания на захранването поради оперативни превключвания - Ф-а "Пирин пласт" (по заявка на ЕСО)

На 02.04.2014 г. /10.00 - 12.00 ч/ - гр. Гоце Делчев - курортен комплекс Попови Ливади, района на бившият Пионерски лагер

На 02.04.2014 г. /10.00 - 16.00 ч/ - гр. Сандански - ул. Гоце Делчев

На 02.04.2014 г. /10.30 - 12.00 ч/ - гр. Банско - ул. Георги Бенковски; ул. Иван Вазов; ул. Неофит Рилски; ул. Никола Вапцаров; ул. Тодор Александров; ул. Тодорин Връх; ул. Христо Ботев; ул. Цар Иван Асен II; ул. Цар Симеон

На 02.04.2014 г. /12.30 - 14.30 ч/ - гр. Гоце Делчев - курортен комплекс Попови Ливади

На 02.04.2014 г. /13.00 - 14.30 ч/ - гр. Банско - хотел РИЧ

На 02.04.2014 г. /13.00 - 16.00 ч/ - кратковременни прекъсвания на захранването поради оперативни превключвания - Ф-а "Пирин пласт" (по заявка на ЕСО)

На 02.04.2014 г. /15.00 - 16.00 ч/ - гр. Разлог - ул. Баница; жк. Изток; ул. Иларион Макариополски; ул. Каракьой; ул. Черна Река

На 03.04.2014 г. /08.30 - 15.30 ч/ - гр. Сандански - ул. Георги Казепов; ул. Пирин; ул. Соколова скала; ул. Шар планина; ул. Одрин; ул. Пирин; ул. Илинден; ул. Даме Груев

На 03.04.2014 г. /09.00 - 15.00 ч/ - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания - гр. Благоевград; Антон Чехов; Арсений Костенцев; Братя Иванови; Братя Миладинови; Васил Априлов; Владо Черноземски; Гьорче Петров; Димитър Талев; Д-р Владимир Бъчваров; Д-р Христо Татарчев; Еленово; Крали Марко; Македония; Мара Бунева; Менча Кърничева; Мизия; Митрополит Борис; Осогово; Охрид; Райко Даскалов; Сандо и Петър Китанови; Света Гора; Св. Св. Кирил и Методий; Сергей Румянцев; Стефан Стамболов; Тракия; Трети Март; Христо Смирненски; Цанко Церковски; Янко Забунов (по заявка на ЕСО)

На 03.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Добринище - Митко Палаузов; Паисий Хилендарски; Попово Езеро; Софроний; Хан Аспарух

На 03.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Благоевград - Парангалица; Тодор Александров

На 03.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Лъжница, община Гоце Делчев - кратковременни прекъсвания на електрозахранването

На 03.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Кочан, община Сатовча - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 03.04.2014 г. /09.45 - 12.30 ч/ - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания - ф-а "Пирин текс" и ф-а "Ролман" (по заявка на ЕСО)

На 03.04.2014 г. /13.00 - 16.00 ч/ - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания - ф-а "Пирин текс" и ф-а "Ролман" (по заявка на ЕСО)

На 04.04.2014 г. /08.30 - 15.30 ч/ - гр. Сандански - ул. Георги Казепов; ул. Пирин; ул. Соколова скала; ул. Шар планина; ул. Одрин; ул. Пирин; ул. Илинден; ул. Даме Груев

На 04.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Добринище - Атанас Попадийн; Паисий Хилендарски; Попово Езеро; Софроний

На 04.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Благоевград - Васил Мечкуевски; Петко Д. Петков; Тодор Александров

На 04.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Дъбница, община Гърмен - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 04.04.2014 г. /09.15 - 16.15 ч/ - с. Плетена , общ. Сатовча - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 04.04.2014 г. /13.00 - 15.30 ч/ - с. Бачево - местност Перивол (вилна зона)

Кюстендилска област

На 31.03.2014 г. /09.00 - 13.00 ч/ - Крайници - Васил Демиревски; Дупнишка комуна

На 31.03.2014 г. /09.00 - 13.00 ч/ - "Каусто голд" АД, мина Катрище (по заявка на ЕСО)

На 31.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - Бобов Дол - Иван Вазов

На 31.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - Кочериново - Антон Иванов; Фридрих Енгелс

На 31.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - Раненци

На 31.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - Рашка Гращица

На 01.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бобов Дол - Двадесет и седми октомври, Иван Вазов

На 01.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници - Априлско Въстание, Баба Е. Механджийска, Батак

На 01.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кочериново - Антон Иванов

На 01.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Раненци

На 01.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Рашка Гращица

На 01.04.2014 г. /11:00 - 14:00 ч/ - град Дупница - ул. Никола Малашевски

На 01.04.2014 г. /11:15 - 14:00 ч/ - град Дупница - ул. Ана Малашевска, ул.Никола Малашевски

На 02.04.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - град Кочериново - квартал Левски, Завод Горхим, бензиностанция Петрол, гара Кочериново, фирма Адекс (заради подадено заявление за строежа на Автомагистрала "Струма")

На 02.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бобов Дол - Двадесет и седми октомври

На 02.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници - Александър Стамболийски, Априлско Въстание

На 02.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кочериново - Владимир Заимов, Гео Милев, Жельо Демиревски

На 02.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Раненци

На 02.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Рашка Гращица

На 02.04.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - с. Ваксево - ул.Елешница, Махала Бантовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гъскарска, Махала Заячка, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Лапевска, Махала Парлапанска, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Сапунджийска, Махала Соколовска, Махала Тасковска, Махала Треновска, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юзунска

На 03.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бобов дол - Двадесет и седми октомври

На 03.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници - Александър Стамболийски, Дупнишка Комуна

На 03.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кочериново - Владимир Заимов:

На 03.04.2014 г. /09:15 - 12:15 ч/ - гр. Кюстендил - ул.Бузлуджа, ул. Дрин, ул.Земен, ул. Раковски,

На 03.04.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр.Кюстендил ул. Априлско Въстание: а бл. магазин ул.Асен Златаров, ул. Вола, ул. Гоце Делчев, ул. Деветнадесети февруари, ул.Еверест, ул. Ефрем Каранов, ул. Иглика, ул. Липа, ул.Местност Гърлянски Черешарник, ул. Столетов, ул.Трайко Китанчев

На 03.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Рашка Гращица

На 04.04.2014 г. /09:00 - 13:30 ч/ - Община Кюстендил, Цар Освободител 267 (по заявка на ЕСО)

На 04.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бобов дол - Двадесет и седми октомври

На 04.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници - Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов

На 04.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кочериново Жельо Демиревски А БЛ.

На 04.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Рашка Гращица

Плевенска област

На 31.03.2014 г. /08.00-17.00 ч/ - с. Горни Дъбник - Септември, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка, Боженска, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Виктор Юго, Владимир Заимов, Вл. И. Ленин, Георги Бенковски, Георге Георгиу Деж, Георги Димитров, Ген Лавров, Гоце Делчев, Гурко, Димитър Благоев, Д. Даскала, Иван Вазов, Кирил Методий, Коста Златарев, Лазар Станев, а Лиляна Бърдарова, Любен Вежков, Малчика, Марин Дринов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Н. Й. Вапцаров, Назъм Хикмет, Одрин, Опълченска, Пеньо Пенев, П. Р. Славейков, Пейо Яворов, Панайот Хитов, Панайот Волов, Петър Берон, Поп Андрей, Райко Даскалов, Ручина Бара, Сергей Румянцев, Садовска, Солун, Ст. Георгиев, Стефан Караджа, Стоян Михайловски, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цариград, Цветан Спасов, Цв. Христова, Черно Море, Яне Сандански - по заявка на ЕСО

На 31.03.2014 г. /08.00-17.00 ч/ - с. Крушовица - 9-ти Септември - по заявка на ЕСО

На 31.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Бресте - Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Васил Коларов, Васил Левски, Върбан Йотов, Ген. Вл.заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Двадесет и шести юни, Девети септември, Димитър Кьосовски, Иван Вазов, Иван Диловски, Иван Чифлигарски, Илия Стоянов, Любен Каравелов, Мито Гачев, Никола Горанов, Н. Й. Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П. Р. Славейков, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чудна

На 31.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Горник Бузлуджа - Вихрен, Втора, Г Бенковски, Дванадесета, Девета, Десета, Дунав, Дядо Вълко, Елена, Иван Вазов, Искър, Осемнадесета, Осма, Партизанска, Пета, Петко Горанов, Петко Хр. Петков, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Седма, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ботев, Христо Ненов, Цвятко Иванов, Четвърта, Шеста, Янка Митова, Янтра, София, Люлин

На 31.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Сухаче - Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баба Мария, Баба Тонка, Безименна, Вешка Данова, Г. Тошев, Ген Заимов, Девети септември, Дядо Вълко, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Паисий, Партизанска, Петко Д Петков, Петко Напетов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов

На 31.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с.Гиген - ул. Васил Коларов, ул. Дойран, ул. Мито Пачев, ул. Георги Димитров, ул. Лиляна Димитрова, ул.

На 31.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Никопол - ул. Телеграфна, ул. Черни Връх

На 31.03.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Ставерци - Бал Езеро, Васил Левски, Добри Чинтулов, Н. Й. Вапцаров, Софроний Врачански, Христо Смирненски, Черно море, Шипка

На 01.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с.Гиген - ул. Йорданка Николова, ул. Вит, ул. Ангел Кънчев, ул. Тодор Каблешков, ул. Никола Гигенски, ул. Димитър Благоев

На 01.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Белене - ул. Възраждане, ул. Димитър Благоев, ул. Кирил и Методий, ул Христо Смирненски

На 01.04.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Битоля, Георги Кочев, Македония, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пирин, Тодор Каблешков, Цоню Матев

На 01.04.2014 г. /09.45-11.30 ч/ - с. Драгаш Войвода - Васил Левски, Витоша, Драгаш Войвода, Евлоги Ангелов, Изгрев, Любен Дочев, Петър Велчев, Роден кът, Спас Митев, Страхил Войвода, Ю. А. Гагарин

На 01.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Дисевица - Волинска, Г. С. Раковски, Г. Томов, Девети септември, Изгрев, Московска, С. Алексиев

На 01.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Търнене - Найден Рачев, Опълченска, П. р. Славейков, Филип Тотю, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин

На 01.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Бреница - Пирин

На 01.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. Никопол - Любен Дочев

На 01.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. Плевен - Асен Халачев, Княз Александър I Батемберг

На 01.04.2014 г. /10.30-12.00 ч/ - с. Върбица - Арда, Бачо Киро, Витоша, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Тотев, Коста Златарев, Люлин, Н. Й. Вапцаров, Осогово, Пирин, Райко Даскалов, Средна гора, Тодор Луканов, Шипка

На 02.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с.Гиген - ул. Козлодуй, ул. Панега, ул. Троянска, ул. Байкалска, ул. Волга, ул. Димимитър Благоев, ул. Силистра

На 02.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Белене - ул. Васил Левски, ул. Димитър Благоев, ул. Отец Паисий, ул. Охрид, ул. Светлин

На 02.04.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Битоля, Георги Кочев, Даме Груев, Македония, Прилеп

На 02.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Плевен - Дружба

На 02.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Търнене - 11-ти конгрес, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Кюнка, Лато Лачев, Освобождение, Хаджи Димитрър, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чернялка

На 02.04.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - с. Славяново

На 02.04.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - с. Тотлебен - Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен и Петър, Асен Халачев, Битоля, Васил Априлов, Васил Левски, Велес, Георги Бенковски, Георги Димитров, Г. С.

ЧЕЗ
електроснабдяване
прекъсвания
По статията работи:

Галина Александрова