НАЧАЛО » българия

ЧЕЗ съобщава за планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 24 - 28 февруари 2014 г.

fb
3E news
fb
24-02-2014 11:44:00
fb

ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на eлектрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването, както следва:

София-град

За периода 24-26.02.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Панчарево - Елин Пелин: 10, 10А, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 26, 6, 7, 8, 9; Самоковско Шосе

За периода 25-26.02.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Панчарево - Васил Левски /9 Септември/: 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 35А, 37, 39; Димитър Пенев /ст. младенов/: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Елин Пелин /ленин/: 22, 24; Ленището /малчика/: 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Руджери /в. коларов/: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 3, 4, 5, 6, 8, 11, бл. къща; Самоковско шосе: 42, 50, бл. павилион за закуски, павилион за цигари и алкохол

За периода 25-27.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - Захарна Фабрика - бл. 60

За периода 26-27.02.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Панчарево - Александър Стамболийски: 10, 10А, 11, 13, 15, 17, 19, 8; Беликата: 1, 10, 12, 13, 15, 17, 17-А, 19, 2, 3, 4, 45, 5, 6, 7, 8, 9

За периода 27-28.02.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Панчарево - Ловджийска Чешма: 1, 1 А, 10, 21, 22, 23, 24А, 3, 40, 54, бл. УПИ ХХІ-1148, кв. 2; Риляник /Георги Димитров/: 1-23, 12, 13А, 14, 16, 21, 22, 23А, 25, 27, 29, 2А, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 4, 41, 43, 45, 47, 49, 6, 8, бл. Лавка; Самоковско шосе: 12, 16, 24 ж

За периода 27-28.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - Захарна Фабрика - бл. 58

На 24.02.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - район Панчарево - ул. Елин Пелин, ул. Руджери, ул. Ленището

На 24.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - жк. Стрелбище - ул. Костенски водопад бл. 8 вх.Б

На 24.02.2014 г. /08.30-16.15 ч/ - Зона Б-5 - бл. 14 вх. Д, вх. Е

На 24.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк. Борово - бл. 223 вх. А, вх. Г, вх. Д, вх. Е; бл. 225 вх. Е; бл. 226 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г, вх. Д, вх. Е; бл. 223А вх. Е; бл. 214 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Д, вх. Е, вх. Ж

На 24.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк. Люлин 6 – бл. 631, вх. А

На 24.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк. Люлин 7 – бл. 719, вх. А, вх. Б

На 24.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - район Средец - Данте 2, 4, 6

На 24.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - район Средец - Васил Левски 69, 73, 79

На 24.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - район Средец - Васил Левски 29, 35; 6 септември 51

На 24.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - район Слатина - Александър фон Хумболт 34, 36, 39, бл. 140

На 24.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - кв. Драгалевци - Сервиз "Супердизел", фирма "Конелиано"

На 24.02.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - район Възраждане Братя Миладинови 58; Христо Ботев 98; Цар Симеон 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 112, 114, 130, 63, 63 А, 63Б, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 90А, 90Б, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99

На 24.02.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - район Триадица - ул. Димитър Манов 57

На 25.02.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - кв. Младост 2 – бл. 220, вх. Е; бл. 351Б, вх. А

На 25.02.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - район Надежда - Александър Михов 11, 13, 16, 21, 22, 28, 30, 32; Бяла Бука /ястребино/: 10, 6, 8, бл. Стр. табло; Военна Рампа: 22, бл. общ. Надежда; Гуслари /торпедо/: 41, 54; Елов Дол /парашутист/: 19; Лев Толстой: бл. 30, до бл. 31, трафопост; Свободна /свободен Труд/: 6 ; Толстой: бл. 29, 30, 31, 33

На 25.02.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - район Панчарево ул. Васил Левски

На 25.02.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - Сердика - бл. 22, бл.18А вх. А, вх. Б

На 25.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - жк.Стрелбище - бл. 7 вх. В, вх. Г, вх. Д, вх. Е

На 25.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - жк.Стрелбище - ул. Бадемова гора бл. 9

На 25.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк. Красно село - бл. 2, бл. 2А

На 25.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк. Красно Село - бл. 12

На 25.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк. Борово - ул. Дойран 18

На 25.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк. Борово - ул. Пирински проход 30, 32, 34, 36

На 25.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк Борово - ул. Ястребец 16, 37

На 25.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк. Борово - бл. 224 вх.А, вх.Б, вх.В

На 25.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк. Борово - бл. 215 вх.А

На 25.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - кв. Овча Купел - ул. Костенец 2Б

На 25.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк. Люлин 7 – бл. 723, вх. А, вх. Б

На 25.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк. Люлин 7 – бл. 719, вх. Б

На 25.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк. Борово - ул. Ястребец 8

На 25.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - район Подуяне - Острово /Ив. Христов-Зъбчето/ 2А; Хаджи Димитър бл. 54 вх. А, Б, В

На 25.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - район Слатина - Слатинска /Червена армия/ бл. 53 вх. А, Б, В, Г, Д

На 25.02.2014 г. /09.00-17.00 ч/ - жк. Лев Толстой: бл. 45, 46; Рожен: 5, 9, бл. 45-46, спирка 8-ми  Март; Рожен: 31; жк. Лев Толстой: бл. 44

На 25.02.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - район Лозенец - Димитър Хаджикоцев бл. 222 вх.А

На 25.02.2014 г. /09.30-11.30 ч/ - район Подуяне - Баткун; Скайлер 51, 66, 66-а, 66а, 68, 70; Хаджи Димитър бл. 180, 194, 87, 83

На 25.02.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - жк. Надежда 1 – бл. 144, вх. Д

На 25.02.2014 г. /09.44-15.00 ч/ - район Триадица - Лерин 61-63, Лерин 59

На 25.02.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - район Слатина - ул. Манастирска 49, 51, 53, 55, бл. 42, 44, 46

На 25.02.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - Разсадника - блок 13

На 25.02.2014 г. /10.00-14.30 ч/ - Дружба - бл. 404 вх. А, Б, В; бл. 410 вх. А и Б

На 25.02.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - район Възраждане - Брегалница 42, 44; Ген. Скобелев 64; Опълченска 15, 19, 21, 24, 28, 28А, 28Б; Осогово /Пело Пеловски/ 54, 60; Пиротска /Трети април/ 61, бл. маг.11, магазин 10; Позитано 35, 86; Средна Гора 16; Тодор Александров /Н. Цанов/ бл. паркинг; Шар Планина 53

На 25.02.2014 г. /10.30-12.30 ч/ - район Красна поляна - Алеко Туранджа 35, 37, 39, 53; бл. жк. Разсадника - дървод. работилница; Освобождение 4, 6, 8; Пчиня 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Самодивско Изворче 10, 14, 2, 4, 45, 47, бл. жк. Разсадника - бит. услуги, къща; Хъшове 1, 11, 13, 15, 3, 4, 5, 7, 9, ДО, бл. 29, парк Св.св. Петър и Павел

На 25.02.2014 г. /11.00-14.00 ч/ - Разсадника - бл. 14, 21а, 62; до Рибен буквар бл. 21А, до бл.21а, до и М. Тошев

На 25.02.2014 г. /11.31-13.00 ч/ - Хаджи Димитър - бл. 82, 186, 193

На 25.02.2014 г. /12.30-14.30 ч/ - район Красна Поляна - Методи Патчев 2, 8; Разсадника бл. 75, 76, 9; Рибен Буквар 2; Три уши /Адалберт Антонов/ 119, 84, бл. 119, 119 Г-3, 119, ап. 10, 11, 12, 119 ателие 1, 119 Г-2, 119 М-1, 119 ателие 2, 119 Г-1, 119 Г-4, 119 Г-5, 119 ап. 10, 11, 12, Зона Б19

На 26.02.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - кв. Младост 2 – бл. 351Б, вх. Б, В

На 26.02.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - район Панчарево – ул. Васил Левски

На 26.02.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - район Панчарево – ул. Петър Менджийски, ул. Беликата

На 26.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - жк. Стрелбище - ул. Костина бл. 1

На 26.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - жк. Стрелбище - бл.7Б вх. А, вх. Б

На 26.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - жк. Стрелбище - ул. Костина бл. 1

На 26.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - жк. Стрелбище - бл. 7Б вх. А, вх. Б

На 26.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - кв. Лозенец – ул. Кричим/Петко Енев/ 1, 2

На 26.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - кв. Лозенец – ул. Свети Теодосий Търновски 54

На 26.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - кв. Лозенец – ул. Драгалевска 8-14

На 26.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк. Люлин 7 – бл. 723, вх. А, Б

На 26.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк. Люлин 7 – бл. 719, вх. Б

На 26.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк. Люлин 10 – ул. Охрид /Станка Първанова/ 23

На 26.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк. Люлин 10 – бл. 114, 145

На 26.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - кв. Овча Купел – ул. 659-та, 3А

На 26.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк. Борово - ул. Родопски Извор 30-32

На 26.02.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. София – Ломско шосе 166, 178, 182

На 26.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - район Овча купел – 740-та: 2, 23, 24, 25, 26, 27, 34, бл., ул. обзор; Белите Борове: 22, 23, 24, 26, 28, 32; Маджарица: 20, 21, 23, 25, 25А, 27, 3, 32, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 49

На 26.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - район Слатина - ул. Хемус 56, бл. 61

На 26.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - район Слатина - Стефан Киров 14, 6

На 26.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - район Подуяне - ул. Скайлер 24

На 26.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - Хаджи Димитър - бл. 111 вх. В, Г

На 26.02.2014 г. /09.00-17.00 ч/ - район Надежда – ул. Дравски Бой 28; Надежда 2: бл. 248, 254, 257; Осми Март: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, бл. Стр. табло

На 26.02.2014 г. /09.00-18.00 ч/ - жк. Надежда 2 – бл. 263

На 26.02.2014 г. /09.30-11.00 ч/ - район Подуяне - ул. Арарчица 10-14 вх. А, Б; ул. Никола Войновски 35

На 26.02.2014 г. /09.30-11.00 ч/ - район Сердика - Ясен 15

На 26.02.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - жк. Надежда 1 – бл. 129, вх. А

На 26.02.2014 г. /09.45-11.00 ч/ - район Студентски град - ул. Яна Язова 12

На 26.02.2014 г. /09.45-11.00 ч/ - район Студентски град - Яна Язова /447-ма/ 12

На 26.02.2014 г. /10.00-11.00 ч/ - жк. Банишора бл.56

На 26.02.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - район Възраждане - Братя Миладинови 58; Христо Ботев 98; Цар Симеон 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 112, 114, 130, 63, 63А, 63Б, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 90А, 90Б, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99

На 26.02.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - район Възраждане - Брегалница 42, 44; Ген. Скобелев 64; Опълченска 15, 19, 21, 24, 28, 28А, 28Б; Осогово /Пело Пеловски/ 54, 60; Пиротска /Трети април/ 61, бл. магазин 11, магазин 10; Позитано 35, 86; Средна Гора 16; Тодор Александров /Н. Цанов/ бл. паркинг; Шар Планина 53

На 26.02.2014 г. /10.01-15.59 ч/ - Илинден - бл. 64, 65; Найчо Цанов 209

На 26.02.2014 г. /10.15-12.15 ч/ - район Красна поляна, Н. Цанов

На 26.02.2014 г. /10.15-12.30 ч/ - жк. Дружба бл.250 вх.А и Б; бл.261 вх.А, Б, В, Г; бл.261 вх.А и Б

На 26.02.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - район Сердика - ул. Христо Станишев /Чавдарче/ 98

На 26.02.2014 г. /11.00-15.00 ч/ - кв. Красна поляна - блок 211

На 26.02.2014 г. /11.30-13.00 ч/ - район Подуяне - ул. Скайлер; Хаджи Димитър бл. 81, 82

На 26.02.2014 г. /11.30-14.30 ч/ - район Красна поляна - Александър Стамболийски 205, 215, 217, 219, 219А, 221, 223, 225, 227, 229, БЛ. 1, Б, офис 1, офис 2, търговски обект; Зайчар 163, бл. офис 2; Константин Величков: 133; Надежда бл. 77; Позитано 129, 129-131, 135, 159-161, 163, 165, 165-167, 171, 173, 190, БЛ. 77, 80, шивашко ателие; Разсадник Коньовица бл. 77; Разсадника: бл. 75; Райна Княгиня 1, 11, 7, 79, 9, бл. 78, 79, Б; Три Уши /Адалберт Антонов/: 113, 131, 131-, бл. гар. 4, офис-1; Троян: 2, бл. 2

На 26.02.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. София – ул. Демир Капия 50

На 26.02.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - жк. Дианабад - бл. 14; бл.16; бл.19 вх. А и Б

На 26.02.2014 г. /15.00-16.00 ч/ - район Сердика - ул. Козлодуй 90

На 27.02.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - кв. Младост 2 – бл. 351Б, вх. Г, Д

На 27.02.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - район Възраждане - Пордим 7; Стефан Стамболов /Георги Ки 39Б; Цар Самуил 111, 113, 115, 117, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147

На 27.02.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - район Панчарево – ул. Ловджийска чешма

На 27.02.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - район Панчарево – ул. Петър Менджийски, ул. Беликата, ул. Курията

На 27.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - жк. Стрелбище - бл. 107 вх. А, вх.Б

На 27.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - жк. Стрелбище - ул. Костенски Водопад, бл. 8, вх. А

На 27.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - кв. Лозенец – ул. Кричим /Петко Енев/ 10, 1, 13, 15

На 27.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - кв. Овча Купел – ул. Ангелов Връх 28, вх. А

На 27.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - кв. Лозенец – бул. Джеймс Баучер /Антон Иванов/ 33, 122

На 27.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк. Люлин 7 – бл. 722, вх. А

На 27.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк. Люлин 7 – бл. 723, вх. А, Б

На 27.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк. Люлин 10 – бл. 147, 143, 106А

На 27.02.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. София, район Овча купел, м. Горна Баня, ул. Димитър Шишманов 11, 9, 7, 5, 3, 1

На 27.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - район Слатина - Коста Лулчев /Асен Велчев/ 60, бл. 60; Хемус бл. 62, 63; Христо Смирненски бл. 63

На 27.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - район Подуяне - ул, Панайот Хитов 34

На 27.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - Хаджи Димитър - бл. 111А

На 27.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - кв. Свобода – бл. 20 б, 31, 5а

На 27.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - район Слатина - Хемус бл. 63 вх. А, Б

На 24.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - район Слатина - Блага Димитрова /Вл. Тричков/ 29, 33, 37, бл. гараж 1, гараж 2, офис 1, офис 2, офис3, подз. гараж; Боян Магесник /Свилен Русев/ 18, 20, 22, 24, 24а, 4, 6, 8; Велчо Атанасов 13а, 26; Иларион Драгостинов 1, 10, 11, 15, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, бл. 202, мазе; Карлъка 26, 27, 37, 37а, 39, 4, 6; Юндола 13, 20, 34

На 27.02.2014 г. /09.15-12.15 ч/ - Илинден - блок 2

На 27.02.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - жк. Лев Толстой: бл. 1, 2, 3, 5, 9, жк. Надежда 2: бл. 204, 205, 207, 219; Толстой: бл. 11, 5; Христо Силянов/бородински Б: бл. Ткп Техникума

На 27.02.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - жк. Надежда 1 - бл. 129, вх. Б

На 27.02.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - жк. Лев Толстой – бл. 3

На 27.02.2014 г. /10.15-13.15 ч/ - район Красна поляна - Вардар /Яне Сандански/ бл. 56, пред, с/у; Илинден бл. 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63

На 27.02.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - бул. 108, 150

На 27.02.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - жк. Изгрев - ул.132-ра 13, 14, 15, 16, 18, 20А, 20Б, 22, 24А, 24Б, 24В, 26; ул.Русаля 3, 5, 7, 9, 9А, 11

На 27.02.2014 г. /11.30-13.00 ч/ - район Подуяне - ул. Острово; ул. Клисура; Хаджи Димитър бл.54; Евангелистка църква ул. Острово

На 27.02.2014 г. /11.30-13.00 ч/ - Хаджи Димитър - бл. 116; Търговски комплекс РУМ -ул.Уошбърн - ъгъла с ул. Скайлер

На 27.02.2014 г. /13.30-15.30 ч/ - район Подуяне - Дончо Ватах 61-65

На 28.02.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - кв. Младост 2 – бл. 324А, вх. А

На 28.02.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - кв. Младост 2 – бл. 351Б, вх. Е

На 28.02.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - район Панчарево – ул. Ловджийска чешма, ул. Самоковско шосе

На 28.02.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - район Панчарево – местност Дупките, Детски град

На 28.02.2014 г. /08.30-16.01 ч/ - жк. Стрелбище - бл. 10А, бл. 11А, бл. 12А

На 28.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - кв. Лозенец – ул. Майор Томпсън – бл. 1-7, вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г, вх. Д, вх. Е, вх. Ж

На 28.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк. Люлин 7 – бл. 722, вх. Б, В, Г

На 28.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк. Люлин 10 – бл. 146, 148

На 28.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - кв. Овча Купел – ул. Ангелов Връх 28, вх. Б

На 28.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - жк. Надежда 1 – бл. 103, 103 – маг., 104, 106

На 28.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - район Слатина - Хемус бл. 74 вх. А, Б

На 28.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - район Слатина - Цариградско шосе /Тракия/ 101, бл. 115

На 28.02.2014 г. /09.30-11.30 ч/ - район Подуяне - Дончо Ватах 65-67

На 28.02.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - жк. Надежда 1 – бл. 129, вх. В, Г

На 28.02.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - кв. Студентски град – бл. 60, вх. Г; бл. 61, вх. А, Б, В, Г

На 28.02.2014 г. /11.00-12.00 ч/ - район Красно село - ул. Хайдушка гора 18, 19, 20, 21, 21А, 24, 25, 26, 28-32, 31, 23

На 28.02.2014 г. /11.00-12.00 ч/ - район Подуяне - Резбарска бл. 179

На 28.02.2014 г. /12.00-15.30 ч/ - кв. Хаджи Димитър бл. 53, 137, 138; ул. Златица; ул. Тополница

На 28.02.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - кв. Мусагеница – бл. 97, вх. А, Б, В, Г + Детски Дом; бл. 98, вх. В, Г, Д, Е, Ж

Софийска област

За периода 24-25.02.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Лъга – асфалтова база

За периода 24-28.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Липница - махала Меча шума, махала Селото, част от махала Преславица

За периода 24-28.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - община Горна Малина - трафопост Раковица1 - цялата мрежа Ниско напрежение

На 24.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - община Горна Малина - трафопост Горно Негушево

На 25.02.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. Самоков - Двадесет и девети декември, Захари Хаджигюров

На 25.02.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Радуил – ул. Васил Левски , ул. Васил Чапкънски , ул. Георги Бенковски, ул. Георги Димитров, ул. Марица, БЛ. ВИЛА, ул. Никола Ангелков, ул. Никола Боринаров

На 25.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - Петрохан - 11,13,29,33,46,8

На 25.02.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Драговищица - Девета - 4

На 25.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Златица - Баба Тонка, Гълъбец, Пейо Яворов

На 25.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин - Баба Тонка Обретенова, Захари Стоянов, Пирин

На 25.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - ул. Св. Св. Кирил и Методий, ул. Плиска

На 25.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Правец - ул. Вълко Цолов - 5, 6, ул. Васил Левски - 86, 88, 94, 131, ул. Хан Аспарух - 2, 6, 8

На 25.02.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Ботевград - Кравеферма Медвен Телеугоително стопанство Кошари Дренето Ф-ма Искър

На 25.02.2014 г. /09.45-14.45 ч/ - с. Осиковица, с. Осиковска Лакавица

На 25.02.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Годеч - Додовица - 73, 89, БЛ. ВИЛА,КЪЩА

На 25.02.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Годеч - Елин Пелин, Заводска - 1,3, Йордан Йовков, БЛ. КЪЩА, Местност Ваге - БЛ. ПАРАКЛИС,”Парижка Комуна - 11, 14, 7, 9,”Петрова Бара - 10, Христо Смирненски, Костинброд, Йордан Йовков - 12

На 25.02.2014 г. /10.45-14.45 ч/ - гр. Сливница - Батак, Бачо Киро, Княз Александър I Батенберг, Хан Аспарух - 2, 2а, Цар Симеон Велики, Щастие

На 26.02.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Радуил – ул. 10-та, ул. 12-та, ул. 7-ма - 7, 8, 9, ул. 8-ма - 1, 2, 4, 5, 8, ул. 9-та - 1, 3, 5, 7

На 26.02.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - с. Ярлово - ул.10-та

На 26.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Искрец - Христо Ботев, БЛ. КЪЩА

На 26.02.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Драговищица - Девета - 4

На 26.02.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Годеч - Мали Ком

На 26.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Правец - ул. Острома 1, 4, 6 ,8, ул. Васил Левски 133, 137, ул. Градешница

На 26.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Златица - Баба Тонка, Гълъбец, Пейо Яворов

На 26.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин - Баба Тонка Обретенова

На 26.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - ул. Севаст Огнян 3, ул. Трети Март 77

На 26.02.2014 г. /09.15-13.00 ч/ - гр. Ботевград – вилна зона Зелин

На 26.02.2014 г. /09.30-13.00 ч/ - гр. Етрополе

На 26.02.2014 г. /09.45-11.00 ч/ - с. Бучин проход

На 26.02.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - община Пирдоп

На 26.02.2014 г. /12.00-15.00 ч/ - община Пирдоп

На 27.02.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Радуил – ул. Моловица - 1,2,3,4,5, ул. Никола Капитански, ул. Панайот Волов, ул. Пенко Капитански - 14, 16, 69

На 27.02.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Ярлово - ул. 15-та - 6, ул. 16-та - 28, ул. 18-та

На 27.02.2014 г. /08.45-16.33 ч/ - Петрохан - 11,13,29,33,46,8

На 27.02.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Драговищица - Първа - 38,54, БЛ. СКЛАД

На 27.02.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Годеч - Додовица

На 27.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Правец - ул. Васил Левски

На 27.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Златица - Бузлуджа, Оборище,Тодор Каблешков

На 27.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин - Лесновска

На 27.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - ул. Севаст Огнян 3, 6

На 27.02.2014 г. /09.30-13.00 ч/ - с. Бойковец

На 27.02.2014 г. /09.45-13.00 ч/ - с. Осиковица – махала Кратуните

На 27.02.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Годеч - Академик Игнат Емануилов - 1, Бригадир - 1, 3, 4, 5, 6, Георги С. Раковски - бл. 1,4,7,9, до,”Никола Й. Вапцаров - 7, Раковски - 13

На 28.02.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Костенец – ул. Боровец, ритуална зала, УОТП, ул. Васил Левски

На 28.02.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Драговищица - Девета - 4

На 28.02.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Годеч - Мали Ком

На 28.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Правец - ул. Поп Марко, ул. Градище, ул. Васил Левски 94, 118

На 28.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Златица - Златишки Проход, Голеш, Синчец, Оборище

На 28.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - ул. Севаст Огнян 6

На 28.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин - Лесновска

На 28.02.2014 г. /09.00-16.16 ч/ - с. Искрец - Христо Ботев, БЛ. КЪЩА

На 28.02.2014 г. /09.30-13.15 ч/ - с. Осиковица

На 28.02.2014 г. /09.45-12.00 ч/ - гр. Етрополе

Пернишка област

За периода от 25.02.2012 г. до 27.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Долна Секирна

На 24.02.2014 /09.00-13.00 ч/ - с. Расник

На 25.02.2014 /08.45-12.00 ч/ - Перник - Брезник 1, 2, 21, 23, бл. 1, входът на болницата, зад бл.1, павилион; Бяла Слатина; Златица 1, 2, 4; Ихтиман бл. 2; Клепало бл. павилион; Красно Село; Нова Загора; Нови Пазар; Пирдоп; Радомир 1, 3, 3А, 9, бл. 3, 5, 9, павилион; Св.св. Кирил и Методий 8; Търговище 1, 2, 3, 4

На 25.02.2014 /09.00-12.00 ч/ - с. Режанци - общ. Брезник

На 25.02.2014 /09.15-12.30 ч/ - с. Мрамор

На 25.02.2014 /09.30-12.00 ч/ - Ярджиловци - Братя Чакрини; Вердин Александров 4, 6, 9; Извън Плана 2, 3, 4; Искър; Могилка: 2, 3; Мусала; Орниче; Осогово; Партизан 67; Радослав Зафиров; Славчо Дяков 28, 6; Черна гора

На 25.02.2014 /09.00-16.00 ч/ - Перник - Вардар бл. 1, 11, 15, 7, 6; Кракра 48; Райко Даскалов 11, бл. 10, 6, 7

На 25.02.2014 /13.00-16.30 ч/ - с. Долна Секирна - махала Бобово

На 25.02.2014 /13.30-16.30 ч/ - с. Ломница

На 26.02.2014 /09.00-16.00 ч/ - Перник - Вардар бл.15; Кракра 30

На 26.02.2014 /09.30-16.30 ч/ - с. Долна Мелна

На 26.02.2014 /10.00-11.00 ч/ - Радомир - хижа "Орлите"; В и К ПС "Извора"; БТК Радиорелейна станция; МТЕЛ базова станция м. Голо бърдо; МВР - радиостанция ВП; ВП Голо бърдо

На 26.02.2014 /13.00-15.00 ч/ - с.Кленовик - кметство, жилищните блокове

На 26.02.2014 /13.30-16.30 ч/ - с. Лешниковци

На 26.02.2014 /17.00-18.00 ч/ - Перник - Радомир 1; Св. Иван Рилски 1

На 27.02.2014 /08.30-16.30 ч/ - Перник - Проучване бл. Рудник "Св. Анна"; Цалева Круша бл. 1, 11, 12, 4, 6, 7, дърводелска работилница

На 27.02.2014 /08.45-12.00 ч/ - Перник - Граово, бл. до бензиностанцията; Етрополе; Илия Бешков 12,16,18,18А; Павликени 33; Свищов; Севлиево; Стара чешма бл. фургон, Троян; Шумен

На 27.02.2014 /09.00-12.00 ч и 13.00-16.00 ч/ - с. Брезнишки извор

На 27.02.2014 /09.15-15.15 ч/ - Перник - Търговска бл. 9, 11, 13, 25; Васил Стоин

На 27.02.2014 /12.45-16.00 ч/ - Перник - Витоша; Елбрус; Колош; Ком 1, 3, 5, 7, 9; Краище 1, 2, 3, 5; Лисец; Марина Бара 34, 40, 41; Морозов 11, 13, 14, 15, 17; Протожерица; Ралица; Стара планина; Столетов

На 28.02.2014 /08.30-16.30 ч/ - фирма "Рекоул"

На 28.02.2014 /09.00-15.00 ч/ - Перник - Отец Паисий 26; Княз Александър Батенберг бл. 4

На 28.02.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Горочевци

Благоевградска област

За периода 24-28.02.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - Община Благоевград гр. Благоевград, гр. Симитли и прилежащите села - кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

За периода 24-28.02.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - Община Петрич – кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

За периода 24-28.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - община Разлог, община Банско, община Белица и община Якоруда - кратковременни прекъсвания за оперативни превключвания

За периода 24-28.02.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. Симитли - с. Долно Осеново

За периода 24-28.02.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Куково, с. Драгуш, местонст Махмутица

За периода 24-28.02.2014 г. /10.30-14.30 ч/ - с. Кавракирово /района под Черквата/

За периода 24-28.02.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - Община Гоце Делчев, община Хаджидимово, община Гърмен, община Сатовча

На 24.02.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Жижево – трафопост 1

На 24.02.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - Кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания в община Благоевград, гр. Благоевград – ул. Антон Чехов 1; ул. Аргир Манасиев; ул. Бадемите; ул. Бистрица 1; ул. Борис Сарафов; ул. Данаил Крапчев 14,16,3,5; ул. Димитър Йосифов; ул. Дъбравска; ул. Еленово – бл. Кафе, бл. Цех; ул. Иван Михайлов 66; ул. Изгрев 2; ул. Катина и Никола Хайдукови, бл. Алфа, Хелиос-2; ул. Комплекс Вароша, бл. Врем.с-во; ул. Мелник 14, 21; ул. Менча Кърничева 16; ул. Местност Баларбаши - бл. жил. сграда; ул. Местност Бачиново - бл. кафе, механа, параклис, ресторант „Сити Парк“, складов терен, бл. Комплекс, бл. Офис; местност Медунски Андък: бл. алфа, бета, омега, хелиос-1; ул. Никола Вапцаров 29; ул. Петър Стоянов 3, 4; ул. Преспа; ул. Родолюбие 5; ул. Сотир Атанасов 1, 10, 8, 12; ул. Стефан Стамболов 13; ул. Струмско, център: бл. Работилница; ул Трети Март 17; ул. Христо Чернопеев 27, 29; ул. Цар Борис I 27, 29; ул Шипка 5, Изгрев; ул. Васил Левски 59, 99

На 24.02.2014 г. /09.30-11.30 ч/ - с. Юруково – централната и югозопадната част на с.Юруково

На 24.02.2014 г. /10.00-11.30 ч/ - Община Сандански – с. Дамяница, с. Ново Делчевогр. Сандански - местност Мацкова градина, местност Тухларна: Рибарник Левуново, фирма Техномаркет, фирма Данмарк. фирма Парапас, фирма Керамо, фирма Силузи-Дамяница и помпената станция, фирма Винпром - Дамяница и помпената станция, фирма Зърнени храни – Дамяница, ресторатн Хепи, фирма Пежо, фирма Хюндай, фирма Джогов, фирма Млекокооп, фирма Отрови, фирма Руменов, фирма Кантилене, фирма Газостанция –Мацкова градина, района на Гара – Дамяница

На 24.02.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - Община Сандански – с. Катунци – района между Училището и Болницата

На 24.02.2014 г. /10.15-12.00 ч/ - с. Левуново - Главен Път Е-79; бл. Автобаза; ул. Девети Май; ул. Иван Козарев; ул. Илинден 2, 3, 4, 6; ул. Кирил и Методий, ул. Кочо Лютата, бл. Поща; ул. Лавеле; ул. Никола Вапцаров; ул. Пирин 10; ул. Победа 2, 3, 4, 6, 8; ул. Стефан Караджа 2, 30, 32, 4, 6; ул. Струма; ул. Чавдарци; ул. Черно Море; ул. Шейново; ул. Шипка: 1, 10, 2, 4, 5, 6

На 24.02.2014 г. /13.30-16.30 ч/ - с. Фъргово – трафопост 1

На 24.02.2014 г. /15.30-16.00 ч/ - гр. Банско – местност Рупчовец – склад за строителни материали Балмакс

На 25.02.2014 г. /09.00-10.00 ч/ - Община Сандански – гр. Сандански – ул. Димитър Попгеоргиев; ул. Опълченска; ул. Пирин; жк. Спартак, бл. 42, 48, 59, кафе, магазин

На 25.02.2014 г. /09.00-11.00 ч/ - гр. Добринище - ул. Митко Палаузов, ул. Паисий Хилендарски, ул. Петко Р. Славейков

На 25.02.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Господинци – трафопост 2

На 25.02.2014 г. /09.45-12.00 ч/ - с. Склаве - ул. 7-ми Конгрес; ул. Асен Лагадинов 1; ул. Веселин Бабалеев; ул. Гоце Делчев; бл. ФТЕЦ „Дига консулт“; ул. Илинден; ул. Климент Охридски; ул. Марица 1, 10, 12, 14, 16, 28, 3, 30, 6, 8; ул. Никола Лазаров 10, 11, 13, 14, 15, 17, 7, 8, 9; ул. Партизанска 34, 43; ул. Пирин; ул. Соколова Скала; ул. Черно Море

На 25.02.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Хотово

На 25.02.2014 г. /11.00-12.00 ч/ - гр. Кресна – ул. Вардар 16, 3; ул. Македония, бл. Тотопункт; ул. Олимпия; ул. Орбел 1, 2, 3, 4; ул. Струма, ул. Тиса 2, 3, 6, 8

На 25.02.2014 г. /11.00-12.00 ч/ - гр. Добринище – ул. Любен Каравелов 1, 2, ул. Първи Май, ул. Христо Смирненски, х-л Елит

На 25.02.2014 г. /11.30-12.30 ч/ - гр. Банско – ул. Цар Асен, ул. Отец Пайсий, ул. Радон Тодев, светофара на кръстовището на ул. Отец Пайсий и ул. Глазне (над РПУ гр. Банско)

На 25.02.2014 г. /13.00-14.30 ч/ - с. Господинци – трафопост 1

На 25.02.2014 г. /15.00-16.00 ч/ - гр. Сандански – ул. Връх Елен; ул. Каменица; ул. Кожух 16, 19, 21, 9; ул. Огражден, бл. 2; ул. Пресиян; ул. Свобода 14; ул. Синаница 20, 25, 3, 7; ул. Сирма Войвода; ул. Славянка; ул. Тодорка 14; ул. Хан Крум

На 26.02.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Якоруда – улици: Витоша, Гоце Делчев, Лазарец

На 26.02.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Кочан – трафопост 2

На 26.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Капатово – от входа до центъра на селото

На 26.02.2014 г. /10.00-12.30 ч/ - с. Гостум, с. Места, с. Филипово, с. Осеново, местността Вищерица, ВЕЦ Ретиже 3, ФЕЦ Гемар

На 26.02.2014 г. /10.30-14.00 ч/ - с. Първомай /района под Дърводелски цех на Горското/

На 26.02.2014 г. /10.30-14.00 ч/ - с. Габрене, ул. Кокиче 1, 2, 3, 5, ул. Комсомолска 11, 12, 13, ул. Отец Паисий 11, 12, 13, 15, 9, ул. Прогрес 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, ул.Родина

На 26.02.2014 г. /10.30-16.00 ч/ - гр. Разлог – цех за производство на алкохол на ул. Илинден, Автосервиз, Надежда-Тумбева на ул. Тел. Илиев

На 26.02.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - гр. Разлог – улици: Александър Стамболийски, Гоце Делчев, Илинден, Македония, Мехомия, Телемах Илиев – кратковременни прекъсвания

На 26.02.2014 г. /13.00-14.00 ч/ - гр. Кресна – района около училището

На 26.02.2014 г. /13.00-14.30 ч/ - с. Кочан – трафопост 1

На 27.02.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Лъжница – трафопост 2

На 27.02.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Банско – Обецанова къща и Обецанова механа

На 27.02.2014 г. /09.15-10.15 ч/ - с. Кавракирово, с. Михнево, с. Кърналово, с. Рибник, с. Старчево, с. Рибник, с. Богородица, с. Дреново, с. Яково, Борса с. Кърналово

На 27.02.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Чуричене, с. Куково, с. Драгуш, местонст Махмутица

На 27.02.2014 г. /10.30-14.30 ч/ - гр. Петрич, ул. Одрин, ул. Св. Георги

На 27.02.2014 г. /13.00-16.30 ч/ - с. Брезница – трафопост 1

На 27.02.2014 г. /14.30-15.00 ч/ - с. Кавракирово, с. Михнево, с. Кърналово, с. Рибник, с. Старчево, с. Рибник, с. Богородица, с. Дреново, с. Яково, Борса с. Кърналово

На 28.02.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - с. Жижево – трафопост 1

На 28.02.2014 г. /10.30-14.00 ч/ - с. Кърналово /източната част на селото/

На 28.02.2014 г. /11.00-12.30 ч/ - гр. Добринище - ул. Иван Козарев, ул. Адам Трънка, ул. Васил Левски, СПА Хотел Дана, Къща Магдалена на ул. Адам Трънка

На 28.02.2014 г. /13.00-15.30 ч/ - с. Бачево – местност Перивол – вилна зона

На 28.02.2014 г. /13.30-16.30 ч/ - с. Фъргово – трафопост 1

Кюстендилска област

За периода 24-25.02.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - град Дупница - ул.Владимир Димитров Майстора

За периода 24-28.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - община Кюстендил - временни нарушения в електрозахранването поради оперативни превключвания (по искане на ЕСО)

За периода 24-28.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - община Невестино - временни нарушения в електрозахранването поради оперативни превключвания (по искане на ЕСО)

За периода 24-28.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - община Трекляно - временни нарушения в електрозахранването поради оперативни превключвания (по искане на ЕСО)

На 25.02.2014 г. /09.00-10.00 ч/ - град Рила; град Кочериново - квартал Левски, гара Кочериново; село Бараково; село Стоб и село Пороминово

На 25.02.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - село Самораново; град Сапарева баня; село Ресилово; село Сапарево; село Овчарци; курортно селище Паничище; град Дупница - фирмите в бившето ЗРНО, горското, бензиностанция "Никстар", село Яхиново, село Червен брег и село Крайници - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 26.02.2014 г. /09.00-10.00 ч/ - село Мламолово; град Дупница - квартал Каваклия, бензиностанции ОМВ и ЕКО, Хидрострой Дупница; село Дяково; село Кременик; село Блатино; село Пиперево и фирмите в бившия стопански двор на село Пиперево

На 26.02.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Раненци – махала Друмлийска

На 26.02.2014 г. /12.30-15.00 ч/ - град Дупница - ул. Максим Горки, ул. Жива вода, ул. Еделвайс

На 26.02.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - село Бистрица – ул. Иван Вазов - от пресичането с ул. Партизанска до края; ул. Иглика

На 27.02.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Жиленци – махала Чифличето

На 27.02.2014 г. /09.00-13.00 ч/ - гр. Кюстендил - кв. Изток - ул. Банска 53, 55; ул. Бащовица 1, 2, 3, 5; ул. Витоша 1; ул. Зимница 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 3, 3А, 5, 6, 8, 8а, 9; ул. Комплекс Изток - бл. Барака, дърводелска работилница, магазин, медицински кабинет, павилион Социални грижи, работилница, складова база; ул. Любимец 11, 13, 15, 2, 7; ул. Медковец 10, 12, 14, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 44; ул. Мездра 20, 25, 3, 67; ул. Пловдив 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 8; ул. Риша 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; ул. Ропотамо 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 4, 40, 42, 44, 48, 5, 50, 51, 57, 7, 8, 9; ул. София 1, 10, 12, 14, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, бл. Кафе, медицински кабинет; ул. Стрелча 1, 10а, 12, 3, 4, 5, 6, 7, 8; ул. Ямбол 1, 2, 4, 6

Плевенска област

На 24.02.2014 г. /08.30-10.30 ч/ - с. Стежерово - Виктория 2, 3, 5, 9, 13, Любен Каравелов 4, 8 10, Младен Блажев 1, 2, Христо Ботев

На 24.02.2014 г. /08.30-14.30 ч/ - с. Искър - Адил Дервишев 1

На 24.02.2014 г. /08.30-14.30 ч/ - с. Писарово - Алеко Константинов 6, Александър Стамболийски 1, 4, 5, 6, 9, Ангел Кънчев 4, 8, 10, Асен Халачев 4, Боримечката 3, 8, Братя Миладинови, Валерий Чкалов, Васил Коларов 1, 2, 3, 5, Васил Левски, Вера Златарева 3, 4, 6, Волга, Възраждане 1, 4, 5, 7, Генерал Заимов, Гео Милев 1, Георги Бенковски 2, 5, 10, 13, Георги Димитров, Георги С. Раковски 1, 2, 3, 4, Даме Груев 1, 3, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Рилски, Кирил и Методий, Лазар Станев, Максим Горки, Мара Балева 1, 2, Никола Й. Вапцаров, Николай Петрини Опълченска 1, 2, 4, 6, Панайот Волов 2, Панайот Хитов, Партизанска 4, 5, 6, Петко Д. Петков 4, 6, 7, 9, 6, Петко Напетов 4, 6, 7, 5, 12, Райко Даскалов 2, 3, 4, 7, Сергей Румянцев 1, 3, 5, Слави Алексиев 1, 2, 3, 6, 8, 12, Спас Дупаринов 2, 3, 8, Стоян Едрев 2, 3, 7, 9, Тодор Каблешков 1, 4, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Наумов 1, 2, 5, 6, 7, Цанко Церковски 2, 9, 11, 13, 15, Цано Нанов 1, 2, 4, 10, Цвятко Аврамов, Цвятко Георгиев 2, 3, 20, Цоню Матев 4, 6, Яне Сандански

На 24.02.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - с. Гривица - Валтер Мъръчиняну, Вит 3, 4, 5, Георги Бенковски Гоце Делчев, Г. С. Раковски, Иван Вазов, Иван Винаров 1,1 А, Козлодуй, Майор Горталов, Христо Ботев, Шипка 3

На 24.02.2014 г. /10.30-12.30 ч/ - с. Стежерово - Алеко Константинов, Борко 12, 9, Д. Бендерски 1, Дунав 6, 9, Иван Вазов, Люляк 6, 8, Сенко, Стара Планина 1, Цанко Церковски 1, 4, 6, 8, 20

На 24.02.2014 г. /12.30-13.00 ч/ - с. Стежерово - Беласица 9, Борко 7, 9, 11, Вежен 1, 3, 5, Владимир Заимов, Георги Кирков, Данко Великов 1, 3, 5, 7, 15, Люляк 16, Николай Корнев, Петко Денев, Рила 1, 2, 6, 8, Сенко 1, 3, Стела Благоева, Яне Сандански 6

На 24.02.2014 г. /13.00-15.30 ч/ - с. Гривица - Асен Златаров 1, Витоша 1, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Козлодуй 13, Кострама 2, 2 А, 4, 6, 8, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Митко Палаузов 2, 3, 5, 6, 8,Отец Паисий, Панайот Хитов 1, 5, 7, 18, Подполковник Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон 6, 12, Скобелев 16, Слави Алексиев 17, Тулча

На 24.02.2014 г. /14.30-16.30 ч/ - с. Стежерово - Асен Златаров, Вапцаров, Владо Тричков 1, 3, Георги Бенковски 1, 3, 6, Жданов 1, 3, 5, 6, 9, Любен Станев 1, Маршал Толбухин 1, 2, 3, 4, 5, Морава 1, 2, 4, 5, 6, Петко Напетов 16, 17, Райко Даскалов 6, 8, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 25.02.2014 г. /08.30-10.30 ч/ - с. Стежерово - Асен Халачев, Борко, Васил Левски 6, Владо Тричков, Гатю Коларов, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов 4, Жданов 10, Люляк 1, 2, 3, Николай Корнев, Ропотамо 1

На 25.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Брегаре - ул. Георги Димитров 32, 44, 66, 75, 77, 79, ул. Димитър Благоев 27, ул. П. Волов 3, 7, 8, 11, ул. Христо Ботев 3, 4, 5, 12, 13, 15

На 25.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Кнежа - ул. Стара Планина 6, 7, 11, ул. Марица 1, 2, 4, 5, 7, ул. Кирил и Методий 20, 20 А, ул. Янтра

На 25.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Бохот - ул. Васил Левски 2, 13, 13 А, 15, 18, ул. Никола Петков 2, 4, 6, 8, 12, ул. Петко Д. Петков 28, 43, 47, 53, ул. Стамболийски

На 25.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Койнаре - ул. Девети IX 29, 62, ул. Бето Петров, ул. Македония 19, 32, 38

На 25.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр.Плевен - жк Мара Денчева бл. 13 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г, вх. Д, вх. Е, бл. 12 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г, вх. Д, вх. Е, вх. Ж, вх. З, ул. Ангел Войвода 25

На 25.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Гиген - ул. Асен Златаров 4, 6, 28, ул. Русенска 1, 2, ул. Димитър Благоев 19, 19, 20, 26, ул. Кавала, ул. Александър Стамболийски, ул. Аксаков 4, 5, ул.Славейков, ул. Хаджи Димитър 5, 9

На 25.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Петокладенци - ул. Витоша, ул. Огоста, ул. Шипка

На 25.02.2014 г. /09.45-10.45 ч/ - гр. Кнежа - Вела Пеева 1, 2, 3, 6 , Върбица, Георги Михайлов 40, 83, 85 , Димитър Бутански 125, Драва 10,10 А, Назъм Хикмет, Огоста, Перущица, Петко Д. Петков, Петко Напетов 15, 16, 17, 18, 20, Пролет 23, Райна Княгиня, Ропотамо 1, 2, 2 А, 3, 4, Славчо Н. Вълчинков, Софроний Врачански 29, 29 А, 30, 31, 31 А, Струма, Шейново 21, Шипка 21, 23

На 25.02.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. Плевен - Дружба бл. 311, 312, 313, 314, до бл. 311

На 25.02.2014 г. /10.15-12.00 ч/ - гр. Плевен - Акад. Йордан Трифонов 33, Асен Златаров, Генерал Ганецки, Гривица, Климент Охридски 2, 4, Републиканска, Рила 3, 5, Сергей Румянцев, бл. Ат Фридрих Енгелс 3, 4, 4 А, 5, Христо Ботев 93

На 25.02.2014 г. /10.30-12.30 ч/ - с. Стежерово - Аксаков 1, 2, 4, 11, Балкан, Васил Левски 2, 6, Гео Милев 4, 6, Иван Вазов 39, Йорданка Николова, Любен Каравелов 10, 12, Малчика, 2, 3, 5, 9, 10, Младен Блажев, Стара планина

На 25.02.2014 г. /11.00-12.00 ч/ - гр. Плевен - Мара Денчева бл. 5, 6, 7 А

На 25.02.2014 г. /12.30-14.30 ч/ - с. Стежерово - Алеко Константинов, Балкан, Дунав, Иван Вазов 50, 52, 54, Клокотница 4, Пирин 12, Сенко 3

На 25.02.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. Кнежа - Димитър Бутански, Вежен, Вихрен, Иван Бонов, Марин Боев 42, бл. Стара планина

На 25.02.2014 г. /14.00-16.30 ч/ - с. Стежерово - Антон Страшимиров 2, 5, Асен Златаров 22, Вапцаров 18, 20, Вела Пеева, Гатю Коларов, Георги Бенковски, Димитър Грънчаров 1, 3, Димо Хаджидимов 6, 8, 10, Райко Даскалов 2, Христо Кабакчиев 1, 2, 4, 5

На 25.02.2014 г. /18.00-20.00 ч/ - гр. Плевен - Ангел Кънчев 17, Г. С. Раковски 45, Димитър Константинов 21, 25, Иван Вазов 23, Полтава, Ресен, Съдебна палата, Св. св. Кирил и Методий Цар Симеон

На 26.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Брегаре - ул. Георги Димитров 104, 109, 111, 113, ул. Несебър 19, 24, 30, 36, 38

На 26.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Кнежа - ул. Пирин 4, ул. Средна гора, ул. Места 4, 5, ул. Димитър Бутански 39, 43

На 26.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Тученица - ул. Генерал Гурко, ул. Георги Бенковски 6, 11, 12

На 26.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Койнаре - ул. Йордан Ганов, ул. Алеко Константинов 1, 3, 4

На 26.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Гиген - ул. Везувий 1, 2, ул. Стефан Караджа, ул. Охрид 4, 6, 9, ул. Хаджи Димитър 3, 16, 18, ул. Лагера

На 26.02.2014 г. /09.00-11.00 ч/ - с. Божурлук - Албена 1, 2, 3 Йордан Миланов, Пирин 10, Прохлада, Рожен 1, Средна гора 11, Тунджа 1, 2, 3, Шипка 1, 2, 3, 6, 7, Деков, Димитър Благоев 9

На 26.02.2014 г. /09.00-11.00 ч/ - с. Лозица - Адалберт Антонов-Малчика 5, 7, Ернст Телман 5, 6 10, Ю. А. Гагарин 2

На 26.02.2014 г. /09.00-11.00 ч/ - с. Петокладенци - Огоста 3, 6, 8, 10, Шипка 15, 19

На 26.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с.Татари - ул. Алеко Константинов, ул. Крум Тончев, ул. Странджа

На 26.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр.Плевен - жк Мара Денчева бл. 21 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г, вх. Д, вх. Е, вх. Ж, ул. Ангел Войвода 17, 27

На 26.02.2014 г. /09.30-11.30 ч/ - с. Малчика - Васил Левски, Дружба, Иван Вазов 8, Осъм, Панайот Хитов, Стара планина, Столетов

На 26.02.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. Плевен - местн. Западна идустриална зона 1, бл. Складова база

На 26.02.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - с. Божурлук - Албатрос, Даскал Ников, Йордан Миланов, Лом 1, 2, Никола Петков Караников, Хвойна 1, 2, 3, 4, Черни връх 2, 3

На 26.02.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - гр. Никопол - местност Харманлъка 8, БЛ. А

На 26.02.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - с. Божурлук - Виктория 1, 2, 3, 7, Даскал Ников, Зорница 1, 4, 6 Мургаш 1, 2, 4, Огоста 2, Ропотамо 2, Сидер юнак

На 27.02.2014 г. /08.30-10.30 ч/ - с. Козар Белене - Васил Левски 5, 7, Георги Бенковски 8, 15 Георги Раковски, Дунав, Любен Каравелов, Петър Берон, Христо Ботев

На 27.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Горни Дъбник - ул. Вл Заимов 6, 8, 23, 29, 31, ул. Георги Димитров 56, 119, 124, ул. Д. Даскала 10,12, ул. Христо Смирненски 9, 10

На 27.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Кнежа - ул. Родопи 25, ул. Рила 1, 2 А, 4, 5, 6, 7, ул. Кирил и Методий 3, 5, 10, 12, 14 А

На 27.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Върбица - ул. Георги Бенковски 1, 8, 12, 19, ул. Георги Димитров 5, 20, ул. Искър 5, 10, ул. Кракра Пернишки 6, ул. Марица 3, ул. Освободител 1, 7, ул. Рила 1 А, 2 А, 4

На 27.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Койнаре - ул. Йордан Лютибродски 17, 41, 64 А, ул. Г. С. Раковски 33, 35, 54, 54 А, 60, ул. Бето Петров 36, 42

На 27.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Гиген - ул. Лагера, ул. Охрид 1

На 27.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Белене - ул. Асен Златаров, ул. Възраждане, ул. Цанко Церковски

На 27.02.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр.Плевен - жк Дружба бл. 135 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г, вх. Д, бл. 125 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г, вх. Д

На 27.02.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. Плевен - Генерал Скобелев 1, 3, 5, бл. 3, гж Знеполска 1, 3, 7 Стефан Караджа 41

На 27.02.2014 г. /10.30-12.30 ч/ - с. Козар Белене - Ангел Кънчев 8, 10, Иван Вазов, Катя Попова П. К. Яворов, Стара планина, Странджа, Съединение, Хан Аспарух, Черно море, Шипка

На 27.02.2014 г. /12.30-14.30 ч/ - с. Козар Белене - Алеко Константинов, Гео Милев 3, 5, 7, Петър Берон, Съединение, Царева Могила 1, 2, 3, 4, Ю. А. Гагарин

На 27.02.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. Белене - Ангел Кънчев 73, Иван Вазов, Клокотница, Люлин 1, 4 Малчика, Светлин, Фердинанд Дечев

На 27.02.2014 г. /12.30-14.30 ч/ - с. Козар Белене - Бачо Киро 20 А, Васил Левски, Георги Бенковски Димитър Благоев, Любен Каравелов 16, Маршал Толбухин 2, 18, Петър Берон 7, 14, Съединение Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ясенов 1, 2, 4, 5, 7

На 28.02.2014 г. /08.30-10.30 ч/ - с. Козар Белене - Александър Стамболийски, Ангел Кънчев 2, 3, 7, Васил Априлов, Гео Милев 1, Георги Кирков, Иван Вазов, Кирил и Методий, Осъм, П. К. Яворов 10, 11, 12, Съединение, Хаджи Димитър 1

На 28.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Горни Дъбник - ул. Владимир Заимов 49, ул. Иван Вазов 12, ул. Опълченска 1, ул. Ручина Бара 29, ул. Цветан Спасов 2, 6, ул. Цв. Христова 3, 12, 14, ул. Черно Море 1

На 28.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Кнежа - ул. Димитър Бутански 43, ул. Марин Боев, ул. Стефан Цанов 3, 3 Д

На 28.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Ралево - ул. Васил Левски 2, 3, 4, ул. Георги Бенковски 9, 11, ул. Одрин 2, ул. Плевен 7, 9, 11, 26, 28, ул. Хаджи Димитър, ул. Христо Ботев 1, 26

На 28.02.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Койнаре - ул. Г. С. Раковски 31, 31 А, 39, 52, ул.

ЧЕЗ
планирани прекъсвания
По статията работи:

Галина Александрова