НАЧАЛО » българия

ЧЕЗ съобщава за планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 04 - 07 март 2014 г.

fb
3E news
fb
28-02-2014 02:06:00
fb

ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или
рециклиране на eлектрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването, както следва:

София-град

На 04.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София – жк. Младост 3: бл. 324А, вх. Б

На 04.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София – жк. Младост 4: бл. 404, вх.А

На 04.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Лозен – ул. Съединение

На 04.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София – кв. Лозенец: ул. Майор Томпсън: бл. 117

На 04.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София – кв. Лозенец – ул. Бигла 42; ул. Кораб Планина 36, 40

На 04.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София – кв. Лозенец – ул. Майор Томпсън: бл. 118

На 04.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София – кв. Овча Купел – ул. Народно Хоро 60

На 04.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София – Триадица – ул. Деде Агач: бл. 60А, вх. А, Д

На 04.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Обеля 2: бл. 275

На 04.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Люлин 10: бл. 149

На 04.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Люлин 10: бл. 131

На 04.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - гр. София – Прага: 2

На 04.03.2014 г. /09.00-11.30 ч/ - гр. София – кв. Хаджи Димитър: бл. 98, ул. Резбарска, Пени

маркет

На 04.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – кв. Захарна Фабрика: бл. 58

На 04.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – бул. Цар Борис III 54

На 04.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – кв. Хаджи Димитър: бл. 53, вх. А, Б, В

На 04.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – Мизия: 1, 2, 5, 7, 11, 13, 15, 18

На 04.03.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София – кв. Надежда 4: бл. 429, вх. А, Б, бл. 430, вх. А, Б, бл. 431, вх. А, Б, бл. 433, вх. А, Б, В, Г, Д, Е

На 04.03.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София – 745-та /в.з. Горна Баня, Овча Купел/: 1, 5, бл. гараж, склад, ул. 745, ул. Житница 33; Белите Борове 10, 11А, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 184, 20, 6, 8, бл. УПИ ІV-983 КВ.55Б; Равнище: 11, 11А, 13, 15, 16, 2, 3А, 42, 43, 45, 45А, 46, 46Б, 47, 48, 49, 5, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 59, 60, 62, 63, 64, 7, 9, бл. Стр. табло ; Св. Крал: 1, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 1А, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 73, 9, бл. Къща

На 04.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София – Илинден: бл. 114, 114А; Найчо Цанов: бл. 114, 114 - на гърба на блока; кв. Студентски град – ул. 21-ви век 36

На 04.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. София – Княгиня Мария Луиза: подлеза на ЦУМ; Тодор Александров: 1

На 04.03.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. София – Българска Морава: 107, 109, 111, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 74, 76, 78, 79, 79А, 80, 81, 81А, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 99 ; инж. Иван Иванов: 70, 70-74, 74, 74Б

На 04.03.2014 г. /11.30-13.30 ч/ - гр. София – кв. Сухата Река: ул. Неофит Бозвели, ул. Христаки Павлович

На 04.03.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. София – кв. Студентски град ул. 21-ви век 23 и 28

На 05.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София – жк. Младост 4: бл. 404, вх. Б

На 05.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София – жк. Младост 4: бл. 404, вх. В

На 05.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Лозен – ул. Съединение

На 05.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София – ул. Минзухар: 3, 6

На 05.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София – кв. Лозенец - ул. Презвитер Козма: 1, 10, 12, 13, 14, 15

На 05.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София – кв. Лозенец - ул. Кораб Планина 7, 15, 19, 21, 25, 25А, 25Б, 27, бл. 33, бл. 39-41

На 05.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София – кв. Лозенец – ул. Галичица 2, 6, 13, 13А, 15, 19; ул. Галичица бл. 24, бл. 28, бл. 39, бл. 39-41

На 05.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София – кв. Овча Купел – ул. Летовищна 3

На 05.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София – Дядо Цоне: 1, 3, 3а, 5, 5а, 5б, 5в, 7; Николай Хрелков: 13, 15а, 23, 38б, 4, 42, 42а, 46, 6, 7, 9, бл. 1; Отец Михал: 10, 14, 16, бл. 2 ; Павит: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7; Прибойница: 10, 12, 17а, 25, 27, 4-6, бл. 2, и Лотос; Ракита: 4а; Тутракан: 1, 4, 6, 8, 8а; Урал: 19, 20, бл. Горна Баня; ул. Христо Стефчов 2, 4, 6, Поща (Горна Баня), БТК

На 05.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София – Триадица - ул. 421-ва: 3

На 05.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София – Триадица - ул. Деде Агач: бл. 60А вх. Б

На 05.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София – Триадица - ул. Боровец 3

На 05.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Обеля 2: бл. 276

На 05.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Люлин 10: бл. 140

На 05.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Люлин 10: бл. 133

На 05.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Люлин 10: бл. 132

На 05.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – кв. Захарна Фабрика: бл. 41, вх. В, бл. 39, вх. А, вх. Б

На 05.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – кв. Захарна Фабрика: бл. 41, вх. В, бл. 39, вх. А, вх. Б

На 05.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – Прага: 6

На 05.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – Александър Михов: 19, 21, 36, 38; Военна Рампа: 28, 34А, 36, 38; Гуслари: 54 ; Елов Дол: 1, 35; Рударка: 1, 10, 12, 2, 4, 5, 6, 8, 2 ; Свободна: 4 ; Сергей Румянцев: 17, 3, 34, 4, бл. Гара Север

На 05.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – ул. Мак; ул. Каменица

На 05.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – кв. Сухата Река: бл.84, вх. А, Б, В

На 05.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – ул. Янтра: 2, 4, 19, 21

На 05.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – ул. Мизия: 2, 4, 17, 19, 21А, 21Б, 25

На 05.03.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София – кв. Надежда 4: бл. 453, вх. А, Б, В, Г, бл. 454, вх. А, Б, В, Г, бл. 437, вх. А, Б, В, Г

На 05.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София – Свобода: бл. 37, вх. В, Г; бл. 8Б, вх. А

На 05.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - Александър Стамболийски 186,188, бл. 10, 11, 18, 46, 52, 56, бит. у-ги, собств.работилница, кафе, м-у бл. 11 и бл. 12, маг. текстил трикотаж, Илинден бл. 46,47,48,49

На 05.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - 387-ма 6, Добринова скала 42, бл. маг. 11, Люлин 7, бл. 729,730, ДО, Студентски град, ул. 21-ви век бл.1, бл.2, ЖСК Иновиня, бл.10

На 05.03.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - Илинден: бл. 54, 55

На 05.03.2014 г. /14.00-16.00 ч/ - Джавахарлал Неру бл. 726, Люлин бл. 726, ДО, Люлин 7 бл. 726,727,736,738, С/У

На 06.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - Геоги с. Раковски 40, Княгиня Мария Луиза 42, 44, 50, 54, 60, Сливница 172, 186

На 06.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Лозен - ул. Съединение

На 06.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - ул. Плачковица 1, ул. Св. Наум 64, 70, 70 А, 72, пл. Велчова завера 1, 3, 4, 5, 5-7, 7, ул. Персенк бл. 119, кв. Овча купел ул. Роден кът 4

На 06.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - Младост 4 - бл. 405, вх.Г, бл.407, вх.А

На 06.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - Триадица - ул. Дюленски проход бл.32 вх. А, вх. Б, вх. В

На 06.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - ж. к. Надежда 5 - бл. 504 вх. А, вх. Б, вх. В

На 06.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - ж.к. Люлин 10 - бл. 141, бл. 142

На 06.03.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - КТП Н.Бончев 41

На 06.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - Георги Войтех/734-та, Витоша 10, 12, 14, 16, 16А, 21, 22, 3, 3А, 4, 4А, 6, 8, 9, бл. Туника, Ъгъла, Калоянова крепост /731/ 10, 12, 14, 18, 2, Кумата 21, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 36А, 37, 39, 41, 45, 47, Подграмада 1, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 1А, 2, 20, 25, 25А, 26, 27, 29, 2А, 3, 31, 37, 38А, 39, 4, 5, 6, 7, 8, 9, ъгъл, бл. ул. 732, УПИ ХІ818

На 06.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - Захарна фабрика - бл. 40

На 06.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - Сухата река бл.84 вх. Г, Д, Е

На 06.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - Янтра 6, 7, 8, 10, 12, 16, 20, 22, 9 Б

На 06.03.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - 236-та 8, Надежда 4, 4, бл. 456, вх. А, Б, В, бл. 458 вх.А, Б, В

На 06.03.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - Търговска 6, 17, 19, 22, Христо Силянов14, 6, 66, 68, 70, 72

На 06.03.2014 г. /09.30-12.30 ч/ - бл. 706, 707

На 06.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - Свобода - бл. 39, вх. Б, вх. В, бл.8 Б вх.Б

На 06.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - Западен Парк бл. 10, 9, Красна поляна I част бл. 16, Проф. Вайганд: бл. 15 А,15 А,15 Б,16, Света Троица бл. 16

На 06.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - Студентски град - ул. Проф. Георги Златарски 18, 19, 19 А, 20, 22, 27, 29, 31, 38, 51, 52, 55

На 06.03.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - Слокощица, Любен Каравелов 2, Георче Петров бл. 120, Илинден бл. 66, 68, 69, 72, 73, 74, 76, 77, 78, Коньовица/ бл. 117

На 06.03.2014 г. /11.00-14.02 ч/ - Илинден бл. 66, 70, 79, Пиротска бл. 79

На 06.03.2014 г. /12.30-16.00 ч/ - 3003-та 8, Генерал Никола Генев 14, Люлин 10 бл. 103, 104, 104-Б, 104 А, 104 Б, 109-П, 169, ДО, Македония 2, 2 А, 6, 6 А, 7, 8, 8 А, 9 А, Момково 1, бл. Ж.К.Люлин 10-Строеж

На 06.03.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - Студентски град - ул. Проф. Георги Златарски 12, 13, 14, 15

На 07.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Лозен - ул. Съединение

На 07.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - кв. Овча купел 1 - бл.65

На 07.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - Триадица - ул. Дедеагач бл. 60 А вх.Е

На 07.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - Триадица - ул. Йордан Йовков бл.13 вх.Б

На 07.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк Надежда 5 бл. 503 вх. А, вх. Б

На 07.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - Младост 4 - бл.407, вх. В и вх. Е

На 07.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Владая - ул. Академик Петко Стайнов 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 4, 5, 7, 8, 9, ул. Бистър поток 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 26, 3, 31, 33, 4, 5, 6, 7, 8, 9, ул.Брезова гора 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, ул. Полски Синчец 2, ул.Орница 14, 18, 2, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 6, 7, 8А, 9, ул. Равнище 10, 8, 1, 2, 3, 4, 6, ул.Войнишко въстание 1, 11, 13, 15, 16, 17, 1, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 35, 37А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 59, 9,

На 07.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк Надежда 5 - бл. 504 вх. А, вх. Б, вх. В

На 07.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - жк Люлин 10 - бл. 134, бл. 139, бл. 138

На 07.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - Захарна фабрика - бл. 42

На 07.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - Сухата река - бл. 85 вх. А, Б, В

На 07.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - Евлоги и Христо Георгиеви 113, 119, 121, 123, 127, 133, 76 А, 78, 80

На 07.03.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - Бял Люляк 3, 4, 7, 16, 18, 19, 14, 21, 23, 25, Днепър 1, 4, 5, 6, 7, 8, 30, 71, 67, Еделвайс 2, 6, 14, 17, 19, Калия 1, 3, 7, 9, 11, 13, Ломско шосе 148, 150, 152, 152 А, 152 А, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 168, 170, 172, 176, 180, Иван Момчилов 44, 48, 52, 54, 59, Йордан Хаджиконстантинов 133, 136, 138, 141, 143

На 07.03.2014 г. /09.15-14.00 ч/ - Андрей Ляпчев 71, Младост 1 бл. 55, 56, 57, 58, ТП М/У бл. 55/56, срещу,ТП, Младост 2 бл. 57, ДО

На 07.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - Свобода бл. 39 вх.Г, 40 вх. А, Б

На 07.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - Луи Пастьор 30, 6, Люлин 10 бл. 101, 102, 102-П, 102 А, 102 П, ДО

На 07.03.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - Западен парк бл. 125, Красна поляна I Част бл. 139

На 07.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - Студентски град - ул. Проф. Кирил Попов бл. 1, бл. 2, бл. 3, бл. 4 вх. А и Б, бл.5 вх. А, Б, В, Г, Д, бл. 6

На 07.03.2014 г. /11.00-16.00 ч/ - Западен парк бл. 85, 86, 92, 93, С/У

На 07.03.2014 г. /12.00-14.00 ч/ - Беломорец 2, Димитър Талев 15, 17, 19 ,21, Люлин 10 бл. 105, 106,106 А

На 07.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - Архиепископ Прохор Охридски 19, Люлин 10 бл. 111, 169, ДО КРШ бл.108, Момково 25, Тома Давидов 36

Софийска област

За периода 04-05.03.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с.Лъга - Асфалтова база

За периода 04-07.03.2014 г. /00.30-16.00 ч/ - гр. Самоков - Абаджийска, Генерал Велиаминов, Генерал Скобелев, Житна чаршия, Иван Вазов, Искър, Македония, Софроний Врачански, Търговска, София, Хемус

За периода 04-07.03.2014 г. /04.50-16.00 ч/ - гр. Самоков - Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митрополит Доситей Самоковски, Осогово, Плана планина, Тракия

За периода 04-07.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - Ковачевци - 1-ва, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 3-та, 49-та, 4-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 54-та, 55-та

За периода 04-07.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Клисура

За периода 04-07.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Белчин - 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, Георги Димитров, Иван Вазов, Христо Ботев, Юрий Гагарин

За периода 04-07.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Доспей - 1-ва, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, 10-та, 11-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 22-ра, 26-та, 27-ма, 28-ма, 30-та, Площада

За периода 04-07.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Самоков - Абаджийска, Генерал Велиаминов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Елица, Житна Чаршия, Искър, Македония, Незабравка, Търговска, Христо Захариев, Шейново, местност Дългата поляна, местност Мечката, местност Мало Равнище, Грънчар, Македония

За периода 05-06.03.2014 г. /08.15-16.30 ч/ - всички клиенти в селата Поповяне, Ковачевци и Ярлово

За периода 05-06.03.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. Ботевград - Кравеферма Медвен, Телеугоително стопанство, Кошари, Дренето, Ф-ма Искър

За периода 06-07.03.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. Самоков - Цар Борис

На 04.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Костенец - ул. Арда, ул. Дунав, ул. Места

На 04.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Рельово

На 04.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - гр. Своге - Победа, Хризантема

На 04.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Габер - Градище

На 04.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Драговищица - Девета

На 04.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - Севаст Огнян

На 04.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин - Баба Тонка Обретенова, Захари Стоянов, Пирин

На 04.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Етрополе - бул. Руски

На 04.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Пирдоп - Бузола, Харалампи Златанов, Димитър Ночев

На 04.03.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - с. Лакатник - Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски дол, Кокиче, Кръстат камък, Куленица, Пробойница, Стара планина

На 04.03.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - Миланово - Васил Левски, Ком, махала Кат, махала Мъжев дел, Ропотамо

На 04.03.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. Своге - Бойка, Опълченска

На 04.03.2014 г. /10.15-13.15 ч/ - гр.Ботевград

На 04.03.2014 г. /10.30-14.30 ч/ - с. Лакатник - Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски дол, Кокиче, Кръстат камък, Куленица, Пробойница, Роза, Стара планина

На 04.03.2014 г. /10.30-14.30 ч/ - Миланово - Васил Левски, Ком, махала Кат, махала Мъжев дел, Ропотамо

На 04.03.2014 г. /10.30-14.30 ч/ - с. Дружево, с. Бов, с. Оплетня, с. Левище

На 04.03.2014 г. /13.15-16.15 ч/ - с.Осиковска лакавица

На 05.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Костенец - ул. Мургаш, ул. Първенец, ул. Свобода

На 05.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - с. Рельово

На 05.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Габер - Градище

На 05.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Драговищица - Първа

На 05.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - България, Севаст Огнян

На 05.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин - Баба Тонка Обретенова

На 05.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Етрополе - бул. Руски

На 05.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Пирдоп - Методи Стоянов, Харалампи Златанов, Димитър Ночев

На 05.03.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - Кариери Диабаз

На 05.03.2014 г. /09.15-15.15 ч/ - Своге AC

На 05.03.2014 г. /09.45-12.00 ч/ - с.Видраре - махала Семкова

На 05.03.2014 г. /12.30-16.00 ч/ - с. Мала река

На 05.03.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - с. Бов - Волга, Вълчан Войвода, Демокрация, Издримец, Искър, Кокиче, Паисий, Садината, Сирак, с. Бов /гара Бов/ Трескавец

На 05.03.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - Церово - Александър Стамболийски, Балатон, Балкан, Бор, Борис, Възраждане, Искърско Дефиле, Кирил и Методий, махала Гламек, Неофит Рилски, Освобождение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Явор

На 06.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Костенец - ул. Странджа, ул. Струма, ул. Тунджа

На 06.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - гр.Самоков - ул. Иван Вазов

На 06.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Габер - Градище

На 06.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Драговищица - Девета

На 06.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - Академик Стоян Романски, Просвета, Севаст Огнян

На 06.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Драгоман - Акация, Железничар, Кольо Фичето, Космина: Петнадесети Кантон, Спортист, Средна гора, Странджа, Христо Ботев, Шести Септември

На 06.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин - Лесновска

На 06.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Етрополе - ул. Георги Бакалов

На 06.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Пирдоп - Панайот Волов, Капитан Димитър Събев, Скока

На 06.03.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - с. Бов - Дружба, Заселе

На 06.03.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - с. Церово - Хан Кубрат

На 06.03.2014 г. /09.15-15.15 ч/ - гр. Своге - Акация, Бисер, Зора, Калина, Къпина

На 06.03.2014 г. /09.45-14.15 ч/ - с.Осиковица, с. Осиковска лакавица

На 06.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с.Брезе - махалите Горна Добравица и Долна Добравица

На 07.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - Академик Стоян Романски, Севаст Огнян

На 07.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Костенец - ул. Белмекен

На 07.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - гр.Самоков - ул. Искър

На 07.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Габер - Градище

На 07.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Драговищица - Първа

На 07.03.2014 г. /09.15-15.15 ч/ - гр.Ботевград - вилна зона Зелин около Медицинските складове

На 07.03.2014 г. /09.15-15.15 ч/ - Бойка - Буря

На 07.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин - Лесновска, Мургаш

На 07.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Етрополе - ул. Отец Паисий, ул. Йорданка Чанкова, бул. Руски

На 07.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Златица - Васил Друмев, Медет, Иван Русеков

На 07.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Костинброд - Витошко лале, Любен Каравелов, Могила, Момина сълза, Мърфи, Обединена, Струма, Шняковски стопански двор

На 07.03.2014 г. /10.15-15.15 ч/ - гр. Костинброд - Вихрен, Здравец, Кирил и Методий, Ломско шосе, Оборище, Отец Паисий, Поморие, Първи май, Светлина, Стара планина, Хан Кубрат

На 07.03.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Своге - Дружба

Пернишка област

На 04.03.2014 г. /09.00-13.00 ч/ - гр. Радомир - Райко Даскалов

На 04.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Ноевци

На 04.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Перник - Св. св. Кирил и Методий

На 04.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. Радомир - Батенберг

На 05.03.2014 г. /08.45-10.00 ч/ - гр. Перник - ул. Люлин, ул. Стара планина, ул. Селимица, ул. Мусала, ул. Софийско шосе

На 05.03.2014 г. /09.00-10.00 ч/ - гр. Перник - ул. Владайско въстание

На 05.03.2014 г. /09.00-13.00 ч/ - гр. Радомир - Райко Даскалов

На 05.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Ноевци

На 05.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Перник - Св. св. Кирил и Методий

На 05.03.2014 г. /09.30-12.30 ч/ - с. Неделково

На 05.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. Радомир - Батенберг

На 05.03.2014 г. /11.00-12.00 ч/ - гр. Перник - ул. Алеко Константинов, ул. Димчо Дебелянов, ул. Пейо Яворов, ул. Пенчо Славейков, ул. Софийско шосе, ул. Стефан Караджа, ул. Христо Ботев

На 05.03.2014 г. /13.00-14.00 ч/ - гр. Перник - ул. Добруджа, ул. Тутракан, кв. Хумни дол

На 05.03.2014 г. /13.30-16.30 ч/ - гр. Трън - ул. Бор, ул. Георги Бабичев, ул. Денчо Знеполски, ул. Десета, махала Кошарите

На 05.03.2014 г. /15.00-16.00 ч/ - гр.Перник - ул Ален Мак, кв. Горно Могиличе, ул. Ела, ул. Калина, ул. Липа, ул. Люлин, ул. Могиличе, ул. Незабравка, ул. Палма, ул. Света Петка, ул. Чинар

На 06.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Банище

На 06.03.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - гр. Радомир - Райко Даскалов

На 06.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Слаковци

На 06.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Перник - Св. св. Кирил и Методий

На 06.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. Радомир - Батенберг

На 06.03.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - с. Ръждавец

На 07.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Долна Секирна - махала Колина

На 07.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Слаковци

На 07.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Перник - Св. св. Кирил и Методий

На 07.03.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - с. Долна Секирна - махала Пейна

На 07.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. Радомир – Батенберг

Благоевградска област

За периода 04-07.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Долно Осеново – махала Горна; махала Долна

За периода 04-07.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Гърмен – кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

За периода 04-07.03.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. Петрич, с. Куково; с. Драгуш; местност Махмутица

За периода 04-07.03.2014 г. /10.30-14.30 ч/ - с. Кавракирово – Бреза; Димитър Благоев

За периода 04-05.03.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - с. Раздол; с. Клепоало; с. Добри лаки; с. Горна Рибница; с. Колибите; с. Глинджурци; с. Дръно Бърдо; местност Студената вода -кратковременни прекъсвания на захранването поради оперативни превключвания; община Струмяни; с. Каменица; с. Цапарево; с. Кърпелево; с. Гореме; с. Вракуповица; с. Седелски рид; с. Седелски колиби

За периода 06-07.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Раздол;с. Клепало; с. Добри лаки; с. Горна Рибница; местност Студената вода; ФВЕЦ Доян лес – кратковременни прекъсвания на захранването поради оперативни превключвания; община Струмяни , с. Каменица; с. Цапарево; с. Кърпелево; с. Гореме; с. Вракуповица; с. Глинджурци; с. Дръно Бърдо; с. Седелски рид; с. Седелски колиби; с. Колибите

На 04.03.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - гр. Сандански – ул. Георги Казепов; ул. Пирин; ул. Соколова скала; ул. Шар планина

На 04.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - община Благоевград, гр. Благоевград – улици: Антон Чехов, Аргир Манасиев, Бадемите, Бистрица, Борис Сарафов, Васил Левски, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Дъбравска, Еленово, Иван Михайлов, Изгрев, Катина и Никола Хайдукови, Мелник, Менча Кърничева, Никола Вапцаров, Петър Стоянов, Преспа, Родолюбие, Сотир Атанасов, Стефан Стамболов, Струмско (център), Трети Март, Христо Чернопеев, Цар Борис I, Шипка; Комплекс Вароша, Местност Баларбаши, Местност Бачиново, Местност Медунски Андък, Изгрев – кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 04.03.2014 г. /08.45-16.30 ч/ - гр. Благоевград, с. Марулево, с. Айдарово, с. Делвино – кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 04.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - с. Туховище

На 04.03.2014 г. /09.00-12.00 ч и 13.00-16.30 ч/ - с. Господинци

На 04.03.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Благоевград – Струмско Център

На 04.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Петрич, ул. Маркова скала

На 04.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Разлог – Мирчо Кипрев; Саровица; Тодор Кондев /Мирчо Кипрев/

На 04.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. Драма; ул. Искър; ул. Славянска; ул. Солун; ул. Средна Гора ; ул. Тодор Александров; жк. Юг

На 04.03.2014 г. /14.30-16.30 ч/ - гр. Якоруда ул. Васил Левски; ул. Витоша; ул. Гоце Делчев; ул. Даме Груев /Никола Вапцаров/; ул. Екзарх Йосиф; ул. Иван Вазов; ул. Кирил и Методий; ул. Македония; ул. Никифор Филипов; ул. Родопи; ул. Солун /Мустафа Кьоров/; ул. Стара Планина; ул. Стефан Караджа /Никола Карад/; ул. Стойко Маджере; ул. Стокевица; ул. Хаджи Никола Вардев; ул. Христо Ботев; ул. Цар Борис III /Георги Димитров/; ул. Черковна /9 Септември/; ул. Яне Сандански

На 04.03.2014 г. /15.00-16.30 ч/ - гр.Разлог ул. Братя Миладинови; ул. Георги С Раковски; ул. Изворите; ул. Иконом Никола Ангелов; ул. Любен Каравелов; ул. Пирин; ул. Полковник Лазар Нишков; ул. Предел; ул. Хан Аспарух

На 05.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Средна, община Гоце Делчев – кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 05.03.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - гр. Сандански – ул. Георги Казепов; ул. Пирин; ул. Соколова скала; ул. Шар планина

На 05.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Кочан – ул. Антон Иванов; ул. Вергил Ваклинов; ул. Георги Бенковски; ул. Капитан Петко Войвода; ул. Осма; ул. Пейо К. Яворов; ул. Пеньо Пенев; ул. Седма; ул. Септемврийска; ул. Славянска; ул. Тракия; ул. Христо Смирненски; ул. Шеста

На 05.03.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Благоевград – Струмско Център

На 05.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Петрич, ул. Иван Тасушев

На 05.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Разлог – Екзарх Йосиф; Стефан Стамболов

На 05.03.2014 г. /09.15-15.45 ч/ - гр. Благоевград – Братя Иванови, Д-р Христо Татарчев

На 05.03.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - община Петрич – кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 05.03.2014 г. /10.30-14.30 ч/ - бензиностанция „Круиз“

На 05.03.2014 г. /12.30-13.30 ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. Гоце Делчев; ул. Димитър Ножаров; ул. Кирил и Методий; ул. Любен Каравелов; ул. Одрин; ул. Петър Берон; ул. Петър Сарафов; ул. Стара Планина; ул. Цар Самуил; Лаборатория „ПроЛаб“ и района около нея

На 05.03.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - община Петрич – кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 05.03.2014 г. /13.00-16.30 ч/ - с. Кочан – ул. Аделберт Антонов; ул. Анещи Узунов; ул. Бузлуджа; ул. Васил Левски; ул. Георги Бенковски; ул. Димитър Благоев; ул. Дончо Ганев; ул. Еделвайс; ул. Здравец; ул. Кирил и Методий; ул. Лиляна Димитрова; местност Стопански Двор; ул. Мир; ул. Осма; ул .Отец Паисий; ул. Победа; ул. Пролет; ул. Първа; ул. Свилен Русев; ул. Свобода; ул. Септемврийска; Стопански Двор; ул. Струма; ул. Тодор Каблешков; ул. Трета

На 05.03.2014 г. /15.00-16.00 ч/ - гр. Разлог ул. Гоце Делчев; ул. Опълченска; пл. Преображение; ул. Христо Ботев; Кафе Кингс; Пицария Марбела; Търговски център; сградата на Община Разлог; Нова ЖС с магазин на РПК; Първа частна банка

На 06.03.2014 г. /08.45-15.30 ч/ - гр. Сандански – ул. Одрин; ул. Пирин; ул. Илинден; ул. Даме Груев

На 06.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - село Лъжница – ул. Ал. Стамболийски; ул. Атанас Тешовски; ул. Лъжница; Местност Дъбето; ул. Никола Вапцаров; ул. Опълченска; ул. Ореляк; ул. Партизани; ул. Прогрес; ул. Родопи; ул. Сергей Румянцев; ул. Стоян Войвода 5; ул. Христо Ботев; ул. Юрий Гагарин

На 06.03.2014 г. /09.00-15.45 ч/ - гр. Благоевград – Владо Черноземски, Менча Кърничева

На 06.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Петрич, ул. Македония

На 06.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Разлог – Изток,трафопост „Изток“

На 06.03.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - община Петрич – кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 06.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Гоце Делчев – ул. Даме Груев, кооперация „Шулц“

На 06.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. Сандански ул. Любен Каравелов ;ул. Първи Май; ул. Тодор Каблешков; ул. Трети Март 4

На 06.03.2014 г. /11.00-12.30 ч/ - гр. Банско – ул. Стефан Стамболов, ул. Солун, ул. Родопи

На 06.03.2014 г. /13.00-16.30 ч/ - с. Брезница: Антон Иванов; Балийца; Барата; Бели Брег; Бело Море; Бърда; Васил Левски; Васил Петлешков; Воденицата; Генерал Ковачев; Гео Милев; Георги С. Раковски; Гоце Делчев; Иван Вазов; Исмаил Кальор; Каменица; Керанека; Крали Марко; Кушията; Лозята; Македония; Неврокоп; Отец Паисий; Охрид; Падарката; Панайот Хитов; Пейо К. Яворов; Пирин; Речище; Ридът; Синища; Ситницата; Сливница; Софата; Спас Белухов - Пането; Стефан Караджа; Суда; Татарка; Теофик Хаджи; Туфча; Хан Аспарух; Христо Ботев; Хр. Смирненски; Цар Калоян; Чифлика; София; Младост

На 06.03.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - община Петрич – кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 07.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Средна , община Гоце Делчев – кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 07.03.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - гр. Сандански ул. Одрин; ул. Пирин; ул. Илинден; ул. Даме Груев

На 07.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - община Петрич – кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 07.03.2014 г. /09.00-15.45 ч/ - гр. Благоевград – Владо Черноземски, Тодор Александров

На 07.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Петрич, ул. Княз Борис

На 07.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Разлог – Изток,трафопост „Изток“

На 07.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Горно Краище; местност Мечкарски Колиби

На 07.03.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - с. Ковачевица

На 07.03.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - с. Места; Илия Опанов

На 07.03.2014 г. /13.00-15.30 ч/ - с. Бачево – местност Перивол – вилна зона

На 07.03.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Сандански – Свобода, Кономлади

На 07.03.2014 г. /13.30-16.30 ч/ - с. Дебрен – ул. Втора; ул. Двадесет и Осма; ул. Двадесет и Пета; ул. Двадесет и Трета; ул. Двадесет и Четвърта; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осма; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесета

Кюстендилска област

На 04.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Кочериново - Малчика, Хан Аспарух

На 04.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. Дупница - Черковна

На 04.03.2014 г. /09.00-11.30 ч/ - с. Пиперево

На 04.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Дупница - Бистрица

На 04.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Копиловци

На 04.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Шишковци

На 04.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Жиленци - махала Мазнево

На 04.03.2014 г. /12.30-14.30 ч/ - с. Вратца

На 04.03.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Дупница - кв. Каваклия

На 05.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. Дупница - Васил Друмев, Кулата

На 05.03.2014 г. /09.00-11.30 ч/ - гр. Дупница - Аракчийски мост, Балановска пътека, Малина, местност Балановски рид, Патрики Сандев, Скакавица

На 05.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Кочериново - Биньо Иванов, Бончук, Зоя Космодемянская

На 05.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр.Кюстендил - Батак, Белият камък, Герена, Гранички път, Кадин мост, Кокиче, местност Жабокрътски рид, местност Полски имоти, Морава, Невестинско шосе,Пролет, Рила, Синчец, Станкевско шосе, Цар Борис Първи, Цар Освободител - кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания - по заявка на ЕСО за ревизия и профилактика

На 05.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Копиловци

На 05.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Шишковци

На 05.03.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с.Полска Скакавица

На 05.03.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Дупница - ул. Патрики Сантев, ул. Комитска, ул. Хан Кубрат

На 06.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Дупница - Поп Харитон

На 06.03.2014 г. /09.00-11.30 ч/ - гр. Рила; гр. Кочериново - квартал Левски; гара Кочериново; с. Бараково; с. Стоб; с. Пороминово; гр.Бобошево - ул. Гагарин, ул. Георги С. Раковски, ул. Домокрайска, ул. Д-р Стефан Волев, ул. Здравец, ул. Зора, ул. Иван Кепов, ул. Иглика, ул. Ловна среща, ул. Момина сълза, ул. Никола Вапцаров, ул. Свети Иван Рилски, ул. Софроний Врачански, ул.Стефан Караджа, ул. Фильовица, ул.Христо Ботев

На 06.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Кочериново - Жельо Демиревски

На 06.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Дупница - Бистрица

На 06.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Дворище

На 06.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Шишковци

На 06.03.2014 г. /09.15-12.15 ч/ - гр. Кюстендил - Цар Освободител

На 06.03.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - с. Джерман - ул. Асен Орански, ул. Георги Димитров, ул. Дупнишка комуна, ул. Кокиче, ул.Коста Петров, местност Бела Вода, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, ул. Партизанска, ул. Рила, ул. Самуил, ул. Теменуга, ул. Цар Крум, ул. Явор

На 07.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. Дупница - Кулата

На 07.03.2014 г. /08.15-16.30 ч/ - с. Самораново - ул. Акация, ул. Васил Левски, ул. Георги Димитров, ул. Комсомолец, ул. Марков Камък, ул. Рила

На 07.03.2014 г. /09.00-11.30 ч/ - с. Крайници - ул. Захари Стоянов, ул. Чаталджа, ул. Христо Механджийски

На 07.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Кюстендил - Авксенти Велешки, Александър Стамболийски, Антим I, Арда, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Владимир Димитров-Майстора, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Демокрация, Димитър Пешев, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Жданов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин мост, Камчия, Капанска, Кириат Оно, Кирил Цонев, Константинова баня, Костадин Поппандов, Криволак, Кукуш, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марица, местност Змиярника, местност Самали баир, местност Хисарлъка, Морава, Мориц Леви, Мусала, Овощарска, Опълченска, Охрид, Парчевич, Парижка комуна, Пауталия, Перущица, Пирин, Пиянец, Полковник Стефан Манов, Пролет, Първи май, Радецки, Радослав Нотев, Райна Цанева, Родопи, Самуил, Свети Иван Рилски, Седемнадесети януари, Слокощица, Солун, Софроний, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Ангелов - Божаната, Трифон Стефанов, Търговска, Узунов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Борис Първи Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Симеон Първи, Яворов, Юстиниян, Яне Сандански - кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания - по заявка на ЕСО за ревизия и профилактика

На 07.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Дупница - Бистрица

На 07.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Кочериново - Антон Иванов, Никола Вапцаров

На 07.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Дворище

На 07.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Шишковци

На 07.03.2014 г. /13.00-15.30 ч/ - с. Крайници - ул. Верила, ул. Паисий Хилендарски, ул. Батак, ул. Неофит Рилски, ул. Дупнишка комуна, ул. Иван Вазов, ул. Гео Милев

Плевенска област

На 04.03.2014 г. /08.00-14.00 ч/ - гр. Кнежа - Батак; Гостиля; Димитър Бутански; Драва; Иван Вазов; Калиакра; Клокотница; Козлодуй; Козница; Ком; Лозенец; Лонгоза; Марин Боев; Местност Мерата; Опълченска; Осогово; Пирин; Родопи; Солун; Стара Планина; Стефан Цанов; Тракия; Цар Самуил; Шипка

На 04.03.2014 г. /08.00-14.00 ч/ - с. Ставерци - Александър Стамболийски

На 04.03.2014 г. /08.00-14.00 ч/ - гр. Червен бряг - Стефан Караджа

На 04.03.2014 г. /08.15-14.00 ч/ - с. Долни Луковит - първи стопански двор, железарски цех, складова база; Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Ангел Каралийчев; Ангел Кънчев; Бачо Киро; Бенковски; Босилеградска; Братя Миладинови; Васил Априлов, площада; Васил Левски; Веслец; Гео Милев; Георги Димитров; Гоце Делчев; Демир Велиев; Димитър Спасов; Димчо Дебелянов; Дунав; Иван Вазов; Иван Рилски; Искър; Кирил и Методий; Климент Охридски; Клокотница; Козлодуй; Криволак; Любен Каравелов; Марин Дринов; Местност Лозята - водонапорна кула; Мусала; Нов Квартал; Одрин; Отец Паисий; Петлешков; Петър Берон; Пирин; Пейо Яворов; Радецки; Раковски; Сопот; Софроний Врачански; Средна Гора; Стара Планина; Стефан Караджа; Тулча; Тунджа; Тутракан; Хаджи Димитър; Хайдушка Поляна; Хан Аспарух; Хан Крум; Хан Кубрат; Христо Ботев; Цар Асен Първи; Цар Иван Шишман; Цар Калоян; Цар Освободител; Цар Симеон; Шипка; Янтра

На 04.03.2014 г. /08.15-14.00 ч/ - гр. Кнежа - Беласица; Вела Пеева; Верила; Димитър Бутански; Елин Пелин; Изгрев; Искър; Калиакра

На 04.03.2014 г. /08.30-09.00 ч/ - с. Бохот – Първи май; Александър Стамболийски; Бачо Киро; Бенковски; Борис Шаранков; Боровец; Бузлуджа; Вапцаров; Васил Левски; Вит; Генерал Скобелев; Генерал Столетов; Георги Сава Раковски; Дунав; Иван Вазов; Искър; Кацарска; Кирил и Методий; Любен Каравелов; Марица; Мусала; Никола Йонков Вапцаров; Никола Петков; Осъм; Паисий; Петко Д. Петков; Пирин; Пирогов; Радецки; Рила; Средна гора; Стамболийски; Стара Планина; Стефан Караджа; стопански двор; Странджа; Струма; Трайчо Костов; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Юрий Гагарин

На 04.03.2014 г. /08.30-09.00 ч/ - с. Върбица – Никола Йонков Вапцаров;

На 04.03.2014 г. /08.30-09.00 ч/ - с. Радишево - Васил Априлов; Григор Пърличев; Георги С. Раковски; Драва; Знеполска; Ивайло; Кирил и Методий,център; Китка; Климент Охридски; Мадан; Марибор; Милин Камък; Мир; Митко Палаузов; Нестор Марков; Орлица; Пероника; Прилеп; Ралица; Република; Рила; Родопи

На 04.03.2014 г. /08.30-09.00 ч/ - с. Тученица; Александър Стамболийски; Васил Левски; Генерал Владимир Заимов; Генерал Гурко; Генерал Колев; Георги Бенковски; Георги Кочев; Дамян Пешев; Кайлъка; Любен Вешков; местност Пасището

На 04.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Червен бряг - ул. Княз Борис I, ул. Васил Априлов

На 04.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Върбица - ул. Асен Халачев; ул. Владир Илич Ленин; ул. Гео Милев; ул. Дунав; ул. Никола Йонков Вапцаров; ул. Свобода; ул. Средна Гора; ул. Странджа; ул. Суворов; ул. Тунджа; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Смирненски

На 04.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Гиген - ул. Марица; ул. Никола Вапцаров; ул. Дойран; ул. Морава; ул. Сашка; ул. Млада Гвардия

На 04.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Крушовица - ул. Александър Стамболийски; ул. Георги Кирков; ул. Кирил и Методий; ул. Плевен; ул. Полтава; ул. Христо Смирненски;

На 04.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Долни Луковит - ул. Клокотница; ул. Цар Асен Първи; ул. Тутракан

На 04.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Върбица - Арда; Бачо Киро; Витоша; Генерал Гурко; Гео Милев; Георги Димитров; Иван Вазов; Иван Тотев; Коста Златарев; Люлин; Никола Вапцаров; Осогово; Пирин; Райко Даскалов; Средна Гора; Тодор Луканов; Шипка

На 04.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Обнова - ул. Девети септември; ул. Б. Анастасов; ул. Вежен

На 04.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Плевен - ул. Иван Вазов; ул. Гренадирска; ул. Пирин;

На 04.03.2014 г. /09.15-12.00 ч/ - гр. Гулянци - Местност Беглика трафопост 6 (по искане на ЕСО)

На 04.03.2014 г. /09.15-12.00 ч/ - с. Дъбован; Арда; Беласица; Бенковски; Ботевград; Будапеща; Бузлуджа ; Васил Априлов; Васил Левски; Варна; Варшава; Велики Преслав; Витоша; Гео Милев; Г. С. Раковски; Гладстон; Добруджа; Дойран; Драаган Цанков; Драва; Дунав; Иван Вазов; Искър; Кирил и Методий; Космос; Латинка; Любен Каравелов; Марин Дринов; Марица; Места; Мизия; Москва; Надежда; Огоста; Опълченска; П Славейков ; Париж; Пирин; Плевен ; Плиска; Прага; Радецки ; Рила ; Родопи; Скопие ; Солун; София ; Средец ; Стара Планина ; Стефан Караджа; Струма ; Тракия; Тунджа; Тутракан ; Хаджи Димитър ; Христо Ботев ; Цар Освободител; Цанко.Церковски ; Шипка; Янтра (по искане на ЕСО)

На 04.03.2014 г. /09.15-12.00 ч/ - с. Загражден; Арда; Асен Златаров ; Б Киро; Бенковски; Васил Коларов ; Васил Левски ; Велин ; Вит ; Георги Димитров ; Георги Кирков; Гео Милев; Димитър Благоев ; Дунав ; Иван Вазов; Йорданка Николова; Карл Маркс; Ленин; Ленко Мишев; Люлин; Марек; Марица ; Маршал Толбухин; Мичурин; Москва; Никопа Вапцаров; Н Гигенски; Н Дуканов; Нахимов; Оборище; Петър Берон; Пирин; Първи Май; Раковски; Родопи; Сергей Румянцев; София; Стара Планина; Суворов; Тракия; Христо Ботев; Цветан Спасов; Шипка; Янтра; Ленково; Иглика (по искане на ЕСО)

На 04.03.2014 г. /09.30-10.30 ч/ - гр. Плевен – Сторгозия

На 04.03.2014 г. /10.00-10.30 ч/ - гр. Плевен - Дружба

На 04.03.2014 г. /11.00-12.00 ч/ - гр. Плевен - Сторгозия

На 04.03.2014 г. /11.15-11.45 ч/ - гр. Плевен - Дружба

На 04.03.2014 г. /12.30-13.00 ч/ - гр. Плевен - Дружба

На 04.03.2014 г. /13.00-14.00 ч/ - гр. Плевен - Анастасия Димитрова; Лъчезарна; Люляк; Незабравка; Обединение; Оряхово; Рудозем; Сторгозия

На 04.03.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. Левски - Александър Стамболийски; България; Крум Попов; Свобода; Георги Парцалев

На 04.03.2014 г. /14.30-15.00 ч/ - гр. Плевен - Гео Милев; Кала Тепе; Люляк; Никола Д. Петков /В. Заимов/; Оряхово; Сторгозия

На 05.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Девенци ул. Л. Бенов ; ул. Георги Димитров; ул. Хаджи Димитър; ул. Девети май

На 05.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Търнене - ул. 11-ти конгрес; ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Априлов; ул. Найден Рачев; ул. Христо Ботев;

На 05.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Згалево - ул. Бачо Киро; ул. Божин Чулев; ул. Гаврил Генов; ул. Пловдив; ул. Раковски; ул. Христо Ботев;

На 05.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Гиген - ул. Морава ; ул. Никола Вапцаров; ул. Перущица; ул. Тутракан; ул. Млада Гвардия

На 05.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Долни Луковит - ул. Тутракан; ул. Цар Асен Първи; ул. Тулча; ул. Димчо Дебелянов

На 05.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Брест - Осогово (по искане на ЕСО)

На 05.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Гулянци; АлександърСтамболийски; Ангел Кънчев; Асен Златаров; Баба Неделя; Батак; Бачо Киро; Бирюзов; Бузлуджа ; Васил Априлов; Вит; Витоша; Васил Левски; Вола; В. Петлешков; Възраждане; Генерал Гурко; Генерал Скобелев; Георги Бенковски; Гоце Делчев; Георги Сава Раковски; Демокрация; Добруджа; Д-р Александър Войников; Драва; Дунав; Зора; Иван Асен II; Иван Вазов; Йордан Йовков; Камчия; Капитан Петко Войвода; Карабоаз; Кирил и Методий; Климент Охридски; Капитан Г. Мамарчев; Крайречна; Любен Каравелов; Марин Дринов; Марица; Махмудица; Местност Беглика; Мизия; Милин Камък; Московска; Неофит Рилски; Никола Вапцаров; Никола Ракитин; Николай Хрелков; Оборище; Опълченска; Осми Март; Отец Паисий; Панайот Волов; Панайот Хитов; Патриарх Евтимий ; Пеньо Пенев; Перущица; Петко Каравелов; Петър Берон; Пирин; Пейо Яворов; Плевен; Преслав Каменов; Радецки; Рил; Родопи; Роза; Свобода; Симеон Йоргов; Славейков; Сливница; Софроний Врачански; Средна Гора; Стара Планина; Стефан Караджа; Страцин; Струма; Тодор Каблешков; Трети Март; Тунджа; Филип Тотю; Хаджи Димит

ЧЕЗ
електроснабдяване
прекъсвания
ремонти
По статията работи:

Галина Александрова