НАЧАЛО » българия

ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в Западна България за периода 30 юни 2014 - 4 юли 2014 г.

fb
3E news
fb
27-06-2014 04:13:00
fb

ЧЕЗ уведомява за кратковременни прекъсвания на електро захранването в някои области на страната, това съобщиха от презцентъра на дружеството. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на eлектрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването, както следва:

София-град
На 30.06.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - гр. София - жк Младост бл. 303 , вх. А, вх. Б, бл. 305 , вх. А, вх. Б
На 30.06.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - гр. София - жк Овча купел 2 бл.21 вх. Б и вх. В
На 30.06.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - гр. София - Младост 3: блок 328 вх.6, вх. 7, вх. 8
На 30.06.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - гр. София - Младост 3: блок 320 вх. 8
На 30.06.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - гр. София - жк Младост бл. 316 , вх. А, вх. Б, бл. 317 , вх. 5
На 30.06.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - гр. София - жк Младост бл. 309 , вх. А, вх. Б,
На 30.06.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - гр. София - София Младост 3: блок 326 вх. 4
На 30.06.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - гр. София - София Младост 3: блок 329 вх. Б, вх. З, вх. Ж
На 30.06.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София - ул. Нишава 113 вх. А; ул. Тулча бл. 46 вх. А, вх. В
На 30.06.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София - ул. Траянова врата бл. 5
На 30.06.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Княжево; ул. Боженци: 1, 2. ; ул. Войводина Могила:84, 82А, 78, 74, 70, 70А, 68, 66, 62, 60, 58, 56А, 56, 54.
На 30.06.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Княжево; ул. Кореняците 42
На 30.06.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - жк Надежда 6: бл.632 вх. Е, вх. Ж, вх. З
На 30.06.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - жк Люлин 9: бл. 904 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г
На 30.06.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - жк Люлин 9: бл. 902П
На 30.06.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - жк Люлин 9: бл. 901А
На 30.06.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - жк Люлин 9: бл. 903 вх. А, вх. В
На 30.06.2014 г. /08:45-16:45 ч/ - гр. София - жк Младост блок 332 вх. А, вх. Б, вх. В, блок 323, вх. А
На 30.06.2014 г. /08:45-16:45 ч/ - гр. София - жк Младост бл. 320 , вх. А
На 30.06.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - гр. София - Боянски възход:62; Братя Бъкстон: 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, бл. 45; Бъкстон: 41, 43, 45, бл. 1, 2, 3
На 30.06.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - гр. София - Лозенград: 3, 5, 7
На 30.06.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Света Троица: бл. 124 вх. В и вх. Г
На 30.06.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - гр. София - жк Хиподрума бл. 134, бл. 134А, бл. 139А вх. Б, ул. Нишава 17, ул. Нешково 2, 4, 6, Детска градина 80 - нова част, бл. 139 Б вх. А, Б, В, Г. бл. 139 В вх. А, Б, В, ул. Нишава 1, 3, 2, 4, бл. 138.
На 30.06.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - гр. София - Гълъбова: 25, 28, 53; Зелена ливада: 1, бл.601; Овча купел: 1, до, бл.601, 65; Овча купел 1: бл.601, 65; Първенец: 14, 15
На 30.06.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - гр. София - Обиколна: 16, 8а-а, 8аб, 8б, бл. /Стефан Кънев Кв.213
На 30.06.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - гр. София -258-ма/Сердика/: 1, 5, 6, 9, 12; 279-та/Сердика/: 1, 2, 8, 10, 12, 14, 16; Овчарска: 14, 17, 19; Одеса:28, 31, 33, 35, 37, 39, 43; Христо Станишев: 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 96, 98, 100, 102, 104; Христо Трайков: 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14; ул. Свобода 26, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34
На 30.06.2014 г. /09:15-16:15 ч/ - гр. София - Дружба; Канала: 191, 25, 30А, 34, 35, 36, 37, 41, 44, 47, 6, 62, 64, 68А, 6А
На 30.06.2014 г. /09:15-16:30 ч/ - гр. София - Овча купел: бл. 8; Овча купел 1: бл. 8
На 30.06.2014 г. /09:15-16:30 ч/ - гр. София - Обиколна: 16, 8а-а, 8аб, 8б, бл. /Стефан Кънев Кв.213
На 30.06.2014 г. /09:30-12:00 ч/ - гр. София - Люлин 1: бл.0 16, 0 17
На 30.06.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - гр. София - Надежда 1: бл. 155 вх. Г
На 30.06.2014 г. /09:45-12:00 ч/ - гр. София - ул. Добромир Хриз от от 1-13 и от2-14; ул. Мизия от 1-13 и2, 4, 6; ул. Светослав Тертер нечетни от27-47; ул. Ивац Войвода от2-16 четни и нечетни от 1-13; ул. Хан Омуртаг 8, 10, 12, 14, 16, 18.
На 30.06.2014 г. /09:59-16:00 ч/ - гр. София - СБА Горубляне
На 30.06.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - гр. София - Пловдив: бл. 378, до; Света Троица: бл. 354, 378, 852, гарата, до, тп до
На 30.06.2014 г. /10:00-16:00 ч/ - гр. София - Княз Борис I: 178; Лозенград: 3, 5, 7; Поп Богомил: 44, 48, 49, 50, 52; Цар Симеон:61, 63, 63А, 63Б, 65, 65А, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83
На 30.06.2014 г. /12:00-15:00 ч/ - гр. София - Пловдив: бл. 354, до; Света Троица: бл. 168, 354, 354А, 355, 357
На 30.06.2014 г. /12:00-16:00 ч/ - гр. София - 337-ма/Люлин/: 11, бл. до бл. 33Б; Люлин 1: бл.0 31, 0 32, 0 32А, до; Проф. Александър Станишев: 2, 2А
На 30.06.2014 г. /13:01-15:01 ч/ - гр. София - Загоре: 1-9 нечетни, 13 и 15; от2-12 четни; Николай В. Гогол: 1-15 нечетни; Цар Иван Асен II:2, 20, 6; бул. Цариградско шосе:19, 21, 23

На 01.07.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - гр. София - Кирков 38
На 01.07.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - гр. София - Лев Толстой: бл. 46, 60, 62, ОДЗ До бл. 48; Толстой: бл.60, 62, 44, 46, 48
На 01.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Княжево; ул. Звездица: 5, 1, 6, 7, 8, 11, 5А. ; ул. Сред село: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 3А. ; ул. Сърнела: 11, 13, 15, 20, 24, 5, 5А, 7, 7А, 9.
На 01.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Княжево; ул. Кореняците: 44, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 62А, 64, 65, 65А, 67, 67А, 69.
На 01.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Софроний Врачански: 16, 18, 20, 20А, 20Б, 22, 24, 28, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 45, 48, 49
На 01.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Средна гора: 101, 103, 105, 107, 111, 113, 121, 127, 133, ; 78, 80, 82, 83, 85, 90, 91, 92, 94, 96
На 01.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Дружба 1: бл. 157, 159, До
На 01.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Лакатница: 1, 2, 3, 4, 5, Огоста: 2, 3, 4, 6, 8, 10; Светослав Тертер: 8, 10, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 24
На 01.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Зелена ливада: бл.602; Овча купел: І, бл.602, 603, 606, 607, до бл.602; Овча купел 1: бл.603, 604, 606, 607, павилион
На 01.07.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - гр. София - Александър Невски: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25; Христо Станишев: 31, 33, 35, 39, 41, 47; Николай Райнов 16, 20; Цигов чарк 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22; Мир 2, 4, 6, 8, 10; Христо Бостанджиев 53, 55, 57, 74, 78; Стоян Симеонов 3, 5, 7; Свобода 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22
На 01.07.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - гр. София - Борис Христов: 10, 12, 16, 18, 2, 4, 8, бл. Кафе, маг. 1, маг.2, маг. 4, маг. 7, пазар Ситняково; Гео Милев: 2а; Сирак Скитник: 1, 3, 9, бл. Маг. 19, пав. 1, пав.23, павилион 22, пазар Ситняково; Хемус: 7, 9; Яворов: бл. 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, бл. 32, 33, 34, 40
На 01.07.2014 г. /09:15-16:30 ч/ - гр. София - Овча купел: бл. 604, 605, Зад; Овча купел 1: бл. 604, 604 До, 605
На 01.07.2014 г. /09:15-16:30 ч/ - гр. София - Овча купел: бл. 604, 605, Зад; Овча купел 1: бл.604, 604 До, 605
На 01.07.2014 г. /09:30-12:00 ч/ - гр. София - жк Красно село, ул. Ворино 2, ул. Кюстендил 61
На 01.07.2014 г. /09:30-13:30 ч/ - гр. София - ул. Житница бл.22, 24, склад Строителни материали, Цар Бъргър, складове за млечни продукти " Герма 95", Домостроителен комбинат
На 01.07.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - с. Долни Пасарел - Ален мак: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 5, 7, 9, бл. Вод Помпа; Белия камък: 2, 3, 4, 5, 6; Градина: 44, бл. Фургон; Димитър Вучков: 5, 7; Еделвайс: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7; Здравец: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 1а, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 3, 39, 4, 7, 9а, бл. Къща; Кап. Петко Войвода: 1, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 23а, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 6, 7, 8, 8а; Самоковско шосе: 1, 10, 12, 8, бл. Детски Дом, кантон Златна рибка, към Яз. искър, къща, пред Златна рибка, ресторант; Синчец: 1, 10, 2, 3, 4, 6, 8, 9; Теменуга: 1, 2, 2а, 3, бл. Здравец 11; Чайка: 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 8
На 01.07.2014 г. /09:30-16:30 ч/ - гр. София - ул. Дим. Хаджикоцев 70, 74, 61, 65 вх. А И Б, 69-71; бул. Черни връх: 107
На 01.07.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - гр. Банкя - Варна: 116, 124, 126А, 128; Витоша: 1; Восток:6, 7; Есперанто:6; Петко Д. Петков:24; Преслав: 16; Свилен Миланов:2; Св. св. Кирил и Методий: 10, 12, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 29, 9; Христо Смирненски: 3А; Янтра: 1
На 01.07.2014 г. /13:00-15:00 ч/ - гр. София - Антон П. Чехов: 14, бл. 18, 88; Димчо Дебелянов: 14, 16, 18, 3, 5, бл. 84, 86
На 01.07.2014 г. /13:00-16:30 ч/ - гр. София - кв. Витоша бл. 3 и бл.6
На 01.07.2014 г. /13:30-16:30 ч/ - гр. София - Община Красно село, сладкарски цех " Неделя"

На 02.07.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - гр. София - Лев Толстой: бл. 43
На 02.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Княжево; ул. Комините:2, 3, 4, 5, 6, 7, 8. ; ул. Люлински път: 5, 2А; ул. Пол. Стойно Бачийски 41, 43, 45, 47, 49, 49А, 51, 52, 53, 55.
На 02.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Княжево; ул. Евлия Челеби: 41А, 41, 39, 98, 96, 94, 94А, 92, 84, 80, 76А, 74А, 74, 72, 70, 70А, 68, 76, 76А, 74, 90, 68, 1, 37. ; ул. Лазарополе: 1; ул. Сред село:7; ул. Княжевска:2, 2А, 7, 9, 4, 6, 11, 8, 10, 15, 12, 17, 14, 21, 16, 18, 20, 22, 7, 15.
На 02.07.2014 г. /09:00-13:30 ч/ - гр. София - ул. Житница 1, 3, 5 "Светофарна уредба на бул. Цар Борис III и бул. Гоце Делчев", тото пункт, бл. 1, 2, 3, 4 Клон на Банка Райфайзенбанк, магазини, Датски колеж.
На 02.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Софроний Врачански:51, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 65, 67, 89, 91, 93, 95, 97
На 02.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Антим I:42, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 56, 58, 60, 63, 64, 65, 67, 69-71, 85, 90, 92, 89-91
На 02.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Дружба: бл. 121, бл.67, 69; Дружба 1: бл. 121, 121-122, 122, до бл. 120, бл.67, До; Тирана: 1, 19, бл. 4оу
На 02.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Светослав Тертер:2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 13, 16, 20, 22
На 02.07.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - гр. София - 675-та /Овча купел/: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39; Крушовски връх: 25, 27, 30, 30а, 31, 32, 32а, 34, 40, 42, 44, 46, бл. 40; Кукуряк: 5, бл. Тп До бл.608/609; Маестро Кънев: 10, 10а, 14, 2а, 8а, 8б; Момкова баня: 13, бл. Преди моста; Овча купел: бл.609, 610, бл.609, 611, 612; Овча купел 1: 1, бл.609, 610, 611, бл.609, 610, 611, 612
На 02.07.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - гр. София - Александър Невски: 12, 14, 16; Железопътна: 18, 20, 22, 24, 26, 15; Христо Станишев: 49, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63; Роман 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Свобода 21; Съзнание 3, 5, 7; Мара Бунева 72, 74, 76, 78; Костадин Петров 1, 3, 5, 7, 9, 11, 14, 16; Христо Батанджиев 39, 41, 43, 45, 64, 66, 68, 70, 72, 74
На 02.07.2014 г. /09:01-13:00 ч/ - с. Бистрица - Богдана: бл. Кв. 38 Имот 10, кв. 38 Имот 2, кл. 978-06-53, мтп 70-64-27, мтп 983-12-61; Стефан Стамболов: 159, 200; Кокаляне; Вец Кокаляне: бл. Строителство на стопанска сграда; Вилна зона Бяла нива: бл. Строителство; Вилна зона Китката: бл. Вила, имот284, къща, упи 4 Кв. 87; Китката: бл. Пи 334; Пукнат камък/34/: 24; София; 185-та кв. Малинова долина/Младост: 11
На 02.07.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - гр. София - Яворов: бл.28, 29, 29-29б, 29б, 31, 32, 35, 36, до бл.28, до бл. 31, бл. 32, 33, 34, 40, бл. 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 70, М/у
На 02.07.2014 г. /09:30-11:30 ч/ - гр. София - Люботрън: 1, 3-7, бл.63бх. А, Б и В
На 02.07.2014 г. /09:30-16:00 ч/ - гр. София - Гоце Делчев 11
На 02.07.2014 г. /09:45-16:00 ч/ - гр. София - Яворов: бл. 48/кафе сладкарница, 49, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 72
На 02.07.2014 г. /10:00-14:00 ч/ - гр. София - Дианабад: бл. 54
На 02.07.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - гр. Банкя - Варна: 1, 10, 104, 106, 11, 13, 15, 19, 1А, 21, 25, 27-29, 29, 3, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 38А, 3А, 3Б, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48А, 5, 52А, 53, 54А, 55, 57, 58А, 6, 61, 65, 65А, 65Б, 66, 68, 68Г, 6А, 7, 71А, 73, 75, 79А, 8, 80, 87, 9, 68А; Вердикалска река: 34; Кресна: 19, бл. зад станция на БЗНС; Чешма II: 4, 5, 6, бл. зад Банкя Палас
На 02.07.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - с. Долни Пасарел - Вилна зона Пасарелско езеро: бл. Кв. 3, Кв. 3
На 02.07.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - с. Лозен - Цветна градина: 20
На 02.07.2014 г. /11:30-13:30 ч/ - гр. София - Джеймс Баучер: , 83, 87 и 91
На 02.07.2014 г. /13:30-16:30 ч/ - гр. София - ул. Богдановец 6 , ул. Ами Буе 33
На 02.07.2014 г. /14:00-16:00 ч/ - гр. София - ул. Вискяр планина 2, 4 и 6 ул. Тодор Ночев 1 , 46 и 8; ул. Голо бърдо 3 , 10, 13, 15, 17 и 22; ул. Любата 33 , 3А, 4-6, 7-9, 10, 11 и 13; бул. Дж. Баучер 71

На 03.07.2014 г. /07:15-16:15 ч/ - гр. София - Лев Толстой: бл.23, 26; Толстой: бл.23, 26, 35, ; Надежда бл.227
На 03.07.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - гр. София - Лев Толстой: бл. 38; Толстой: бл. 38
На 03.07.2014 г. /08:15-17:15 ч/ - гр. София - Военна академия
На 03.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Княжево; бул. Цар Борис III: .225, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 260, 264А, 266, 268, 272, 272А, 274, 276, 280, 282, 284, 288, 290, 294, 296, 298, 357, 359, 361, 365, 367, 369, 375.
На 03.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Княжево; бул. Цар Борис III: 300, 302, 306, 308, 310, 312, 314, 314 А, 324, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 340Б, 346, 348, 358, 364, 368, 369, 370, 372, 374, 376, 377.
На 03.07.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - с. Долни Пасарел - Язовир Искър: бл.2, 3, 5, 6, автосервиз, вила, водна Помпа, до Имот 169, кл. Б Ст. 11, кл. а Ст. 5, кл. а Ст. 1, кл. а Ст. 10, кл. а Ст. 11, кл. а Ст. 12, кл. а Ст. 13, кл. а Ст. 14, кл. а Ст. 15, кл. а Ст. 16, кл. а Ст. 17, кл. а Ст. 17а, кл. а Ст.20, кл. а Ст.20а, кл. а Ст.21, кл. а Ст. 4, кл. а Ст. 5, кл. а Ст.6, кл. а Ст.6а, кл. а Ст. 7, кл. а Ст. 7а, кл. а Ст. 8, кл. а Ст. 9, кл. а, Ст. 16, кл. б, кл. б Ст. 5а, кл. б Ст. 10, кл. б Ст. 11, кл. б Ст. 12, кл. б Ст. 13, кл. б Ст. 14, кл. б Ст. 15, кл. б Ст. 16, кл. б Ст. 17, кл. б Ст. 18, кл. б Ст. 19, кл. б Ст.24, кл. б Ст. 3, кл. б Ст. 4, кл. б Ст. 5, кл. б Ст.6, кл. б Ст. 7, кл. б Ст. 9, кл. б. Ст. 11, клон А Ст.6а, пи 1025, ресторант, строителство
На 03.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Антим I: 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 107, 109, 111, 113; Паисий: 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 67, 68
На 03.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Цар Иван Асен II: 44, 46, 48, 50, 52
На 03.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Цар Иван Асен II: 54, 56, 58, 60, 62, ул. Н. Ракитин: 23
На 03.07.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - гр. София - Монтевидео: бл. 527; Овча купел: бл. 508, 527, бл. 518; Овча купел 1: 1, бл. 508, 521, 527, бл. 518, 519, 520, 522, До, м.2; Овча купел 2: бл.20, 518, 520, 522, До
На 03.07.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - гр. София - Овчарска: 1, 2, 3, 4, 7, 9, 11, 13, 15; Одеса 34; Каменоделска 4, 6, 7, 12; Кожарска 2; Индустриална 3, 9, 11; Заводска 5, 10, 14
На 03.07.2014 г. /09:01-16:01 ч/ - гр. София - Дружба 1: 1, до, с/у, бл. 127, до бл. 72, бл.62, 63, 68, 69, до бл.63
На 03.07.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - с. Казичене - Васил Левски: 1, 10, 11, 12, 2, 24, 28, 3, 30, 5, 6, 7, 8, 9; Илия Велинов: 31; Кръстю Пастухов: 10; Липите: 10, 14, 18, 20, 3, 9; Любен Каравелов: 14, 19, 41; Мито Войнишки: 1, 12, 14а, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 35, 37, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59а, 6, 61, 63, 7, 74, 8; Мургаш: 1; Никола Петков: 15, 19, 52, 78, бл. Книжарница; Прогрес:2, 3, 5, 7, 9, 9а; Троянов Път: 12, 16а, 17, 24, 28, 31, 41, 45, 46, 47, 53а, 6; Хан Аспарух: 18; Хан Крум:22, 9; Христо Попбожилов: 10; Цар Борис III: 68; София; Любен Каравелов: 14, 15 А, 20, 26, 27, 28, 38, 39, 4, 41, 44, 52, 9; Мургаш: 1, 3, 4, 5; Никола Петков: 2, 27, 36, 52, 58, 6, 72, 78; Хан Крум: 21, 5
На 03.07.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - гр. София - Блага Димитрова: 11, 2, 29, 8, 21; Ботевградско шосе: бл. кръстовище с бул. Ситняково; Бричебор: 1, 4, 5; Велчо Атанасов: 36, 38; Георги Пеячевич: 1, 1, 10, 11, 13, 14, 15, 15 А, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 24 А, 26, 28, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Гълъбец: 16, 18-22, 24, 26, 26а, 28, 18-22, бл. Строит. табло; Добромирка: 10, 5, 7, 9, 8; Живко Николов: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 4, 5, 7, 8, 9; Кадин връх: 10, 12, 13, 15, 2, 6, 8, 9а, 1, 2, 4, 4а, 6, 6а, 6б, 8, 9, 9а, 4, 5; Карлъка: 10, 10а, 12, 12а, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 31, 35, 5, 6, 7; Кутловица: 11, 11-13, 17, 21, 25, 9, 15, 27; Петър Богдан: 1, 10, 12, 18, 2, 3, 4, 6, 8; Юндола: 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 4, 6, 6а, 8, 9, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 35, 35а, 37, 39, 41
На 03.07.2014 г. /09:30-11:30 ч/ - гр. София - Орел: 2, 4, 6, 5, 6, 7и 9; Банат 11-13 строителство
На 03.07.2014 г. /09:30-16:00 ч/ - гр. София - жк Лагера, ул. Хайдушка поляна 4 вх. А и Б, ул. Христо Матов 9 - Център за работа с клиенти на ЧЕЗ; ул. Костенец 1, 2Б.
На 03.07.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - гр. София - бл. 12 Дианабад+училище
На 03.07.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - Община Банкя - Толбухин 2
На 03.07.2014 г. /12:00-14:30 ч/ - гр. София - Тодор Ночев 1, 4, 6 и 8; ул. Голо Бърдо 3, 10, 13, 15, 17, и 22; ул. Любата 3, 3А, 4-6, 5, 7-9, 8, 10 11 и 13
На 03.07.2014 г. /13:00-15:00 ч/ - гр. София - Борисова градина Тенис база+2 броя ресторанти
На 03.07.2014 г. /15:00-16:00 ч/ - гр. София - Любата: 15

На 04.07.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - гр. София - Надежда 4: бл. 461
На 04.07.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - гр. София - Банишора: 69, 69а, асансьор, бл.69, 69а, 70, асансьор, стълби; Клокотница: 55, бл. 70; Кресна:6, 9; Охрид: 11, 13, 19, 3, 69-в; Софроний Врачански: 131, 133, 135, 137, 68, 70, 72, 74, бл. Къща; Странджа: 128, 132; Струга: 22, 22а; Христо Ботев: 131, 133, 137, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, бл.205; Черни Лом: 13, 2-4
На 04.07.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл.6Б вх. А, вх. Б
На 04.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Княжево; бул. Цар Борис III: 379, 383, 385, 387, 391, 393, 395, 397, 399, 401, 401А, 403, 411, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 427, 431, 439, 441, 443, 445, 447, 451, 451 А, 455.
На 04.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Княжево; ул. Войводина могила 65, 67, 71, 73, 81, 83, 87, 87А, 89, 95, 97, 99, 99А. ; ул. Люлински път: 1, 3, 3А. ; ул. Белоток 2, 4. ; ул. д-р Д. Съселов 2, 2А.
На 04.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - жк Надежда 6: бл.632 вх. Е, вх. Ж, вх. З
На 04.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Отец Паисий: 69, 70, 71, 72, 74-76, 76, 77, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98
На 04.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Община Илинден, АТЦ Т. Александров 168
На 04.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Община Илинден, АТЦ Н. Цанов 168
На 04.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Света Троица: бл. 118 вх. А и вх. Б
На 04.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Кремиковци: бл. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11
На 04.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Николай Ракитин: 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, ; Цариградско шосе: 39, 39Б, 41, 43, 45,
На 04.07.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - гр. София - Монтевидео: бл. 505, до бл. 505; Овча купел: бл. 505, бл. 507, 513; Овча купел 1: бл. 505, 509, бл. 506, 506-тп29, 507, 507-508, 507-бл. 508, 508, 513, 514, м/у бл. 504 И бл. 509, Между, пред, тп До; Овча купел 2: бл. 509, бл. 513, 514
На 04.07.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - гр. София - Овча купел 1: бл. 505, 506, з/д бл. 506
На 04.07.2014 г. /09:15-12:00 ч/ - гр. София - Люлин: бл. 789; Люлин 7: 789, бл. 788, 789, маг. 5
На 04.07.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - гр. София - Община Подуяне, ДИП Дечо Стефанов Паркинг за репатрирани на автомобили; ул. Ильо войвода; ул. Меджедие
На 04.07.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - гр. София - Младост 3: бл. 310, 312, 313, Пред, тп До
На 04.07.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - гр. София - Лев Толстой: бл. 56 вх. А
На 04.07.2014 г. /09:30-16:30 ч/ - гр. София - жк Лагера ул. Христо Матов 9, бл. 40, бл.27 вх. А и Б. ; бл. 42, бл. 43.
На 04.07.2014 г. /09:30-16:30 ч/ - гр. София - бул. Дж. Баучер 93, 95-97, ул. Голо бърдо2-4, 5, 8, ул. Люботрън 9, 11
На 04.07.2014 г. /09:45-13:30 ч/ - гр. София - Дружба2: бл.251, 252, 253, пазар, До, с/у
На 04.07.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - гр. София - Захарна фабрика: бл. 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79; Модерно Предградие: бл.6
На 04.07.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - гр. Банкя - Св. св. Кирил и Методий:21, 23, 25, 25А, 27, 29; Стара планина: 1, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 5А, 9
На 04.07.2014 г. /12:00-14:00 ч/ - гр. София - Захарна фабрика: бл. 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 3, 4, 5, 50, 51, 52, 58, 59, 6, 60, 63, 7, 8, 9, ЗАД; Кукуш: 34
На 04.07.2014 г. /12:00-14:00 ч/ - гр. София - Джавахарлал Неру: бл. 750; Люлин: 750, бл. 750; Люлин 5: бл. 750-офис 5; Люлин 7: бл. 750, 750 гараж 1, 750 гараж2, 750 гараж 3, 750 гара ж 7, 750 гараж 1, 750 гараж6, 750 гараж 4, 750 гараж2, 750 гараж 4. 5, 750 гараж 3
На 04.07.2014 г. /13:00-16:30 ч/ - гр. София - Община Подуяне, АТЦ Липов рът 6
На 04.07.2014 г. /14:00-16:00 ч/ - гр. София - Захарна фабрика: бл. 122, 2, 51А, 72, до общината; Илинден: бл. 51А; Сливница: 79А, бл. под моста, кв. Горубляне - ул. 3-ти май, ул. Долците, ул. Музейна, ул. Цветна градина, ул. Самоковско шосе, Синчец, Владичина ливада, ул. 12-ти Април, ул. Урвишка крепост, ул. 5-ти Ноември, ул. Витоша, ул. Пионерска, Васил Пешев, ул. Погледец, Борис Рангелов, Младен Карадашев, ул. Детелина, Люляк, ул. Крайречна

 

Софийска област
За периода 30.06.2014-02.07.2014 г. /07:45-16:00 ч/ - с. Белчин - 10-та: 15-та: 16-та: 17-та: 18-та: 19-та: 1-ва: 20-та: 21-ва: 22-ра: 23-та: 2-ра: 3-та: 4-та: 5-та: 6-та: 7-ма: Витоша: Георги Димитров: Иван Вазов: Христо Ботев: Юрий Гагарин:
За периода 30.06.2014-04.07.2014 г. /07:30-16:00 ч/ - гр. Самоков - Местност Язовир Искър:
За периода 30.06.2014-04.07.2014 г. /08:00-08:00 ч/ - с. Белчин - 15-та: 16-та: 17-та: 18-та: 3-та: 5-та: 6-та: 7-ма: Георги Димитров: Иван Вазов: Христо Ботев: Юрий Гагарин:
За периода 30.06.2014-04.07.2014 г. /09:15-15:15 ч/ - Община Горна малина - МТП Осоица
За периода 30.06.2014-04.07.2014 г. /09:15-15:15 ч/ - с. Горна Малина
За периода 30.06.2014-04.07.2014 г. /09:15-16:15 ч/ - Община Горна малина - МТП Гарата Макоцево
За периода 30.06.2014-04.07.2014 г. /09:30-16:00 ч/ - с. Осиковица - Махала Габрика: Махала Гетовци: Махала Цековци:
За периода 30.06.2014-04.07.2014 г. /10:00-16:00 ч/ - с. Новачене - Васил Левски: Добруджа: Елин Пелин: Козлодуй: Христо Смирненски: Черешово Топче: Четвърта:
За периода 30.06.2014-04.07.2014 г. /10:00-16:00 ч/ - с. Скравена - Кокиче: Цар Калоян:
За периода 30.06.2014-04.07.2014 г. /10:00-15:15 ч/ - с. Равно Поле - Верила:
За периода 01.07.2014-02.07.2014 г. /12:00-15:00 ч/ - гр. Самоков - Грънчар: Иречек: Македония: Христо Йовевич:
За периода 01.07.2014-04.07.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - с. Правешка лакавица, с.Калугерово, с.Своде, с.Средни рът.
За периода 01.07.2014-04.07.2014 г. /09:45-16:00 ч/ - с. Своде - Махала Преход:
За периода 02.07.2014-04.07.2014 г. /10:00-16:00 ч/ - с.Видраре - мах.Трънето
За периода 03.07.2014-04.07.2014 г. /09:45-15:00 ч/ - гр. Етрополе - Вилна Зона Рибарника: Тп Ямна Мах. Златичора: Мах.Черти град

На 30.06.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - с.Рельово
На 30.06.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Елин Пелин - Никола Й. Вапцаров
На 30.06.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Копривщица - Брайко Енев: Дядо Либен: Иван Бората: Хаджи Ненчо Палавеев:
На 30.06.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Долни Окол
На 30.06.2014 г. /09:15-11:15 ч/ - гр. Правец - Езерото
На 30.06.2014 г. /09:45-13:00 ч/ - гр. Етрополе - 27-ми Ноември: Елаците: Партизански: Руски: Софроний
На 30.06.2014 г. /10:00-13:00 ч/ - гр. Своге - Дреновско храсте: Дунав: Искърски Пролом: Люлин: Средна Гора: Чайка
На 30.06.2014 г. /10:15-12:15 ч/ - гр. Костенец - Освобождение: Панайот Волов: Патриарх Евтимий: Сакарджа: Тунджа: Черни Връх

На 01.07.2014 г. /09:15-11:15 ч/ - Гара Елин Пелин - Кирил и Методий: гр. Елин Пелин - Алеко Константинов: България: Витоша: Зорница: Иван Асен Втори: Средец: Стефан Караджа: Трети Март: Филип Тотю: Христо Ботев
На 01.07.2014 г. /09:45-15:00 ч/ - с. Брусен - Махала Бобища
На 01.07.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - с. Ярловци, с. Чуковезер, с. Табан, с. Габер
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Ботевград - Александър Войницки: Александър Стамболийски: Божко Божилов: Букорска: Ваньо Македонски: Гаврил Брънчов: Гълъб Войвода: Освобождение: Патриарх Евтимий: Рила: Саранск: Севаст Огнян: Седемнайсети ноември: Славейков: Стамен Панчев: Стефан Караджа: Хаджи Димитър: Хан Аспарух: Цар Иван Шишман: Цар Освободител: Шипка - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Ботевград - Божко Божилов: Велчо Шунтов: Капитан Ушаков: Плиска: Преслав: Рила: Саранск: Свети Св. Кирил и Методий: Темуша: Трети март - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Етрополе - Победа: Пролет: Стефан Караджа - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Правец - Бор: Бърдо: Васил Левски: Витомерица: Вълко Цолов: Генерал Гурко: Генерал Раух: Димитър Грънчаров: Драган Йотов: Езерото: Елаша: Епископ Генадий: Маняков камък: Махала Боянско: Махала Дивчов рът: Махала Драганско: Махала Живковска: Махала Манастирица: Правешки ханове: Махала Пушкарско: Махала Симидарско: Местност Тошински рът: Младост: Никола Комита: Никола Проданов: Опълченска: Поп Марко: Север: Страшка Могила: Тодор Живков: Трети март: Филип Тотю: Христо Ботев: Цветко Вълков: Червената вода - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Ботевград - Местност Бенчова курия - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - с. Трудовец - Александър Стамболийски: Беласица: Бистрица: Бор: Бързашка: Васил Ангелов Цоцов: Васил Левски: Георги Попиванов: Д-р Димитър Василев: Драган Черния: Дунав: Еделвайс: Здравец: Зелин: Ивайло: Иван Вазов: Иглика: Извор: Кирил и Методи: Любен Каравелов: Марица: Мах. Манастирица: Мургаш: Никола Иванов: Огоста: Опълченска: Отец Паисий: Панчовска: Поп Михо: Проф. Иван Василев: Райчин Комитина: Републиканска: Рибарниците: Сан Стефано: Славянска: Спортна среща: Стара планина: Стефан Караджа: Стубелска: Трети март: Тунджа: Тутракан: Урвич: Хаджи Димитър: Христо Ботев: Цар Иван Шишман: Цар Крум: Цар Освободител: Цар Симеон I: Цеко Вълков: Черковна: Черниш: Шейново: Шипка: Янтра - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Ботевград - 16-ти Ловчански Полк: Адмирал Фьодор Ушаков: Адрян Атанасов: Александър Стамболийски: Балканска: Бенковска: Божко Божилов: Букорска: Васил Левски: В.з. Чеканица: Георги С. Раковски: Захари Стоянов: Зелин - д-р Асен Златаров: Зелин-Средния път: Иван Вазов: Казармен: Курорт Зелин: Люлин: Опълченска: Орхание: Рудината: Седемнайсти ноември: Стара планина: Стефан Стамболов: Страцин: Трети март: Хан Крум: Христо Ботев: Цар Иван Шишман: Чеканица - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Ботевград - Васил Левски: Илия Стоянов: Трудовец Шипка - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Община Ботевград - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Ботевград - Адрян Атанасов: Васил Левски: Илия Стоянов: Орхание - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Община Ботевград - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Ботевград - 1866 година: Академик Стоян Романски: Александър Стамболийски: Балканска: Бенковска: Божко Божилов: Букорска: България: Васил Левски: Гаврил Брънчов: Захари Стоянов: Извор: Княз Борис I: Люлин: Никола В. Ракитин: Освобождение: Патриарх Евтимий: Рила: Сан Стефано: Саранск: Седемнайсти Ноември: Стамен Панчев: Стара планина: Стефан Караджа: Стубеля: Трети март: Хан Крум: Христо Ботев: Цар Иван Шишман: Цар Освободител: Шести септември - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Община Ботевград - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - гр. Своге - Акация: Александър Вутимски: бл. Александър Стамболийски: Борис I: Васил Левски: Георги С. Раковски: Добри Чинтулов: Здравец: Каменарска: Любен Каравелов: Околовръстна: Отец Паисий: Първи май: Христо Смирненски: Цар Симеон
На 01.07.2014 г. /13:15-15:15 ч/ - Гара Елин Пелин - Дюла: Изгрев: Керамик: Кирил и Методий: Марица: Синанец: Явор: гр. Елин Пелин - Дюла: Керамик: Кирил и Методий: Лесновска: Синанец

На 02.07.2014 г. /09:00-13:00 ч/ - гр. Своге - Република: Слатина
На 02.07.2014 г. /09:15-11:15 ч/ - с. Равно поле - Верила: Геренска: Житен Клас: Зора: Киро Ст. Киров: Николай Сандов Велев: Синчец: Чекалска
На 02.07.2014 г. /09:30-13:00 ч/ - с.Разлив
На 02.07.2014 г. /09:30-15:30 ч/ - с. Храбърско
На 02.07.2014 г. /10:00-13:00 ч/ - с. Свидня - 3-ти Март: Васил Левски: Еверест: Л. Каравелов: Махала Кардашово: Мах. Манастирска ливада: Оборище: Отец Паисий: Първи май: Свобода: Стара планина: Шипка: Царичина Местн. Старо село
На 02.07.2014 г. /10:15-12:00 ч/ - с. Душанци - Бялата вода: Георги Пирдопски: Димитър Шопов: Душанска комуна: Кирил и Методий: Костадин Илиев: Летците: Местност Спасови могили: Мир: Селище: Станьо Добрев: Юрий Гагарин
На 02.07.2014 г. /12:15-15:15 ч/ - с. Мусачево - А. Благойчев: Александър Стамболийски: Искър: Неофит Рилски: Преслав
На 02.07.2014 г. /14:00-15:00 ч/ - гр. Копривщица - Генерилото: Георги Бенковски: Димчо Дебелянов: Михаил Маджаров: Нешо Шабанов: Първа Пушка: Райна Кацарова: Тодор Душанцалията: Тодор Каблешков

На 03.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Самоков - Грънчар: Иречек: Македония: Христо Йовевич
На 03.07.2014 г. /09:15-11:15 ч/ - Община Горна малина - МТП Негушево
На 03.07.2014 г. /09:30-11:30 ч/ - гр. Ботевград - България
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - с. Антон - Александър Стамболийски: Бачо Киро: България: Васил Боримечков: Васил Левски: Вежен: Въртопа: Георги Бенковски: Георги С. Раковски: Граничар: Двадесет и четвърти май: Джемина: Дойранска епопея: Дружба: Европа: Еделвайс: Елин Пелин: Зорница: Иван Вазов: Изгрев: Лайка: Липа: Лиска: Лъджене: Любен Каравелов: Местн. Козница: Никола Вапцаров: Паисий Хилендарски: Панайот Волов: Планински извори: Победа: Сердика: Средна гора: Стара планина: Стефан Караджа: Стефан Стамболов: Съединение: Топола: Хаджи Димитър: Хан Аспарух: Христо Ботев: Цар Борис ІІІ: Цар Симеон: Шипка: Юрий Гагарин - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Копривщица - Барикадите: Баркаш: Богдан Войвода: Борис Захов: Брайко Енев: Бунтовна: Васил Икономов: Векилова: Вельо Врачев: Генерилото: Георги Бенковски: Георги Салчев: Георги Тиханек: Голомяхова: Груйо Ценов: Двадесет и четвърти март: Двадесети Април: Детелин Войвода: Димо Пиринджиев: Димчо Дебелянов: Дончо Ватах Войвода: Дончо Плачков: Душко Цаков: Дядо Либен: Здравец: Иван Бора - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Копривщица - Хаджи Ненчо Палавеев: Пирдоп Александър Груев: Александър Стамболийски: Андрей Георгиев: Артьовица: Бобьовица: Бузола: Бяла Чешма: Вежен: Гео Милев: Георги Бенковски: Георги Гергов: Димитър Ночев: Димитър Савов: Димчо Дебелянов: Доктор Марков: Евстати Иванов: Еленска: Емилиян Станев: Захари Стоянов: Златьовица: Иван Вазов: Калето: Капитан Баторски: Княз Александър Батенберг: Княз Момчил Пирдопски: Косица: Коста Ганчев: Манджерин: Методи Стоянов: Невена Генчева: Никола Вапцаров: Оборище: Опълченска: Павел Загоров: Панагюрско Шосе: Панайот Волов: Петко Рачов Славейков: Първа: Саво Савов: Св. св. Кирил и Методий: Сергей Румянцев: Скока: Славци: Спас Соколов: Стефан Стамболов: Стоян Х. Петров: Тиньовец: Тодор Влайков: Тополница: Христо Ботев: Христо Генчев: Христо Смирненски: Христо Тотов: Христо Ясенов: Цар Освободител: Царьов кладенец - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Златица - Местност Калето - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Пирдоп - Георги Бенковски: Цар Освободител - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Златица - Местност Медет: Средна Гора - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Златица - Баба Тонка: Батак: Бор: Бузлуджа: Васил Левски: Вежен: Георги Златанов: Голеш: Гълъбец: Липа: Местност Свети Спас: Оборище: Панайот Хитов: Пейо Яворов: Рад Радев: Райна Княгиня: Рила: Средна гора: Стара планина: Стефан Караджа: Тодор Каблешков: Харалампи Самарджиев: Чайка - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - с. Антон - Александър Стамболийски: Бачо Киро: България: Европа: Здравец: Опълченска: Средна гора: Съединение: Хан Крум: Цар Борис ІІІ: Шипка - - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - с. Душанци - Акация: Ален Мак: Ал. Стамболийски: Бор: Бреза: Бялата вода: Васил Левски: Георги Пирдопски: Георги Салчев: Георги Стойчев: Дебелска: Димитър Пенев: Димитър Шопов: Душанска комуна: Здравец: Извор: Искро Нейчев: а Кирил и Методий: Колибанска: Костадин Илиев: Куфарита: Летците: Люляк: Местност Спасови могили: Мир: Момин камък: Найден Кирилов: Никола и Делчо Черневи: Никола Койчев: Пейчо Станчев: Пета: Свети Георги: Свобода: Селище: Средна гора: Станьо Добрев: Тодор Душанцалията: Тополница: Черковна: Юрий Гагарин - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Копривщица - Борносузова: Васил Икономов: Вельо Врачев: Генерилото: Георги Бенковски: Георги Тиханек: Георги Тосунов: Гергьовден: Груйо Ценов: Димчо Дебелянов: Иван Бората: Костадин Доганов: Косьовец: Мангър Войвода: Марин Тодоров: Матея Кривиралчев: Местност Попадия: Местност Равна Поляна: Опитно поле Михаил Маджаров: Михаил Цицелков: Найден Попстоянов: Нешо Шабанов: Никола Белчев: Никола Гайтанеков: Панчо Мрънков: Патьо Млъчков: Петровден: Полковник Кесяков: Първа Пушка: Райна Кацарова: Райново Дере: Ралчо Войвода: Рашко Х. Стойчев: Стайко Филипов: Тодор Душанцалията: Тодор Каблешков: Тороманова: Хаджи Ненчо Палавеев - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Пирдоп - Бальов ъгъл - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Златица - Александър Стамболийски: Априлско Въстание: Богдан: Боримечка: Братя Миладинови: Васил Друмев: Васил Левски: Васил Петлешков: Вежен: Вела Пеева: Велко Болчев: Владислав Варненчик: Генерал Брок: Генерал Гурко: Гео Милев: Георги Бенковски: Георги Раковски: Гергана: Гълъбец: Детелина: Димчо Дебелянов: Драва: Дядо Пенчо: Елин Пелин: Еп. Софроний Врачански: Захари и Мария Сергиеви: Захари Стоянов: Златишко поле: Ивайло: Иван Вазов: Иван Русеков: Йордан Йовков: Кашана: Киро Стоянов: Козлодуй: Козница: Косица: Лулчо Гарчов: Любен Каравелов: Македония: Максим Горки: Медет: Момина Скала: Морава: Неделко Неделев: Нено Гугов: Неофит Рилски: Опълченска: Патриарх Евтимий: Пирин: Площад Македония: Полковник Мадрикин: П. Р. Славейков: Рад Радев: Розова долина: Сава Чукалов: Свети Св. Кирил и Методий: Свещи Плаз: Софийско Шосе: Средна гора: Стара планина: Страцин: Събко Милков: Тодор Пеев: Тополница: Филип Тотю: Хаджи Димитър: Хан Аспарух: Харалампи Самарджиев: Христо Ботев: Хъшове: Цар Калоян: Черешово Топче: Шипка - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - с. Калина - Георги Димитров - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Пирдоп - Бачо Киро: Васил Левски: Върбите: Генерал Паприков: Георги Бенковски: Георги Геров: Димитър Димов: Димитър Ненов: Димитър Савов: Иван Джуров: Илчо Димов: Капитан Петко Войвода: Княз Александър Батенберг: Княз Борис І: Косица: Коста Ганчев: Лука Х. Павлов: Манол Златанов: Митрополит Серафим: Никола Петков: Никола Пушкаров: Опълченска: Паисий Хилендарски: Панагюрско шосе: Паскал: Пека и Карло Чоконяни: Петко Рачов Славейков: Райна Княгиня: Ръжана: Св.св. Кирил и Методий: Сергей Румянцев: Симеон Сърданов: Славци: Спас Соколов: Средна гора: Тодор Влайков: Тодор Каблешков: Тодор Пирдопски: Хан Аспарух: Христо Ботев: Христо Смирненски: Цар Освободител: Чавдар Войвода - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Пирдоп - Борис Темков: Гео Милев: Георги Бенковски: Доктор Марков: Дражил: Иван Вазов: Иван Клявков: Капитан Димитър Събев: Конска: Мухча: Никола Вапцаров: Панагюрско Шосе: Панайот Волов: Панайот Хитов: Петър Венков: Селска Река: Стефан Стамболов: Тополите: Харалампи Златанов: Христо Ботев: Христо Генчев: - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Златица - Бузлуджа: Местност Свети Спас: Манастир Родопи: Спас Войвода: Стара планина: Цар Калоян - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - с. Мирково - Александър Стамболийски: Бачо Киро: Бузлуджа: Генерал Дендевил: Градище: Димитър Стоянов: Захари Стоянов: Зора: Мест. Попов тор: Местност Корията: Местност Кукув дол: Местност Чуштарла: Опълченска: Орела: Поп Недельо - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - с. Челопеч - Александър Стамболийски: Бели Сип: Васил Левски: Воздол: Възрожденска: Генерал Брок: Генерал Дендевил: Георги Бенковски: Гоце Делчев: Даме Груев: Двадесет и трети септември: Димчо Дебелянов: Драва: Дружба: Здравец: Зорница: Ивайло: Иван Вазов: Иван Сираков: Калето: Кирил и Методий: Кокиче: Липа: Любен Каравелов: Миньорска: Младост: Мургана: Никола Вапцаров: Опълченска: Освобождение: Пейо К. Яворов: Проф. Алипи Матеев: Рила: Рудничар: Славчо Вълков: Средна гора: Стара планина: Студен кладенец: Съединение: Тодор Влайков: Трети март: Филип Тотьо: Хан Аспарух: Хан Крум: Хан Омуртаг: Хемус: Христо Ботев: Христо Смирненски: Цар Калоян: Цар Самуил: Цар Симеон: Цвятко Кънчев: Червени камък: Черковна: Юрий Гагарин - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Златица - Бор: Васил Левски: Вилна Зона Черешака: Гео Милев: Гълъбец: Еп. Софроний Врачански: Златишки проход: Киро Стоянов: Липа: Медет: Оборище: Пирин: Свети Св. Кирил и Методий: Синчец: Тополница: Юрий Гагарин: Якуб Враня - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - с. Каменица - Махала Брестака: Махала Илинден: Махала Преспа: Махала Хвърчил: Махала Черковище - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - с. Мирково - Акация: Александър Стамболийски: Бреза: Васил Левски: Васил Петлешков: Георги Бенковски: Георги Раковски: Гоце Делчев: Димитър Томев: Димчо Дебелянов: Д-р Г. М. Димитров: Емил Марков: Захари Груев: Захари Стоянов: Здравец: Зора: Иванчо Зографа: Изток: Ильо Войвода: Кирил и Методий: Кооперативна Искра: Крайречна: Любен Каравелов: Мест. Попов тор: Недельо Кюлафлиев: Никола Пантов: Никола Петков: Опълченска: Орешака: Отец Паисий: Панайот Волов: Панайот Хитов: Пенчо Славейков: Петър Берон: Петър Мечкаров: Поп Недельо: Поручик Неделчо Бончев: Радин Кладенец: Разкола: Райна Княгиня: Ручей: Симеон Попов: Средна гора: Стара планина: Стоимен Танов: Тиха - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /15:30-16:30 ч/ - гр. Своге - Република: Слатина

На 04.07.2014 г. /08:30-15:30 г./ - гр. Драгоман - Люляк
На 04.07.2014 г. /08:30-15:30 г./ - гр. Костинброд - Люлин
На 04.07.2014 г. /09:00-16:00 г./ - гр. Елин Пелин - Никола Й. Вапцаров
На 04.07.2014 г. /09:00-16:00 г./ - гр. Копривщица - Брайко Енев: Дядо Либен: Иван Бората: Хаджи Ненчо Палавеев
На 04.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Самоков - Здравец: Христо Максимов

 

Пернишка област

За периода 30.06-01.07.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - с. Негованци

На 30.06.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - гр. Перник - ул. Асен Златаров; ул. Бенковска; ул. Васил Левски; ул. Миньор; ул. Отец Паисий; ул. Петко Каравелов; ул. Раковски
На 30.06.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Дивля, с. Горна Глоговица, с. Одраница
На 30.06.2014 г. /09:15-12:00 ч/ - с. Копаница

На 01.07.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - с. Калище - Бачева махала
На 01.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Филиповци
На 01.07.2014 г. /09:15-12:00 ч/ - с. Лобош - махала Въгленова бара
На 01.07.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - Земен-СОУ Кирил и Методи; Александър Стамболийски; Васил Левски; Вилна Зона Муршина Падина; Груйова; Евтим Арсов; Земенски Манастир; Ильо Войвода; Княз Борис; Любен Каравелов; Манастирска; Махала Бакалска; Никола Вапцаров; Пейо Яворов; Райко Даскалов; Стефан Стамболов; Хан Аспарух; Цар Асен; Хан Тервел

На 02.07.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - Радомир - хижа "Орлите", БТК - радиорелейна станция, Глобул - базова станция, ВП бивше
На 02.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Забел
На 02.07.2014 г. /09:15-12:00 ч/ - с. Ковачевци - Каладжийска махала
На 02.07.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - гр. Брезник - ул. Александър Филипов; ул. Видрица; ул. Владо Захариев; ул. Нестор Петров
На 02.07.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - с. Ковачевци - вилна зона яз. Лобош

На 03.07.2014 г. /09:00-12:30 ч/ - с. Друган, с. Владимир,
На 03.07.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - с. Рударци - ул. Арда; ул. Божур; ул. Вардар; ул. Витоша; ул. Гоце Делчев; ул. Добрич; ул. Драва; ул. Кракра; ул. Кривуля; ул. Лом; ул. Несебър; ул. Никола Вапцаров; ул. Опълченска; ул. Перник; ул. Поморие; ул. Презвитер Козма; ул. Силистра; ул. София; ул. Струма; ул. Тинтява; ул. Христо Ботев; ул. Черни Връх; ул. Янтра
На 03.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Бегуновци
На 03.07.2014 г. /09:15-12:00 ч/ - с. Радибош - централна част
На 03.07.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - с. Радибош

На 04.07.2014 г. /09:00-13:00 ч/ - Перник - Средец
На 04.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Долни Романци
На 04.07.2014 г. /09:15-13:00 ч/ - Перник – Брезник

 

Благоевградска област

За периода 30.06-01.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Бельово, с. Храсна
За периода 30.06-04.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Община Белица, с. Черешово
За периода 01-02.07.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - гр. Симитли - Васил Левски; Вихрен; Георги Димитров; Кокиче; Никола Вапцаров; Симитли; Струма; Христо Ботев; Христо Смирненски
За периода 01-02.07.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - гр. Симитли - Васил Левски; Вихрен; Георги Димитров; Кокиче; Никола Вапцаров; Симитли; Струма; Христо Ботев; Христо Смирненски
За периода 03-04.07.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Симитли - Яне Даракчийски

На 30.06.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Хаджидимово, общ.Хаджидимово; ул. Димо Хаджидимов - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания
На 30.06.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Хаджидимовообщ.Хаджидимово; ул. Пейо Яворов - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания
На 30.06.2014 г. /08:15 - 12:00 ч/ - с. Логодаж
На 30.06.2014 г. /08:15 - 16:16 ч/ - гр. Благоевград - Крали Марко; Полк. Димов
На 30.06.2014 г. /08:15 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Александър Стамболийски; Брегалница; Пазара; Полковник Дрангов; Тодор Александров
На 30.06.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Босилек; Марица; Местност Царевско Шосе; Св. Димитър Солунски; Св. Св. Кирил и Методий; Спартак
На 30.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Свобода; ул. Любен Каравелов; ул. Борис Сарафов
На 30.06.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - гр. Банско - Комплекс Банско Спа
На 30.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Петрич, общ. Петрич - ул. Връх Китка
На 30.06.2014 - На 04.07.2014 09:00 - 16:00 Община Белица, с. Черешово
На 30.06.2014 09:00 - 16:30 гр. Симитли - Аврора; Георги Димитров; Димитър Благоев; Здравец; Ивайло; Комсомолска; Махала Чубан Дере; Момина Сълза; Октомврийска; Родопи; Свобода; Симитли; Чобанско Дере
На 30.06.2014 г. /09:15 - 12:30 ч/ - гр. Банско - Местност Кошерината: Жилищен Комплексхотел Еделвайс
На 30.06.2014 г. /09:30 - 12:30 ч/ - гр. Банско - 24-ти Май; Местност Кошерината; Найден Геров
На 30.06.2014 г. /09:45 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Менча Кърничева; Тодор Александров
Н

ЧЕЗ
планирани прекъсвания
По статията работи:

Георги Велев