ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Враца за период 14 - 18 февруари 2019 г.

Източник: ЧЕЗ

Област Враца

Община Бяла Слатина  

На 12.02.2019 /09:00 - 09:10 ; 15:50 - 16:00 / - Алтимир: Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Антим I-Ви, Баба Тонка, Божур, Васил Левски, Велчо М. Хумарски, Веслец, Вит, Витоша, Вихрен, Водотечна, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Захариев, Димитър Матрозов, Драва, Дъб, Иван Горанчовски, Извор, Кирил И Методий, Ком, Лозенец, Мак, Марин Ганински, Местност Ибришима, Местност Изварковец, Местност Край Село, Местност Селска Мера, Милчо Стефанов, Минко Т. Драгиевски, Мусала, Околчица, Октомври, Октомврийска, Охрид, Паисий Хилендарски, Петко Симеонковски, Петко Канчев, Петър Т. Нинов, Пи 2 От Масив 96 Имот №096002, Рила, Русалка, Савчо Бренишки, Скът, Солун, Спортна, Стара Планина, Стоян Войвода, Странджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-Ви, Шипка

На 14.02.2019 /13:00 - 16:00 По Искане На "Есо" Еад/ На 15.02.2019 /13:00 - 16:00 По Искане На "Есо" Еад/ - Бяла Слатина: Безименна

На 15.02.2019 /10:00 - 15:00 / - Бяла Слатина: Блок Пионер-Западна Страна, Захари Стоянов, Сребрена, Търнавска

На 13.02.2019 /10:00 - 15:00 / - Бяла Слатина: Васил Левски, Васил Петлешков, Д-Р Петър Берон, Златия, Кръстовище Златия И Мир, Ломска, Любен Каравелов, Мир, Огоста, Първи Стопански Двор, Родопи, Росица, Тодор Каблешков, Христо Ботев

На 12.02.2019 /09:00 - 09:10 ; 15:50 - 16:00 / - Бяла Слатина: Герена Пи101036 Екатте07702

На 14.02.2019 /10:00 - 15:00 / - Бяла Слатина: Д-Р Петър Берон, Местност Край Града

На 12.02.2019 /09:00 - 09:10 ; 09:00 - 16:00 ; 15:50 - 16:00 / - Галиче: 1-Ви Май, 23-Ти Септември, 8-Ми Март, Арда, Батак, Беласица, Биволарките, Бузлуджа, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Витиня, Витоша, Водотечна, Войвода, Върбица, Ген. Владимир Заимов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гълъбец, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунавец, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Железна, Загоре, Звезда, Здравец, Златица, Златна Панега, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извън Регулацията, Изгрев, Илинден, Искър, Кирил И Методий, Княз Дондуков, Козлодуй, Кокиче, Коста Златарев, Ленин, Месност Горното Ливаде, Митко Палаузов, Морава, Москва, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Оборище, Огоста, Освобождение, Павел Вежинов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Пирин, Победа, Радецки, Рила, Сергей Румянцев, Скът, Солунска, София, Странджа, Струма, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Трънска, Търговска, УПИ Vііі 818 Кв.55, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви, Чайка, Янко Забунов, Янко Сакъзов

На 12.02.2019 /09:00 - 09:10 ; 15:50 - 16:00 / - Търнава, Общ. Бяла Слатина: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аспарух Симеонов, Благою Коминкьовски, Боян Ташовски, Васил Левски, Вълка Ташовска, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Даскалов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Грезнишка, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Иван Балев, Иван Вазов, Кирил И Методий, Край Село, Кръст.Ал.Стамбол.И Ив.Вазов, Лазар Станев, Любен Каравелов, Марин Пеков, Местност Селска Мера, Местност Средорек, Местност Стублата, Местност Туланеца, Никола Кръстевски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Тъмнишки, Победа, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Скът, Стадиона, Стара Планина, Ул. Димитров И Ул.В.Левски, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Янко Сакъзов

Община Враца  

На 14.02.2019 /09:00 - 10:15 / - Враца: Дъбника, Кръгово Околовръстен Път Оряхово, Местност Занкиното, Мито Орозов, Складова

На 14.02.2019 /09:00 - 10:15 / - Монтана: 48489.2.482

На 14.02.2019 /09:00 - 10:15 / - Чирен: 9-Ти Септември, Безименна, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Калето, Ком, Комсомолска, Ленин, Лозарка, Люлин, Милин Камък, Мир, Мусала, Оборище, Околчица, Понора, Радецки, Рила, Ружа, Стара Планина, Странджа, Страцин, Тутракан, Христо Ботев, Цар Калоян, Церово Бърдо

Община Козлодуй  

На 14.02.2019 /09:30 - 15:00 / - Гложене, Общ. Козлодуй: 8-Ми Март, Георги С. Раковски, Дунав, Кокиче, Ленин, Марица, Никола Вапцаров, Роза, Цар Самуил, Яким Деспотов

На 15.02.2019 /09:30 - 15:30 / - Гложене, Общ. Козлодуй: Александър Стамболийски, Дунав, Йордан Лютибродски, Ленин, Паисий Хилендарски, Петко Р. Славейков

На 11.02.2019 /12:30 - 16:00 / - Гложене, Общ. Козлодуй: Братя Миладинови, Васил Коларов, Искър, Юрий Гагарин

На 13.02.2019 /08:30 - 12:00 / - Гложене, Общ. Козлодуй: Васил Друмев, Драва, Извън Регулацията, Ленин, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Деспотов

На 12.02.2019 /08:45 - 12:00 / - Гложене, Общ. Козлодуй: Васил Коларов, Извън Регулацията, Йонко Милев, Ленин, Паисий Хилендарски, Христо Ботев

На 11.02.2019 /08:45 - 12:00 / - Гложене, Общ. Козлодуй: Йонко Милев

Община Криводол  

На 11.02.2019 /15:00 - 16:00 / На 12.02.2019 /09:15 - 09:30 ; 15:30 - 16:00 / - Криводол: Фридрих Енгелс

На 11.02.2019 /15:00 - 16:00 / На 12.02.2019 /09:15 - 09:30 ; 15:30 - 16:00 / - Уровене: 23-Ти Септември, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ивайло, Иван Вазов, Кв.18 УПИ 1 - 69, Кв.21, УПИ Iv-500.5, Ленин, Никола Вапцаров, Орешака, Поп Андрей, Райко Даскалов, Струма, Томин Мост, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви, Чапаев, Шар Планина

Община Мездра  

На 11.02.2019 /09:15 - 12:30 ; 09:15 - 09:45 ; 12:00 - 12:30 / - Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница

На 11.02.2019 /09:15 - 09:45 ; 09:15 - 12:30 ; 12:00 - 12:30 / - Габровница, Общ. Своге

На 12.02.2019 /14:00 - 14:30 ; 15:30 - 16:00 / - Дърманци: Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Веслец, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Кирил И Методий, Ком, Хан Аспарух, Цар Калоян

На 11.02.2019 /09:15 - 12:30 ; 09:15 - 09:45 ; 12:00 - 12:30 / На 13.02.2019 /09:00 - 12:00 / - Еленов Дол

На 11.02.2019 /09:15 - 09:45 ; 12:00 - 12:30 / - Елисейна: Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 11.02.2019 /11:45 - 12:15 / - Елисейна: Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов

На 11.02.2019 /09:15 - 12:30 / - Елисейна: Георги Марков, Димитър Бояджиев, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 11.02.2019 /09:15 - 09:45 ; 12:00 - 12:30 / - Зверино: Vііі-671, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Беласица, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вола, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Динко Петров, Здравец, Златица, Искър, Канала, Кирил И Методий, Комсомолска, Косетрово Бърдо, Лиляна Димитрова, Люлин, Местност Алиов Дол, Митко Палаузов, Младост, Никола Вапцаров, Никола Войновски, Никола Марков-Колката, Оборище, Оданат, Околчица, Опълченска, Пейо Яворов, Пирин, Поп Андрей, Преслав, Рила, Рътовете, Средец, Стадиона, Стара Планина, Струма, Съби Димитров, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чавдар, Юрий Гагарин

На 11.02.2019 /09:15 - 09:45 ; 09:15 - 12:30 ; 12:00 - 12:30 / - Злидол: Ген.Иван Кинов, Димитър Илиев, Заводска, Искър, Комсомолска

На 11.02.2019 /09:15 - 09:45 ; 12:00 - 12:30 / - Игнатица: 1-Ви Май, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Иванов-Анко, Балкан, Бахчата, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Габровница, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Местност Игнашка Габровница, Мир, Младост, Опълченска, Преслъп, Райко Даскалов, Рила, Стара Планина, Трънски Рът, Христо Ботев

На 12.02.2019 /14:00 - 14:30 ; 15:30 - 16:00 / - Караш: Акация, Александър Стамболийски, Безименна, Брусника, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Дунав, Искър, Любен Каравелов, Марковец, Надежда, Незабравка, Панайот Волов, Пано Кънчев, Петко Р. Славейков, Пеща, Почивен Дом Воденицата, Св.Св.Кирил И Методий, Стефан Караджа, Тоновец, УПИ I-272, Христо Ботев, Цар Калоян, Чукара

На 12.02.2019 /14:00 - 14:30 ; 15:30 - 16:00 / - Курново: Ален Мак, Бачо Киро, Ботевградска, Васил Левски, Велики Преслав, Витоша, Вратица, Гео Милев, Дружба, Еделвайс, Иван Вазов, Лъга, Любен Каравелов, Мусала, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Рашов Дол, Росица, Сергей Румянцев, Стара Планина, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви

На 12.02.2019 /14:00 - 14:30 ; 15:30 - 16:00 / - Лик: Александър Стамболийски, Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Беласица, Бистрица, Божур, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Ветрен, Възраждане, Георги Димитров, Дъб, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иглика, Климент Охридски, Кокиче, Ком, Комунари, Люлин, Люляк, Мануш Войвода, Милин Камък, Митко Палаузов, Опълченска, Остри Връх, Подбалканска, Родопи, Студен Извор, Тинтява, Трапезица, Цар Калоян, Цвятко Радойнов, Цена Илчева, Чапаев, Чичера, Шипка, Янтра, Ясен

На 11.02.2019 /09:15 - 09:45 ; 12:00 - 12:30 / - Лютиброд: 3-Ти Юни, V 608, Xi-531, Атанас Кинов, Баба Илиица, Безименна, Булата, Валеновица, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Герго Кьопчов, Димо Дичев, Здравченик, Иван Вазов, Иглика, Искър, Йордан Лютибродски, Кв16 УПИ-212, Комсомолска, Коритен, Лазар Станев, Местност Парка, Местност Тераса,Р. Искър, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина, Черепиш

На 11.02.2019 /09:15 - 09:45 ; 12:00 - 12:30 / - Лютидол

На 12.02.2019 /14:00 - 14:30 ; 15:30 - 16:00 / - Мездра: Жп Район

На 11.02.2019 /09:15 - 09:45 ; 12:00 - 12:30 / - Мездра: Жп Район, Лещака, Принчовец, Св.Св. Кирил И Методий, Христо Ботев

На 11.02.2019 /09:15 - 09:45 ; 12:00 - 12:30 / - Оселна, Общ. Мездра: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Драндарска Падина, Извън Регулацията, Малчика, Стара Планина, Христо Ботев

На 12.02.2019 /14:00 - 14:30 ; 15:30 - 16:00 / - Ослен Криводол: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Васил Левски, Вина, Вункенец, Ген. Столетов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Люляк, Минзухар, Роза, Стара Планина, Странджа, Тотка Илиева, Търновица, Христо Ботев, Янтра

На 11.02.2019 /09:15 - 12:30 ; 09:15 - 09:45 ; 12:00 - 12:30 / - Очиндол: Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Искър, Махала Реката, Оборище, Пършевица, Станке Димитров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Чапаев, Шипка

На 11.02.2019 /09:15 - 09:45 ; 12:00 - 12:30 / - Ребърково: Ален Мак, Бераново, Божур, Гаврил Генов, Здравец, Кокиче, Незабравка, Синчец, Слънчев Бряг, Юрий Гагарин

На 12.02.2019 /14:00 - 16:00 ; 14:00 - 14:30 ; 15:30 - 16:00 / - Роман: 068031, М.&Quot;Долно Присое&Quot;, Жил.Блок Казармите, Христо Ботев, Хубавенско Шосе

На 12.02.2019 /14:00 - 14:30 ; 15:30 - 16:00 / - Синьо Бърдо: Александър Стамболийски, Ален Мак, Батак, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Вит, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги С. Раковски, Драва, Дружба, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Искър, Леденика, Мир, Никола Вапцаров, Околчица, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пирин, Пишурата, Радецки, Речка, Родопи, Ропотамо, Св.Св.Кирил И Методий, Стара Планина, Страцин, Тракия, Усойната, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I-Ви, Цар Симеон I, Шипка, Янтра

На 11.02.2019 /10:00 - 15:00 / - Старо Село, Общ. Мездра: 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Георги Димитров, Горната Махала, Дружба, Здравец, Мир, Райко Даскалов, Средна Чешма, Шипка, Янтра

На 12.02.2019 /14:00 - 14:30 ; 15:30 - 16:00 / - Хубавене: Александър Стамболийски, Ален Мак, Божур, Васил Левски, Георги Димитров, Д-Р Стоян Стоянов, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Илия Темелски, Кокиче, Любен Каравелов, Местност Искър, Местност Ябълковата Градина, Момина Сълза, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Синчец, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, УПИ Iii-385 Кв.29, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Симеон I-Ви, Шипка

На 12.02.2019 /14:00 - 16:00 / - Хубавене

Община Мизия  

На 13.02.2019 /12:30 - 16:00 / - Гложене, Общ. Козлодуй: Ддф Видин

Община Роман  

На 15.02.2019 /09:00 - 12:00 / - Караш: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Дунав, Искър, Надежда, Незабравка, Панайот Волов, Пано Кънчев, Петко Р. Славейков, Св.Св.Кирил И Методий, Стефан Караджа, Тоновец, УПИ I-272, Христо Ботев, Цар Калоян

На 15.02.2019 /12:30 - 15:30 / - Караш: Акация, Брусника, Васил Левски, Дунав, Искър, Любен Каравелов, Марковец, Пеща, Св.Св.Кирил И Методий, Тоновец, Христо Ботев, Цар Калоян, Чукара

На 14.02.2019 /09:00 - 12:00 / - Кунино: Илия Пенчовски, Йоло Бърдаров, Липите, Люляк, Петко Лалов, Пишурата, Самуилица, Симеон Найденов, Софроний Врачански, Теменуга, Трифон Даскала, Цветан Гановски, Цено Тодоров







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари