ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Плевен за период 14 - 18 февруари 2019 г.

Източник: ЧЕЗ България

Област Плевен

Община Белене  

На 12.02.2019 /08:30 - 15:15 / - Деков: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Буря, Васил Левски, Владимир Попов, Димитър Благоев, Дунав, Кирил И Методий, Неделчо Георгиев, Свещеник Владимир Попов, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Странджа, Христо Ботев, Цвятко Въбленски, Чаталджа, Шипка

На 15.02.2019 /08:30 - 16:15 / - Кулина Вода: Александър Матровсов, Витоша, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Люлин, П.Р.Славейков, Пеньо Пенев, Пирин, Сергей Румянцев, Тодор Луканов, Христо Смирненски

На 14.02.2019 /08:30 - 16:15 / - Петокладенци: Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Огоста, Пирин, Шипка

На 13.02.2019 /08:30 - 16:15 / - Татари: Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, С.Раковски, Георги Димитров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Хр.Смирненски

Община Гулянци  

На 11.02.2019 /09:00 - 13:00 / - Сомовит: Бенковски, Витоша, Г Мушатов, Г Някшев, Дунав, Искър, Н Вапцаров, Осъм, Пирин, Стара Планина, Христо Ботев, Цв.Гойчев

Община Долни Дъбник  

На 11.02.2019 /09:30 - 13:30 / - Търнене

Община Искър  

На 11.02.2019 /09:00 - 16:00 / - Искър, Общ. Искър: Байкал, Балкан, Бр Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Велко Кръстев, Калинин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Преслав, Рила, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Цвятко Георгиев, Чавдарци, Янтра

На 14.02.2019 /09:00 - 16:00 / - Староселци: Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Кирков, Дунав, Искър, Ленин, Лило Тодоров, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Московска, Нинко Тодоров, Панайот Хитов, Пеловска, Първи Май, Христо Манчев, Янтра

На 12.02.2019 /09:00 - 16:00 / - Староселци: Васил Коларов, Васил Левски, Г Димитров, Гачо Митков, Карл Маркс, Ленин, Митка Гръбчева, Нинко Тодоров, П Р Славейков, Пеловска, Стапански Двор, Стоян Даскалов, Христо Ботев

Община Кнежа  

На 11.02.2019 /12:00 - 13:00 / - Бреница, Общ. Кнежа: 021113 С Екатте 06375

На 11.02.2019 /12:00 - 13:00 По Искане На "Есо" Еад/ - Бреница, Общ. Кнежа: 021113 С Екатте 06375, 23-Ти Септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Бреза, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вит, Витоша, Възраждане, Въча, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Дунав, Етъра, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Ангелов, Искър, Йордан Каменополски, Йорданка Чанкова, Кап. Петко Войвода, Климент Охридски, Кочо Чистеменски, Кънчо Пешунов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Марин Пешев, Марица, Милин Камък, Михаил Йончев, Неофит Бозвели, Огоста, Одрин, Опълченска, Осъм, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Поп Харитон, Рила, Руен, Свилен Русев, Сидер Войвода, Скът, Солун, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Стопански Двор, Стоян Михайловски, Странджа, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон I-Ви, Царевец, Черно Море, Шипка, Яне Сандански, Янтра

На 12.02.2019 /09:00 - 15:30 / - Бреница, Общ. Кнежа: Възраждане, Гоце Делчев, Иван Ангелов, Пирин, Скът, Средна Гора, Христо Ботев, Цар Симеон I-Ви, Черно Море

На 11.02.2019 /12:00 - 13:00 По Искане На "Есо" Еад/ - Гостиля: Александър Стамболийски, Възраждане, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Пирин, Рила, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Хаджи Димитър, Цветан Радойски

На 11.02.2019 /12:00 - 13:00 По Искане На "Есо" Еад/ - Долни Луковит: I-Ви Стопански Двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански Двор, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, Извън Регулация, Искър, Кирил И Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, П.К.Яворов, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Писаровска Могила, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор Ii, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка Поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра

На 11.02.2019 /12:00 - 13:00 / - Долни Луковит: I-Ви Стопански Двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански Двор, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, Извън Регулация, Искър, Кирил И Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, П.К.Яворов, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор Ii, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка Поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра

На 11.02.2019 /12:00 - 13:00 По Искане На "Есо" Еад/ - Еница: 000191, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Батак, Бачо Киро, Безименна, Бистрица, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вит, Витоша, Вихрен, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Карл Маркс, Кирил И Методий, Клокотница, Коста Гергов, Лазар Станев, Ленин, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Одрин, Паисий Хилендарски, Партизанска, С.Еница, Станке Димитров, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Чапаев, Шипка

На 13.02.2019 /09:00 - 15:30 / - Еница: 000191, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Гаврил Генов, Ген. Тотлебен, Георги Димитров, Георги Михайлов, Иван Вазов, Клокотница, Любен Каравелов, Паисий Хилендарски

На 14.02.2019 /09:00 - 15:30 / - Еница: Батак, Бистрица, Васил Коларов, Вежен, Вит, Гаврил Генов, Георги Димитров, Коста Гергов, Ленин, Христо Ботев

На 11.02.2019 /12:00 - 13:00 По Искане На "Есо" Еад/ - Кнежа: 23-Ти Септември, 6610067, 6610100, 735082, Местност Криволя, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Баба Тонка, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бистрица, Благой Иванов, Брацигово, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Верила, Вит, Витоша, Втори Стопански Двор, Върбица, Въча, Гаговска Кошара, Ген. Владимир Стойчев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Гостиля, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Димчо Дебелянов, Драва, Дунав, Елин Пелин, Ивайло, Иван Бонов, Иван Вазов, Изгрев, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Искър, Йоан Екзарх, Калиакра, Камчия, Кап. Георги Мамарчев, Кирил И Методий, Клокотница, Козлодуй, Козница, Ком, Константин Фотинов, Кресна, Криволак, Липа, Лисичи Валог, Лозенец, Лом, Лонгоза, Любен Каравелов, Люлин, Мадара, Марин Боев, Марица, Маршал Толбухин, Мерата, Места, Местност Град Кнежа, Местност Криволя, Местност Къмпинга, Местност Лисичи Валог, Местност Мерата, Местност Трите Декара, Местносттрите Декара, Митко Палаузов, Н.Вапцаров И Софр. Врачански, Назъм Хикмет, Найден Геров, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Никола Петков, Огнян Михайлов, Огоста, Околчица, Опълченска, Осогово, Охрид, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Перущица, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Петко Р. Славейков, Пею Тодоров, Пи 083025, Пирин, Плиска, Презвитер Кузма, Преслав, Пролет, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Ракитин, Рила, Родопи, Ропотамо, Росица, Св.Наум, Скът, Славчо Н. Вълчинков, Солун, Софроний Врачански, Сребрен, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Цанов, Стоян Михайловски, Стражин, Странджа, Страцин, Струма, Тимок, Тодор Каблешков, Тракия, Трите Декара, Тунджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Самуил, Чавдар Войвода, Чайка, Черни Връх, Черно Море, Черноризец Храбър, Шабла, Шейново, Шипка, Юрий Венелин, Юрий Гагарин, Янко Сакъзов, Янтра

На 11.02.2019 /12:00 - 13:00 / - Кнежа: 6610067, 6610100, Беласица, Вела Пеева, Верила, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Елин Пелин, Изгрев, Ильо Войвода, Искър, Калиакра, Камчия, Козница, Кресна, Лисичи Валог, Люлин, Мерата, Местност Къмпинга, Местност Лисичи Валог, Местност Мерата, Н.Вапцаров И Софр. Врачански, Назъм Хикмет, Никола Вапцаров, Огоста, Осогово, Панайот Хитов, Пролет, Райко Даскалов, Родопи, Ропотамо, Скът, Софроний Врачански, Струма, Тимок, Филип Тотю, Чавдар Войвода, Чайка

На 11.02.2019 /12:00 - 13:00 По Искане На "Есо" Еад/ - Лазарово: 23-Ти Септември, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Верила, Вит, Витоша, Владая, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Цонов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Ильо Войвода, Искър, Кирил И Методий, Ком, Лазар Митов, Маршал Толбухин, Мургаш, Около Село, Осогово, Панайот Хитов, Пирин, Поп Богомил, Река Амур, Рила, Родопи, Софроний Врачански, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон I-Ви, Юрий Гагарин

На 11.02.2019 /12:00 - 13:00 По Искане На "Есо" Еад/ - Търнак: 9-Ти Септември, І-529, Кв. 43а, Айра, Ален Мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Божур, Васил Кънчев, Васил Нинов, Васил Тодоров, Вит, Владая, Вълю Симеонов, Гено Петров, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Дако Даковски, Димитър Благоев, Иван Бонов, Иван Вазов, Иван Ненов, Иван Нивянин, Илия Станев, Ком, Крайбрежна, Крайна, Кръстовище Ив. Ненов Петров, Ленин, Марин Стоянов, Месност Белослатенски Път, Местност Печов Вир, Мир, Обнова, Оборище, Опълченска, Плиска, Речка, Ропотамо, Сан Стефано, Септемврийци, Стопански Двор, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

Община Левски  

На 11.02.2019 /09:00 - 15:30 / На 12.02.2019 /09:00 - 15:30 / - Българене, Общ. Левски: Беласица, В Априлов, Витоша, Родопи, Средна Гора, Стоян Едрев, Съботин Генов, Янтра

На 13.02.2019 /09:45 - 16:00 / На 14.02.2019 /09:45 - 16:00 / На 15.02.2019 /09:45 - 16:00 / - Левски, Общ. Левски: Ангел Кънчев, Витоша, Гергана, Милин Камък, Осъм, Патриарх Евтимий, Райко Даскалов, Софроний Врачански, Странджа, Ясна Поляна

На 11.02.2019 /08:30 - 15:30 / На 12.02.2019 /08:30 - 15:30 / - Левски, Общ. Левски: България, Васил Левски, Кирил И Методий, П.К.Яворов, Христо Смирненски

На 13.02.2019 /09:00 - 15:30 / На 15.02.2019 /09:00 - 15:30 / - Левски, Общ. Левски: Владимир Заимов, П.К.Яворов, Патриарх Евтимий, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Христо Смирненски

Община Никопол  

На 13.02.2019 /08:30 - 15:15 / - Въбел: Ал. Стамболийски, Милев, С. Раковски, Д. Благоев, Дунав, Ленин, Н. Вапцаров, Райко Даскалов, Христо Ботев, Цветан Спасов, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 12.02.2019 /08:30 - 16:15 / - Лозица, Общ. Никопол: Борис Ганев, С.Раковски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Христо Енчев

На 11.02.2019 /08:45 - 10:30 / - Муселиево: Арда

Община Плевен  

На 13.02.2019 /09:15 - 15:45 / На 15.02.2019 /09:15 - 10:15 ; 15:00 - 16:00 / - Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Кв 83 Пи-Iv+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Петко Р Славейков, Пею Кр Яворов, Рила, Св.Св.Кирил И Методий, Скобелев, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Тученица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 14.02.2019 /09:00 - 16:00 / - Брестовец: Александър Петров, Бинка Парашкевова, Георги Кочев, Кв 83 Пи-Iv+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Младост, Св.Св.Кирил И Методий, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Тученица, Хаджи Димитър

На 12.02.2019 /08:45 - 16:00 / - Бръшляница

На 15.02.2019 /09:15 - 16:00 ; 09:15 - 10:15 ; 15:00 - 16:00 / - Горталово: 071020- Местност Сушица, 078002, Vi-87 Кв.3, Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша, С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 12.02.2019 /08:45 - 16:00 / - Коиловци: 9-Ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Владимир Заимов, Г Димитров, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил И Методий, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова Могила, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Янко Сакъзов

На 15.02.2019 /09:00 - 16:00 / - Николаево, Общ. Плевен: Алабин, Варна, Васил Левски, Иван Вазов, Латинка, Места, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Полтава, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чернялка, Шипка, Янтра

На 13.02.2019 /09:15 - 15:45 / На 15.02.2019 /09:15 - 10:15 ; 15:00 - 16:00 / - Николаево, Общ. Плевен

На 12.02.2019 /09:30 - 10:30 / - Опанец, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Кирил И Методий, Петър Габровски, Трети Март, Христо Ботев, Христо Сръбски

На 11.02.2019 /09:00 - 16:00 / - Пелишат: 17 Партизани, Viii Кв. 5, Бенковски, Бенковски, Васил Левски, Гередава, Гудима, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Коста Златарев, Любен Вешков, Малчика, Мусала, Мусала, Одеса, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Пелезо, Раковски, Ресен, Стопански Двор, Трети Март, Трифон Гърчев, Христо Кънчев, Христо Кънчев, Цветан Спасов, Цветан Спасов, Шейново, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 13.02.2019 /09:30 - 14:30 / - Плевен: Акд.Й.Трифонов, Браила, Враня/Ат.Георгиев/, Дойран/Толбухин К.Златарев/, Йордан Йовков, К.Охридски/Карл Маркс/, Одеса, Републиканска, Рила/Ю.Гагарин/, Сергей Румянцев, Стоян Заимов, Трифон Кунев/Лагерна/, Хаджи Димитър, Христо Ясенов, Янко Сакъзов

На 11.02.2019 /09:30 - 14:00 / - Плевен: Ал.Стамболийски, Гевгели, Георги Кочев, Кала Тепе, Кратово, Кресна, Мургаш, Христо Ботев, Царевец

На 14.02.2019 /09:30 - 14:30 / - Плевен: Антим Първи, Генерал Тотлебен, Димитър Пападжаков, Иларион, Марагидик, Стара Планина, Сторгозия, Шейново, Юмрукчал

На 12.02.2019 /09:30 - 14:30 / - Плевен: Асен Халачев, Б.Шивачев/Главинкова/, Васил Левски/ Димитр/, Гена Димитрова, Гренадирска, Изгрев, К.Охридски/Карл Маркс/, Лерин, Миладинови Братя, Митрополит Климент, Неофит Рилски, П.Р.Славейков, Цар Борис Iii

На 11.02.2019 /08:30 - 10:00 / - Плевен: Васил Априлов, Морава, П.Р.Славейков, Парашкев Цветков, Тимок

На 14.02.2019 /09:00 - 16:00 / - Плевен: Вихър, Генерал Атанас Стефанов, Драва, Илинден, Маргит, Марибор, Нестор Марков, Перуника, Проф.Христо Бръмбаров

На 15.02.2019 /09:30 - 14:30 / - Плевен: Втора Задгарова, Генерал Гурко, Гълъбец, Емил Димитров/Марица/, Кавала, Тунджа/Б.Станчев/, Хаджи Димитър, Цар Самуил/В.Топалски/

За Периода 11-12.02.2019 /10:15 - 12:30 / - Плевен: Генерал Владимир Вазов, Солун/Юнско Въстание/, Страцин, Тунджа/Б.Станчев/

На 13.02.2019 /09:30 - 14:00 / На 15.02.2019 /09:30 - 14:00 / - Плевен: Данаил Попов /В.Ленин/, Даскал Димо, Св.Параскева/Ц.Станчев/, Софроний Врачански, Хаджи Ангел

На 12.02.2019 /09:30 - 15:00 ; 09:30 - 10:00 ; 14:30 - 15:00 / - Плевен: Детелини, Месност Стражата, Местн.Стража I, Местност Стража, Местност Стража 701, Местност Стражата, Месттност Стражата, Стража, Стража 701, Стража I

На 11.02.2019 /09:15 - 10:00 / - Плевен: Западна Идустриална Зона, Индустриална Зона, Местн.Западна Идустриална Зона

На 11.02.2019 /09:15 - 11:00 ; 10:00 - 11:00 / - Плевен: Индустриална Зона

На 12.02.2019 /09:30 - 14:00 / - Плевен: Кайлъка, Кайлъшка, Местн.Кайлъка

На 13.02.2019 /09:30 - 16:00 ; 09:30 - 10:00 ; 15:00 - 16:00 / - Плевен: Местн.Кайлъка, Сан Стефано, Стража 2 Клон 1

На 11.02.2019 /10:00 - 15:45 / - Плевен

На 11.02.2019 /09:00 - 16:00 / - Пордим: Базова Станция 3582

На 15.02.2019 /09:15 - 16:00 ; 09:15 - 10:15 ; 15:00 - 16:00 / - Ралево: 028006, Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил И Методий, Клисура, М-та Стойковец, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 11.02.2019 /09:30 - 14:00 / - София: Синята Скала

На 13.02.2019 /09:15 - 15:45 / На 15.02.2019 /09:15 - 10:15 ; 15:00 - 16:00 / - Тодорово, Общ. Плевен: Ал.Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил И Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, Местността Край Село, Могилата, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Сторгозия, УПИ-I, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юнско Въстание

На 11.02.2019 /09:00 - 16:00 / - Ясен, Общ. Плевен: Братя Миладинови, Дамян Пачев, Железничар, Иван Винаров, Коста Златарев, Радецки, Цветан Спасов

Община Пордим  

На 13.02.2019 /09:00 - 16:00 / - Згалево: Аврора, Асен Халачев, Бачо Киро, Божин Чулев, Божин Чулев, Васил Левски, Владимир Поптомов, Восток, Гаврил Генов, Генерал Столетов, Георги Димитров, Герман Титов, Дунав, Елтепе, Искър, Килиманджаро, Комуна, Космос, Костурна, Любен Каравелов, Москва, Осъм, Пирин, Пловдив, Разград, Ракета, Раковски, Сердика, София, Средна Гора, Станке Димитров, Стара Планина, Странджа, Три Чешми, Христо Ботев, Черна Гора, Ю.А.Гагарин, Юмрукчал

На 11.02.2019 /08:30 - 15:30 / - Каменец, Общ. Пордим: Априлов, Възраждане, Гео Милев, Ивайло, Оборище, П.К.Яворов, Панайот Волов, Радецки

Община Червен Бряг  

На 16.02.2019 /09:00 - 14:30 / - Червен Бряг: Вежен, Велико Търново, Дойран, Македония, Панайот Волов, Силистра, Християнска, Цар Самуил

На 15.02.2019 /09:30 - 15:30 / - Червен Бряг: Дойран, Жк.Победа Кв.62, Победа, Яне Сандански







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари