ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в София област за период 14 - 18 януари 2019 г. - 2 част

ЧЕЗ Разпределение, възлова станция Априлци

/Продължение от 1 част/

Община Костенец  

На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Горна Василица: Махала Пердова, Пердова

На 16.01.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 14:15 ч./ - Гуцал: Iv Вк.3а

На 16.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ - Долна Баня: VII-95,Кв.17, Вилна Зона, Деница, Курорт Долна Баня, Търговска, Явор

На 16.01.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 14:15 ч./ - Долна Баня: Александър Стамболийски, Белмекенска, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Васил Левски, Ведрина, Витан Витанов, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Деница, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Дъб, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Ибър, Иван Вазов, Иглика, Илинденско Въстание, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Клен, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малина, Малиново Поле, Маришка, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Новодомска, Обиколен Път, Оборище, Опълченска, Отец Паисий, Павел Вежинов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Петко Славейков, Райко Даскалов, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Септемврийци, Сергей Румянцев, Синчец, Спортна Слава, Тодор Каблешков, Трепетлика, Търговска, УПИ II Кв.83, Хан Аспарух, Хвойна, Христо Ботев, Христо Смирненски, Явор, Ягода, Ясен

На 16.01.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Георги С.Раковски, Деница, Димитър Благоев, Ибър, Иван Вазов, Малина, Оборище, Опълченска, Пейо Яворов, Райко Даскалов, Септемврийци, Търговска, Христо Ботев, Ягода

На 16.01.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 14:15 ч./ - Долна Василица

На 16.01.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: VII-858, Кв.68, Акация, Белмекен, Боровец, Васил Левски, Витоша, Екзарх Йосиф, Заря, Здравец, Зорница, Иван Вазов, Изгрев, Искра, Калинка, Кокиче, Константин Костенечки, Люляк, Марица, Момина Сълза, Оборище, Пирин, Първенец, Рила, Самуил, Свети Георги, Свобода, Славей, Средна Гора, Стадионна, Трапезица, Търговска, Хан Исперих, Цар Симеон I, Цариградско Шосе, Чайка, Чучулига, Шипка, Ясен

На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Бор, Вароша, Георги С.Раковски, Здравец, Иван Вазов, Искър, Китка, Константин Костенечки, Любен Каравелов, Марица, Пипериче, Радост, Република, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Св.Кирил И Методий, Христо Ботев

На 16.01.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 14:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Боровец

На 16.01.2019 г. /08:30 - 14:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец

На 16.01.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 14:15 ч./ - Марица: 1-Ва, 10-Та, 11-Та, 2-Ра, 3-Та, 4-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев

На 16.01.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 14:15 ч./ - Радуил: 1-Ва, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 2-Ра, 3-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г.Зуйбаров, Г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, Каменити Път, М.Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода

На 16.01.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 14:15 ч./ - Самоков: 3-Та

Община Костинброд  

На 15.01.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Божурище: Европа, Ктп Булет, Максим Горки, УПИ Іх-75,76, Кв.8, Кв.Максим Горки, Хан Кубрат, Цар Борис Първи

На 14.01.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Голяновци: Георги С. Раковски, Местн.Ул.Централна, Ул Нарцис УПИ III-92.Кв 21, УПИ Хvі-219, Кв.13

На 15.01.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Гурмазово

На 15.01.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Костинброд: Обединена

Община Правец  

На 14.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 15.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 16.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 17.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 18.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Правец: Бор, Васил Левски, Вълко Цолов, Генерал Раух, Младост, Никола Проданов, Трети Март, Цветко Вълков

На 17.01.2019 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Правец: Владин Рът, Лесковец, Махала Поповска, Махала Пушкарско, Махала Скърнава, Местност Христовото, Серпухов

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 Кв. 110

Община Сливница  

На 14.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ На 16.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ На 17.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ На 18.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Алдомировци: 16-Та, Алдомировска (Г.Димитров), Алдомировска (Г.Димитров), Главната, Парцел Три,Кв.19, Седма, Четвърта

На 14.01.2019 г. /12:00 - 14:30 ч./ - Гълъбовци: 17 Та, 20-Та, 7 Ма

На 15.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Извор, Общ. Сливница

На 14.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ На 16.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ На 17.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ На 18.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари