ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в София област за период 14 - 18 януари 2019 г. - 1 част

ЧЕЗ Разпределение, възлова станция Априлци

София-област

Община Божурище  

На 14.01.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Пролеша: Лале

Община Ботевград  

На 16.01.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ - Боженица: Махала Барбушовци, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Томовци

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: 003036, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, Воденицата, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-16-А, Зелин-20-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-Та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-Та, Зелин-6-Та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Средния Път, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Казармен, Казармен, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, М.Воденицата, Местност Пръдлювец, Местност Чеканица, Местност Широко Ливаде, Стара Планина, Стефан Стамболов, Трети Март, Чеканица, Широко Ливаде

На 16.01.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ - Ботевград: Армеец, България, Витиня, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Индустриална Зона Микроелектроника, Курорт Зелин, Литаковско Шосе, Парка, Павилион, Пик, Саранск, Цар Освободител

На 14.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 15.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 18.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: Божко Божилов, Рила, Тп Мантовска Градина, Трети Март, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Освободител

На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-Та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Паркинг, Саранск, Темуша

На 16.01.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ - Ботевград

На 16.01.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски, Ален Мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бела, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски Пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън Регулация До С. Врачеш, Калето, Кирил И Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово Гнездо, Освобождение (9-Ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи Май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара Планина, Страншки Рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М.Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен

На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Врачеш: Бор, Георги Бенковски, Горски Пътник, Гурко, Дунав, Захари Стоянов (Петър Янков, Ивайло, Извор, Кокиче, Малчика, Околчица, Освобождение (9-Ти Септемвр, Победа, Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Цар Самуил (М. Найденова), Шипка

На 16.01.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ - Гурково, Общ. Ботевград: Пи №027070

На 16.01.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ - Краево: Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 16.01.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец

На 16.01.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ - Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил И Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-Ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Литаково: Боговина, Вълчи Град, Гено Люташки (Вацо Люташки), Една Българка (М.Найденова, Кочо Честименски (М.Найдено, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Павел Бързашки, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Писана, Станковска Курия, Шести Септември (9-Ти Iх)

На 16.01.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Кирил И Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 16.01.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ - Осеновлаг: Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол

На 16.01.2019 г. /09:15 - 13:15 ч./ - Правец: Iv, Кв.9, Iv-6393, Vi,Кв.2, Vi-179, Кв.104, VII,Кв. 2,От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Григор Гошев, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Епископ Генадий, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв.9,УПИ VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Живковска, Махала Манастирица, Махала Поповска, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Махала Симидарско, Месност Елаша, Местност Дългата Орница, Местност Стилковски Рът, Местност Топилата, Местност Тошински Рът, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202,№1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ 225 Кв. 110, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х Кв.57, УПИ Хi-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 16.01.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ - Радотина: Местност Дръстила, Пи №055008

На 16.01.2019 г. /09:15 - 13:15 ч./ - Разлив: Махала Маргинска

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Рашково

На 16.01.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ - Скравена: Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Скравена: Крушарска (К.Муканска), Ноновска, Околовръсна

Община Горна Малина  

На 16.01.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Горна Малина: Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Кв52 УПИ XIII-607.608, П-Л Хііі-18, Кв.29, Първа, Тринадесета, УПИ Хvіі-315, Кв.29

На 14.01.2019 г. /09:45 - 14:15 ч./ - Горна Малина

На 16.01.2019 г. /10:00 - 16:15 ч.; 10:00 - 16:00 ч./ - Горно Камарци: .УПИ Vi-61 Кв 11, УПИ Vi-38, Кв.7

На 16.01.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Макоцево: УПИ II-49, Кв.3, УПИ ХII -176 Кв. 31

На 16.01.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Осоица: 10, Xi-400 Вилна Зона, Общ.Горна Малина, П-Л Vi-137, Кв.1, Парцел VIII От Кв.53 В.З. Осоица, УПИ Iv-249, Кв.22, УПИ Х-404 Кв 1

Община Драгоман  

На 15.01.2019 г. /11:00 - 14:00 ч./ - Цацаровци, Общ. Драгоман

Община Елин Пелин  

На 14.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Габра: Миньор, Ален Мак, Бисер, Божур, Бор, Васил Левски, Върбата, Детелина, Еверест, Здравец, Зора, Иван Ст.Туев, Иглика, Изгрев, Йордан П. Кусаров, Крум Г.Стойнов, Лилия, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Маргарита, Минчо Н.Кунев, Миньор, Михалкова Чешма, Могилата, Момина Сълза, Нарцис, Незабравка, Панайот Волов, Раковска, Реката, Роса, Синчец, Соленика, Средна Гора, Теменуга, Ул.Средна Гора №3, УПИ Vіі-221, Кв.12, Христо Ботев, Христо Проданов, Шипка, Ясна Поляна

На 14.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.01.2019 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.01.2019 г. /13:00 - 13:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Герман: Хан Аспарух/29-Та/

На 16.01.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч./ - Григорево: 017009, Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ Іv-102 Кв.11, УПИ Vііі-25, Кв. 3, УПИ Xi-319, Кв.32, УПИ Xv-128, Кв.15, УПИ Хi-264 Кв. 18, УПИ Хіх-262, Кв.18, Черковна

На 18.01.2019 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: 196014, II-242,Кв. 6а, III-242 Кв 6а, Битов Комбинат, Граничар, Искър, Керамик, Левски, Марица, Местн.Гара Елин Пелин, Път 105, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Рила, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Трепетлика, УПИ Хіі-278,Кв. 4, Ххі-Общ,Кв.5, Ххііі Кв. 5, Цар Симеон, Шипка

На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: 196014, Граничар, Местн.Гара Елин Пелин, Райна Княгиня, Рила, Спартак, Средна Гора, УПИ Хіі-278,Кв. 4, Ххі-Общ,Кв.5, Ххііі Кв. 5

На 17.01.2019 г. /11:45 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Арда, Георги Бенковски, Детелина, Дюла, Изгрев, Керамик, Кирил И Методий, Крушовица, Лесновска, Липа, Люляк, Марица, Отец Паисий, Първи Май, Синанец, Стефан Стефанов, Стп Явор С.Гара, Теменуга, Топола, Тунджа, Хан Крум, Хемус, Явор

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Лесновска, Липа, Топола

На 16.01.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Липа

На 16.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 042015-Стпд По Квс, 068076, Акация, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, Васил Левски, Верила, Витоша, Вихрен, Гео Милев, Георги Бакалов, Георги С.Раковски, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Йоан Екзарх, Кирил И Методий, Кочо Честименски, Лев Толстой, Лесновска, Липа, Мургаш, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Плиска, Сан Стефано, Средец, Средна Гора, Страцин, УПИ 1-За Ожс, Кв.71, УПИ I, Кв. 108, УПИ Хv -182 Кв. 65, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Черноризец Храбър, Шейново, Янтра

На 16.01.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 08832, Баба Тонка Обретенова, Витоша, Върбето, Елин Пелин, Захари Стоянов, Лесновска, М.Шеовица Пи -031155, Новоселци, Пирин, Росица, София, Тодор Каблешков, Уо Кв.Върбето, Шиовица

На 17.01.2019 г. /11:45 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 098028, Алеко Константинов, Арда, Георги Бенковски, Детелина, Дюла, Изгрев, Керамик, Кирил И Методий, Лесновска, Липа, Люляк, Отец Паисий, С. Гара, Синанец, Теменуга, Топола, Тунджа, Хан Крум

На 17.01.2019 г. /14:30 - 15:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: II Кв.143, Xi-1764, Андрешко, България, Васил Левски, Дунав, Екзарх Йосиф, Независимост, Неофит Рилски, Новоселци, Плиска, София, УПИ I-15005, Кв.164д

На 18.01.2019 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Акация, Алеко Константинов, Верила, Витоша, Граничар, Елин Пелин, Искър, Керамик, Левски, Мак, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Рила, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Цар Симеон, Шипка

На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Акация, Граничар, Елин Пелин, Райна Княгиня, Рила, Средна Гора

На 14.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.01.2019 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.01.2019 г. /13:00 - 13:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Витоша

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Керамик

На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Никола Петков, Петър Берон, Чавдар Войвода, Шейново

На 14.01.2019 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Стара Планина

На 14.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Крушовица, Общ. Елин Пелин: I, Кв.7, М. Гладно Поле, Гладно Поле, Гладно Поле-Вили, Имот 036024, М. Гладно Поле, Месност Гладно Поле, УПИ Vi-104, Кв.13, УПИ Vi-4, Кв.1, УПИ Іх-5, Кв.1, УПИ Ххv-91, Кв.9

На 17.01.2019 г. /14:30 - 15:30 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин: 333016 - Извън Границите На Населеното Място, V-1, 59 Псд, VIII Кв. 55, VIII Кв.57, Vіі-42,Кв.8, Xi-302, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Бенковски, Витоша, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв.40,53,51,49, Дунав, Елин Пелин, Извора, Искър, Кв.57 Парцел 5, Кирил И Методий, Кольо Фичето, Люб.Каравелов, Местност Пазарски Път, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Пенчо Р.Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Сердика, Ул.Извора №1, УПИ І-Общ Кв.57, УПИ Ііі-І, Кв.58-Псд, УПИ Хх-365, Кв.33, УПИ Ххііі-130 Кв.12, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Чойна

На 17.01.2019 г. /11:45 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мусачево, Общ. Елин Пелин

На 18.01.2019 г. /13:00 - 13:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Нови Хан: 037044, Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, В.З Побит Камън М. Търнавска Река Пи 037018, В.З. Побит Камък,УПИххіv-27 Кв.20, В.З.Побит Камък, Васил Левски, Ватия, Вилна Зона Побит Камък, Върба, Геренска, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Калоян, Кирил И Методий, Лозенска Планина, Люлин, Марица, Милин Камък, Мургаш, Никола Зашев, Николина Здравкова, Оборище, Отец Паисий, Пи 319005, Пловдивско Шосе, Побит Камък, Райна Княгиня, Рибарица, Рила, Самуил, Симеон, Синчец, Средна Гора, Стефан Караджа, Студеница, Съединение, Трета, Търнава, Ул.Борова Гора №8, УПИ Vі -647 Кв.29, УПИ Vі-66, Кв 86, УПИ І-135 Кв.20, УПИ Іі-378, УПИ Іх-363 Кв 45, Фетовица, Червен Бряг, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

На 14.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.01.2019 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Нови Хан: 037044, Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, В.З Побит Камън М. Търнавска Река Пи 037018, В.З. Побит Камък,УПИххіv-27 Кв.20, В.З.Побит Камък, Васил Левски, Ватия, Вилна Зона Побит Камък, Върба, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Калоян, Кирил И Методий, Марица, Милин Камък, Никола Зашев, Николина Здравкова, Отец Паисий, Пи 319005, Пловдивско Шосе, Побит Камък, Райна Княгиня, Рибарица, Самуил, Симеон, Синчец, Стефан Караджа, Търнава, Ул.Борова Гора №8, УПИ Vі-66, Кв 86, УПИ І-135 Кв.20, УПИ Іі-378, УПИ Іх-363 Кв 45, Фетовица, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Нови Хан: 037044, В.З Побит Камън М. Търнавска Река Пи 037018, В.З.Побит Камък, Вилна Зона Побит Камък, Геренска, Здравец, Калоян, Марица, Оборище, Пи 319005, Побит Камък, Рила, Студеница, Юрий Гагарин

На 14.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Нови Хан: Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, Върба, Геренска, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Калоян, Лозенска Планина, Люлин, Марица, Мургаш, Николина Здравкова, Оборище, Отец Паисий, Пловдивско Шосе, Рибарица, Рила, Самуил, Средна Гора, Студеница, Съединение, Трета, Търнава, УПИ Vі -647 Кв.29, Червен Бряг, Шипка, Юрий Гагарин

На 14.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Нови Хан: Вилна Зона Побит Камък

На 14.01.2019 г. /12:00 - 14:15 ч.; 12:15 - 14:15 ч./ - Нови Хан

На 16.01.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Огняново, Общ. Елин Пелин: Кв.32,УПИ.Xiv-148

На 17.01.2019 г. /14:30 - 15:30 ч./ - Петърч: Кап.Петко Войвода, Първи Май

На 17.01.2019 г. /11:45 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Равно Поле: Пи 039003, .Ул.Равнополска Пролет №18, II-27 Кв.69, Ix-16 Кв.66, V-27 Кв.69, V-280,Кв.31, V// Кв.28, Xvi-333, Кв.46, XxvIII-346 Кв. 39, Акация, Бариовска, Благой Кръплев, Букет, Васил Левски, Венера, Верила, Геренска, Градинарска, Двора На Дзс, Дереджик, Житен Клас, Завоя, Зора, Иван Вазов, Иван Мишов, Изгрев, Киро Ст. Киров, Кокиче, Лазар Добрич, Латинка, Лилия, Мак, Минерален Извор, Минзухар, Младост, Николай Сандов Велев, Пет Могили, Пи 025030, Поляна, Равно Поле Кв.68, Равнополска Пролет, Синчец, Славянска, Теменуга, Топола, УПИ I,Кв.58, Ул.Верила, УПИ Ix-249, Кв. 12, УПИ Vi-196024 Кв.516, УПИ Xxv-205 Кв 39, УПИ Xxvi-205 Кв.39, УПИ І-6 Кв.66, УПИ Хіі-16, Кв.66, УПИvіі-16,Кв.66, УПИvііі-16,Кв.66, Урожай, Хан Аспарух, Чекалска, Черковна, Шопска

На 16.01.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч./ - Столник: XIII-178, Кв.24, Мтп Складова База, П-Л І-38, Кв.9, УПИ -272

Община Етрополе  

На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бойковец: УПИ-І-142

На 15.01.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Етрополе: І, Кв.16, 27-Ми Ноември, Кв. 178, Кв.178, Малки Искър, Осем, Партизански, Руски, Тринадесет

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Етрополе: 114, 27-Ми Ноември, Iv,Кв.86,Гр.Етрополе, Vi, Кв.73, Акация, Александър Атанасов, Александър Спасов, Александър Стамболийски, Батак, Бенковски, Варовитец, Васил Левски, Васил Петлешков, Владимир Заимов, Генерал Гурко, Георги Антонов, Георги Бакалов, Георги Димитров, Гладстон, Двадесет И Седми Ноември, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Гръбчев, Екатерина И Цеко Костови, Елаците, Здравец, Иван Вазов, Йорданка Чанкова, Квартал 73, Кирил И Методи, Китката, Любен Каравелов, Люляк, М.Равнище №210042, Максим Горки, Малина, Малки Искър, Марийка Гаврилова, Марко Марков, Мико Лаков, Младост, Недялко Йосифов, Никола Вапцаров, Никола Михайлов, Оборище, Опълченска, Осем, Отец Паисий, Партизански, Пионер, Победа, Прогон, Пролет, Пролетарска, Раковска, Руски, Свищи Плаз, Софроний, Спортист, Стефан Караджа, Сто И Втори, Сто И Четринадесети, Столетов, Тодор Доков, Тодор Пеев, Трети Март, УПИ-І -Парк, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чертиград, Четвърта

На 15.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 18.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Етрополе: 128, 27-Ми Ноември, Акация, Александър Атанасов, Александър Михайлов, Александър Стамболийски, Асеновска, Батак, Богатирска, Братя Миладинови, Васил Левски, Васил Овчаров, Генерал Гурко, Георги Антонов, Георги Бакалов, Георги Димитров, Георги Цариградски, Григор Гошев, Григор Михайлов, Дандевил, Девети Септември, Дончо Тепавичаров, Екзарх Йосиф, Елаците, Елин Пелин, Зольовец, Иван Канджаков, Изгрев, Йордан Кесяков, Калина Вескова, Каменица, Кочо Честименски, Крушака, Лековец, Ленин, Максим Горки, Малка Баба, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, Млада Гвардия, Младост, Московска, Никола Вапцаров, Партизански, Пейо Кринчев, Полковник Гридзевски, Преслав, Рудината, Руски, Сашка, Свобода, Сергей Румянцев, Славяни, Спортист, Сто Двадесет И Осми, Столетов, Тодор Доков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чавдар, Часовникова Кула, Чертиград, Шиндарника, Ябланица

На 15.01.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Етрополе: 145006, Вилна Зона Рибарника, Вранащица, Георги Бакалов, Етрохимик - Алексиев, Руски, Софроний, Хаджи Османово

На 17.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Етрополе: Iv,Кв.86,Гр.Етрополе, Батак, Варовитец, Васил Петлешков, Двадесет И Седми Ноември, Здравец, Китката, Любен Каравелов, Марийка Гаврилова, Мико Лаков, Младост, Никола Михайлов, Осем, Партизански, Победа, Прогон, Пролет, Свищи Плаз, Софроний, Четвърта

На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Етрополе: Батак, Варовитец, Васил Петлешков, Двадесет И Седми Ноември, Здравец, Китката, Любен Каравелов, Марийка Гаврилова, Мико Лаков, Младост, Никола Михайлов, Осем, Партизански, Победа, Прогон, Пролет, Свищи Плаз, Софроний, Четвърта

На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:16 ч./ - Етрополе: Вилна Зона Рибарника

На 14.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Етрополе: В/Ст Военни

На 15.01.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Етрополе: Кв. 178, Кв.178, Осем

На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Етрополе: Ф-Ма Медикет

На 15.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 18.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Правец: Опълченска

На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:16 ч./ - Рибарица, Общ. Етрополе: 194005, XvIII-14, Кв.2, Парцел Х-19, Кв.15

На 15.01.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Рибарица, Общ. Етрополе: 194005, XvIII-14, Кв.2, Парцел Х-19, Кв.15, ХvIII, Кв.19

На 15.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 18.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски

На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - С.Ямна

На 15.01.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Ямна: Мах.Златичора, Мах.Черти Град

Община Ихтиман  

На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бузяковци: Махала Поповци

На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Вакарел: Махала Поповци

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Белмекен, Витоша, Иглика, Искър, Люляк, Мизия, Плиска, Рила, Роса, Теменужка, Цар Освободител, Явор

На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Братя Миладинови, Егерика, Иван Вазов, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Свети Княз Борис 1, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Съединение, Търново, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Освободител, Шести Септември

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Генерал Гурко, Иван Вазов, Йордан Цонев, Оташлия, Пенчо Славейков, Полковник Борис Дрангов, Свети Софроний Врачански, Цар Освободител, Шести Септември

На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Пауново: П-Л І-84, Кв.15а, Махала Поповци, Поповци Пи 028069, УПИ Xi-35,Кв.4

На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Поповци, Общ. Ихтиман: УПИ Іі-91, Кв.13

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман

/Следва/







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари