ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Плевен за период 14 - 18 януари 2019 г.

Източник: ЧЕЗ

Област Плевен

Община Долна Митрополия  

На 16.01.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Връх Богдан

На 16.01.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Брегаре: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Георги Бенковски, Несебър, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа

На 16.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Брегаре: Васил Левски, Димитър Благоев, Искър, Любен Каравелов, П.Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 18.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Горна Митрополия: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен И Петър, Балчик, Батак, Беласица, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Рилски, Кирил И Методий, Люлин, Марагидик, Местн.Хрушково, Мургаш, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, П.Р.Славейков, Паисий, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Пробива, Раковски, Рила, Родопа, Ропотамо, Силистра, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цар Иван-Асен Втори, Цар Калоян, Черно Море, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 18.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Горна Митрополия

На 16.01.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Долна Митрополия: Ал Стамболийски, Алеко Константинов, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Оборище, Панайот Волов, Пирин, Св.Св.Кирил И Методий, Цанко Церковски, Янтра

На 15.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Долна Митрополия: Георги Бенковски, Заводска, Лозарски Дол, Прогрес, Св.Св.Кирил И Методий, Стефан Караджа, Съединение, Янтра

На 18.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Долна Митрополия: Местност Лозята

На 18.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Искър, Общ. Искър: Ресторант Чекръците

На 17.01.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Рибен: Вит, Дружба, Кирил И Методий, Отец Паисий, Пирин, Пробива, Р Даскалов, Ю.А.Гагарин

На 17.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Ставерци: Александър Димитров, Александър Стамболийски, Байкал, Братя Рулински, Волга, Гено Грънчарски, Гео Милев, Георги Кирков, Драва, Йордан Йовков, Петрини, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Спас Дупаринов, Струма, Христо Ботев, Цанко Церковски, Яворов

На 17.01.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Ставерци: Александър Стамболийски, Батак, Будапеща, Г.С.Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Д.Грънчаров, Козлодуй, Н.Й.Вапцаров, Освобождение, Петко Д.Петков, Победа, Правда, Прага, Райна Княгиня, Ракета, Св.Параскева, Средна Гора, Стара Планина, Трети Март, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Шейново

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ставерци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Петлешков, Г.Милков, Д.Дебелянов, Кайлъка, Митко Палаузов, П.Р.Славейков, Софроний Врачански, Трайчо Костов

Община Долни Дъбник  

На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Градина, Общ. Долни Дъбник: V-297, Кв. 68/Стопански Двор/, Васил Априлов, Вихрен, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Първи Май, Симеон Василев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Шипка

На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долни Дъбник: XIX-1149 1148, Беласица, България, Вапцаров, Велчова Завера, Ген Ганецки, Ген Скобелев, Добри Чинтулов, Дунав, Илия Бешков, Мургаш, Назъм Хикмет, Никола Петков, Отец Паисий, Райко Даскалов, Страцин, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Янчев, Христо Янчев

Община Искър  

На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Староселци: Васил Коларов, Искър, Ленин, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Московска, Панайот Хитов, Първи Май, Христо Манчев

Община Кнежа  

На 17.01.2019 г. /10:00 - 13:15 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа: 23-Ти Септември, Кап. Петко Войвода, Марин Пешев, Спартак, Стефан Кратунски, Цар Калоян

На 16.01.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Кнежа: Димитър Бутански, Козлодуй, Козница, Ком, Осогово, Пирин, Родопи, Стара Планина

Община Левски  

На 17.01.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Асеновци: 1-Ви Май, 23-Ти Септември, 8-Ми Март, 9-Ти Май, Александър Стамболийски, Асен Банчев, Асен Вълев, Асен Халачев, Бахчалъка, Бузлуджа, Бързаца, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Г.С.Раковски, Гастело, Гено Борисов, Евтим Костов, Емил Михайлов, Иван Кунчев, Извън Регулацията, Индустриална, Калето, Липето, Любен Каравелов, Люлин, Малчика, Манол Нисторов, Милан Кунчев, Мир, Митко Палаузов, Мусала, Никифор Йорданов, Николай Панчев, Огоста, Огражден, Осмо Калугерово, Осъм, Пеньо Йончев, Райко Даскалов, Раковска, Рила, Ропотамо, Селище, Сергей Румянцев, Сливница, Софка Вълева, Стадиона, Стара Планина, Трети Март, Филип-Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Яворов

На 17.01.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Горско Сливово: Георги Димитров

На 16.01.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Антим I, България, Малчика, Христо Смирненски

На 17.01.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Малчика: Васил Левски, Дружба, Ив.Вазов, Осъм, Панайот Хитов, Площад, Стара Планина, Столетов

Община Никопол  

На 16.01.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Жернов: Арда, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Искър, Огоста, Рила, Христо Ботев, Янтра

Община Плевен  

На 14.01.2019 г. /09:00 - 09:10 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ - Биволаре: Бяло Море, Васил Левски, Вит, Витоша, Г.С.Раковски, Градинарска, Кирил И Методий, Крайбрежна, Марица, Неофит Рилски, Нова, Освобождение, Отец Паисий Хилендарски, Пирин, Плевен, Републиканска, Родопи, Славяни, Христо Ботев, Черно Море

На 14.01.2019 г. /09:00 - 09:10 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ - Божурица: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Беласица, Божур, Бузлуджа, В Левски, Вит, Г Бенковски, Г Милев, Гурко, Иван Вазов, К И Методий, Ком, Мургаш, Мусала, Н Вапцаров, Н Рилски, Надежда, Огоста, Опълченска, П Евтимий, П Р Славейков, Павловец, Пролет, Равнище, Радецки, Раковски, Рила, Руен, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Сопот, Средна Гора, Ст Караджа, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев, Шар Планина, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 14.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Горталово: 071020- Местност Сушица, Vi-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Ал.Стамболийски, Георги Кирков, Георги Кочев, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Дунавия, Марица, Москва, Филип Тотьо

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Гривица: Буря, Витоша, Извор, Козлодуй, Кострама, Майор Шонцу

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Коиловци: Балкан, Борис Бардушев, Братя Гъркови, Витоша, Георги С Раковски, Ленин, Марица, Местност Байнова Могила, Морава, Панайот Волов, Родопи, София, Стара Планина, Тича, Черно Море, Шипка

На 14.01.2019 г. /09:00 - 09:10 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ - Опанец, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дружба, Иван Нанов, Каменна Могила, Кирил И Методий, Местност Под Село, Панайот Волов, Петър Габровски, Рила, Старо Село, Стопански Двор, Съгласие, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Сръбски, Цветан Спасов, Янко Забунов

На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Пелишат: Бенковски, Гередава, Гудима, Димитър Благоев, Коста Златарев, Мусала, Пелезо, Стопански Двор, Трети Март, Христо Кънчев, Цветан Спасов, Шейново

На 17.01.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Плевен: Ал.Стамболийски, Ник.Д.Петков/В.Заимов/, Пирот, Хаджи Димитър

На 16.01.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Плевен: Ангел Кънчев, Преслав, Св.Св.Кирил И Методий, Уилиам Гладстон, Христо Ботев

На 14.01.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Плевен: Богданци, Бяло Море/Н.Тинков/, Димчо Дебелянов, Драгоман/Ц.Кисьов/, Дряново, Княз Борис I/В.Ангелов/, Хилендар

На 15.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./ - Плевен: Бъкстон, Васил Левски/Г.Димитр/, Възраждане, Д.Константинов/Ц.Спасо/, Иван Вазов, Освобождение, Свободата, Цар Борис III, Цар Симеон/Т.Луканов/

На 18.01.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Плевен: Вит, Втора Задгарова, Георги Кочев, Източна Индустриална Зона, Индустриална Зона, Осъм /Бала Баир/

На 18.01.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ - Плевен: Вит, Георги Кочев

На 16.01.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Плевен: Георги Бенковски, Кайзерслаутерн, Патриарх Евтимий, Полтава, Проф.Илия Бешков, Радецки, Св.Св.Кирил И Методий, Уилиам Гладстон, Цар Симеон/Т.Луканов/

На 18.01.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Плевен: Г.С.Раковски, Д.Константинов/Ц.Спасо/, Константин Величков, Неофит Рилски, Парашкев Цветков

На 18.01.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Дружба, Дружба Дюлюмсуза Кв. 34

На 18.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Кара Колю

На 14.01.2019 г. /09:00 - 09:10 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ - Победа, Общ. Долна Митрополия: 24 Май, Васил Левски, Индустриална Зона, Космос, Люлин, Новоселска, Петдесет И Четвърта, Радецки, Рила, Христо Ботев

На 18.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Тодорово, Общ. Плевен: Баба Тонка, Вит, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местността Край Село, Панайот Волов, УПИ-I, Христо Ботев, Шейново

Община Пордим  

На 18.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Згалево: Аврора, Асен Халачев, Бачо Киро, Божин Чулев, Гаврил Генов, Генерал Столетов, Герман Титов, Дунав, Елтепе, Килиманджаро, Комуна, Костурна, Москва, Пирин, Пловдив, Ракета, Раковски, Сердика, Христо Ботев, Юмрукчал

На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Згалево: Адалберт Антонов-Малчика, Антон Иванов, Васил Левски, Вит, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Западна, Искър, Йорданка Николова, Москва, Оборище, Поп Андрей, Радомир, Средна Гора, Стара Планина, Стопански Двор, Шипка, Ю.А.Гагарин

 

Община Червен бряг  

На 16.01.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ - Реселец: Воденицата, Горска, Девети Май, Дзс Комуна, Дружба, Иван Христов, Искър, Капна, Поройна, Ръчене, Свобода, Стефан Бацов

На 18.01.2019 г. /10:00 - 14:15 ч./ - Червен Бряг: Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Кирил И Методий, Неофит Рилски, Станке Димитров

На 14.01.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Червен Бряг: Вардар, Стара Планина

На 16.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Червен Бряг: Вихрен, Вукашинов, Ген.Колев, Дядо Вълко, Струма, Търговска, Яне Сандански

На 17.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Червен Бряг: Победа

На 15.01.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Червен Бряг: П.Р.Славейков, Паисий, Хан Аспарух, Цар Асен Първи







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари