ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Монтана за период 14 - 18 януари 2019 г.

Източник: bnr.bg

Област Монтана

Община Берковица  

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Балювица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, Извън Регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Берковица

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бокиловци: 000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45,Кв.15, Четвърта, Шеста

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Боровци: 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла На Ул. Р.Даскалов И Д. Благоев

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бързия

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Замфирово: 000436, 1 Ви Май, 5 Ти Декември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул. Ал. Стамб. И Ул. Янтра, Ул. Д. Арсенов И Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла На Ул. З. Попов И Преслав, Яне Сандански, Янтра

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Комарево, Общ. Берковица: Втора, Девета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мездрея: Втора, Главна, Извън Регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Песочница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III , Кв.33, Четвърта, Шеста

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рашовица: Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев

 

Община Брусарци  

На 14.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 15.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 16.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 17.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 18.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Брусарци: 23-Ти Септември, Асен Златаров, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети Септември, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Индустриална, Караджа, Ком, Комсомолска, Левски, Нечинска, Пазарска, Поп Андрей, Пролетарска, Раковска, Спортист, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна

На 14.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 15.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 16.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 17.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 18.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Буковец, Общ. Брусарци: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил И Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 14.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 15.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 16.01.2019 г. /09:30 - 15:45 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 17.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 18.01.2019 г. /09:30 - 15:45 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Одоровци: Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет И Трети Септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев

На 14.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 15.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 16.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 17.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 18.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Смирненски, Общ. Брусарци: Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Градина, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, Път III-112, Раковски, Рила, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра

Община Лом  

За периода 14-18.01.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Долно Линево: Александър Стамболийски, Васил Петлешков(Л.Димитро, Вишна(Г.Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, Покрайна, Първа, Рила(Р.Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев

На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Лом: Александър Атанасов, Бачо Киро, Генерал Гурко, Ковачишка, Минзухар, Найден Попнинов(Д.Радоев), Роза, Софийска, Физкултурна, Юнак(Толбухин)

На 16.01.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Лом: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Дунавска(Д Благоев), Кнес Иван Кулин, Пристанищна(Лом.Комуна), Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ботев

На 14.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Лом: Дунавска(Д Благоев), Шести Септември

За периода 14-18.01.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Лом: Дядо Цеко Войвода, Призрен(Неофит Ломски)

Община Монтана  

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Благово, Общ. Монтана: Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, Извън Регулацията, Йосиф Иванов, Кирил И Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Пирот, Победа, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла На Ул. Г. Томов И Ю. Гагарин, Ътъла На Ул. Охрид И З. Попов, Юрий Гагарин, Явор

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Боровци: 1 Ви Май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Любен Каравелов, Матеев Брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла На Ул. Хр. Ботев И В. Левски

За периода 14-18.01.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Лом: Хаджи Димитър

За периода 14-18.01.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Монтана: 22-Ри Септември, 48489.22.482, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Левски, Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Генерал Столетов(А.Греков, Георги Данчов(Д.Данов), Георги С.Раковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев(Лика Рачин), Гоце Делчев(Лика Рачин), Димитър Талев(Ц.Тодоров), Димитър Талев(Ц.Тодоров), Жеравица, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К.Трифонов, Извора(Б.Бистрица), Иларион Драгостинов(В.М.), Илия Маринов, Калето, Камен Цанов, Клокотница(Г.Михайлов), Кокиче, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Никола Сапунджиев(П.Сред), Никола Сапунджиев(П.Сред), Опълченска, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Берон, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Плиска, Плиска, Плиска, Под Баира, Райна Княгиня, Св.Св.Кирил И Методий, Св.Св.Кирил И Методий, Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Славейков, Сливница, Стоян Марков(Г.Бонков), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Тервел(Н.Алексиев), Христо Ботев, Цар Борис III-Ти(З.Попов), Цар Борис III-Ти(З.Попов), Цар Иван Александър(Т.Тр., Цар Иван Александър(Т.Тр., Чавдар Войвода, Черковна(Иван Бобанов), Черковна(Иван Бобанов), Шипка, Юрий Венелин, Яне Сандански(Л.Караст.), Яне Сандански(Л.Караст.)

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Монтана: 48489.26.821, 48489.27.691, Андрей Попов(Й.Николова), Болярска(Г.Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, Извън Регулацията, Индже Войвода(Л.Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л.Ст., Кочо Честименски, Крайна(П.Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, Местност Пръчов Дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, Пи 48489.26.671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М.Кутловица)

На 18.01.2019 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Монтана: Пром. Зона

На 18.01.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Монтана: Трети Март(Г.Димитров)







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари