ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Ловеч за период 14 - 18 януари 2019 г.

Източник: ЧЕЗ България

Област Ловеч

 

Община Априлци  

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски

Община Ловеч  

На 17.01.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Александрово, Общ. Ловеч: Борислав, Братя Павлови, Гено Димов, Дунав, Иван Вазов, Сергей Румянцев, Трети Март, Хаджи Димитър, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цоньо Василев, Чайка

На 17.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Александрово, Общ. Ловеч: Бузлуджа, Витоша, Лъга, Павел Баев, Родопа

На 19.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 20.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Българене, Общ. Ловеч: Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 16.01.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Горан: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Вардар, Васил Левски, Васил Петлешков, Вихър, Георги Бенковски, Дяко Иванов, Ловчанска, Марица, Петър Иванов Гигилев, Райчо Даскалов, Училищна, Хаджи Димитър

На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 20.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, Местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 17.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 18.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Изворче: 43952.525.0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга

На 14.01.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ На 15.01.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ - Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Ген.Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка

На 14.01.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ На 15.01.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Катунец: 36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил И Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра

На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 18.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Катунец: Детелина

На 16.01.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Ловеч: Александър Стамболийски, Генерал Скобелев

На 17.01.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Ловеч: Ангел Кънчев, България, Георги С.Раковски, Търговска, Христо Ботев

На 14.01.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ - Ловеч: България

На 18.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Ловеч: България, Ген.Столетов, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Свети Свети Кирил И Методи, Харманска, Цар Асен Първи, Черковна

На 17.01.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ - Ловеч: България, Димитър Пъшков, Оборище, Патриарх Евтимий, Търговска, Хаджи Димитър, Цачо Шишков

На 14.01.2019 г. /08:45 - 14:45 ч./ - Ловеч: Гарата, Пирот, Подп.Александър Кусев, Трети Март, Харманска, Цачо Шишков

На 15.01.2019 г. /08:45 - 14:45 ч./ - Ловеч: Генерал Скобелев, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Свети Свети Кирил И Методи

На 15.01.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ - Ловеч: Доктор Съйко Съев

На 16.01.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ - Ловеч: Княз Имеретински, Панайот Волов, Трети Март, Трети Март И Княз Имеритински, Червен Бряг

На 14.01.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ На 15.01.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ На 17.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 18.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Ловеч

На 19.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 20.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Малиново, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, Местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 14.01.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ На 15.01.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ - Орляне: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май

На 16.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Прелом: Александър Стамболийски, България, Васил Левски, Георги С.Раковски, Местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р.Славейков, Христо Ботев

На 19.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 20.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Прелом: България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 18.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Балика, Бенковски, Бранковска, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Кирил И Методий, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марица, Местност Динковското, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Петко Д.Петков, Пирин, Полето, Първи Май, Раковски, Реката, Рила, С.Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов

На 14.01.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:30 ч./ На 15.01.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ - Радювене

На 19.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 20.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци

На 19.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 20.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, Местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

Община Луковит  

На 15.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 17.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Златна Панега: Долене

На 14.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Луковит: Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С.Раковски, Кирил И Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов

На 15.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 17.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Луковит

На 14.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

Община Тетевен  

На 18.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Глогово: Елов Дол, Мах.Къдря, Мах.Равнището, Мах.Ръбя, Местн.Три Могили, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 17.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ На 18.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Тетевен: Козница, Лечо Гайдаря, Махала Козница

На 14.01.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Тетевен: Христо Габровчето

Община Троян  

На 14.01.2019 г. /12:00 - 13:30 ч./ - Балканец: Ангел Русков, Мах.Жална, Мах.Караниколти, Христо Петков, Чучул

На 15.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 16.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Балканец: Ген.Карцов, Христо Петков

На 15.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 18.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Голяма Желязна: Мах.Разсадищата, Мах.Сойчанско, Мах.Топля, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Разсадищата, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев

На 14.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 17.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Старо Село, Общ. Троян: Калник, Мест.Стопански Двор, Ралчевска, Централна

На 16.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 17.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Терзийско, Общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Пъпровци, Терзийска

 

Община Угърчин  

На 18.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Голец: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бакърска, Васил Левски, Георги Бенковски, Иван Карапанчев, Княз Борис Първи, Кокиче, Лиляна Бърдарова, Никола Григоров, Панайот Волов, Петко Панчев, Свинево, Стара Планина, Хан Крум, Цар Симеон

Община Ябланица  

На 14.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Златна Панега: Бачо Киро, Димитър Грънчаров, Местност Драганина Могила, Митко Палаузов, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Хан Аспарух

На 16.01.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: 089104, Ангел Кънчев, Местност Братевец, Местност Шумака, Местност Шумнене, Мико Петков, Рила

На 17.01.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: Месност Плочката, Местност Атанас, Местност Блатото, Местност Братевец, Местност Плочката







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари