ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в София град за период 14 - 18 януари 2019 г.

Област София-град

Община БАНКЯ  

На 14.01.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Александър Стамболийски, Георги Бенковски, Искър, Родина, Сочи, Стефан Стамболов/Будишин/, УПИ ХІІІ-442 Кв.78

На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Банкя

На 14.01.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ - София: Александър Стамболийски

Община ВИТОША  

На 15.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: УПИ ІІ-942,206 Кв.19 Киноцентър, 1-Ва, 1-Ва /Драгалевци/, 1-Ва/Студентска/, 1а/Драгалевци/, 419-Та, ІІІ-320, Арам Хачатурян, Васка Баларева, Градина, Драгалевци, Здравец, Здравец / Киноцентъра, Киноцентър III Кв. 17, Киноцентър ІІІ- УПИ ХІХ-983 Кв.15, Местност Ботаническа Градина, Местност Киноцентъра, Околовръстен Път, Петко Наумов, Съгласие/Киноцентър/, Тричкова Могила, УПИ XI-321, Кв.20, УПИ Іv-218 Кв 21, УПИ ХХ-55,Кв.3а

На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 1-Ва, 1-Ва, XIV-3047, Кв.148, Бояна, В.З. Симеоново - Драгалевци, Витоша, Витошка Зорница, Горска Поляна, Даскал Стоян Попандреев, Драгалевци, Казаните, Казаните /Симеоново/, Кимчовец, Кумата, Момино Венче/Драгалевци/, Околовръстен Път, Панайот Пипков, Ралевица, УПИ XI-212, Кв.120, УПИ XXVII-1126,Кв.116, Черни Връх

На 17.01.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: 1-Ва, 1-Ва /Драгалевци/, 2-Ра /Драгалевци/, 2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 5/Киноцентър//Драгалевци/, Гена Димитрова, Драгалевци, Ламар, Лешникова Гора, УПИ XXVIII-660, Кв.3, Чемшир /Драгалевци/

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 1-Ва, Бояна, Даскал Стоян Попандреев, Кумата, Ралевица

На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 203-Та/Драгалевци/, 204-Та, 204-Та/Драгалевци/, 207-Ма, 207-Ма/Драгалевци/, 209-Та/Драгалевци/, Георги Георгиев-Гец, Свети Кирил

На 14.01.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - София: 410/Драгалевци/, Драгалевци, Илинден/Драгалевци/, Проф.Борис Йоцов/410/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/

На 16.01.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: 721-Ва/Витоша/, 722-Ра/Витоша/, 777-Ма, Поибрене, Цар Борис III/Девети Септ., Църквище

На 16.01.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София: Акад.Петър Динеков/445-Та/, Драгалевци, Околовръстен Път, Паиде Судисов, Света Петка Българска, УПИ IV- 3047, Черни Връх

На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Байкал, Бояна, Боянска /Драгалевци/, Буките, Бъкстон, Василашко Езеро, Герганица, Иваница Данчев, Копитото, Кумата, М.Бот.Градина, УПИ ІІІ-1622,Кв.3, Околовръстен Път, Орешарска, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Ралевица, Севастократор Калоян/Алекса

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Байкал, Бояна, Буките, Бъкстон, Василашко Езеро, Герганица, Иваница Данчев, Копитото, Кумата, Околовръстен Път, Орешарска, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Ралевица, Севастократор Калоян/Алекса

На 17.01.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ - София: Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко, Иван Сусанин, Кота 1050, Маринковица, Симеон Радев/Кирил Янев/

На 16.01.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - София: Димитър Аблански , Ради Радев, Ради Радев

На 14.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Княжево

Община ВРЪБНИЦА  

На 16.01.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - София: Ломско Шосе

Община ИЗГРЕВ  

На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Гагарин , Джерджински : Поатие, Райко Алексиев: , Тарас Шевченко Цариградско Шосе , Чехов

На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Гагарин , Джерджински : Е. Поатие , Райко Алексиев: , Тарас Шевченко : Цариградско Шосе , Чехов

На 15.01.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - София: Гагарин , Джерджински : Е. Поатие , Райко Алексиев: , Тарас Шевченко :, Цариградско Шосе , Чехов

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Гагарин, Джерджински : , Е. Поатие , Райко Алексиев, Тарас Шевченко Цариградско Шосе , Чехов

Община ИЛИНДЕН  

На 15.01.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ - София: Света Троица/Вълчо Иванов/

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 14.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: 300-Та/Красна Поляна/, 301-Ва А/Красна Поляна/, 301-Ва/Красна Поляна/, 302-Ра/Красна Поляна/, 303-Та/Красна Поляна/, 304-Та/Красна Поляна/, 305-Та/Красна Поляна/, 306-Та/Красна Поляна/, 315-Та/Красна Поляна/, 321-Ва/Красна Поляна/, 323-Та/Красна Поляна/, Банско, Братска Дружба, Възкресение/Стоян Лепоев/, Метохия, Мирни Дни, Нов Живот, Павел Шатев/Докер/, Пи 736, Кв.100, Тумба

На 17.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: 313-Та/Красна Поляна/, 319-Та/Красна Поляна/, Ботевград, Братска Дружба, Дръстър, Лайбниц, Несебър, Суходолска, Суходолска Парцел II Кв.5

На 16.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: 315-Та/Красна Поляна/, 316-Та/Красна Поляна/, 322-Ра/Красна Поляна/, 323-Та/Красна Поляна/, Гайтанци, Друган, Тумба

На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 764/4/, Красна Поляна II Част, Рижки Проход

На 18.01.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: Красна Поляна II Част

Община КРАСНО СЕЛО  

На 14.01.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: България, Солун

На 14.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Лагера

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Горни Богров: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Ботунски Път, Васил Левски, Здравец, Кирил И Методий, Кладенците, Люлин/Лиляна Димитрова/, М. Шабаница, М.Шабаница,Пи 16448.7721.566, Местн. Б.Убрещ, Местн.Воденицата, Местн.Долна Махала, Местн.Кръста, Морава/Георги Димитров/, Мургаш, Мусала/Васил Коларов/, Незабравка, Никола Вапцаров, Обреща, Поп Груйо, Рендова/Толбухин/, Рибарица, Стара Планина/Ганчо Шопа/, Стефан Караджа, Стубела/Ленин/, Трайчо Костов, Трети Март/9 Септември/, Ул.В.Левски/Ал.Стамболийски, УПИ III-Кв.29 М. Горни Богров, Хан Богров, Хемус, Христо Ботев, Чавдар, Черковна/Мироско Райчев/, Шабаница, Шипка

На 16.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Долни Богров: 1

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Долни Богров: 1, 1-Ва, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 5, 7, 8, 9, ІХ-356 Кв.18, Стопански Двор Чочая, УПИ IV-376 Кв.28, УПИ Іх, Кв.24

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - София: 1-Ва, 12-Та/Враждебна/, I-37,42 ,Кв.1а, Іі-648, Кв.29б/Челопечене/, Ангел Маджаров /Челопечене/, Борис Петров /Челопечене/, Ботевградско Шосе/Мизия/, Ботунец 1, Вачова /Челопечене/, Враждебна, Гилица /Челопечене/, Градина /Челопечене/, Долна Махала, Долни Богров, Долни Богров, М.Герено, Доло /Челопечене/, Йордан Димчев /Челопечене/, Карашка /Челопечене/, Кежова /Челопечене/, Китка /Челопечене/, Кокиче /Челопечене/, Кремиковско Шосе, Кремиковци, Латинка /Челопечене/, Лесновска /Челопечене/, Незабравка, Отец Паисий, Петър Христов /Челопечене/, Пи 129002/Челопечене/, Сеславци, Слънчево Утро /Челопечене/, Спортист, Спортист /Челопечене/, Стари Искър /Челопечене/, Старо Селище /Челопечене/, Стойно Кръстев /Челопечене/, Стопанска /Челопечене/, Стопански Двор, Стоян Шонев /Челопечене/, УПИ Vi-670/Челопечене, Чавдар, Чавдар Войвода /Челопечене/, Челопечене, Челопеченско Шосе, Челопешко Шосе, Чепинско Шосе, Шопска Комуна /Челопечене/, Яне Стоянов /Челопечене/

На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 1-Ва /Враждебна/, 2-Ра /Враждебна/, 2-Ра /Враждебна/, 26-Та /Враждебна/, 3-Та /Враждебна/, 3-Та /Нова Враждебна/, 4-Та /Враждебна/, 61-Ва /Враждебна/, Враждебна, Местност Стария Мост

На 14.01.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София: 56-Та /Враждебна/

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Челопечене: Извън Регулацията

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Яна: Безименна

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 14.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Ангел Каралийчев/433-Та/, Асен Разцветников/431-Ва/, Братя Чакрин , Георги Райчев/434-Та/, Данаил Крапчев/442-Ра/, Емануил Попдимитров/432-Ра/, Иван Пейчев, Йордан Бадев, Константин Петканов, Околовръстен Път, Проф.Ал.Балабанов, Симеоновско Шосе, Трифон Кунев/441-Ва/, Чавдар Мутафов

На 15.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Ангел Каралийчев/433-Та/, Асен Разцветников/431-Ва/, Георги Райчев/434-Та/, Данаил Крапчев/442-Ра/, Димитър Манов, Иван Пейчев, Иван Радоев/Уляна Громова/, Йордан Стубел, Краище/Тодор Атанасов/, Михаил Буботинов, Неразделни, Тодор Ф.Чипев, Трифон Кунев/441-Ва/, Университетска, Чавдар Мутафов, Ярослав Вешин

На 15.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Борис Арсов

На 16.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Братя Чакрин , Йордан Стубел , Константин Петканов, Леа Иванова, Проф.Васил Стоин, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Слав Караславов

На 18.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Градина, Константин Петканов, Симеоновско Шосе , Слав Караславов

На 17.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Йордан Стубел/444-Та/

На 17.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Константин Петканов/437-Ма/, Проф.Ал.Балабанов, Проф.Константин Гълъбов, Симеоновско Шосе, Слав Караславов, Тодор Ф. Чипев, Чавдар Мутафов

Община ЛЮЛИН  

На 15.01.2019 г. /09:45 - 12:15 ч./ - София: Димитър Талев, Люлин, Люлин 10, Македония, Тома Давидов

На 14.01.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: Европа/Баба Парашкева/, Люлин 2

На 14.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 15.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 16.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 17.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 18.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Люлин 4, Люлин 6

На 15.01.2019 г. /13:15 - 16:15 ч./ - София: Люлин, Люлин 4

Община МЛАДОСТ  

На 16.01.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: Вилна Зона Бункера

На 16.01.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ - София: 1-Ва/ В.З. Малинова Долина/, 16-Та /В.З.Малинова Долина/, 2-Ра /Ж.К.Бункера/, 25-Та /Ж.К.Бункера/, 532, 6-Та /Ж.К.Бункера/, Бистришко Шосе, Липа, Луда Река, Малинова Долина, Ул. Широки Път

На 16.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Боянска /Драгалевци/, Градина, Здравец, Кумата, Местност Киноцентъра, Равна/Киноцентър/

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 2

Община НАДЕЖДА  

На 14.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 15.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 16.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 17.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Надежда 1

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 17.01.2019 г. /09:15 - 12:15 ч./ - София: Монтевидео/Пионерски Път/, Овча Купел, Овча Купел 1

Община ПАНЧАРЕВО  

На 14.01.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: Бистришка Четворка/68-Ма/, Васил Левски/69-Та/, Ведрина, Клисурговец/Йордан Апостоло, Люляк, Младен Ангелов/39-Та/, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, Тинтява/36-Та/, Чемшир, Ягода/56-Та/

На 14.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Борова Гора, Васил Левски/Люти Дол, Вилна Зона Караджин, Връх Острокап/32/, Габер, Единство, Заградена Поляна/36/, Караджин/31/, М. Караджин 44063.6229.1821, Минзухар/37/, Пролетна/Комсомолска/, Стадиона, Съединение/Георги Димитров/

Община СЕРДИКА  

На 16.01.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Константин Преславски, Проф.Иван Георгов/Цв.Антов/

На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Фондови Жилища

Община СРЕДЕЦ  

На 18.01.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: Витоша

На 15.01.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: Ген. Гурко

На 17.01.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: Георги С.Раковски

На 16.01.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: Патриарх Евтимий

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 15.01.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: 1-Ва/ В.З. Малинова Долина/, 181-Ва/Младост/, 182-Ра Кв.Мал.Долина/Младос, 183-Та Кв.Мал.Долина/Младос, 184-Та Кв.Мал.Долина/Младос, 185-Та Кв.Мал.Долина/Младос, 186-Та Кв.Мал.Долина/Младос, 186/В.З.Малинова Долина/, 187-Ма Кв.Мал.Долина/Младос, 188-Ма Кв.Мал.Долина/Младос, 189-Та Кв.Мал.Долина/Младос, 190-Та Кв.Мал.Долина/Младос, 191-Ва Кв.Мал.Долина/Младос, II-1823 Кв. 3, Xv+2587 Кв.21, В.З. Амер. Колеж Кв 7 УПИ Iv-1516, Климент Охридски, Малинова Долина, Местн.В.З.Американски Колеж, Пи 68134.1611.3757, Св. Климент Охридски, УПИ Vіі-1276 Кв.12, УПИ Ххvіі-1504, Черковна/Паун Грозданов/

На 18.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Георги Райчев/434-Та/

На 18.01.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ - София: Малинова Долина, София Парк

Община ТРИАДИЦА  

На 16.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Добри Христов/421-Ва/, Дюленски Проход, Мидия, Мила Родина, Нишава/Георги Аврамов/, Стрелбище

На 17.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Нишава/Георги Аврамов/, Стрелбище, Твърдишки Проход, Хайдушка Гора

 







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари