ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Враца за периода 15 - 19 октомври 2018 г.

Източник: ЧЕЗ

 

Област Враца

Община Бяла Слатина  

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Попица: Ген. Гурко, Георги Бенковски, Искър, Кръстовище Х.Димитър И г.Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Пирин, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Шабански

На 17.10.2018 г. /12:45 - 13:45 ч./ - Търнак: І-529, Кв. 43а, Байкал, Васил Кънчев, Вит, Иван Вазов, Ком, Марин Стоянов, Септемврийци, Цар Асен

На 17.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Търнак: Айра, Батак, Васил Кънчев, Васил Нинов, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Дако Даковски, Иван Вазов, Крайна, Ленин, Марин Стоянов, Мир, Обнова, Плиска, Христо Ботев

На 17.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Търнак: Айра, Божур, Васил Нинов, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Иван Бонов, Марин Стоянов, Плиска, Септемврийци

Община Враца  

На 16.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Враца: Христо Ботев

На 16.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Згориград: Александър Стамболийски, Боров Камък, Буковец, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Вола, Вратица, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Проданов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Иван Нивянин, Извън Регулацията, Йордан Лютибродски, Крайречна, Леденика, Любен Каравелов, Марин Христов, Местност Басейна, Местност Гарванец, Местност Кошара, Местност Лагера, Минзухар, Околчица, Панайот Волов, Плакалница, Радан Войвода, Река Лева, Ръжище, Седмочисленици, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви, Цеко Павлов

На 16.10.2018 г. /10:00 - 14:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Враца: Промишлен Р-Н

На 17.10.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Враца: Индустриална

На 17.10.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ - Враца

На 17.10.2018 г. /09:45 - 16:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Мраморен: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Амур, Антон Иванов, Баба Тонка, Байкал, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бистрица, Божур, Бузлуджа, Вихрен, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Милин Камък, Младен Георгиев, Найден Миков, Нено Георгиев, Рашко Гергов, Река Амур, Рупите, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Венелин

На 18.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ - Враца: Дъбника, Кръгово Околовръстен Път Оряхово, Местност Занкиното, Мито Орозов, Складова

На 18.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ - Монтана: 48489.2.482

На 18.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ - Чирен: 9-Ти Септември, Безименна, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Калето, Ком, Комсомолска, Ленин, Лозарка, Люлин, Милин Камък, Мир, Мусала, Оборище, Околчица, Понора, Радецки, Рила, Ружа, Стара Планина, Странджа, Страцин, Тутракан, Христо Ботев, Цар Калоян, Церово Бърдо

На 19.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Враца: Дъбника

Община Криводол  

На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Криводол

На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Чирен: Местност Осен

Община Мездра  

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Брусен, Общ. Мездра: Зад Могилата

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Враца: Васил Кънчов

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Дърманци: |-1533, Кв. Калето, Местност Сирма

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Мездра: 1-Ви Май, Баданец, Добруджа, Дърманско Шосе, Жп Район, Заводска, Христо Ботев

На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Елов Дол

На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Липница, Общ. Ботевград

На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Лютидол: Александър Стамболийски, Георги Димитров, Искър, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Малчика, Махала Брусника, Махала Кацарска, Махала Тишовци, Махала Търнев Рът, Мургаш, Оборище, Цар Калоян, Шипка

На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Ребърково: 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Антония Костадинов, Апп №2028, Бераново, Бор, Ботулиновска, Братя Бояджиеви, Васил Левски, Иван Григоров, Камен Вачков, Копринка, Милин Камък, Синчец, Слънчев Бряг, Тодор Алексов, Христо Ботев, Янко Николов

На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Типченица: 7-Ми Септември, Бачо Киро, Безименна, Богомил Кръстев, Боримечката, Гаврил Генов, Д-Р Иван Георгиев, Данте Павлов, Динко Петров, Здравец, Иван Вазов, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Кирил И Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Махала Креща, Махала Реката, Махала Шумир, Местност Поповица, Младост, Муров Дол, Незабравка, Петър Калчев, Пролет, Рила, Синчец, Славчо Д.Йончев, Славчо Евтимов, Смильовец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чаира, Ягода

Община Мизия  

На 18.10.2018 г. /08:45 - 17:00 ч./ - Войводово, Общ. Мизия: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Вазов, Кюстендилска, Никола Вапцаров, Пенчо Славейков, Христо Ботев

На 18.10.2018 г. /08:45 - 17:00 ч./ - Крушовица, Общ. Мизия: Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Бачо Киро, Безименна, Битуля, Братя Миладинови, Васил Воденичарски, Гео Милев, Димитър Тошков Петров, Иван Вазов, Йончо Стайков, Ленин, Люлин, Минко Костадинов, Неофит Бозвели, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Цветков, Скът, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ангелов Панов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Найденов Тачов

На 18.10.2018 г. /08:45 - 17:00 ч./ - Мизия: Врачанско Шосе

Община Оряхово  

На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Оряхово: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арх.Цолов, Бататовец, Бузлуджа, Бузлуджа, Димитър Благоев, Драгоман, Дунав, Проф.Цеко Торбов, Средец, Топ Баир, Упи XxvIII Кв 33, Христо Смирненски, Чорбаджи Цеко Вълчев

На 17.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 18.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Оряхово: 22-Ри Септември, 6-Ти Септември, 9-Ти Ноември, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрей Чапразов, Арда, Арх.Васильов, Арх.Цолов, Асен Златаров, Бататовец, Безименна, Беласица, Бояна Войвода, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Витоша, Владая, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дико Илиев, Димитър Благоев, Добри Войников, Драгоман, Дунав, Жп Гара И Пристанище, Захари Стоянов, Ильо Войвода, Йордан Йонов, Кв 14 502622 502623, Кирил И Методий, Климент Охридски, Коста Лулчев, Кошарите, Лале, Ленин, Летнишка, Любен Каравелов, Люляк, Марек, Марин Дринов, Михаил Кремен, Найден Геров, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Парк Изток, Петко Р. Славейков, Петър Спасич, Пристанище Оряхово, Проф.Цеко Торбов, Рила, Синчец, Сливнишка, Софийска, Средец, Стефан Караджа, Топ Баир, Упи XxvIII Кв 33, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цвети Иванов, Чавдар Войвода, Чорбаджи Цеко Вълчев, Юрий Гагарин

На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ На 18.10.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Оряхово: 22-Ри Септември, 6-Ти Септември, 9-Ти Ноември, 9-Ти Септември, Iv-503.2466, Кв.52, Алея На Мира И Дружбата, Андрей Чапразов, Арх.Васильов, Баба Тонка, Бачо Киро, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Добруджа, Ивайло, Иван Вазов, Кап. Георги Мамарчев, Кондо Войвода, Коста Лулчев, Марек, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Пирин, Рила, Сергей Румянцев, Силистра, Страхил Войвода, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Чавдар Войвода, Шипка, Юрий Венелин, Юрий Гагарин







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари