ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Видин за периода 15 - 19 октомври 2018 г.

Източник: ЧЕЗ България

Област Видин

Община Белоградчик  

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Белоградчик: Втора, Георги С.Раковски, Здравец, Карловица, Княз Борис I, Съединение, Трета, Трети Март, Цоло Тодоров

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Крачимир: 41 , Кв.14, Втора, Немия, Пета, Първа, Седма

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Праужда: Втора, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Пролазница: Втора, Махала Среден Рът, Махала Чуката, Осма, Пета, Първа, Седма

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Стакевци: 000502, Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Чифлик, Общ. Белоградчик: XII-130, Кв.3, Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извос, М-Ст Извос Упи Vі-76 Кв.17, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Тридесет И Първа, Тридесет И Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Упи VIII-88 Кв.10, Упи-Xv-150, ХIII-150 24, Шестнадесета

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Чифлик, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Тридесет И Четвърта, Тринадесета, Упи-Xv-150, ХIII-150 24, Шестнадесета

Община Брегово  

На 15.10.2018 г. /10:30 - 11:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Видин

На 15.10.2018 г. /10:30 - 11:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Градец, Общ. Видин: 290, 345, 53, Xix-100, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Пи 224, Пи 492, Пи19, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Упи, Упи Vi Пи 1, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 15.10.2018 г. /10:30 - 11:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Динковица: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 15.10.2018 г. /10:30 - 11:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Калина, Общ. Брегово: Георги Димитров, Кирил И Методий, Розова Долина, Толбухин, Филип Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка

На 15.10.2018 г. /11:30 - 12:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Косово, Общ. Брегово: Александър Димитров, Александър Стамболийски, Антон Чехов, Асен Балкански, Борис Бенчев, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Виктор Юго, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Полянов, Елин Пелин, Емил Марков, Иван Вазов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Мико Нинов, Митко Палаузов, Никола Й.Вапцаров, Отец Паисий, Първи Май, Роза Люксембург, Сержант Филипов, Тимок

На 15.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Ново Село, Общ. Ново Село: Упи III Кв.44

На 15.10.2018 г. /10:30 - 11:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Плакудер: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 15.10.2018 г. /10:30 - 11:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Тияновци: Боян Чонос, Васил Левски, Виктор Юго, Ген.Тотлебен, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Иван Вазов, Индже Войвода, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Мичурин, Райчо Даскалов, Станко Маринцестов, Толбухин

Община Видин  

На 15.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 16.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 18.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Видин: Ул.Славянска,Ул.Божур,Ул.Ружа, Ул.Чайка,Ул.Байкал От№45 До №95,Ул.Синчец,Ул.Детелина

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ - Цар Симеоново: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ - Видин: Васил Левски, Железничарска, Княз Дондуков, Солун

На 16.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Дружба: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета

На 16.10.2018 г. /09:55 - 10:55 ч./ - Видин: Безименна, Дунавска, Цар Александър Ii

На 16.10.2018 г. /11:05 - 12:05 ч./ - Видин: Гладстон, Оборище, Цар Асен I, Шейново

На 16.10.2018 г. /12:45 - 13:45 ч./ - Видин: Баба Тонка, Безименна, Братя Миладинови, Отец Паисий, Упи III Кв.50, Цар Иван Асен Ii

На 17.10.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ На 19.10.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ - Видин

На 17.10.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ На 19.10.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ - Капитановци: Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Пи 857 Кв.50, Първа, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 17.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Гомотарци: 168 Квартал Vii, В Близост До Автобусната Спирка, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, Имот №005015, Осемнадесета, Осма, Парцел 49, Кв.29, Пета, Петнадесета, Пи 000153, Пи 425, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Уния Маре, Упи 99 Кв.3, Четвърта, Четиридесет И Пета, Четиринадесета, Шеста

На 17.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Капитановци: 019071, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв.49 Парцел 704, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Пи 4/412/8100604, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 18.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ - Видин: Безименна, Гео Милев, Панония

На 18.10.2018 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Дунавци, Общ. Видин: 1519,Кв.115, III . Кв111, Парцел 2 Квартал 111, Търнянска, Упи VIII -Кв.115

Община Димово  

На 18.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Арчар: 000021, 242 Кв.29, Археологическа, Арчарица, Бабуя Имот 054008, Бдин, Бързарци, Бързица, Валентина Терешкова, Васил Левски, Вида, Вилна Зона Рациария, Вит, Витоша, Волга, Георги Бенковски, Добрич, Дузлука, Дунав, Дъб, Елада, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Калето, Кирил И Методий, Кокиче, Крайбрежна, Марица, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Разлог, Райна Княгиня, Рациария, Рациария Блок 8 Кв.13 Парцел.5, Рибарска, Рила, Спортист, Тинтява, Тодор Каблешков, Търлите, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Шишман, Черковна

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Арчар: Вилна Зона Рациария, Рациария, Рациария Блок 8 Кв.13 Парцел.5

На 16.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Воднянци, Общ. Димово: Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Пета, Първа, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 16.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Динково: 059011, Втора, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 16.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Дреновец: 23 Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Попов, Асен Балкански, Бдин, Божур, Боян Чонос, В Района На Жп Гарата, Васил Левски, Вела Пеева, Венеца, Витко Иванов, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Кирков, Градище, Девети Май, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Добруджа, Евгени Михайлов, Железничар, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Камен Петров, Кирил И Методий, Кокиче, Кольо Фичето, Космос, Коста Йорданов, Лале, Лебед, Лиляна Димитрова, Лом, Лотос, Любен Каравелов, Люлин, Магура, Малина, Марин Дринов, Марица, Металик, Миджур, Милин Камък, Минзухар, Митко Палаузов, Нарцис, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Никола Парапунов, Огоста, Осъм, Палма, Патриарх Евтимий, Перчо Йорданов, Пирин, Пролет, Райна Княгиня, Роза, Росица, Седемнадесет Партизани, Славянска, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Стела Благоева, Стефан Караджа, Строител, Струма, Тодор Петров, Толбухин, Тополница, Тунджа, Упи-691, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цибър, Чавдар, Чепино, Черно Море, Юрий Гагарин, Явор, Ягода, Янтра, Ясен

На 16.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Карбинци: Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Дванадесета, Девета, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Седма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Шеста, Упи Ii - 000046, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 16.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Медовница: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 16.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Тополовец, Общ. Ружинци: Антон Иванов, Батак, Беласица, Бонония, Бузлуджа, Васил Априлов, Ведерник, Вихрен, Волгоград, Георги Димитров, Гоце Делчев, Граничар, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Иван Козаров, Максим Горки, Мико Нинов, Мусала, Рила, Средец, Странджа, Филип Тотю, Хан Крум, Цанко Церковски

На 18.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Владиченци: Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта

На 18.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Извор, Общ. Димово: Вельо Бурдашки, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета

На 18.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Лагошевци: 028024, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Трета, Шестнадесета

На 18.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Мали Дреновец: Втора, Пета, Първа, Трета

На 18.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Шипот: Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 18.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Ботево, Общ. Видин: VIII-74 . Кв.8, В Сервитута На Дунавска Дига, Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 18.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Държаница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Цар Симеоново: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 18.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Дълго Поле, Общ. Димово: №I-164 Кв.19, Осма, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 18.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Костичовци: Васил Коларов, Георги Костадинов, Двете Партизанки, Живко Пуев, Илия Филипов, Кузман Георгиев, Никола Еленков, Партизани, Ремсисти, Ск Спартак, Сталинградска Битка, Стоян Георгиев, Христо Смирненски

На 18.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Скомля: Втора, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 18.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бела: I Кв.64, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Гранитово, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Кула  

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ - Кула: 5, III, Александър Стамболийски, Георги Бенковски, Майор Бухарин, Упи 2 - 22 Кв 132, Упи III-За Панаира Кв.45, Христо Ботев







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари