ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област София област за периода 15 - 19 октомври 2018 г. - 2 част

ЧЕЗ Разпределение, възлова станция Априлци

/Продължение от 1 част/

Община Костенец  

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Акация, Боровец, Заря, Изгрев, Момина Сълза, Оборище, Самуил, Средна Гора, Цариградско Шосе

На 15.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 09:00 - 15:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Гуцал: Iv Вк.3а

На 15.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 09:00 - 15:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Самоков: 3-та

На 15.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малиново Поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски

На 15.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Долна Василица

На 15.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Боровец

На 15.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Марица: 1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев

На 15.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Радуил: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, г.Зуйбаров, г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, Каменити Път, М.Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода

На 15.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 17.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Долна Баня

На 15.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 17.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Марица

На 18.10.2018 г. /09:15 - 11:45 ч./ На 19.10.2018 г. /14:00 - 16:45 ч./ - Горна Василица

На 18.10.2018 г. /09:15 - 11:45 ч./ На 19.10.2018 г. /14:00 - 16:45 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман

На 18.10.2018 г. /09:15 - 11:45 ч./ На 19.10.2018 г. /14:00 - 16:45 ч./ - Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх.Генадий Ихтимански, Баба Вида, Белмекен, Васил Левски, Витоша, Вражебъра, Ген.Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димчо Дебелянов, Дунав, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Йордан Цонев, Калето, Кирил И Методи, Кокиче, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Любен Каравелов, Люляк, М.Добрева Ливада, Македония, Малина, Малчика, Марин Дринов, Местност Еледжик, Местност Чикийца, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Пчелин, Рила, Роса, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна Гора, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Странджа, Теменужка, Тракия, Траянова Врата, Трети Март, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Чайка, Шести Септември, Шиндар, Шипка, Явор, Янтра

На 18.10.2018 г. /09:15 - 11:45 ч./ На 19.10.2018 г. /14:00 - 16:45 ч./ - Мирово, Общ. Ихтиман

На 18.10.2018 г. /09:15 - 11:45 ч./ На 19.10.2018 г. /14:00 - 16:45 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман

Община Костинброд  

На 15.10.2018 г. /09:45 - 12:30 ч./ - Костинброд: Обединена

На 15.10.2018 г. /10:00 - 12:45 ч./ - Божурище: Европа, Ктп Булет, Максим Горки, Упи Іх-75,76, Кв.8, Кв.Максим Горки, Хан Кубрат, Цар Борис Първи

На 15.10.2018 г. /10:00 - 12:45 ч./ - Гурмазово

На 16.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Костинброд: Упи Ii 4162, 18-2059, Кв. 150, Iv-3944кв 63-А, Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златаров, Бачо Киро, Бузлуджа, Букет, Валери Чкалов, Васил Левски, Витошко Лале, Вишня, Възход, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Дванадесети Април, Детелина, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Жп Кантон, Захари Зограф, Здраве, Зора, Иван Вазов, Йордан Йовков, Китка, Крайбрежна, Лилия, Липа, Ломско Шосе, Люляк, Малина, Местност Бачийте, Мизия, Момина Сълза, Момчил Войвода, Мургаш, На Площада В Селото, Нарцис, Незабравка, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Плиска, Поп Богомил, Преслав, Родина, Роза, Розова Долина, Русе, Св. Георги Победоносец, Синчец, Славянска, София, Спортист, Средна Гора, Странджа, Тодор Спасов, Тунджа, Ул Илинден, Упи Vі -3723 Кв.173, Упи Xvi 2844 Ul 91, Упи-Хvii-1758, Фондови Жилища, Хv-1642, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цветна, Чакалов, Шейново, Шипка, Шияковци, Шияковци Упи 38978,38 Кв.42, Янко Забунов, Янтра

На 16.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Опицвет: III-283, Xvii Кв.4

На 16.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Костинброд: Iv-3944кв 63-А, Витошко Лале, Дванадесети Април, Еделвайс, Жп Кантон, Липа, Малина, Местност Бачийте, Момчил Войвода, Незабравка, Обединена, Петър Берон, Роза, Св. Георги Победоносец, Спортист, Средна Гора, Упи Xvi 2844 Ul 91, Фондови Жилища, Хv-1642, Цар Самуил, Цветна, Шияковци

На 17.10.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Петърч

На 17.10.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Безден: М. Могилата Упи77,24, Пи №243,Кв.25, Упи 77.9

На 17.10.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ - София: Райска Градина/Аврора/

Община Пирдоп  

На 16.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Пирдоп: Борис Темков, Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Марков, Дражил, Иван Вазов, Иван Клявков, Извън Регулация, Капитан Димитър Събев, Конска, Мухча, Никола Вапцаров, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Панайот Хитов, Петър Венков, Селска Река, Стефан Стамболов, Тополите, Харалампи Златанов, Христо Ботев, Христо Генчев

На 16.10.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Пирдоп: Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Марков, Иван Вазов, Иван Клявков, Извън Регулация, Никола Вапцаров, Панагюрско Шосе, Панайот Хитов, Стефан Стамболов, Тополите, Христо Ботев

Община Правец  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: Махала Рударец, Упи-Хі-8, Кв.4

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Тошински Рът, Осма, Упи 225 Кв. 110

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Равнище: I Кв.29, Упи Ii-196 Кв.8

Община Самоков  

На 15.10.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /08:00 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Самоков: Ул. Цар Борис III Тп Бистрица, 65231.906.282, Абаджийска, Александрова, Ангел Кънчев, Асен Карастоянов, Баба Фота, Белмекен, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Булаир, Бяла Поляна, Васил Левски, Верила, Генерал Велиаминов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Двадесет И Девети Декември, Дунав, Елин Пелин, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Иван Вазов, Иван Йончев, Искър, Йордан Йовков, Кирил И Методи, Климент, Константин Фотинов, Коста Вальов, Луковица, Македония, Мальовица, Манастирска, Мано Филипов, Митрополитска, Мусала, Наум Хаджимладенов, Неофит Рилски, Никола Драмалиев, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пашеница, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Попангелов, Пи 65231.908.409, Пирин, Рила Планина, Рилски Езера, Розова Долина, Сини Вир, Скакавец, Соколец, Софроний Врачански, Търговска, Упи 65231.914.240, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Симеон, Център За Настаняване От Семеен Тип, Чакър Войвода, Шумнатица, Ястребец

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 16.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./ - Самоков: 65231.907.178, Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, България, Бяла Поляна, Васил Стоин, Витоша, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Иглика, Имот 65231.916, Искър, Ихтиманско Шосе, Калково, Климент, Константин Фотинов, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Макгахан, Македония, Манастирска, Местност Ридо, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Пирин, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, Рупите, Сан Стефано, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Софийско Шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Тридесети Декември, Търговска, Упи 65231.906.319, Упи 65231.911.36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Цар Борис III, Черни Връх, Черно Море, Шейново, Шипка

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-Ма, 28-Ма, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-Ма, 48-Ма, 49-та, 5-та, 52-ра, 53-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Абаджийска, Генерал Велиаминов, Житна Чаршия, Искър, Местност Дългата Поляна, Местност Мечката, Местност Татарски Брод, Местност Татарски Брод, Търговска, Хр.Захариев

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Широки Дол: Местност Татарски Брод

На 15.10.2018 г. /10:30 - 16:00 ч./ - Самоков: България, Захари Зограф, Захари Райнов, Иглика, Крали Марко, Луковица, Мургаш, Мусала, Пирин, Подридна, Рила Планина, Сан Стефано

На 16.10.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ - Самоков: 65231.907.178, Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, България, България, Бяла Поляна, Васил Стоин, Витоша, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Иглика, Иглика, Имот 65231.916, Искър, Ихтиманско Шосе, Калково, Климент, Константин Фотинов, Крали Марко, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Луковица, Любен Каравелов, Макгахан, Македония, Манастирска, Местност Ридо, Момина Сълза, Мургаш, Мургаш, Мусала, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Пирин, Пирин, Подридна, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рила Планина, Рилски Скиор, Рупите, Сан Стефано, Сан Стефано, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Софийско Шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Тридесети Декември, Търговска, Упи 65231.906.319, Упи 65231.911.36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Цар Борис III, Черни Връх, Черно Море, Шейново, Шипка

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Белчин: 15-та, 16-та, 18-та, 286, 5-та, 6-та, 7-Ма, Георги Димитров, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Продановци, Общ. Самоков

На 16.10.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ - Самоков: Имот 65231.916, Местност Ридо

На 17.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 18.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ - Мала Църква

На 17.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 18.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ - Самоков: Курорт Боровец

На 17.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 18.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ - Бели Искър: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, П-Л V, Упи Iv Кв. 20

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Горни Окол: Ix-302, Kw.41, XXIII, Кв.2, Парцел Vi--43 Кв.5

На 17.10.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Самоков: Местност Мало Равнище, Местност Ренов Дол, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър

На 18.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 19.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Самоков: Гюрови Градини, К.К. Боровец, Пи №65231.919.110, Пред Квл, К.К. Боровец, Пи №65231.919.86, Пред Бчк, Курорт Боровец

На 18.10.2018 г. /10:15 - 14:30 ч./ - Говедарци: Александър Стамболийски, Стк Мальовица

Община Своге  

На 16.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Искрец: Акация, Васил Левски, Ливаге, Махала Кулинци

На 16.10.2018 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Брезе, Общ. Своге: Келемеровци

На 16.10.2018 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Своге: 23 Септември, Александър Стамболийски, Воденицата, Георги Бенковски, Джоджовска, Каменярски Дол, Пенчо Славейков, Пирин, Стара Планина, Старопланинска, Цар Симеон

На 17.10.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Лакатник, Общ. Своге

На 18.10.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Костинброд: Ширината

На 18.10.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Царичина: 126.145,М.Сивил, М. Паликарци, Местн.Старо Село

На 18.10.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Свидня: 3-Ти Март, Еверест, Л. Каравелов, Любен Каравелов, М. Падеж, Мах.Батул-Турски Пролог, Мах.Манастирска Ливада, Махала Дашовци, Махала Кардашово, Махала Стоевци, Оборище, Отец Паисий, Правец, Преслап, Първи Май, Свобода, Стара Планина, Чавдар, Шипка

На 18.10.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Чибаовци: 101.146, Xiv-204, Имот 111.10, М.Разкръсте,Пи 101, П-Л Іі-224, Кв.27, Пи 038151, Пи 266

На 18.10.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Свидня: Еверест, Л. Каравелов, Любен Каравелов, М. Падеж, Мах.Батул-Турски Пролог, Мах.Манастирска Ливада, Махала Дашовци, Махала Кардашово, Махала Стоевци, Оборище, Отец Паисий, Правец, Преслап, Първи Май, Свобода, Стара Планина, Шипка

На 18.10.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Чибаовци: 101.146, Xiv-204, Имот 111.10, М.Разкръсте,Пи 101, Пи 038151, Пи 266

Община Сливница  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Алдомировци: Алдомировска (Г.Димитров), Главната, Парцел Три,Кв.19, Седма, Четвърта

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница

На 15.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Левски, Кв.107, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Любен Каравелов, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Съединение, Хаджи Димитър

На 15.10.2018 г. /11:30 - 14:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Априлов, Войнишка Махала, Георги С. Раковски, Гургулят, Капитан Радко Димитриев, Михаил Георгиев Кенин, Паисий Хилендарски, Шейново, Юрий Гагарин

На 19.10.2018 г. /10:30 - 15:30 ч./ - Гълъбовци: 17 Та, 20-та, 7 Ма







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари