ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област София област за периода 15 - 19 октомври 2018 г. - 1 част

ЧЕЗ Разпределение, възлова станция Априлци

София-Област

Община Божурище  

На 15.10.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Пролеша: Упи ||-259,Кв.75

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Делян, Общ. Божурище: Iv-052034, Писател Спас Антонов, ХvIII-115,Кв.15

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Златуша: №Ііі А-56 Кв 5, Вилна Зона Витошица, Упи X-59 Кв. 25

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Росоман: Гранит, М.Падината, Упи Xiv-145, Упи ХIII-144 Кв.22, Черква

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Божурище: 022145, 8-Ми Март, I-015169 Кв.13, Кв.Девети Септември, Атон, Далия, Двора На Апк, Девети Май, Девети Септември, Еделвайс, Искър, Лястовица, Мура, Рила, Руен, Стара Планина, Ткзс Кв.21, Упи Хііі-015133, Феникс, Шести Септември, Щъркел

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Гурмазово: I-212, Кв.20, Ii-020068 44, Iv-024064, Гурмазовско Шосе, Парцел Іі-77, Кв.28, Пи 001140, Пи 001019 М. Матерка, Стопански Двор, Упи Ii-021103 Кв. 43, Упи Vii-270, Кв.24, Упи І-254 Кв.25, Упи Іv-38, Кв.4, Упи Х-299 Кв.29, Упи-Ii-022022

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: 123.106, Vііі-485,Кв.34, Александър Александров, Георги Аспарухов - Гунди, Казана, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, Местност Могила, Пейо Яворов, Пчела, Упи 1-034007 , Кв1,М.Добър Мъж, Упи 3-227 Кв. 18, Упи Vi-105 Кв.8, Упи Іі 379/Кв27, Упи Хvіі-Общ, Кв.19, Упи Хіі-369, Кв.29, Упи-190кв 15, Упиv-016025 Кв.1

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Понор: Стопански Двор

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Хераково: XIII-43 Кв.9, Ридо, Упи VIII - 321, Упи Xvii-262 , Кв.22, Царица Йоанна, Черковна

На 17.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: Упи 1-034007 , Кв1,М.Добър Мъж

На 17.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Хераково: Упи Xvii-262 , Кв.22

На 17.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Мала Раковица: С.Мала Раковица, Упи Vi-5, Кв.2

На 17.10.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: Георги Аспарухов - Гунди, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, Пейо Яворов, Пчела, Упи 3-227 Кв. 18, Упи Хvіі-Общ, Кв.19, Упи-190кв 15, Упиv-016025 Кв.1

На 19.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Хераково: Ііі-694,Кв.48,Мбобен, Упи I-694, Кв.48

Община Ботевград  

На 15.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 16.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 17.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 18.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 19.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Трудовец: Бистрица, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара Планина, Трети Март (Ал. Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Радотина

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Рашково

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Паркинг, Саранск, Темуша

На 15.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 16.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 18.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 19.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Боженица: Махала Барбушовци, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Томовци

На 15.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 16.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 18.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 19.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Ботевград: Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин

На 15.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 16.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 18.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 19.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Врачеш: Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Оборище, Освобождение (9-Ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Преслав, Синчец, Софрони Врачански, Страншки Рът, Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Цар Освободител( 17 Ятаци)

На 15.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 16.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 18.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 19.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци

На 15.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 16.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 18.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: В.З. Чеканица, Зелин-Д-Р Асен Златаров, М.Чеканица, Пи - 001088, Местност Чеканица, Страцин, Чеканица

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Зеленград, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Преслав, Първи Май, Славейков (Васил Коларов), Страншки Рът, Трети Март (Иван Гълъбов), Христо Ботев

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч./ - Боженица: 319004, Долапището, Махала Барбушовци, Махала Брусен, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански Двор, Х-38, Кв.41

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч./ - Ботевград: До Сграда Ткзс, Стефан Караджа

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане На 72-Часови Изпитания, Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: III-709,Кв.38, Ангел Кънчев, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Гурко, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Кирил И Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Московска, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петко Войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, С. Новачене, Общ. Ботевград Път№1, Сан Стефано, Свобода, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Трети Март (Георги Димитров, Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта, Шипка

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч./ - Рашково: Махала Белчово, Махала Габровница

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч./ - Скравена: 000230, 11-та, 13-та, 15-та, 3-та, 8-Ма, Александър Стамболийски, Алипи Първанов, Ангел Кънчев, Атанас Събков, Бебреш, Бенковски, Васил Априлов, Васил Вунчев, Васил Левски, Вилна Зона Лозята, Врачанска, Гео Милев, Георги Апостолов, Георги Канзов, Георги Раковски, Георги Стаменов, Герго Ценов, Грамаде, Здравец, Иван Вазов, Иван Йотов, Изгрев, Кап.Димитров, Койдановец, Кокиче, Комитска, Крушарска (К.Муканска), Лазар Георгиев, Лазар Стоянов, Латинка, Любен Каравелов, Мах.Диловска И Драганчовска, Махала Гледжовица, Махала Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Никола Й. Вапцаров, Ноновска, Околовръсна, Осми Март, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, Пи №000141, Поп Банчо, Поручик Георгиев, С. Скравена, Общ. Ботевград Път №1, Свещ. Георги Поп Димитров, Свобода, Сграда На Читалището, Синчец, Стара Планина (Ил.Миков), Стефан Караджа, Танчо Гайдарски, Тодор Попов, Ушите, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон, Цено Кьонтов, Чифлика

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч./ На 19.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Гурково, Общ. Ботевград: Пи №027070

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч./ На 19.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Краево: Махала Маринков Рът, Махала Славополе, Упи III-25 Кв. 4

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч./ На 19.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил И Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-Ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч./ На 19.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Осеновлаг: Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч./ На 19.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Радотина: Местност Дръстила, Пи №055008

На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Паркинг, Паркинг, Саранск, Саранск, Темуша, Темуша

На 16.10.2018 г. /10:15 - 12:30 ч./ - Ботевград: 05815.13.34, Зелин-36-А, Зелин-42-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Кошарата, Курорт Зелин, Христо Ботев

На 17.10.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Ботевград: 003036, 05815.13.34, Ам Хемус Кв.Зелин, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, В.З.Зелин,Ул.4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, Местност Пръдлювец, Местност Чеканица, Местност Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица

На 17.10.2018 г. /10:30 - 12:45 ч./ - Трудовец

На 17.10.2018 г. /13:00 - 15:45 ч./ - Ботевград: 16-Ти Ловчански Полк, Оборище, Цар Иван Шишман

На 19.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Ботевград: До Сграда Ткзс

На 19.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Кирил И Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 19.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Скравена: Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 19.10.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ - Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Баба Тонка (Баба Кула), Боговина, Брезовица, Вълчи Град, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Кап.Тодор Тодоров, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Писана, Победа, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Шести Септември (9-Ти Iх)

Община Годеч  

На 16.10.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Бракьовци

На 18.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Годеч

Община Горна Малина  

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Горна Малина: 101, Блокове

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Макоцево: В.З. Овче Бърдо Имот №219, Местност Крушака, Местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, Пи 093013, Пи 385 Кад.Район 232, Пи 463 Кад.Р.232 М.Овче Бърдо, Упи Ii-49, Кв.3, Упи Хii -176 Кв. 31

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Негушево: 068010, Vііі-3 Кв.2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ.Горна Малина, П-Л Xvi-27, Кв.3, Упи Vі-76, Кв.11, Упи Xi-185, Кв. 18, Упи Іі-16, Кв.2, Упи Хvііі-195, Кв.18, Упи Хіv-157, Кв.18, Упи-87

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Осоица: М.Мандрите-Катлъка

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Саранци: Iх-42,Кв.7, Іх-95,Кв15, Божанчеви Ливади, Упи І Кв.37

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Чеканчево: Ii-289, Кв.32, Vi-296 Кв.25, П-Л Х-373, Кв.35, П-Л Хvіі, Им.Пл.№317, Кв.24, Упи Хх-246,Кв.11

На 18.10.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Байлово

На 18.10.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Белопопци

На 18.10.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Горна Малина: Втора, Двадесет И Първа, Упи VIII-82а

Община Драгоман  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бахалин

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Вишан

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Владиславци

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Габер, Общ. Драгоман: Vіі-99, Градище, Ул.Елин Пелин

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Габер, Общ. Драгоман: Градище

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горно Село

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Грълска Падина: Мах.Горно Ново Село

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долна Невля

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долно Ново Село, Общ. Драгоман

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Драгоман: Акация, Еделвайс, Железничар, Иглика, Игрище За Минифутбол Упи І, Кольо Фичето, Космина, Нишава, Петнадесети Кантон, Спортист, Средна Гора, Странджа, Христо Ботев, Шести Септември, Ярловци

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Камбелевци: Хіі-22

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Круша, Общ. Драгоман

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Начево

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Несла: 000136

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Чеканец, Общ. Драгоман

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Чуковезер

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ялботина

Община Елин Пелин  

На 15.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Ботевград: Витиня

На 15.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Григорево: Упи III -283 Кв.20

На 15.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Елешница, Общ. Елин Пелин: 046008, 615, 662, Iх-191, Кв.34, Землището На С.Елешница, Местност Равно Расте, Мтп Зора, П-Л Iv-263, Кв.19, Парцел Хіі-385, Кв.39, Пи 101 В I-ва Част, Пи №913, Упи I-861 Кв.34а, Упи Xvii - 205, Кв.35, Упи Х-43, Кв.6, Упи Хіі-121, Кв.15

На 15.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Желява: 24-Ти Май/Георги Димитров/, Xvi-2103,Кв.7, Xx-300,Кв.32, Александър Стамболийски, Бене Цендин/Мургаш/, Благой Тодоров/9 Септември/, Васил Левски, Ген.Николай Желявски/1 Май/, Герена/Иван Шонев/, Кирил И Методий, Местност Добри Дол, Местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск, Пи -098018, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Мечката, Стоян Мисирски, Тодораки Пешев/Христо Ботев, Тоне Крайчев

На 15.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Потоп: 048064, М.&Quot;Прекръсте&Quot;

На 15.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Чурек: Местност Жерково, П-Л Xvi-256, Кв.30, П-Л Хi-275, Кв.4

На 15.10.2018 г. /10:30 - 11:00 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Ii Кв.143, Xi-1764, Андрешко, България, Васил Левски, Дунав, Екзарх Йосиф, Независимост, Неофит Рилски, Новоселци, Плиска, София, Упи I-15005, Кв.164д

На 15.10.2018 г. /10:30 - 11:00 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин: 333016 - Извън Границите На Населеното Място, V-1, 59 Псд, VIII Кв. 55, VIII Кв.57, Vіі-42,Кв.8, Xi-302, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Бенковски, Витоша, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв.40,53,51,49, Дунав, Елин Пелин, Извора, Искър, Кв.57 Парцел 5, Кирил И Методий, Кольо Фичето, Люб.Каравелов, Местност Пазарски Път, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Пенчо Р.Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Сердика, Ул.Извора №1, Упи І-Общ Кв.57, Упи Ііі-І, Кв.58-Псд, Упи Хх-365, Кв.33, Упи Ххііі-130 Кв.12, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Чойна

На 15.10.2018 г. /10:30 - 11:00 ч./ - Петърч: Кап.Петко Войвода, Първи Май

На 15.10.2018 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Потоп: Упи VIII-146, Кв.20

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Ботевград: Витиня, Пик, Саранск, Цар Освободител

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Врачеш: Бела, Севаст Огнян (Партизанска)

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Горна Малина

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Горно Камарци: .Упи Vi-61 Кв 11, Упи Vi-38, Кв.7

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Долно Камарци: VIII-9 Кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв.8, Седма, Тп Център, Трета, Хііі-108 Кв.14, Четвърта

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Негушево: Упи 9 - 020019

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Осоица: 10, 33-та, III-271 Кв.37, Xi-400 Вилна Зона, Xxv-256, Общ.Горна Малина, П-Л III-276, Кв.37, П-Л Vi-137, Кв.1, Парцел VIII От Кв.53 В.З. Осоица, Парцел Vі-54, Кв.28, Упи Iv-249, Кв.22, Упи Xi-317, Кв.39, Упи Х-404 Кв 1, Упи Хііі-373,Кв.34

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Саранци: 000020 По Квс

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Столник

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Стъргел: Имот 024027, Парцел Іі-269, Кв.39, Упи, Упи I-390, Кв.47, Упи V-467, Кв.30, Упи Vii-309, Кв.52, Упи Vі-275, Кв.39

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Габра: Божур, Бор, Васил Левски, Върбата, Еверест, Изгрев, Йордан П. Кусаров, Лилия, Любен Каравелов, Люляк, Минчо Н.Кунев, Миньор, Михалкова Чешма, Незабравка, Панайот Волов, Раковска, Реката, Синчец, Соленика, Теменуга, Христо Ботев, Ясна Поляна

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Нови Хан: Върба, Еледжик, Иглика, Марица, Мургаш, Николина Здравкова, Пловдивско Шосе, Рибарица, Трета, Търнава, Упи Vі -647 Кв.29, Шипка

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Григорево: Упи Іv-102 Кв.11, Упи Xv-128, Кв.15, Упи Хіх-262, Кв.18

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Доганово: Упи Ххіі-357,358, Кв.8

На 18.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Лесновска, Липа, Топола

На 18.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 042015-Стпд По Квс, 068076, Акация, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, Васил Левски, Верила, Витоша, Вихрен, Гео Милев, Георги Бакалов, Георги С.Раковски, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Йоан Екзарх, Кирил И Методий, Кочо Честименски, Лев Толстой, Лесновска, Липа, Мургаш, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Плиска, Сан Стефано, Средец, Средна Гора, Страцин, Упи 1-За Ожс, Кв.71, Упи I, Кв. 108, Упи Хv -182 Кв. 65, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Черноризец Храбър, Шейново, Янтра

Община Етрополе  

На 15.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Етрополе: Александър Атанасов, Александър Стамболийски, Асеновска, Батак, Варовитец, Васил Петлешков, Двадесет И Седми Ноември, Здравец, Иван Канджаков, Китката, Любен Каравелов, Малки Искър, Марийка Гаврилова, Мико Лаков, Младост, Никола Вапцаров, Никола Михайлов, Осем, Партизански, Победа, Прогон, Пролет, Руски, Свищи Плаз, Сергей Румянцев, Софроний, Тодор Доков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Часовникова Кула, Четвърта, Шиндарника, Ябланица

На 16.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Боженица: Махала Ласковци

На 16.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин Дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх

На 16.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин Дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, Упи-Хі-8, Кв.4

На 16.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Лъга

На 16.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов Рът, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, Упи 225 Кв. 110

На 16.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, Махала Церица

На 16.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Своде: Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци

На 16.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Средни Рът: Мах.Бечовското, Мах.Голяма Глава, Мах.Дунавското, Мах.Койчовци, Мах.Кондурите, Мах.Куваница, Мах.Мончово Търне, Мах.Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби

На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Правец: Махала Дръвница, Махала Правешки Ханове, Тодор Живков

На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Осиковица: Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата

На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари