ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Плевен за периода 15 - 19 октомври 2018 г.

Трафопост на ЧЕЗ

Област Плевен

Община Белене  

На 17.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Белене: Ал Стамболийски, България, Местност Лунгата Извън Регулация

На 16.10.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Белене

Община Гулянци  

На 15.10.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Брест, Общ. Гулянци

На 16.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Бръшляница: 9-Ти Септември, Акалан, Александър Стамболийски, Антим 1, Априлов, Асен Златаров, Асен Халачев, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Голо Бърдо, Дунав, Иван Рилски, Инж Г И Вълков, Косовски, Крали Марко, Любен Каравелов, Местн.Над Пресяката, Местн.Червен Фенер, Патриарх Евтимий, Пирин, Райко Даскалов, Свобода, Скобелев, Стефан Караджа, Трапезица, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Освободител

На 16.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Бръшляница: Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, г.С.Раковски, До Стадиона Упи Ii- 92 И III- 92, Инж Г И Вълков, Кирил И Методий, Местн.Над Пресяката, Местн.Червен Фенер, Райна Княгиня, Сан Стефано, Цар Освободител

На 16.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Ленково: Александър Стамболийски

Община Долна Митрополия  

На 19.10.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 09:15 - 14:45 ч./ - Горна Митрополия: Александър Стамболийски, Васил Априлов, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Кирил И Методий, Люлин, Марагидик, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Паисий, Раковски, Родопа, Сливница, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 16.10.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Тръстеник, Общ. Долна Митрополия

На 17.10.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./ На 18.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Освобождение, Пасището, Стопански Двор

На 19.10.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 09:15 - 14:45 ч./ - Долна Митрополия: Алеко Константинов, Заводска, Зърнобаза, Люлин, Местност Лозята, Панайот Волов, Пирин, Прогрес, Съединение, Цанко Церковски

Община Долни Дъбник  

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дисевица: 10 Конгрес, Ангел Кънчев, Васил Костов, г.Томов, Ген Радецки, Георги Петров, Девети Септември, Иван Вазов, Изгрев, К.Златарев, К.Христов, Месност Торбовото, Н.Вапцаров, П.Волов, С.Караджа, Св.Св.Кирил И Методий, Юнско Въстание

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Къртожабене

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Плевен: 56722.35.726, С.Дисевица Пи 000137 И С.Търнене Пи 000108

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев, Месност Азманското, Местност Азманското, Местност Ватовото, Местност Под Селото

На 16.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Дисевица: 10 Конгрес, Ангел Кънчев, Васил Костов, г.Томов, Ген Радецки, Георги Петров, Девети Септември, Иван Вазов, Изгрев, К.Златарев, К.Христов, Н.Вапцаров, П.Волов, С.Караджа, Св.Св.Кирил И Методий, Юнско Въстание

На 16.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Плевен: С.Дисевица Пи 000137 И С.Търнене Пи 000108

На 16.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев, Месност Азманското, Местност Азманското, Местност Под Селото

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долни Дъбник: Xix-1149 1148, Беласица, Велчова Завера, Ген Скобелев, Добри Чинтулов, Мургаш, Назъм Хикмет, Райко Даскалов, Христо Ботев, Христо Янчев

Община Кнежа  

На 15.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа: 021113 С Екатте 06375

На 15.10.2018 г. /08:30 - 17:00 ч./ - Кнежа

На 15.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ - Долни Луковит: I-Ви Стопански Двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански Двор, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, Извън Регулация, Искър, Кирил И Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, П.К.Яворов, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор Ii, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка Поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра

На 15.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ - Кнежа: 6610067, 6610100, Беласица, Вела Пеева, Верила, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Елин Пелин, Изгрев, Ильо Войвода, Искър, Калиакра, Камчия, Козница, Кресна, Лисичи Валог, Люлин, Мерата, Местност Къмпинга, Местност Лисичи Валог, Местност Мерата, Назъм Хикмет, Никола Вапцаров, Огоста, Осогово, Панайот Хитов, Пролет, Райко Даскалов, Родопи, Ропотамо, Скът, Софроний Врачански, Струма, Тимок, Филип Тотю, Чавдар Войвода, Чайка

На 15.10.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ - Кнежа: Димитър Благоев, Ильо Войвода, Мерата, Местност Мерата, Панайот Хитов, Райко Даскалов, Филип Тотю, Чавдар Войвода

На 15.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Кнежа: 735082, Местност Криволя, Местност Криволя

На 15.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Кнежа: Марин Боев, Огнян Михайлов

На 16.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Кнежа: Христо Ботев

На 16.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Кнежа: 23-Ти Септември, Бузлуджа, Вит, Гостиля, Кирил И Методий, Марин Боев, Презвитер Кузма, Стефан Цанов, Черноризец Храбър

На 18.10.2018 г. /08:45 - 13:15 ч./ - Кнежа: 6610067, 6610100, Лисичи Валог, Местност Къмпинга, Местност Лисичи Валог

Община Левски  

На 15.10.2018 г. /08:15 - 12:00 ч./ - Левски, Общ. Левски: Кирил И Методий

На 16.10.2018 г. /10:15 - 12:00 ч./ - Трънчовица: Христо Ботев, Янтра

На 17.10.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Летница, Общ. Летница: Александър Димитров

Община Плевен  

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Горталово: 071020- Местност Сушица, Vi-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Къртожабене: Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Местност Барата, Орлица, Студенец, Упи Ii Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон

На 15.10.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Плевен: Владимир Бурмов, Лайка, Сторгозия

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Мара Денчева

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, г.С.Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю.А.Гагарин

На 15.10.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Плевен: Ангел Кънчев, г.С.Раковски, Георги Бенковски, Кайзерслаутерн, Св.Св.Кирил И Методий, Уилиам Гладстон

На 16.10.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Плевен: Сторгозия

На 16.10.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ - Плевен: Битоля/А.Дервишев/, Георги Кочев, Македония, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пирин, Тодор Каблешков, Цоню Матев

На 16.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Плевен: Бунтовник, Васил Друмев, Гоце Делчев, Дрин, Морава, Родопи

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Върбица, Общ. Плевен: Арда, Бачо Киро, Витоша, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Тотев, Коста Златарев, Люлин, Н.Й.Вапцаров, Осогово, Пирин, Райко Даскалов, Тодор Луканов, Шипка

На 17.10.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Вит, Георги Кочев

На 18.10.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Плевен: Кайлъка, Пазара На Сторгозия, Сторгозия

На 18.10.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Плевен: Александър Малинов

На 18.10.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Плевен: Акд.Й.Трифонов, Изток, Молдавия, Момин Кладенец, Русе/Д-Р Бешев/, Стоян Михайловски

На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Върбица, Общ. Плевен: Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Ивайло, Искър, Кракра Пернишки, Марица, Освободител, Прилеп, Рила, Родопи

На 18.10.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Плевен: Данаил Попов /В.Ленин/, Даскал Димо, Св.Параскева/Ц.Станчев/, Софроний Врачански, Хаджи Ангел

На 19.10.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Плевен: Акд.Й.Трифонов, Десети Декември, Ем.Васкидович/Аврора/, Йордан Йовков, Русе/Д-Р Бешев/

На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Върбица, Общ. Плевен: Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Асен Халачев, В.И.Ленин, Гео Милев, Дунав, Любен Каравелов, Н.Й.Вапцаров, Свобода, Средна Гора, Странджа, Суворов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Пелишат: Бенковски, Гередава, Гудима, Димитър Благоев, Коста Златарев, Мусала, Пелезо, Стопански Двор, Трети Март, Христо Кънчев, Цветан Спасов, Шейново

На 19.10.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Плевен: Д-Р г.М.Димитров/Н.Гиг/, Лозенка, Найден Геров

Община Пордим  

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Пордим: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

Община Червен Бряг  

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Червен Бряг: 510001, Барбарати, Братя Миладинови, Гурко, Ивайло, Лазар Ръжанов, Сава Младенов

На 15.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 16.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 18.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Червен Бряг: Бузлуджа, Панайот Волов, Християнска

На 16.10.2018 г. /10:00 - 12:30 ч./ - Червен Бряг: 951.244, 951.420, Vі-2017, Антим, Безименна, Долна Биволица Пи 164018, Дунав, Европа, Ж.П. Фон Жилища - Иск Депо, Ж.П. Фонд Жилища - 7 Жп Сек, Залупен Кладенец, Златна Мина, Мако Даков, Маркова Могила, П.Р.Славейков, Стара Планина, Упи 139001

На 19.10.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Реселец: Воденицата, Горска, Девети Май, Дзс Комуна, Дружба, Иван Христов, Искър, Капна, Поройна, Ръчене, Свобода, Стефан Бацов

 







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари