ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Перник за периода 15 - 19 октомври 2018 г. - 2 част

Източник: ЧЕЗ България

/Продължение от 1 част/

На 17.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 12:30 - 15:00 ч./ - Перник: Ален Мак, Бабуна, Багова Махала, Балван, Балкан, Батуля, Беласица, Боянова Поляна, Буная, Венец, Верила, Веслец, Витоша, Вихрен, Връх Богдан, Връх Вола, Голобръдска, Горски Извор, Гр. Перник, Крепост &Quot;Кракра&Quot;, Градище, Девети Май, Драгановец Залес.Пояс, Дъга, Еделвайс, Елбрус, Изток, Китка, Колош, Ком, Краище, Кракра, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Лисец, Люлин, Марина Бара, Миджур, Морозов, Оборище, Околчица, Осогово, Отец Паисий, Партизан, Пирин, Предел, Протожерица, Ралица, Рупите, Самодивска, Сандански, Сахат Тепе, Сини Връх, Славей, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Столетов, Стримон, Струма, Цане Гинчев, Черковна, Черноризец Храбър, Чумерна, Шумак, Ялбовец

На 17.10.2018 г. /08:30 - 12:15 ч./ - Рударци: Бузлуджа, Ваташка, Кало, Острица, Пирин, Родопи, Селимица, Средна Гора, Шипка

На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Кладница: Ix-409, Vііі-29,Кв.18, Xi-29 Кв.18 Делта Хил, Xi-29 Кв.18 Делта Хил, Акация, Акация, Бакиница, Берлин, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезите, Брезовица, Брюксел, Брюксел, Валого, Валого, Варшава, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Виена, Виена, Вилна Зона, Витоша, Витоша, Воденичище, Воденичище, Волга, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Иглика, Изгрев, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Каменарска, Кокиче, Кракра, Кракра, Лале, Лале, Латинка, Латинка, Ливадите, Лондон, Лондон, Лондон, Мак, Матница, Матница, Матница, Матница, Матница, Минзухар, Мирковица, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище Делта Хил;, София, София, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стадиона, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Суха Кладница, Суха Кладница, Тинтява, Упи II-35,Кв.17 Делта Хил, Упи V||-Кв.20, Упи XXIX-29,Кв.20 Делта Хил, УПИ ІІІ-21 Кв.20, УПИ-IX 29, ХVІІ-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Хемус, ХХХ-1257 Кв.68, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец, Яровец

На 17.10.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ - Планиница, Общ. Перник: П-Л Ххіі, Кв.14, Упи I-108, Кв.1

На 17.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ - Перник: 252 Цгч Ул.Отец Паисий, Ален Мак, Гарата Атц, Гарата Мрц, Горно Могиличе, Железничарска, Искър, Княз Александър Батенберг, Кристал Блокове, Люлин, Могиличе, Найчо Цанов, Отец Паисий, Палма, Райко Даскалов, Света Петка, Средец, Търговска, Черешово Топче, Шамък

На 17.10.2018 г. /09:45 - 15:00 ч./ - Перник: Гарата Атц, Гарата Мрц, Железничарска

На 17.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:45 - 15:00 ч./ - Перник: Арда, Асенова Крепост, Вардар, Върбица, Гарата, Граховска, Железничарска, Искър, Камчия, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Отец Паисий, Райко Даскалов, Розова Долина, Росица, Средец, Струма, Тунджа, Упи 1 Кв.263

На 17.10.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Перник: Георги Мамарчев, Димова Махала, Добруджа, Хумни Дол

На 17.10.2018 г. /13:15 - 16:15 ч./ - Перник: 21-ва, Благой Гебрев, Двадесет И Втора, Двадесет И Трета, Изток, Младен Стоянов, Мошино, Юрий Гагарин

На 18.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ - Перник: Бучински Път, Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, Упи Iv, Кв.21, Златоград, Изток, Йордан Благоев, Кадиевка, Калинин, Карл Маркс, Кишинев, Краснодар, Куйбишев, Луганск, Мах.Портарева, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Рига, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин

На 18.10.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Перник: Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, Упи Iv, Кв.21, Изток, Кадиевка, Луганск, Рашо Димитров, Рига

На 18.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Перник: Златоград, Изток, Рига, Юрий Гагарин

На 18.10.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Перник: Благой Гебрев, Владайско Въстание, Владайско Въстание, Изток, Стомана, Упи V,Кв.201,Кв.Изток, Ямбол

На 18.10.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Перник: Бучински Път, Бучински Път, Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, Упи Iv, Кв.21, Златоград, Златоград, Изток, Изток, Йордан Благоев, Кадиевка, Калинин, Карл Маркс, Кишинев, Краснодар, Куйбишев, Луганск, Мах.Портарева, Мошино, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рига, Рига, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин Пи 58781,5146784

На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Кладница: Ix-409, Vііі-29,Кв.18, Xi-29 Кв.18 Делта Хил, Xi-29 Кв.18 Делта Хил, Акация, Акация, Акация, Бакиница, Берлин, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Борис Тодоров, Брезите, Брезите, Брезовица, Брюксел, Брюксел, Валого, Валого, Варшава, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Виена, Виена, Вилна Зона, Витоша, Витоша, Витоша, Воденичище, Воденичище, Волга, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Иглика, Изгрев, Изгрев, Йордан Божов, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Каменарска, Кокиче, Кракра, Кракра, Лале, Лале, Латинка, Латинка, Ливадите, Ливадите, Лондон, Лондон, Лондон, Мак, Матница, Матница, Матница, Матница, Матница, Минзухар, Мирковица, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Петър Янчов, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, София, София, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стадиона, Стадиона, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Суха Кладница, Суха Кладница, Тинтява, Упи Ii-35,Кв.17 Делта Хил, Упи V||-Кв.20, Упи Xxix-29,Кв.20 Делта Хил, Упи Ііі-21 Кв.20, Упи-Ix 29, Хvіі-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Хемус, Ххх-1257 Кв.68, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец, Яровец, Яровец

На 19.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Батановци: 3ти Март, Акация, Александър Стамболийски, Граово, Мах.Делниче, Св.Св.Кирил И Методий, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:15 - 15:15 ч./ - Рударци: Веслец, Витоша, Здравец, Миньор, Михаил Дойчев, Райко Янков, Рила, Родопи, Стара Планина, Черни Връх

На 20.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Кладница: Ix-409, Vііі-29,Кв.18, Xi-29 Кв.18 Делта Хил, Xi-29 Кв.18 Делта Хил, Акация, Акация, Бакиница, Берлин, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезите, Брезовица, Брюксел, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Васил Левски, Виена, Виена, Вилна Зона, Витоша, Витоша, Воденичище, Волга, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Иглика, Изгрев, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Каменарска, Кокиче, Кракра, Кракра, Лале, Лале, Латинка, Латинка, Ливадите, Лондон, Лондон, Лондон, Мак, Матница, Матница, Матница, Матница, Минзухар, Мирковица, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, София, София, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стадиона, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Суха Кладница, Тинтява, Упи Ii-35,Кв.17 Делта Хил, Упи V||-Кв.20, Упи Xxix-29,Кв.20 Делта Хил, Упи Ііі-21 Кв.20, Упи-Ix 29, Хvіі-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Ххх-1257 Кв.68, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец, Яровец

На 21.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Кладница: Ix-409, Акация, Акация, Бакиница, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезите, Брезовица, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Васил Левски, Вилна Зона, Витоша, Витоша, Воденичище, Волга, Градинарска, Гранит, Дабо, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Иглика, Изгрев, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Каменарска, Кокиче, Кракра, Кракра, Лале, Лале, Латинка, Латинка, Ливадите, Лондон, Мак, Матница, Матница, Матница, Матница, Минзухар, Мирковица, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стадиона, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Суха Кладница, Тинтява, Упи V||-Кв.20, Упи Ііі-21 Кв.20, Хvіі-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Ххх-1257 Кв.68, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец, Яровец

На 21.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Тева

На 21.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Рударци: 3-Ти Март, Lxxxііі-1526 Кв.121, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бузлуджа, Бургас, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Витоша, Ген.Столетов, Гео Милев, Гурко, Дабо, Добрич, Дренов Дол, Дулова, Ерма, Захари Зограф, Здравец, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил Пчелински, Кракра, Лиляна Димитрова, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн.Кало, Металург, Миньор, Миньор, Михаил Дойчев, Михаил Дойчев, Москва, Москва, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Пирин, Пирин, Пловдив, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Райко Янков, Райко Янков, Рила, Родопи, Родопи, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С.Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Селимица, Синчец, Скобелев, Средна Гора, Средна Гора, Стара Планина, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Темелко Ненков, Трън, Упи Lxxxiv-2229,Кв.21., Упи І-1427 Кв.80б, Хаджи Димитър, Цветaна Живкова, Черни Връх, Черни Връх, Черни Връх, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Ясен, Ястребец

Община Радомир  

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ - Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, Мах.Кабранови, Мах.Яшарска, Махала Андрейна, Махала Андронова, Махала Тричкова, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св.Св.Кирил И Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна

На 16.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, Мах.Кабранови, Мах.Яшарска, Махала Андрейна, Махала Андронова, Махала Тричкова, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св.Св.Кирил И Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна

На 16.10.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Батановци: Граово

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Борнарево: Упии I-066007 Кв.66

На 17.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Гълъбник: Кв.25 Упи Xііі-353

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Копаница

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Лесковец, Общ. Перник: Бившо Ткзс

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Перник: Железничарска

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Планиница, Общ. Перник: П-Л Ххіі, Кв.14, Упи I-108, Кв.1

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Радомир: Мах.Арбанас

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Черна Гора, Общ. Перник: Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Лесковски Път, Магюшница, Мах.Ваклинови, Мах.Димеви, Мах.Кюрчийски, Мах.Сугареви, Мах.Толева, Нова Махала, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Ярджиловци: Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет И Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража

Община Трън  

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Трън

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Богойна

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Врабча

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Ломница, Общ. Трън: М.Ждрелото

На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Трън: 8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Васил Левски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Връх, Възраждане, Георги Димитров, Гочо Гопин, Денчо Знеполски, Десета, Ева Волицер, Еднофамилни Жилища, Здравец, Мах.Шиловец, Мир, Младост, Мосаловска, Народна Воля, Петко Д. Петков, Петър Асенов, Стадион, Стефан Караджа, Тако Пеев, Тенеси, Хаджи Димитър, Хараламби Стоянов, Христо Ботев, Чарчалат, Юрий Гагарин, Яким Тошков

На 16.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Трън: 8ми Март, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Мах.Горно Баринци, Мурговица, Нов Живот, Руй, Света Троица

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Трън: 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Китка, Мах.Китка, Мосаловска, Петко Д. Петков, Яким Тошков

На 17.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Трън: Атанас Ботев, Васил Левски, Еднофамилни Жилища, Мосаловска, Тенеси, Чарчалат







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари