ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Перник за периода 15 - 19 октомври 2018 г. - 1 част

Източник: ЧЕЗ България

Област Перник

Община Брезник  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Красава

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брусник

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Кошарево

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Гоз: Мах.Логатор, Местност Янкулица

На 18.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Брезник: 06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров

На 18.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Велковци, Общ. Брезник: 083011, Местн. Страище, Мах.Пали Лула, С.Велковци, Упи Іv-105, Кв.40

На 18.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Селищен Дол

На 18.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Слаковци

На 18.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Сопица

На 18.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Ярджиловци: Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора

На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Ноевци

На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Станьовци

Община Ковачевци  

На 18.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Светля

Община Перник  

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Кладница: Ix-409, Vііі-29,Кв.18, Xi-29 Кв.18 Делта Хил, Xi-29 Кв.18 Делта Хил, Акация, Акация, Бакиница, Берлин, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезите, Брезовица, Брюксел, Брюксел, Валого, Валого, Варшава, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Виена, Виена, Вилна Зона, Витоша, Витоша, Воденичище, Воденичище, Волга, Горско Стоп.Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Иглика, Изгрев, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Каменарска, Кокиче, Кракра, Кракра, Лале, Лале, Латинка, Латинка, Ливадите, Лондон, Лондон, Лондон, Мак, Матница, Матница, Матница, Матница, Матница, Минзухар, Мирковица, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, София, София, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стадиона, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Суха Кладница, Суха Кладница, Тинтява, Упи Ii-35,Кв.17 Делта Хил, Упи V||-Кв.20, Упи Xxix-29,Кв.20 Делта Хил, Упи Ііі-21 Кв.20, Упи-Ix 29, Хvіі-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Хемус, Хижа Селимица, Ххх-1257 Кв.68, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец, Яровец

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Студена, Общ. Перник: Пояс №1на Язовир Студена

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Велчова Завера, Кв. Тева, Упи Xi, Кв.193, Крушовска Република, Освобождение, Радомирска Република, Сини Вир, Тева, Тева, Тева, Тева, Урса

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Рударци: 3-Ти Март, LXXXІІІ-1526 Кв.121, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Витоша, Ген.Столетов, Гео Милев, Гурко, Дабо, Добрич, Дренов Дол, Дулова, Ерма, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Йовчова, Кало, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил И Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Лиляна Димитрова, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн.Кало, Металург, Минерал, Миньор, Миньор, Михаил Дойчев, Михаил Дойчев, Москва, Москва, Москва, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Пирин, Пирин, Пловдив, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Райко Янков, Райко Янков, Рига, Рила, Родопи, Родопи, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С.Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Селимица, Синчец, Скобелев, Солун, Средна Гора, Средна Гора, Стара Планина, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Темелко Ненков, Трън, Упи LXXXIV-2229,Кв.21., Упи І-1427 Кв.80б, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Черни Връх, Черни Връх, Черни Връх, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Шумнатица, Ясен, Ястребец

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 21.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Батановци

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 21.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Черна Гора, Общ. Перник: Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Лесковски Път, Магюшница, Магюшница, Мах.Ваклинови, Мах.Димеви, Мах.Кюрчийски, Мах.Сугареви, Мах.Толева, Нова Махала, Раец, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Стара Планина, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин

На 15.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Перник: Аврора, Александър Стоянов, Асен Търновски, Белоградчик, Бор, Боян Чонос, Ваклин Церковски, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дъбрава, Еднофамилни Къщи, Жива Вода, Йордан Лютибродски, Калофер, Кирил Тупанков, Ковачевци, Крум Накев, Кръстина Михайлова, Кюстендил, Лазар Робев, Ленин, Лиляна Димитрова, Мадарски Конник, Малчика, Маниш, Мануш Войвода, Металург, Момин Проход, Никифор Панкев, Никола Вапцаров, Николай Островски, Огнян Ягодински, Огоста, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пещера, Пушкин, Ракитовец, Рахила Ангелова, Родина, Свети Спас, Сините Вълни, Станке Димитров, Страцин, Тинтява, Тодор Йорданов, Училищна, Хан Крум, Христо Кърпачев, Цветна Градина, Църква, Черни Връх, Черно Море, Явор

На 15.10.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Перник: Аврора, Асен Търновски, Бор, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Димитър Благоев, Йордан Лютибродски, Калофер, Крум Накев, Кръстина Михайлова, Лазар Робев, Ленин, Лиляна Димитрова, Мадарски Конник, Малчика, Момин Проход, Никифор Панкев, Огоста, Опълченска, Паисий Хилендарски, Родина, Сините Вълни, Тодор Йорданов, Училищна, Цветна Градина, Църква, Черни Връх

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Черна Гора, Общ. Перник: Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Магюшница, Мах.Ваклинови, Мах.Димеви, Мах.Кюрчийски, Мах.Сугареви, Мах.Толева, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин

На 15.10.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Перник: Алеко Константинов, Димчо Дебелянов, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Софийско Шосе, Стефан Караджа, Тева, Христо Ботев

На 15.10.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Перник: Бучински Път, Златоград, Изток, Мошино, Рашо Димитров, Рига, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин Пи 58781,5146784

На 15.10.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Перник: Изток, Юрий Гагарин

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Люлин, Общ. Перник: С. Люлин, М. Чокладиновец

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Перник: 21-ва, Арх. Йордан Миланов, Благой Гебрев, Варшава, Владимир Комаров, Двадесет И Втора, Двадесет И Трета, Жк. Тева, Пи 725.25, Зоя Космодемянская, Иван Земнухов, Изток, Крали Марко, Лев Толстой, Луганск, Максим Горки, Мах.Лалова, Мах.Чекърчийска, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, Пхенян, Сергей Есенин, Силистра, Сини Вир, Съединение, Тева, Тева /Къщи/, Трети Март, Улан Батор, Упи V-7050 Кв.118, Урса, Хавана, Ханой, Хемус, Цоф Бараки, Чернишевски, Юрий Гагарин

На 15.10.2018 г. /13:15 - 16:15 ч./ - Перник: Владимир Комаров, Зоя Космодемянская, Иван Земнухов, Лев Толстой, Максим Горки, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Сергей Есенин, Упи V-7050 Кв.118, Хемус, Чернишевски

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Гълъбник: Кв.25 Упи Xііі-353, Упи Vіі-112,Кв.16, Упи Хv-45, Кв.6

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Дрен: V-420 Кв.4, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет И Девета, Деветдесет И Осма, Деветдесет И Седма, Деветдесет И Трета, Деветдесет И Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М.Попова Махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет И Девета, Осемдесет И Осма, Осемдесет И Пета, Осемдесет И Първа, Осемдесет И Трета, Осемдесет И Четвърта, Осемдесет И Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет И Втора, Петдесет И Девета, Петдесет И Осма, Петдесет И Пета, Петдесет И Първа, Петдесет И Седма, Петдесет И Трета, Петдесет И Четвърта, Петдесет И Шеста, Петнадесета, Първа, С.Дрен, Седемдесет И Втора, Седемдесет И Девета, Седемдесет И Осма, Седемдесет И Пета, Седемдесет И Седма, Седемдесет И Трета, Седемдесет И Четвърта, Седемдесет И Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто И Втора, Сто И Девета, Сто И Единадесета, Сто И Осма, Сто И Пета, Сто И Петнадесета, Сто И Първа, Сто И Седма, Сто И Трета, Сто И Тринадесета, Сто И Четвърта, Сто И Шеста, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет И Втора, Шестдесет И Девета, Шестдесет И Пета, Шестдесет И Първа, Шестдесет И Седма, Шестдесет И Трета, Шестдесет И Четвърта, Шестдесет И Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 16.10.2018 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Чуковец, Общ. Радомир

На 16.10.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Люлин, Общ. Перник: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Осемнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет И Осма, Тридесет И Седма, Тридесет И Шеста, Шеснадесета

На 16.10.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Големо Бучино: Кедър, Кракра, София, Струма, Яланджийска

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ - Батановци: 3ти Март, 3ти Март, 6ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Бела Вода, Бистрица, Бл Дцз Васил Коларов, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, Мах.Делниче, Мах.Трънска И Кащерова, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св.Св.Кирил И Методий, Св.Св.Кирил И Методий, Свети Спас, Средорек, Старо Село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ - Вискяр: Іі-253 Кв.30, Іі-253 Кв.30

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ - Витановци: Васил Левски, Васил Левски, Кракра Пернишки, Кракра Пернишки, П-Л Іv-241, Кв.29, П-Л Іv-241, Кв.29, Упи І-51 Кв.14, Упи І-51 Кв.14

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ - Гоце Делчев: Ючдорушко Дере, Ючдорушко Дере

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ - Мещица: Адалберт Антонов, Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Невски, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Велин Сърбов, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Даме Груев, Даме Груев, Детелина, Детелина, Детелина Минчева, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Димитър Каляшки, Еделвайс, Еделвайс, Елена Георгиева, Елена Георгиева, Елин Пелин, Елин Пелин, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Капитан Петко Войвода, Кв.3 Упи Vііі-165, Кв.3 Упи Vііі-165, Кокиче, Кокиче, Комсомолска, Комсомолска, Ленко, Ленко, Леонид Брежнев, Леонид Брежнев, Лилия, Лилия, Лиляна Димитрова, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Път №63, Път №63, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, Рахила Ангелова, С. Мещица, Стадион, Пл.№140,Кв62, С. Мещица, Стадион, Пл.№140,Кв62, Свилен Русев, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Сергей Румянцев, Синчец, Синчец, Станке Димитров, Станке Димитров, ХvIII Кв.55а, ХvIII Кв.55а, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Ястребино, Ястребино

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ - Перник: 252 Цгч Ул.Отец Паисий, Ален Мак, Ангел Кънчев, Антим Първи, Арчар, Ахелой, Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Бела Вода, Ботьо Петков, Васил Левски, Гарата Атц, Гарата Мрц, Горно Могиличе, Горно Могиличе, Градина, Григорий Цамблак, Ела, Емине, Железни Заводи, Железничарска, Захари Зограф, Иван Асен Втори, Иван Асен Втори, Иван Страцимир, Иларион Макариополски, Искър, Калина, Калкас, Караманица, Клокотница, Клокотница, Княз Александър Батенберг, Кристал Блокове, Куциян, Липа, Люлин, Марин Дринов, Мария Луиза, Матей Преображенски, Матей Преображенски, Могиличе, Могиличе, Мъглиж, Найчо Цанов, Незабравка, Неофит Бозвели, Никола Обретенов, Отец Паисий, Палма, Райко Даскалов, Рашо Димитров, Резервоара, Света Гора, Света Гора, Света Петка, Симеон Радев, Симеоновград, Средец, Търговска, Филип Тотю, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Маламир, Хан Омуртаг, Хан Омуртаг, Хан Персиан, Хан Тервел, Цалева Круша, Цар Борис I, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Симеон, Черешово Топче, Чинар, Шамък, Юрий Гагарин

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ - Расник: Брод, Брод, Казанджийска, Казанджийска, Околовръстен Път, Околовръстен Път

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Дивотино: 3-Ти Март, 34069, Витоша, Втора, Двадесета, Двадесетивтора, Двадесетидевета, Двадесетиосма, Двадесетипета, Двадесетиседма, Двадесетитрета, Двадесетичетвърта, Двадесетишеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв29 Упиv -642, Комсомолска, Люлин, Махала Герен, Махала Ливаге, Махала Светавода, Махала Тенов Дол, Миньор, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петдесетивтора, Петдесетипета, Петдесетитрета, Петнадесета, Първа, Рила, Седемнадесета, Седма, Слатина, Струма, Тенов Дол, Тридесета, Тридесетивтора, Тридесетиосма, Тридесетипета, Тридесетипърва, Тридесетиседма, Тридесетитрета, Тридесетичетвърта, Тридесетишеста, Тринадесета, Упи VIII - 296 Kb.21, Упи Іі Кв.746, Четвърта, Четирдесета, Четирдесетиосма, Четирдесетипета, Четирдесетиседма, Четирдесетитрета, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Люлин, Общ. Перник: V-614 Кв 59, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв.31,Упи1-577, Мах.Лесков Дол, Мах.Стакьовец И Манастира, Местн.Задбудилица, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Пи 874, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Осма, Тридесет И Седма, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесеста, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ - Зидарци

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ - Радуй

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Друган: Упи Хv-407 Кв.49

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Радомир: Върба, Райко Даскалов

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Стефаново, Общ. Радомир: Мах.Егреците

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ - Богданов Дол: Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, Мах.Дълга Бара, Мах.Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара Планина, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ - Ярджиловци: Ален Мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи Май, Рила, Свилен Русев, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тодор Димитров, Христо Смирненски

На 16.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ - Горна Диканя: X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв.116а, Пи203, Упи І-1517 Кв.211, Упи Х-1306, Кв.165

На 16.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ - Долна Диканя: 884 Кв.67а И 67б, 926, XIII-755,Кв.47, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, Упи V-955, 954, Упи Iv-838,Кв.62, Упи Ix=883 Кв 67а, Упи Vii- 852, 854 Кв.65, Упи Xi-261, Кв.40, Упи XIII-990, Упи Хiv-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40

На 16.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ - Старо Село, Общ. Радомир: Vii-157 Кв.17, Xxvіі-Xxvііі Кв.12, Мах.Дукова

На 16.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ - Студена, Общ. Перник: Пи 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, Извън Регулация С.Студена Кариера, Каражинец, Мах.Кашова, Мах.Рулева, Местн.Каражинец/И.Р./, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 16.10.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Студена, Общ. Перник: Еверест, Илинден, Ком

На 16.10.2018 г. /13:15 - 14:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Горна Диканя

На 16.10.2018 г. /13:15 - 14:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Даскалово: Втора

На 16.10.2018 г. /13:15 - 14:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Драгичево: Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра

На 16.10.2018 г. /13:15 - 14:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Мърчаево: Мърчаево Пи 52, Рударски Път, Цар Симеон I/Кост.Темелков/

На 16.10.2018 г. /13:15 - 14:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Перник: Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лиляна Димитрова, Мах.Горна Църква, Мах.Тутулова, Махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово

На 16.10.2018 г. /13:15 - 14:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Рударци: 1452, 3-Ти Март, Lxxxііі-1526 Кв.121, XvIII-1965,1967 Кв.127, Арда, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген.Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил И Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн.Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С.Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, Ул.Вардар/Ул.Силистра, Упи LXXXIV-2229,Кв.21., Упи І-1427 Кв.80б, Упи Х|Х,Кв.107а, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец

На 16.10.2018 г. /13:15 - 14:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах.Бугьовец, Мах.Каназирова, Мах.Кюлова, Мах.Опашиница, Мах.Шестакова, Мах.Язовира, Местн.Буката/И.Р./, Местн.Шарков Дол /И.Р./, Местн.Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 16.10.2018 г. /13:15 - 16:15 ч./ - Студена, Общ. Перник: Блато, Бързатица, Витоша, Дъбрава, Извор, Искър, Капитан Петко Войвода, Лебед, Оборище, Рибарица, Слатина, Спортист, Стадионна, Хан Крум, Христо Ботев, Явор

На 16.10.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Батановци: 3ти Март, Бела Вода, Бл Дцз Васил Коларов, Мах.Трънска И Кащерова, Св.Св.Кирил И Методий, Свети Спас

На 16.10.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Перник: Ангел Кънчев, Антим Първи, Ахелой, Бела Вода, Ботьо Петков, Иван Асен Втори, Иван Страцимир, Иларион Макариополски, Клокотница, Марин Дринов, Мария Луиза, Матей Преображенски, Мъглиж, Неофит Бозвели, Никола Обретенов, Рашо Димитров, Света Гора, Филип Тотю, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Маламир, Хан Омуртаг, Хан Персиан, Хан Тервел, Цалева Круша, Цар Борис I, Цар Самуил, Цар Симеон, Юрий Гагарин

На 16.10.2018 г. /14:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ - Вискяр: Іі-253 Кв.30

На 16.10.2018 г. /14:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ - Витановци: Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л Іv-241, Кв.29, Упи І-51 Кв.14

На 16.10.2018 г. /14:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ - Гоце Делчев: Ючдорушко Дере

На 16.10.2018 г. /14:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ - Мещица: Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Кв.3 Упи VІІІ-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, Път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, С. Мещица, Стадион, Пл.№140,Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, ХvIII Кв.55а, Юрий Гагарин, Ястребино

На 16.10.2018 г. /14:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ - Расник: Брод, Казанджийска, Околовръстен Път

На 16.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Перник: 252 Цгч Ул.Отец Паисий, Ален Мак, Арчар, Васил Левски, Гарата Атц, Гарата Мрц, Горно Могиличе, Горно Могиличе, Ела, Железни Заводи, Железничарска, Захари Зограф, Искър, Калина, Калкас, Караманица, Княз Александър Батенберг, Кристал Блокове, Куциян, Липа, Люлин, Могиличе, Могиличе, Найчо Цанов, Незабравка, Отец Паисий, Палма, Райко Даскалов, Резервоара, Света Петка, Средец, Търговска, Черешово Топче, Чинар, Шамък

На 16.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ - Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, Мах.Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св.Св.Кирил И Методий, Средорек, Старо Село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 16.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ - Перник: Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Градина, Григорий Цамблак, Емине, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света Гора, Симеон Радев, Симеоновград, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил

/Следва/







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари