ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Благоевград за периода 15 - 19 октомври 2018 г. - 2 част

/Продължение от 1 част/

Община Петрич  

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Баскалци

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Ал.Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Гр. Петрич, Упи Ii, Кв. 53, Градска, Люле Бургас, Отец Паисий, Папульо, Папульо, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Родопи, Рокфелер, Свобода, Славянска, Славянска, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цар Борис III

На 15.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Кавракирово: Местност Тополите

На 15.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Михнево: Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Извън Регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Долна Джумая, Дунав, Иван Апостолов, Каймак Чалан, Капитан Никола Парапанов, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Серска, Цар Борис III, Цар Борис III

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Кърналово: Местност Фабриката

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Мендово: Слопотец

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Право Бърдо

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, Извън Регулацията, Македония, Маркови Кладенци, Местност Алачевото, Местност Орешката, Местност Стопански Двор, Местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Чурилово

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Вишлене

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долене

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Драгуш

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кладенци, Общ. Петрич

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Капитан Никола Парапанов, Местност Иловица

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Струмешница: Струмешница

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Чуричени: 000248, Местност Куково

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гега: Боровичко, Боровичкото

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долна Крушица

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Зойчене

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кукурахцево

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Габрене: Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, Местност Марена, Местност Буко, Местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, Пи 000486, М.Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, Упи 4 Кв 32, Упи Хii-19,Кв.5

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Беласица: Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До Мтп Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, Местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн На Тп Беласица - 3, Стълб При Обекта, Упи-1, Кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Генерал Тодоров

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долна Крушица: Каръчкото, Местност Златарево, Местност Лъката

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Камена: Динко

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ключ: Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън Регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил И Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Местност Джаловец, Местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет И Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-Ви, Цар Самуил, Чавдарка

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Златарево, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Местност Конгоро, Местност Ляшница, Местност Омондрос, Местност Пильови Орехи, Местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев, Местност Чалтията

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски, Самуилово, Упи 1 Кв. 31, Упи Іv-57, Кв.18

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Яворница: Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, Извън Регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, Местност Прогон, Местност Самълък, Местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Скрът: 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда

На 15.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долна Рибница

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Кромидово: Реката

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Хърсово, Общ. Сандански: Бегова Поляна

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, Местност Аджобица-Чалията, Местност Банско Бърдо, Местност Бонаро, Местност Високия Рид, Местност Горничето, Местност Корията, Местност Лозарски Андък, Местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 56126.292.4, Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, Местност Бухото, Местност Зиче, Местност Караач-Дамяница, Местност Козлек, Местност Кумли, Местност Мерата, Местност Мерата, Местност Неволница, Местност Неволница Лозята, Местност Неволница-Лозята, Местност Омондрос, Местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Одрин, Под Гарата, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Свети Георги, Свобода, Червена Скала

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Долно Спанчево: Местност Реката

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, Местност Дабето, Местност Ливадите, Местност Острово, Местност Побиен Камък, Местност Порой, Местност Фабриката, Петко Р.Славейков

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Марино Поле, Общ. Петрич: Извън Регулация, Местност Вадата

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Монтана: Хан Кубрат

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Рупите: Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Извън Регулацията, Илинден, Кирил И Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, Местност Корията, Местност Пинговица, Местност Свети Атанас, Местност Средно Поле, Местност Тафтино, Местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тракия, Упи Ііі-131,Кв.7, Хр.Ботев

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Капсиди, Местност Янкулица

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч. По Искане На "Есо" Еад; 11:00 - 12:00 ч./ - Старчево

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Дрангово, Общ. Петрич: Старо Село

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Митино: Местност Порой

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Ръждак: 56126.453.3, Белата Чешма, Упи V-86, Кв.20

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - София: Андрей Сахаров

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Тополница, Общ. Петрич: Гробището

На 16.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 16.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, Местност Аджобица-Чалията, Местност Банско Бърдо, Местност Бонаро, Местност Високия Рид, Местност Горничето, Местност Корията, Местност Лозарски Андък, Местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра

На 16.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, Местност Бухото, Местност Зиче, Местност Караач-Дамяница, Местност Кумли, Местност Мерата, Местност Неволница, Местност Неволница Лозята, Местност Неволница-Лозята, Местност Омондрос, Местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала

На 16.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Кулата: Местност Гкпп-Кулата

На 16.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Марикостиново: Неуточнен Адрес

На 16.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 56126.292.4, Местност Козлек, Местност Мерата, Одрин, Полковник Дрангов, Свети Георги, Свобода

На 17.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Яково

На 17.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кавракирово: Антон Попов, Беласица, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Валого, Връх Тумба, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Зад Ридо, Златарево, Иглика, Илинден, Маркови Кладенци, Места, Местност Исмаилица, Местност Ризово Дере, Местност Тополите, Местост Караач, Метлата, Мургаш, Неуточнен Адрес, Огоста, Огражден, Осогово, Пейо Яворов, Пирин, Порой, Ризов Андък, Синчец, Славянска, Спартак, Стопански Двор, Струма, Струмешница, Трапезица, Шипка, Явор, Яне Сандански

На 17.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кърналово: 098002, М. Чикуто-2, Арда, Бъкстон, Бяло Море, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вела Благоева, Вит, Витоша, г.Димитров, Георги Раковски, Георги Урумов, Долни Лозя, Иван Вазов, Извън Регулацията, Илинден, Кожух, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Места, Местност Бельовица, Местност Борсата, Местност Германско Летище, Местност Горни Бари, Местност Джуново, Местност Ливарски Рид, Местност Подливарски Път, Местност Слонищата, Местност Сукако, Местност Улуко, Местност Чикуто, Местност Юрето, Мусала, Оборище, Одрин, Петко Р.Славейков, Плиска, Под Ливарски Рид, Полковник Дрангов, Рила, Родопи, Свобода, Септемврийска, Симеон Кавракиров, Славянска, Станке Лисичков, Стара Планина, Стопански Двор, Стою Хаджиев, Струма, Съблекалня На Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Толбухин, Упи 101021 Извън Регулация, Хан Аспарух, Хилендар, Хр.Чернопеев, Христо Ботев, Цар Калоян, Цв.Радонов, Цветко Аврамов, Чаирето, Чекръко, Черноризец Храбър, Шипка, Юрето, Юрий Гагарин

На 17.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Михнево: Айвански Гробища, Андрей Данаилов, Беласица, Бунаро, Бяло Море, Варна, Гаврил Генов, Гоце Делчев, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Ел-Тепе, Извън Регулация, Извън Регулацията, Искър, Калабак, Лазар Данаилов, Лазар Маджаров, Ленин, Максим Горки, Марица, Местносt Дъбо, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Пирин, Първи Май, Самуилова Крепост, Скобелев, Стопански Двор, Струма, Тесния Път, Тома Митов, Хан Крум, Червена Скала, Шипка

На 17.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Местност Джевезлъка, Полковник Дрангов, Рокфелер

На 17.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Младост, Червен Път

На 17.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Рибник: Горни Лаки, Трапо

На 17.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Старчево: Xvi-8, Кв.3, Асанката, Местност Асанката, Местност Равнако, С. Старчево, Общ. Петрич, Упи Ii, Кв.11, Солун, Тафтинка

На 17.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Чучулигово: Чучулигово

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Богородица

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Дреново, Общ. Петрич

На 18.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Драва

На 18.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 010024, 22-Ри Октомври, Атанас Лютвиев, Бабуна, Битоля, Бъкстон, България, Васил Левски, Вит, Връх Бузлуджа, Връх Китка, Генерал Тодоров, Д-Р Асен Златаров, Екзарх Йосиф, Каймак Чалан, Калабак, Капитан Джингаров, Кожух, Македония, Михаил Вардев, Никола Вапцаров, Оборище, Полковник Дрангов, Пролет, Река Осъм, Рокфелер, Самуилова Крепост, Сандо Китанов, Стадионска, Струма, Упи Ii, Кв.49, Идент. 56126.601.8107, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Симеон, Червена Скала, Шипка, Янтра

На 18.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 22-Ри Октомври, Битоля, България, Вит, Генерал Тодоров, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Урумов, Д-Р Иван Цветков, Д-Р Колинс, Димитър Талев, Долна Джумая, Драва, Дунав, Иван Апостолов, Ильо Войвода, Искър, Калабак, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Местност Бухото, Местност Неволница, Местност Омондрос, Мусала, Нерезлъците, Никола Вапцаров, Оборище, Огражден, Охрид, Папульо, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Пролет, Река Осъм, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Свобода, Серска, Скопие, Софрони Врачански, Стадионска, Стара Планина, Тодор Александров, Търново, Упи 6-1862, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Иван Шишман, Цар Симеон, Черно Море, Черноризец Храбър

На 18.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Местност Чалията

На 18.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Струмешница

На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 22-Ри Октомври, Атанас Лютвиев, Бъкстон, Връх Китка, Генерал Тодоров, Екзарх Йосиф, Полковник Дрангов, Сандо Китанов

На 19.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Долна Крушица: Местност Златарево, Местност Лъката

На 19.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Ключ: Ал.Стамболийски, Альоша, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън Регулацията, Илинден, Квартал 50, Кирил И Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Местност Джаловец, Местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море

На 19.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Местност Златарево

Община Разлог  

На 17.10.2018 г. /11:30 - 15:30 ч./ - Баня, Общ. Разлог: Iv,Кв 29, Ivi-348,Кв.29, Xl,Кв.41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Извън Регулацията, Местност Конещица Пи, Местност Конищица, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Първа, Трета, Тридесет И Първа, Тринадесета, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Шафле Дере

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Градево: Местност Бяла Поляна, Местност Калугерица, Местност Лаго - Изг. Чарк, Местност Мах.Кацарска, Местност Стружка Река - Лагове, Средорек, Требища, Требище

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Разлог: База Предел, Бойков Рид, Изворите, Местност Баба Цвета, Местност Бойков Рид, Местност Кошольовото, Местност Кулата, Местност Кулиното, Местност Логовете, Местност Мразеница, Местност Пети Километър, Местност Предел, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Местност Раплево, Местност Скалата, Местност Солището, Местност Тишето, Местност Шипоко, Предел, Черна Река

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Градево: Местност Калугерица, Местност Лаго - Изг. Чарк, Местност Мах.Кацарска, Местност Стружка Река - Лагове, Средорек, Требище

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Разлог: Местност Баба Цвета, Местност Логовете, Местност Предел, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор

На 17.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Долно Драглище

Община Сандански  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сандански: Димитър Талев, Иван Вазов, Пирин, Свобода, Тевното Езеро, Чудомир Кантарджиев, Юрий Гагарин

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сандански: България, Васил Левски, Георги Казепов, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Македония, Свобода, Солунска

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сандански: Димитър Икономов, Мозговица, Надежда, Никола Вапцаров, Пирин, Св.Св.Козма И Дамян, Свобода, Смилово

На 16.10.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Сандански: Местност Соколовец, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Топливо

На 17.10.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ - Петрово, Общ. Сандански: Главна, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Девета, Десета

На 17.10.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ - Златолист, Общ. Сандански

На 18.10.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ - Дебрене, Общ. Сандански: Местн. Свинарнико, Свети Никола

На 18.10.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ - Малки Цалим

На 19.10.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ - Лиляново

На 19.10.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ - Лиляново: Стожа

Община Сатовча  

На 15.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Туховища: 382

Община Симитли  

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Сенокос, Общ. Симитли: Калайджийска

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч.; 13:30 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Симитли: Симитли

На 15.10.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Градево: Десислаго, Еленковци, Махала Еленов Чарк, Махала Кърджалийска, Махала Марево, Махала Стамболийска, Местност Въковица, Местност Мадана, Местност Свини Дол, Свини Дол

На 15.10.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Полето: 026023, Кв.3 Упи V-17, Местност Кьосеви Рудини, Местност Страните, Упи Vi-381,382,Кв.2, Упи-I, Кв.21

На 15.10.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Симитли: Іі-760 Кв. 53, Аврора, Васил Априлов, Георги Бенковски, Дарако, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Иван Козарев, Искра, Кв.Ораново, Любен Каравелов, М.Ливадите, Местност Салиовица, Миразица, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Ораново, Осогово, Оцетари, Паисйй Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пеньо Пенев, Пирин, Победа, Предел, Преспа, Прилеп, Руен, Септемврийска, Симитли, Славянска, Упи Іі-339, 338, Кв.33, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Яне Даракчийски

На 15.10.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Долно Осеново: 291, Кв. 9, Ii--255, Долна Махала, Махала Горна, Махала Долна, Пи-061004 М.Лаката







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари