ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Благооевград за периода 15 - 19 октомври 2018 г. - 1 част

Област Благоевград

Община Банско  

На 18.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Банско: 02676.13.54.3.1, Георги Настев, Грамадето, Кралев Двор, Местност Грамадето, Местност Гуровица, Местност Кошерината, Мечев, Найден Геров, Пирин, Стражите

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Банско: 02676.16.30, Александър Буйнов, Братя Велеганови, България, Гуровица, Драма, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Княз Ал.Батемберг, Княз Борис I, Курортен Комплекс Банско, Местност Грамадето, Местност Гуровица, Местност Гуровица, Местност Гуровица Конвентотова Къща, Местност Свети Иван, Мозговица, Найден Геров, Родопи, Св.Иван Рилски, Свети Иван, Скопие, Солун, Хан Тервел, Христо Смирненски, Христо Стилянов, Цар Борис III, Цар Иван Асен Ii, Царица Йоанна, Църна Могила

На 15.10.2018 г. /12:30 - 14:00 ч./ - Добринище: Бачо Киро, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Неуточнен Адрес, Петър Галчев, Пирин, Софроний, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон, Чобан Бойчо

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Банско: 3-Ти Март, 5-Ти Октомври, Акад. Йордан Иванов, Алеко Константинов, Александър Буйнов, Ангел Балев, Братя Миладинови, България, България, Бяло Море, Велян Огнев, Възраждане, Възраждане, Гарибалди, Ген. Стилян Ковачев, Ген. Стилян Ковачев, Георги Бенковски, Глазне, Гоце Делчев, Даме Груев, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Иван Михайлов, Иконом К.Чучулайн, Искър, Любен Каравелов, Места, Местност Свети Иван, Н.Й.Вапцаров, Н.Й.Вапцаров, Найден Геров, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Охрид, Петко Р.Славейков, Пирин, Победа, Радон Тодев, Св.Димитър Солунски, Симеон Молеров, Синчец, Ст.Л. Костов, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Тодорин Връх, Тома Вишанов, Търново, Търново, Хаджи Вълчо, Хаджи Кандит, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо г.Данов, Христо Матов, Цар Асен, Цар Иван Асен Ii, Цар Калоян, Цар Симеон, Цар Симеон, Шипка, Яне Сандански, Янтра

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Белица, Общ. Белица

На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Банско: Пирин, Пирин

На 17.10.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Банско: Местност Асаница, Солун, Страгите

На 18.10.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Банско: Ангел Кънчев, Атон, Валевица, Вардар, Витоша, Георги Настев, Добри Чинтулов, Драма, Кралев Двор, Местност Грамадето, Местност Кошерината, Найден Геров, Пейо К.Яворов, Пирин, Полк.Димитър Младенов, Райна Княгиня, Св.Иван Рилски, Стражите, Улично Осветление Тп Комфорт

На 18.10.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Добринище: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бъндерица, Григор Пърличев, Еделвайс, Иван Попов Деницин, Крушево, Места, Паисий Хилендарски, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 19.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Банско: 02676.501.2553.1, 24-Ти Май, 3-Ти Март, 5-Ти Октомври, Акад. Йордан Иванов, Ангел Балев, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баньо Маринов, Барбара Рютинг, Братя Велеганови, Братя Миладинови, Братя Молерови, България, България, Бъндерица, Вардар, Васил Друмев, Васил Кънчов, Васил Левски, Василак, Виктор Юго, Виктор Юго, Витоша, Витоша, Ген. Стилян Ковачев, Ген. Стилян Ковачев, Георги Ковачев, Георги Сава Раковски, Гладстоун, Гладстоун, Глазне, Дамяница, Димитър Талев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драма, Дунав, Ел-Тепе, Захари Зограф, Захари Стоянов, Иван Бележков, Иван Джолев, Иван Михайлов, Иван Михайлов, Извън Регулация, Изток, Иконом К.Чучулайн, Искър, Йеромонах Лаврентий, Кир Благо Тодев, Кирил И Методи, Княз Ал.Батемберг, Княз Борис I, Княз Борис I, Конарево, Лазар Герман, Лазар Томов, Любен Каравелов, Любомир Милетич, Македония, Марко Теодорович, Места, Местност Забиница, Минго Тодев, Минго Тодев, Найден Геров, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Охрид, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петко Р.Славейков, Пи№01676.501.501, Упи V-501, Кв.156, Пирот, Плиска, Победа, Полк.Димитър Младенов, Предел, Проф.Любомир Милетич, Радон Тодев, Райна Княгиня, Рила, Рила, Родопи, Св. Климент Охридски, Св.Димитър Солунски, Св.Иван Рилски, Скопие, Сливница, Солун, Стефан Стамболов, Струма, Тевно Езеро, Тодор Александров, Тодор Каблешков, Тодорин Връх, Тома Вишанов, Упи Ii, Уста Тодор, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо г.Данов, Христо Матов, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Христо Стилянов, Цар Асен, Цар Борис III, Цар Иван Асен Ii, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Черно Море, Юлен, Явор, Явор

На 19.10.2018 г. /10:00 - 12:30 ч./ - Добринище: Атанас Попадийн, Георги Димитров, Григор Пърличев, Даме Груев, Елин Пелин, Митко Палаузов, Опълченска, Паисий Хилендарски, Петко Р.Славейков, Петър Галчев, Попово Езеро, Софроний, Хан Аспарух, Чобан Бойчо, Шипка

Община Белица  

На 19.10.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ - Белица, Общ. Белица

На 19.10.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ - Краище, Общ. Белица: Единадесета, Осма

Община Благоевград  

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: 04217.920.1.70, Местност Септемврийче

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: 04279.927.30, Картала, Местност Бодрост, Местност Картала

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Бодрост, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Карталско Дере, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче

На 15.10.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Логодаж: Местност Присоето, С.Логодаж Извън Регулация

На 15.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Зелен Дол

На 16.10.2018 г. /08:00 - 12:00 ч./ - Благоевград: Ален Мак, Еленово

На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Антон Чехов, Братя Миладинови, Владо Черноземски, Д-Р Христо Татарчев, Крали Марко, Мара Бунева, Менча Кърничева, Св.Св. Кирил И Методий, Стефан Стамболов

На 16.10.2018 г. /13:15 - 16:15 ч./ - Благоевград: 04279.621.103, Александър Стамболийски, Местност Чакалица, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Скаптопара

На 17.10.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Благоевград: Георги Попов, Грамада, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Мир, Обел

На 18.10.2018 г. /08:45 - 10:20 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Клисура, Общ. Благоевград: Гяурска, Мах. Гяурска И Мах. Рекарска, Мах.Гяурска, Махала Миладинци, Местност Лозята, Падината

На 18.10.2018 г. /08:45 - 10:20 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Грамада, Местност Герено, Местност Чикуто, Местност Чукито, Осогово, Промишлена Зона

На 18.10.2018 г. /08:45 - 10:20 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Българчево: Змиярски Рид, Местност Дългата Нива, Местност Терзийска, Студеното Кладенче

На 18.10.2018 г. /08:45 - 10:20 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Зелен Дол: 293, Валого-Краварник, Местност Валого-Краварник, Упи Iv-220,Кв.8

На 18.10.2018 г. /08:45 - 10:20 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Логодаж: Упи-Іv-195 Кв.14, Беров Валог, Голяма Нива, Махала Савева, Местност Клисурски Мост, Местност Присоето, С.Логодаж Извън Регулация, Стоилова Кория, Упи I-113

На 18.10.2018 г. /08:45 - 10:20 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Обел: Махала Крайковска, Равнище

На 18.10.2018 г. /08:45 - 10:20 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Покровник: Махала Равначка

На 18.10.2018 г. /08:45 - 10:20 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Селище, Общ. Благоевград: Упи Vі-297, Кв.10, 180, 382, Кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв.17, Упи VIII-198, Махала Камбитци, Местност Беглика, Местност Гребовски Рид, Местност Гуйначки Андък, Местност Гьочковски Андък, Местност Пощека, Местност Търлите, Оралище, Под Училището, Път № 106, Селище, Общ. Благоевград

На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ - Обнова: Ив.Вазов

На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ - Благоевград: 027019, 04279.16.29, Местност Карамихайлов Бунар, Местност Река Бистрица, Местност Старата Гара-Ш-14, Местност Шейница, Покровнишко Шосе, Промишлена Зона

На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ - Благоевград: Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Искър, Кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Горски Разсадник, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струмско Център, Христо Чернопеев, Яне Сандански

На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ - Габрово, Общ. Благоевград: 14204.501.10, Махала Хамбарджийска, Тугулска

На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ - Дебочица

На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ - Железница, Общ. Симитли: Местност Ръждавец, Поповска

На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ - Лешко: 163, М. Реката-Тополата, Горно Лешко, Долно Лешко, Махала Корянска, Пи №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград

На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ - Мощанец: Xvi-122,123, Кв. 14, Извън Регулация, Мах. Поповска, Махала Кантурска, Упи Xi-75, Кв. 6

На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ - Падеш: Бреза, Будишка, Мах. Ушите, Месност Миджевци, Местност Джабирци, Местност Джалеви Бахчи, Местност Златовръх, Местност Стопански Двор, Местност Ушите, Падеш, Упи Ii-207,Кв.13, Упи V-74, Кв.5

На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ - Покровник: 3-Ти Март, Валого, Ленището, Местност Гладно Поле, Местност Ленището, Местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, Упи I-432, Кв.28, Упи-9-369,Кв.17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка

На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ - Покровник: Ленището, Покровнишко Шосе

На 19.10.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Благоевград: 027019, 04279.16.29, Местност Карамихайлов Бунар, Местност Река Бистрица, Местност Старата Гара-Ш-14, Местност Шейница, Покровнишко Шосе

На 19.10.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Покровник: Покровнишко Шосе

Община Гоце Делчев  

На 16.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ - Балдево: Упи Vii-97, Кв.9, Упи Ііі Кв.14

На 15.10.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Долно Дряново

На 15.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, Хі-99,131, Кв.22

На 16.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч./ - Балдево

На 16.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч./ - Баничан

На 16.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Пи-18021, М. Мантара

На 16.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Драмски Път

На 16.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ - Баничан: Бахчите, Местност Поле, Пръдлището, Упи III, Кв.31, Упи-Іv-270, Кв. 28

На 16.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ - Брезница: 29-Ти Декември, 31002, VI, VIII, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, Местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, Упи-Іv, Кв.82, Упи-Хvііі-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 16.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ - Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, Упи- Хvіі-164, Кв.11, Хvі-246, Кв.19, Хі-99,131, Кв.22

На 16.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ - Господинци: Упи-Хі, Кв.1

На 16.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ - Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, Местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - Упи-V, Кв.30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 16.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ - Лъжница: 029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, Местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 16.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ - Самоков: Тинтява

На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:40 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Гоце Делчев, Местност Стопнаски Двор, Панаирски Ливади, Попови Ливади

На 16.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Попови Ливади

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Климент Охридски, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Парка - Упи-V, Кв.30, Пирин, Рила, Родопи, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Шипка

На 17.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Огняново, Общ. Гърмен

На 17.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Местност Капсии, Местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С.Борово, Село Борово, Упи-V-183 , Кв. 30

На 17.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ - Гоце Делчев: Драмски Път, Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 17.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ На 18.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Лъжница: Ал.Стамболийски, Васил Левски, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Стоян Войвода

На 17.10.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ На 18.10.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ - Лъжница: 029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Горна Бара, Лъжница, Местност Дъбето, Никола Вапцаров, Опълченска, Ореляк, Партизани, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 17.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Лъжница: Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Елена Лефтерова, Ивайло, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Опълченска, Прогрес, Стопански Двор, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 19.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Местност Капсии, Местност Пенковото, С.Борово, Село Борово, Упи-V-183 , Кв. 30

На 19.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

Община Гърмен  

На 15.10.2018 г. /11:30 - 16:30 ч./ - Долно Дряново

Община Кресна  

На 15.10.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Кресна: Александър Македонски, Местност Кресненско Ханче, Ново Село

На 15.10.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Крупник: Извън Регулацията, Местност Кресненско Ханче

На 15.10.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Сандански

На 15.10.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Влахи: Драколово

На 15.10.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Кресна: Главен Път Е-79, Македония, Местност Солунско Дере

На 15.10.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Ощава: 54537.600.31.1, Германци, Местност Русенци

На 15.10.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Сенокос, Общ. Симитли

На 15.10.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Стара Кресна: Местност Кулата

На 19.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Кресна: Александър Македонски, Главен Път Е-79, Завоя, Македония, Местност Завоя, Неуточнен Адрес, Район Жп Гара, Струма

На 19.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Сандански: Път І-1

/Следва/







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари