ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в София град за периода 15 - 19 октомври 2018 г.

София Град

Община Банкя  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Варна, Махала Клисурска

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Клисура, Общ. Столична: 2-ра, 4-та, 5-та, VI-264,Кв.27, Балканска, Махала Радово, Махала Щетница, Старо Село

Община Витоша  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София: Бяла Бреза, Венец, Витошки Езера, Голяма Брезовица, Здравец, Здравец / Симеоново, Зелена Гора, Зелена Круша, Крайречна, Малка Брезовица, Мишова Орница /Кв. Симеоново/, Момина Сълза / Кв.Симеоново, Панорама, Прека Поляна, Симеоново, Скакавец, Скакавица, Софийска Панорама

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Беловодски Път, България, Герганица, Иваница Данчев, Илия Кутев/608/, Поетична/606/, Севастократор Калоян/Алекса, Стар Беловодски Път, Църковна

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 600-на/Витоша/, 601-ва, Александровска/Ил.Манов/, Александър Пушкин, Александър Пушкин, Байкал, Балеви Ливади, Ботко Войвода/611/, Бояна, Боянска Песен/774/, Боянска Река, В.З. Симеоново - Драгалевци, Витоша-Вец Симеоново, Витошки Езера, Войводина Могила, Глухарче, Гърдова Глава, Драгалевци, Еминица, Зелена Гора, Иваница Данчев, Каменица, Карамфил, Киселица /Кв.Симеоново/, Княжевска/Валентин Андреев/, Люти Дол, Мала Курия, Маломир, Местност Гърдова Глава, Местност Стария Мост, Местност Черния Кос, Падината, Панорамен Път, Панчерица, Папрат, Поибрене, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Св.Лука/723-та/, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Студено Кладенче /Кв. Симеоново/, Цар Борис III/Девети Септ., Цар Борис III/Девети Септ., Чемшир /Симеоново/, Чифлишка, Чукар

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Асен Георгиев/730/, Брезите, Георги Войтех/734-та Витоша, Кикиш, Краище /735-Витоша/, Кумата, Подграмада, Преки Път/Димитър Монов/, Севастократор Калоян/Алекса, Шишманова Конница/620/

На 15.10.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: 2-ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, Божур, Зелен Бор /Кв. Симеоново/, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Шумако / Симеоново

На 15.10.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва, 401/201/, 402-ра, 403/Драгалевци/, 404-та, 404/Драгалевци/, 405-та, 406-та, 410-та, Акад.Атанaс Илиев, В.З. Симеоново - Драгалевци, Василий Врач/409/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Василий Врач/409/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Змей Горянин/408/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Проф.Борис Йоцов/410/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Проф.Тодор Боров/407/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Проф.Тодор Боров/407/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Св.Наум /Драгалевци, Упи ХII-190, Кв.4

На 16.10.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София: 12-та /Кв.Симеоново/, 15-та, 22/Кв.Симеоново/, 403/Драгалевци/, 503/Драгалевци/, 504-та/Слатина/, 507-Ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/, 7-Ма /Кв.Симеоново/, Български Апокриф/505а//В.З.Симеоново-Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Горска Ела, Железният Светилник/504/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Нова Земя, Преспанските Камбани/505/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Проф.Александър Бурмов, Проф.Йордан Иванов/508//В.З.Симеоново-Драгалевци/, Симеоновска

На 16.10.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: 15-та /Кв.Симеоново/, Нова Земя, Симеоновска

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 600-на/Витоша/, 601-ва, Александровска/Ил.Манов/, Александър Пушкин, Александър Пушкин, Байкал, Ботко Войвода/611/, Бояна, Боянска Песен/774/, Боянска Река, Боянски Възход, Братя Бъкстон, Вихрен/Петър Тонев/, Войводина Могила, Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко, Гърдова Глава, Иваница Данчев, Карамфил, Княжевска/Валентин Андреев/, Люти Дол, Мала Курия, Маломир, Местност Гърдова Глава, Местност Черния Кос, Панорамен Път, Панчерица, Поибрене, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Родопски Извор, Св.Лука/723-та/, Цар Борис III/Девети Септ., Цар Борис III/Девети Септ., Чукар

На 16.10.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ - София: Околовръстен Път

На 16.10.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Александър Пушкин, Вълшебно Биле 5, Голям Братан, Драгалевци, Кота 1050, Красна Китка, Момино Венче/Драгалевци/, Упи-Ii , Кв. 120

На 17.10.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София: Родна Стряха

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 600-на/Витоша/, 601-ва, Александровска/Ил.Манов/, Александър Пушкин, Александър Пушкин, Байкал, Ботко Войвода/611/, Бояна, Боянска Песен/774/, Боянска Река, Войводина Могила, Гърдова Глава, Захари Зограф, Иваница Данчев, Карамфил, Княжевска/Валентин Андреев/, Люти Дол, Мала Курия, Маломир, Местност Ботаническа Градина, Местност Гърдова Глава, Местност Черния Кос, Панорамен Път, Панчерица, Поибрене, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Св.Лука/723-та/, Цар Борис III/Девети Септ., Цар Борис III/Девети Септ., Чукар, Шумако / Симеоново

На 17.10.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: 10-та/Драгалевци/, 104-та/В.З. Киноцентър/, 201-ва, 201-ва/Драгалевци/, 201а/Драгалевци/, 203-та/Драгалевци/, 6-та/Драгалевци/, 8-Ма /Драгалевци/, Боянска /Драгалевци/, Драгалевци, Драгалевци, Нарцис/Методи К.Димитров/, Нарцис/Методи К.Димитров/, Околовръстен Път, Тончо Жечев

На 18.10.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: 1-ва, 1-ва /Драгалевци/, 1-ва/Студентска/, 2-ра /Драгалевци/, 2-ра/278/, Гена Димитрова, Проф.Александър Райчев/Кв.Витоша/, Хмел

На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 600-на/Витоша/, 601-ва, Александровска/Ил.Манов/, Александър Пушкин, Александър Пушкин, Байкал, Ботко Войвода/611/, Бояна, Боянска Песен/774/, Боянска Река, Брусенска, Войводина Могила, Ген. Кутузов, Гърдова Глава, Иваница Данчев, Карамфил, Княжевска/Валентин Андреев/, Копрен, Люти Дол, Мала Курия, Маломир, Местност Гърдова Глава, Местност Черния Кос, Морени/Червена Искра/, Панорамен Път, Панчерица, Петко Войвода, Поибрене, Райска Градина/Аврора/, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Св.Лука/723-та/, Студен Кладенец, Цар Борис III/Девети Септ., Цар Борис III/Девети Септ., Цар Борис III/Девети Септ., Чукар

На 18.10.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: 505/Драгалевци/, 506/Драгалевци/, 507-Ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/, 508/Драгалевци/, 509-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, 510-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Павел Дованлийски, Преспанските Камбани/505/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Проф.Йордан Иванов/508//В.З.Симеоново-Драгалевци/, Христо Бръзицов/506//В.З.Симеоново-Драгалевци/

На 18.10.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Акад.Петър Динеков/445-та/, Ангел Букурещлиев, Витоша, Маестро Георги Атанасов, Маточина, Нарцис/Методи К.Димитров/, Наум, Папрат, Св.Наум /Драгалевци, Черешов Цвят, Ябълкова Градина

На 19.10.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: 201-ва, 201-ва/Драгалевци/, Местност Ботаническа Градина

На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 600-на/Витоша/, 601-ва, Александровска/Ил.Манов/, Александър Пушкин, Александър Пушкин, Байкал, Ботко Войвода/611/, Бояна, Боянска Песен/774/, Боянска Река, Войводина Могила, Гърдова Глава, Иваница Данчев, Карамфил, Княжевска/Валентин Андреев/, Люти Дол, Мала Курия, Маломир, Местност Гърдова Глава, Местност Черния Кос, Панорамен Път, Панчерица, Поибрене, Ралевица, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Св.Лука/723-та/, Цар Борис III/Девети Септ., Цар Борис III/Девети Септ., Чукар

На 19.10.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва, 1654,2159, 406-та, Акад.Петър Динеков/445-та/, Бяла Мура, Ваклинец, Веселие/Драгалевци/, Драгалевци, Драгалевци, Къпинка, Проф.Александър Райчев/Кв.Витоша/, Света Петка Българска, Свети Горазд, Упи Vі-1171,Кв.149, Упи Xxvi-1013, Кв.94, Черни Връх, Ябълкова Градина

Община Връбница  

На 17.10.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ На 18.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Волуяк: УПИ 3-1365,1366 Стр., 35-та, 40-та, 41-ва, 50-та, Vi-1324,Кв.84, І-054004 Кв.63, Божур, Бреза, В Бившето Ткзс, Виолета, Гара Волуяк, Гергина, Градина, Детелина, Дружба, Дунав, Еделвайс, Единство, Завоя, Здравец, Зорница/Петър Малинов/, Искър, Калинка, Карамфил, Кокиче, Лале, Латинка, Липа, Ломско Шосе, Люляк, Малина, Минзухар, Младост, Младост Кв. 9 Упи Xli-2747.23, Незабравка, Никодим Тодоров, Никола Карастоянов, Огоста, Опълченец, Орхидея, Панорама, Партизанин, Пи 12084.2747.23, Пламък, Просвета, Рид, Роза, Росна Китка, Ружа, Свобода, Сердика, Синчец, Теменуга, Ул.Зорница,УПИ ІІ-1487, Кв.75, УПИ 1-2357 Кв.52а, УПИ Х-1451,Кв.32, УПИ ХІ,ХІІ Кв.6, УПИ ХІІІ-1534, Кв. 35а, М.Волуяк, ХVІІІ-1173, Църна Бара, Червено Знаме, Явор

За Периода 17-18.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Волуяк: Божур, В Бившето Ткзс, Огоста, Пламък, Сердика

На 17.10.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ На 18.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Доброславци: Пи 124024

На 17.10.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ На 18.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Житен, Общ. Столична: 025005, 029017, 20-та, Акация/10та/, Божур/18та/, Бор/23та/, Бреза/4та/, Възрожденска, Доброславски Път/9та/, Житница/Пролетарска Победа/, Здравец/19та/, Златен Клас/25та/, Калоян/2ра/, Кокиче/12та/, Костинбродски Път/21ва/, Крива Река/16та/, Лале/13та/, Липа/11та/, Люляк/Комсомолска/, Мак/22ра/, Минзухар/15та/, Могила, Могила/27ма/, Надежда/Юрий Гагарин/, Отец Паисий/7ма/, Равнище/14та/, Стубел/17та/, Теменуга/5та/, Търговска/Йорданка Николова, Упи Xvii-289,Кв.23, Хан Аспарух/8ма/

На 17.10.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ На 18.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Мировяне: Мировско Шосе

На 17.10.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ На 18.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Мрамор, Общ. Столична: 3-Ти Март/Септември/, Алеко Константинов/Васил Го, Александър Стамболийски, Блато/21/, Васил Левски/Мраморско Шосе, Върба/9/, Еделвайс/2/, Емилиян Станев/22/, Захари Зограф, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Йовков/24/, Кладанчето, Коста Спасов, Любен Каравелов, М.Магараница,Пи 49206.2667.36, Магараница, Майски Ден/27/, Мичур, Мичур /Упи V, Кв.24/, Момина Сълза/13/, Нарцис/19/, Орхидея/8/, Папрат, Пенчо Славейков, Пламък/25/, Република/20/, Росица, Росна Китка/31/, Руйни Води, Св.Св.Кирил И Методий, Ул.Боро, Хайдутин/11/, Христо Ботев/Алексей Гнилич, Чичовци/26/, Явор/12/

На 17.10.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ На 18.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Нови Искър: Кременица/Работническа/, Курило

На 17.10.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ На 18.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Световрачене: Софийска/Иван Парев/, Тракийска Могила

На 17.10.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ На 18.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - София: Ііі-771, Васил Левски, Детелина, Дружба, Дунав, Житница, Захари Стоянов, Зорница, Илиянци, Липа, Ломско Шосе, Минзухар, Рид, Рожен, Росна Китка/Връбница/, Св.Св.Кирил И Методий, Свобода, Северна Скоростна Тангента, Теменуга, Упи- Мрамор, Червено Знаме

Община Възраждане  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: Брегалница, Пиротска/Трети Април/

На 16.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Георг Вашингтон, Княгиня Мария Луиза/Г.Дим., Лъвов Мост, Поп Богомил, Сливница, Стефан Стамболов/Георги Ки

На 18.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Бул.Хр.Ботев/Бул.Т.Александров Възраждане, Пиротска/Трети Април/, Стефан Стамболов/Георги Ки, Тодор Александров/Н.Цанов/, Христо Ботев

Община Изгрев  

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Апостол Карамитев, Атанас Далчев/Коларовска/, Гагарин, Гара Искър, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Димитър Л.Гичев, Драган Цанков, Елемаг, Еужен Поатие, Земляне/Тинтява/, Изток, Константин Щъркелов/Младежк, Кюри, Латинка, Латинка, Люлякова Градина, Незабравка, Никола Мирчев, Пиер Дегейтър, Подпоручик Йордан Тодоров, Райко Алексиев/Тодор Петров, Райко Алексиев/Тодор Петров, Русаля, Тарас Шевченко, Тинтява, Фредерик Жолио Кюри, Цариградско Шосе/Тракия/, Чарлз Дарвин, Чарлз Дарвин

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Апостол Карамитев, Атанас Далчев/Коларовска/, Гагарин, Гара Искър, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Димитър Л.Гичев, Драган Цанков, Елемаг, Еужен Поатие, Земляне/Тинтява/, Изток, Константин Щъркелов/Младежк, Кюри, Латинка, Латинка, Люлякова Градина, Незабравка, Никола Мирчев, Пиер Дегейтър, Подпоручик Йордан Тодоров, Райко Алексиев/Тодор Петров, Райко Алексиев/Тодор Петров, Русаля, Тарас Шевченко, Тинтява, Цариградско Шосе/Тракия/, Чарлз Дарвин

На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Апостол Карамитев, Атанас Далчев/Коларовска/, Гара Искър, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Димитър Л.Гичев, Драган Цанков, Елемаг, Еужен Поатие, Земляне/Тинтява/, Изток, Канала, Константин Щъркелов/Младежк, Латинка, Латинка, Люлякова Градина, Райко Алексиев/Тодор Петров

Община Искър  

На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Панчарево: Вилна Зона Градище

Община Красна Поляна  

На 15.10.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Зографски Манастир

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Илинден, Света Троица/Вълчо Иванов/

На 17.10.2018 г. /11:45 - 16:15 ч./ - София: Александър Стамболийски

Община Красно Село  

На 16.10.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ - София: Ул. Природа

На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Белите Брези, Костур, Овча Купел, Славия/Девети Септември/, Цар Борис III/Девети Септ.

 

Община Кремиковци  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 10:30 - 12:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ - София: Евлоги И Христо Георгиеви, Кремиковци, Сеславци, Цариградско Шосе/Тракия/

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Яна: Безименна

На 18.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Горни Богров: Ботунски Път, М. Шабаница, М.Шабаница,Пи 16448.7721.566, Стара Планина/Ганчо Шопа/, Трети Март/9 Септември/, Христо Ботев, Шабаница

Община Лозенец  

На 17.10.2018 г. /08:30 - 11:30 ч./ - София: Ул. Константин Петканов

Община Люлин  

На 15.10.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - София: Сливница

Община Младост  

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1а

На 15.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 04234.6914.10, 3-Ти Март, Вилна Зона Косанин Дол, Горно Ливаде /В.З. Косанин Дол/, М.Чипровица Пи 04234.6957.41, Местност Чипровица, Попов Извор

На 15.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Панчарево: В.З Косанин Дол Упи І-122 Кв.14, Вилна Зона Беликата, Вилна Зона Градище, Детски Град, Касанин Дол, Косанин Дол, Местност Косанин Дол

На 15.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - София: В.З. Косанин Дол Упи Xx-305, В.З.Косанин Дол, Упи Ххіі-201,Кв.21, Вз Косанин Дол Упи Хххvііі-398, Местност Косанин Дол, Търново

На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: Освобождение / Горубляне

На 17.10.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Боянска /Драгалевци/, Градина, Здравец, Кумата, Местност Киноцентъра, Равна/Киноцентър/

Община Оборище  

На 15.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Черковна/Паун Грозданов/, Шипка №13

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Дондуков Корсаков Княз, Княз Александър Дондуков, Панайот Волов

На 16.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Мадрид, Мърфи

На 17.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Васил Друмев, Мадрид

На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Анжело Ронкали/Тодор Стайко, Върбица/Димитър Попов/, Евлоги И Христо Георгиеви, Оборище, Проф.Асен Златаров

На 18.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Де Пресансе, Оборище

На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Оборище

На 19.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Евлоги И Христо Георгиеви, Янко Сакъзов

Община Овча Купел  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Гръстниче, Еделвайс/Общ.Овча Купел/, Лотос, Николай Хрелков, Перуника/Ол.Кошевой/

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Боряна, Букет, Любляна/Й.Вишевградски/, Нов Век/Инж.Жеко Георгиев/, Полски Венец, Упи Xіv-179

На 16.10.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ - София: Житница

На 17.10.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София: Монтевидео/Пионерски Път/, Овча Купел, Овча Купел 1

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 761-ва/Овча Купел/, 765-та/Овча Купел/, 770-та/Овча Купел/, Боряна, Букет, Любляна/Й.Вишевградски/, Нов Век/Инж.Жеко Георгиев/, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 2, Полски Венец, Промишлена, Упи Xіv-179, Чемшир /Драгалевци/

На 17.10.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Обиколна, Овча Купел, Овча Купел 1, Президент Линкълн, Промишлена

На 19.10.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София: 761-ва/Овча Купел/, 762-ра/Овча Купел/, 763-та/Красна Поляна Овча К, Монтевидео/Пионерски Път/, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 2

На 19.10.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: 761-ва/Овча Купел/, 765-та/Овча Купел/, 770-та/Овча Купел/, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 2, Промишлена, Чемшир /Драгалевци/

На 19.10.2018 г. /12:15 - 16:15 ч./ - София: Месечинка/745-та/, Обиколна, Овча Купел 1

На 20.10.2018 г. /08:00 - 14:00 ч./ - София: Любляна/Й.Вишевградски/

Община Панчарево  

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: Алеко/15-та/, Бановец/45-та/, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Калфин Дол, Вилна Зона Манастира, Върла Поляна/111-та/, Калугерица/П. Ценков/, Катунище/Григор Гергов/, Перуника/14-та/, Резньовете/16-та/, Синчец/11-та/, Стара Река/20-та/, Ул.Манастирска №7 Упи XII-3817, Хайдушки Чукар/18-та/, Хризантема, Шопско Хоро/46-та/, Ябълкова Градина, Янчовска Река

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Столична: 139020, V-931, Кв.59, №29150.7107.1632, Белишако, Местн.Чемерник, Самоковско Шосе/1ва/

На 16.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Акация/43/, Съединение/Георги Димитров/

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Бистрица, Синчец, Ул. Манастирска Ктп

На 16.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 17.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 18.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Симеоново

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Герман: Местност Зимника

На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Панчарево: Xxi-3124, 3125, Кв.5, Детски Град, Лъката, М. Детски Град, Местн.Лъката, Самоковско Шосе, Упи Vi-643, Кв.5 М. Детски Град, Упи XII-118 Кв.5 М.Детски Град, Черешова Градина

На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Детски Град, Самоковско Шосе, Черешова Градина

Община Подуяне  

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Владимир Вазов, Левски Зона Г, Станислав Доспевски

На 15.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Немирович Данченко, Стефан Караджа

На 15.10.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ - София: Проф.Иван Шишманов, Стефан Караджа, Теофил Ганев

На 17.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Димитър Великсин 2а

Община Сердика  

За Периода 15-19.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Малашевска

Община Слатина  

На 16.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Атанас Узунов 61, Георги Обретенов 6

На 16.10.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - София: Иван Миланов 15, Стоил Войвода 4

На 17.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Христо Смирненски Бл.30

На 19.10.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - София: Теменуга 1а

Община Средец  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 11-та, 6-Ти Май(Ул.8-Ма), 6-Ти Септември, Асен Игнатов, Беговица, В.Левски, Витоша, Владимир Георгиев, Гара Искър, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Граф Игнатиев, Гургулят/Т.Киркова В.Благо/, Гурко, Детска Радост(Ул.30-та), Драган Цанков, Дружба, Евлоги Георгиев, Искърско Шосе, Кирил И Методи, Климент Охридски, Крива Ливада(Ул.3-та), Л.Каравелов, Лашова, Неофит Рилски, Паренсов, Патриарх Евтимий, Поручик Неделчо Бончев/Искъ, Пробуда, Просвета, Раковска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Чарлз Дарвин

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 6-Ти Май, 6-Ти Септември, Асен Игнатов, Беговица, Белчев, Васил Левски, Витоша, г.С.Раковски, Ген. Паренсов, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Ген.Гурко(27 И 10), Георги С.Раковски, Граф Игнатиев, Гургулят, Драган Цанков, Дружба 1, Евлоги Георгиев, Искърско Шосе, Кирил И Методий, Крива Ливада, Кръстю Пастухов/Улан Батор/, Лашова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Патриарх Евтимий, Перуника(Ул.11-та), Поручик Неделчо Бончев/Искъ, Пробуда, Просвета(Ул.1-ва), Раковски, Средно Ливаде(Ул.31-ва), Хан Аспарух, Хан Крум, Чарлз Дарвин

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 6-Ти Май, 6-Ти Септември, Белчев, Василлевски, Витоша, Гара Искър, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Граф Игнатиев, Гургулят/Т.Киркова В.Благо/, Гурко, Драган Цанков, Дружба1, Евлогигеоргиев, Искърско Шосе, Кирил И Методий, Климент Охридски, Кръстю Пастухов/Улан Батор/, Л.Каравелов, Неофит Рилски, Паренсов, Патриарх Евтимий, Поручик Неделчо Бончев/Искъ, Раковски, Хан Аспарух, Хан Крум, Чарлз Дарвин

На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 6-Ти Септември, Белчев, В.Левски, Витоша, Гара Искър, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Граф Игнатиев, Гургулят/Т.Киркова В.Благо/, Гурко, Драган Цанков, Дружба1, Евлоги И Христо Георгиеви, Искърско Шосе, Кирил И Методий(12 И 14), Климент Охридски, Кръстю Пастухов/Улан Батор/, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паренсов, Патриарх Евтимий, Поручик Неделчо Бончев/Искъ, Раковски, Хан Аспарух, Хан Крум, Чарлз Дарвин

На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 6-Ти Септември, Васил Левски, Витоша, Гара Искър, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Граф Игнатиев, Гургулят/Т.Киркова В.Благо/, Гурко, Драган Цанков, Дружба 1, Евлоги Георгиев, Искърско Шосе, Кирил И Методий(12 И 14), Климент Охридски, Любен Каравелов, Паренсов, Патриарх Евтимий, Поручик Неделчо Бончев/Искъ, Раковски, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Чарлз Дарвин

На 20.10.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ - София: Дякон Игнатий, Дякон Игнатий/Васил Левски/, Славянска

Община Триадица  

На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - София: Дамян Груев/Ген.Христо Миха







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари