ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Враца за периода 17 - 21 септември 2018 г.

Източник: ЧЕЗ

Област Враца

Община Бяла Слатина  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бяла Слатина: Агиното Бранище

Община Враца  

На 20.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Бели Извор: 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Безименна, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Витиня, Вратица, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Димитров, Драва, Дунав, Еверест, Здравец, Иван Вазов, Извор, Извън Регулация, Кокиче, Лазар Белорешки, Леденика, Мир, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Оборище, Път Е 79, Речка, Роза, Христо Ботев, Цар Калоян, Юрий Гагарин

На 20.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Власатица: Ален Мак, Байкал, Батак, Васил Левски, Волга, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Георги Димитров, Драва, Дунав, Здравец, Искър, Кирил И Методий, Ленин, Люлин, Река Амур, Река Лева, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

На 20.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Враца: 28-Ми Октомври, Ален Мак, Безименна, Бистрец, Бистрица-Б, Ботева Поляна, Ботуня, Вишня, Гаврил Бистричанин, Герена, Джуджан, Дъб, Извор, Илинден, Индустриална, Камарата /Кв. Кулата/, Касината, Кокиче, Кокиче-К, Кулата, Купена, Лиляшка Могила, Лозарска, Лопушанска Дружина, Манастирска, Мир, Мътница, Орешака, Полков /Кв.Кулата/, Пълковица, Първа Улица, Ритлите, Роза, Сениче, Славов Дол, Стоян Орловски, Стоян Ц. Даскалов, Суходолска, Хранително-Вкусова Зона

На 20.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Нефела: Акад. Иван Ценов, Безименна, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кольо Фичето, Люлин, Милко Ангелов, Мир, Околовръстен Път, Пролет, Речка, Студен Извор, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян

Община Криводол  

На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ - Ботуня: 9-Ти Септември, Арда, Божур, Бузлуджа, Витоша, Волга, Георги Димитров, Драва, Дружба, Кокиче, Крайбрежна, Мургаш, Опълченска, Плиска, Спортна, Хан Аспарух, Шипка, Янтра

На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ - Главаци: 23-Ти Септември, Ален Мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Безименна, Божур, Ботуня, Вит, Волга, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иглика, Йордан Стоянов, Кокиче, Лена, Ленин, Люлин, Малчика, Марица, Мирон Георгиев, Мургаш, Роза, Сердика, Славчо Конов, Стопански Двор, Стоян Якимов, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви

На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ - Големо Бабино: Александър Стамболийски, Борис Станчев, Ботуня, Волга, Георги Димитров, Д-Р Антон К.Тодоров, Здравец, Плиска, Поп Петър Тунчов, Речка, Рила, Роза, Руен, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Христо Ботев, Чапаев, Шипка

На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ - Краводер: 23-Ти Септември, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Байкал, Безименна, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Витоша, Вихрен, Волга, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Дружба, Еделвайс, Елин Пелин, Замфир Попов, Здравец, Ивайло, Иглика, Кирил И Методий, Кокиче, Комсомолска, Малчика, Мир, Никола Марков-Колката, Николай Хайтов, Октомври, Път Е 79, Роза, Росица, Русалка, Тинтява, Цар Калоян, Шипка

На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ - Криводол: Местност Мътница, Христо Смирненски

На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ - Пудрия: 23-Ти Септември, Ален Мак, Арда, Байкал, Батак, Бистрица, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Витоша, Вихрен, Георги Димитров, Дружба, Еделвайс, Здравец, Калиакра, Кокиче, Ком, Куманица, Лале, Леденика, Люляците, Марица, Мир, Митко Палаузов, ПИрин, Радецки, РодоПИ, Роза, Росица, Сердика, Спортна, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стопански Двор, Цар Калоян, Шипка

Община Мездра  

На 18.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Боденец: Антим I-Ви, Арда, Бачо Киро, Безименна, Божур, Вит, Георги Димитров, Дружба, Огоста, Роза, Христо Ботев

На 18.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Върбешница: 1-Ви Май, Александър Стамболийски, Ботуня, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Динко Петров, Дунав, Еделвайс, Иван Вазов, Искър, Люлин, Марица, Местност Белчов Дол, Местност Езерото, Минзухар, Огоста, Осъм, ПИрин, Райко Даскалов, Речка, Рила, РодоПИ, Скът, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Юрий Гагарин, Янтра

На 18.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Крапец, Общ. Мездра: Ален Мак, Веслец, Волга, Враца, Вълчо Проданов, Драва, Здравец, Извор, Искър, Камен Павлов, Ком, Леденика, Лом, Местност Крапешко Езеро, Минзухар, Мир, Околчица, Преслав, Рила, Роза, Стара Планина, Струма, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин

На 18.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Мездра: Жп Район

На 18.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Руска Бела: Александър Стамболийски, Ален Мак, Балкански Вихър, Благой Иванов, Ботуня, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Динко Петров, Иван Винаров, Кирил И Методий, Кръстьо Ташев, Маршал Толбухин, Местност Садината, Митко Палаузов, Мътница, Оборище, Околчица, Олег Кошевой, Опълченска, Райко Даскалов, Суходолска, Тодор Каблешков, Тотка Илиева, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цена Ташева, Ятак

Община Мизия  

На 19.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бутан: 1-Ви Май, 23-Ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Безименна, Благой Иванов, Васил Априлов, Вела Пеева, Вела ПИскова, Вихрен, Ген. Гурко, Ген. Копчев, Ген. Николаев, Ген. Петър Панчевски, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Гроздан Пешов, Даниел Баи, Димитър Благоев, Димитър Борисов, Драгоман, Здравец, Иван Вазов, Иван Кордов, Извор, Извън Регулацията, Йорданка Чанкова, Камчия, Кирил И Методий, Ленин, Лозенград, Ломска Комуна, Места, Местност Крива Бара, Местност Лъката, Милин Камък, Мир, Младен Първанов, Надежда, Никола Петранин, Огоста, Околоселска, Панагюрище, Петър Костов, ПИрин, Плиска, Преслав, Проф.Методи Балевски, Радецки, Радойково, Речка, Рила, София, Софроний Врачански, Стефан Ликов, Стоянка Копчева, Цар Калоян, Цар Самуил, Черна, Шипка

На 19.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Крива Бара, Общ. Козлодуй: 23-Ти Септември, 9-Ти Септември, Васил Левски, Владимир Цветков, Гаврил Генов, Ген. Владимир Заимов, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дафинка Чергарска, Дерето, Дунав, Кубадин, Лиляна Димитрова, Мир, Огоста, Петър Костов, Радецки, Рила, Христо Ботев

На 19.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Манастирище, Общ. Хайредин: 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Василев Костов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Цв. Пълов, Горан Червеняшки, Дафинка Чергарска, Дунав, Захари Т. Ценов, Ивайло, Иван Михайлов, Индира Ганди, Калето, Лазар Драйчев, Лиляна Димитрова, Маршал Толбухин, Местност Макавееца, Огоста, Опълченска, Петър Ненков, Пчелина, Станке Димитров, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хан Крум, Христо Хинов, Цар Самуил, Чавдар, Червена Армия

На 19.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Мизия

На 19.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Михайлово, Общ. Хайредин: Александър Стамболийски, Босилеградска, Георги Димитров, Драва, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Лазар Драйчев, Ленин, Местност Влашко - Селска Падина, Михаил Кънчев, Никола Вапцаров, Октомври, Панайот Хитов, Рила, Страхил Войвода

На 19.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Оряхово: Христо Смирненски

На 19.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Софрониево

На 19.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Хайредин: Ален Мак, Ангел Боков, Баба Тонка, Бачо Киро, Борис Гавазки, Васил Воденичарски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гръмнатото, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Драгоман, Дунав, Елин Пелин, Здравец, Иван Козарев, Иван Нивянин, Иглика, Клементина, Крум Аврамов, Кръстьо Боков, Лазар Драйчев, Латинка, Лиляна Димитрова, Лъката, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Влашко - Селска Падина, Местност Ливадето, Митко Палаузов, Младен Машов, Мусала, Огоста, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, ПИрин, Плиска, Площад На Героите, Поройна, Рила, Росица, Савчо Дишов, Тетевенска, Тодор Бушев, Търговска, Търнето, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цветан Томов, Юрий Гагарин, Янкова Падина, Яташка

На 19.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Хайредин: Ален Мак, Ангел Боков, Борис Гавазки, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иглика, Кръстьо Боков, Лазар Драйчев, Македония, Митко Палаузов, Младен Машов, Мусала, Огоста, Партизанска, ПИрин, Площад На Героите, Поройна, Рила, Савчо Дишов, Тетевенска, Търнето, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян

Община Оряхово  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Оряхово: Васил Априлов, Кап. Георги Мамарчев, Сергей Румянцев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Юрий Венелин, Юрий Гагарин







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари