ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в София област за периода 17 - 21 септември 2018 г. - 2 част

ЧЕЗ Разпределение, възлова станция Априлци

/Продължение от 1 част/

Община Ихтиман  

На 20.09.2018 г. /10:00 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 21.09.2018 г. /10:00 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бальовци: 114 УПИ XIV Кв 10

На 20.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ На 21.09.2018 г. /09:45 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Белица, Общ. Ихтиман: Махала Барата, Махала Бойчиновци, Махала Горобий, Махала Градеж, Махала Гроздьовци, Махала Средищна, Махала Суевци, Махала Широки Рът, Махала Шуглеовци, УПИ Vіі Кв.8

На 20.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ На 21.09.2018 г. /09:45 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Ботевград: Хан Крум

На 20.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ На 21.09.2018 г. /09:45 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Бузяковци: Заевица, Махала Поповци, УПИ III-186 Кв. 17а

На 20.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ На 21.09.2018 г. /09:45 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Бърдо: УПИ №113 Кв.№25а

На 20.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ На 21.09.2018 г. /09:45 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Вакарел: Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златарев, Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Паунов, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, Извън Регулацията, Искър, Кръста, Латинка, Люлин, Люляк, М.Зубевица Им.№913037, Махала Драгиовци, Освобождение, П-Л Х, Кв.11 М.Бърдо, ПИрин, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Патриарх Евтимий, Средна Гора, Стефан Стамболов, Теменуга, Тинтява, УПИ V-391,Кв.38, Хан Кубрат, Хановете, Харамлиец, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Чешма Ангелина, Шипка

На 20.09.2018 г. /10:00 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 21.09.2018 г. /10:00 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Вакарел: Александър Стамболийски, Асен Златарев, Бальовци, Веслец, Витоша, Дренов Ръд, Дренов Рът, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Кирил И Методи, Костадинка Трайкова, М.Дренов Ръд ПИ 298, Махала Дренов Рът, Младост, Никола Вапцаров, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, ПИрин, Свети Патриарх Евтимий, Хv-260, Кв 58, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чинар, Шипка, Янтра

На 20.09.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ На 21.09.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Вакарел

На 20.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ На 21.09.2018 г. /09:45 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Джамузовци

На 20.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ На 21.09.2018 г. /09:45 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Мечковци: УПИ VIII-89, Кв.3

На 20.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ На 21.09.2018 г. /09:45 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Пановци: 22

На 20.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ На 21.09.2018 г. /09:45 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Ръжана: УПИ Vіі-27, Кв.5

Община Костенец  

На 18.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гуцал: IV Вк.3а

За периода 17-18.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 18.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 21.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Акация, Боровец, Заря, Изгрев, Момина Сълза, Оборище, Самуил, Средна Гора, Цариградско Шосе

На 17.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Бор, Васил Левски, Езерище, Иглика, Кръстите, РодоПИ, Роза, Свети Иван Рилски, Топола, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хризантема

На 18.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Втора, Малина, Освобождение, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Първа, Сакарджа, Тунджа, Черни Връх

На 18.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долна Баня: Александър Стамболийски, Белмекенска, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Васил Левски, Ведрина, Витан Витанов, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Деница, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Дъб, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Ибър, Иван Вазов, Иглика, Илинденско Въстание, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Клен, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малина, Малиново Поле, Маришка, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Новодомска, Обиколен Път, Оборище, Опълченска, Отец Паисий, Павел Вежинов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Петко Славейков, Райко Даскалов, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Септемврийци, Сергей Румянцев, Синчец, Спортна Слава, Тодор Каблешков, Трепетлика, Търговска, УПИ II Кв.83, Хан Аспарух, Хвойна, Христо Ботев, Христо Смирненски, Явор, Ягода, Ясен

На 18.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долна Василица

На 18.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Боровец

На 18.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Марица: 1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев

На 18.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Самоков: 3-та

На 18.09.2018 г. /10:00 - 16:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Радуил: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г.Зуйбаров, Г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, Каменити Път, М.Дашин, Малина, Марица, Мария КаПИтанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола КаПИтански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко КаПИтански, Петър КаПИтански, ПИонерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода

На 19.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Бор, Вароша, Георги С.Раковски, Здравец, Иван Вазов, Искър, Китка, Константин Костенечки, Любен Каравелов, Марица, ПИпериче, Радост, Република, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Св.Кирил И Методий, Христо Ботев

На 19.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Радуил: 1-ва, 10-та, 5-та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г.Зуйбаров, Г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, М.Дашин, Марица, Мир, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола Стамболийски, Ореше, Отец Паисий, Пейо Яворов, Петър КаПИтански, ПИонерска, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Христо Ботев, Ягода

Община Костинброд  

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ - Костинброд

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ - Понор

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Бучин Проход: Местн.Раниславци

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 11,Кв 152, В.З. Градец, М.Пояке, Местност Пояке, Парцел VIII, Поляке, С. Градец, УПИ Іі-323, Кв. 20, УПИ IX-275 Кв.35, УПИ Vі-225 Кв.30

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд: 15, IV-73 Кв.11, Кърна Орница, ПИ № 169

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - ДРЪМША: 106.910, ГАГО ПИ 87,181, М САМОВИЛСКИ ВРЪХ, П-Л 81.44, М.САМОВИЛСКИ ВРЪХ, МАХАЛА&Quot;ПАРАЛЪЖОВЦИ&Quot;, МЕСТНОСТ САМОВИЛСКИ ВРЪХ, ПАРАЛЪЖОВЦИ, ПАРАЛЪЖОВЦИ ПИ 015033, САМОВИЛСКИ ВРЪХ ПИ 82,9

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Костинброд: Ломско Шосе, УПИ 33,Кв.510,М.П/Ст София Запад

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Понор: .УПИ Vi-26 Кв.1, Понор, Стопански Двор

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Цръклевци

На 19.09.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Голяновци: Георги С. Раковски, Местн.Ул.Централна, Ул Нарцис УПИ III-92.Кв 21, УПИ Хvі-219, Кв.13

На 19.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Костинброд: Детелина, Димчо Дебелянов, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Розова Долина, Христо Смирненски

На 19.09.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Голяновци: 401001, XVI-131, М. „Червиляк, М. Червиляк, УПИ 403045, М. Червиляк, УПИ 403047, ПИ 403046,М.Червилак, УПИ Ііі-298, Кв.4

На 19.09.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Дръмша

На 19.09.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Костинброд: 4200,4267,До Кв.20, Антим I, Братя Миладинови, Величко Величков, Генерал Столетов, Ивайло, Константин Величков, Македония, Марица, Маслово, Места, Обединена, Петко Енев, Радецки, Ручей, Тополница, Черноризец Храбър, Шияковци, Юрий Гагарин

На 19.09.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: Златен Век, Кв.57 УПИ 3872, Константин Преславски, Любен Каравелов, Местн. Св.Тройца, Местност Бачийте, Могила, Момина Сълза, Мърфи, Обединена, Струма, УПИ V-4395,Кв.243, УПИ Хiх - Общ, Кв. 50, УПИ Хххі-3890, Кв.50, УПИ- I 736 Кв. 57, Шияковци, Шняковски Стопански Двор

На 20.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: Асен Златаров, Георги С. Раковски, Детелина, Кооперативен Пазар, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, ПИ 3675,Кв.99а, Райна Княгиня, Славянска, УПИ III Кв.100, УПИ XII Кв.103, Филип Тотю, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 20.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Безден: М. Могилата УПИ77,24, ПИ №243,Кв.25, УПИ 77.9

На 20.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - София: Райска Градина/Аврора/

На 20.09.2018 г. /11:30 - 14:00 ч./ - Петърч: Атанас Гълъбов, Блато, Васил Левски, Вит, Витан, Витоша, Дунав, Камчия, Ком, Мир, Мусала, ПИрин, Струма, Тополница, Шипка, Шопска Комуна

Община Пирдоп  

На 17.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - ПИрдоп: Бачо Киро, Васил Левски, Върбите, Генерал Паприков, Георги Бенковски, Георги Гергов, Георги Геров, Димитър Димов, Димитър Ненов, Димитър Савов, Иван Вазов, Иван Джуров, Извън Регулация, Илчо Димов, КаПИтан Петко Войвода, Кв.80, Княз Александър Батенберг, Княз Борис І, Косица, Коста Ганчев, Лука Х.Павлов, Манол Златанов, Митрополит Серафим, Никола Петков, Никола Пушкаров, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Паскал, Пека И Карло Чоконяни, Петко Рачов Славейков, Райна Княгиня, Ръжана, Св.Св.Кирил И Методий, Сергей Румянцев, Симеон Сърданов, Славци, Спас Соколов, Средна Гора, Тодор Влайков, Тодор Каблешков, Тодор ПИрдопски, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Чавдар Войвода

На 17.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - ПИрдоп: Извън Регулация, Сергей Румянцев

На 17.09.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Копривщица: Хаджи Ненчо Палавеев

На 17.09.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - ПИрдоп: Александър Груев, Александър Стамболийски, Андрей Георгиев, Артьовица, Бобьовица, Бузола, Бяла Чешма, Вежен, Втора, Георги Бенковски, Георги Гергов, Димитър Ночев, Димитър Савов, Димчо Дебелянов, Доктор Марков, Евстати Иванов, Еленска, Емилиян Станев, Захари Стоянов, Златьовица, Иван Вазов, Извън Регулация, Калето, КаПИтан Баторски, Княз Александър Батенберг, Княз Момчил ПИрдопски, Косица, Коста Ганчев, Манджерин, Местност Дадола, Методи Стоянов, Невена Генчева, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Павел Загоров, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Петко Рачов Славейков, Първа, Саво Савов, Св.Св.Кирил И Методий, Сергей Румянцев, Скока, Славци, Спас Соколов, Стефан Стамболов, Стоян Х. Петров, Тиньовец, Тодор Влайков, Тополница, Христо Ботев, Христо Генчев, Христо Смирненски, Христо Тотов, Христо Ясенов, Цар Освободител, Царьов Кладенец, Четвърта

На 17.09.2018 г. /10:45 - 11:45 ч./ - Златица: Извън Регулация

На 20.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - ПИрдоп: Борис Темков, Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Марков, Дражил, Иван Вазов, Иван Клявков, Извън Регулация, КаПИтан Димитър Събев, Конска, Мухча, Никола Вапцаров, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Панайот Хитов, Петър Венков, Селска Река, Стефан Стамболов, Тополите, ХараламПИ Златанов, Христо Ботев, Христо Генчев

На 20.09.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ - ПИрдоп: Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Марков, Иван Вазов, Иван Клявков, Извън Регулация, Никола Вапцаров, Панагюрско Шосе, Панайот Хитов, Стефан Стамболов, Тополите, Христо Ботев

Община Правец  

На 17.09.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ - Осиковица

На 17.09.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Правец: Махала Дивчов Рът, Махала Драганско

На 19.09.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Правец: IV, Кв.9, Васил Драгнев, Опълченска, Трети Март, Христо Ботев

Община Самоков  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Горни Окол: 128,Кв.16, IX-302, Kw.41, XXIII, Кв.2, М. Щъркелово Гнездо, Парцел Vi--43 Кв.5

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Долни Окол: П-Л 150 Кв. 19, УПИ Vі-162, Кв.20

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Драгушиново

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Злокучене, Общ. Самоков: М-Ст Лавандула , Общ.Самоков

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Панчарево: ПИ000733,Яз.Искър,М.Коеджик

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Самоков: Местност Дългата Поляна, Местност Калковско Манастирче, Местност Лавандула, Местност Мало Равнище, Местност Мечката, Местност Пашо, Местност Ренов Дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Местност Червената Земя, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Широки Дол: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-Ма, 28-Ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 9-та, Местност Татарски Брод

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Иван Йончев, Искър, Константин Фотинов, Манастирска, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Карастоянов, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина, Софроний Врачански, Цар Борис III

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Васил Левски, Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Иван Вазов, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, Местност Дългата Поляна, Местност Калковско Манастирче, Местност Лавандула, Местност Мало Равнище, Местност Мечката, Местност Ренов Дол, Местност Татарски Брод, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Местност Червената Земя, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър, Николай Николаевич, Отец Паисий, Проф. Васил Захариев, Софроний Врачански, Тракия, Ул. Здравец, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Цар Борис III

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Широки Дол: 1-ва, 10-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-Ма, 28-Ма, 29-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, Местност Татарски Брод, Местност Татарски Брод

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Белчински Бани: П-Л V Кв,21

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Васил Левски, Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Иван Вазов, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, Местност Дългата Поляна, Местност Калковско Манастирче, Местност Лавандула, Местност Мало Равнище, Местност Мечката, Местност Ренов Дол, Местност Татарски Брод, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър, Николай Николаевич, Отец Паисий, Проф. Васил Захариев, Софроний Врачански, Тракия, Ул. Здравец, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Цар Борис III

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Широки Дол: 1-ва, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-Ма, 28-Ма, 29-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, Местност Татарски Брод, Местност Татарски Брод

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ярлово: 17-та, 18-та, 25-та, 27-Ма, 28-Ма, 29-та, 30-та, 32-ра, 42-ра, ПИ 013001 Местност Св.Петка, Стоп.Двор

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Говедарци: Александър Стамболийски, Доспей Махала, Почивни Домове

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Маджаре: УПИ Xi Кв.16

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Васил Левски, Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Иван Вазов, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, Местност Мало Равнище, Местност Ренов Дол, Местност Татарски Брод, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър, Николай Николаевич, Отец Паисий, Проф. Васил Захариев, Софроний Врачански, Тракия, Ул. Здравец, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Цар Борис III

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Злокучене, Общ. Самоков

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Широки Дол: Местност Татарски Брод

На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Самоков: Местност Мало Равнище, Местност Ренов Дол, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър

На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бели Искър: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, УПИ IV Кв. 20

На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Курорт Боровец, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина

На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Васил Левски, Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Иван Вазов, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, Местност Татарски Брод, Николай Николаевич, Отец Паисий, Проф. Васил Захариев, Софроний Врачански, Тракия, Ул. Здравец, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Цар Борис III

На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Шипочане

Община Сливница  

На 17.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Алдомировци: Алдомировска (Г.Димитров), Главната, Парцел Три,Кв.19, Седма, Четвърта

На 17.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница

На 18.09.2018 г. /12:00 - 14:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България, Иван Вазов, Иван Германов, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Неделище, Паисий Хилендарски, Тодор Влайков, Цар Симеон Велики

На 18.09.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Левски, Доктор Памукчиев, Захари Стоянов, Патриарх Евтимий, УПИ Х-1749,Кв.102, УПИ-Vі-721 Кв.12, Христо Ботев, Цар Калоян

На 18.09.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Алдомировци: 21-ва, 36-та, 41-ва, III-288 Кв.48, IV, 460, Кв.42, VII-275кв 50, Алдомировска (Г.Димитров), Детелина (Д.Благоев), Здравец (Бр.Станиславови), Иван Вазов, УПИ XIV-203, УПИ ХхVIII-188, Кв49

 







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари