ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в София област за периода 17 - 21 септември 2018 г. - 1 част

ЧЕЗ Разпределение, възлова станция Априлци

София област

Община Божурище  

На 17.09.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Божурище: Александър Стамболийски, Бреза, Генерал Гурко, Георги С.Раковски, Европа, Летец, Люлин, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Първи Май, Христо Ботев

На 17.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Пролеша: IX-108, Кв.16, Иван Вазов, Ул.Кокиче, УПИ V-29 Кв.11, УПИ Vі-040021 Кв.65 Общ. Божурище, УПИ Vіі-108, Кв.16, УПИхі-102 Кв.15, Цар Калоян УПИ IV-040022 Кв.71

На 18.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: Космонавт Георги Иванов, УПИ Іі 379/Кв27, УПИ Хіі-369, Кв.29

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Хераково: УПИ V-166, Кв.1, УПИ VIII-126, Кв.4, Хан Кубрат

На 18.09.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Храбърско: IV-278 Кв.42, Нарцис

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Хераково: III-028096, Кв.1, IV-028096, Кв.1, V-028096, Кв.1, Vi-028096, Кв.1, VII-028073, Кв.1, Ііі-694,Кв.48,Мбобен, Александър Стамболийски (Мах.Бобен), М. Балин Дол, УПИ I-694, Кв.48, УПИ XII-029062, УПИ XXI-342,Кв.37

На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Хераково: Махала Белица

Община Ботевград  

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Боженица: Махала Барбушовци, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Томовци

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Ботевград: Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Врачеш: Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Оборище, Освобождение (9-Ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Преслав, Синчец, Софрони Врачански, Страншки Рът, Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Цар Освободител( 17 Ятаци)

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци

На 17.09.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Краево

На 17.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски, Боженишки Урвич, България, Витиня, Гурко, До Сграда Ткзс, Кооперативен Пазар, Незнайният Войн, Нов Кооперативен Пазар, Освобождение, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, Тп Бетонов Център, Трети Март, Янтра

На 17.09.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски, Боженишки Урвич, България, Витиня, До Сграда Ткзс, Кооперативен Пазар, Незнайният Войн, Нов Кооперативен Пазар, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, Трети Март

На 18.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 21.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Осеновлаг: Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол

На 18.09.2018 г. /12:45 - 13:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 19.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Правец: IV, Кв.9, IV-6393, Vi,Кв.2, Vi-179, Кв.104, VII,Кв. 2,От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв.9,УПИ VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, Махала Живковска, Махала Поповска, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Махала Симидарско, Месност Елаша, Местност Дългата Орница, Местност ТоПИлата, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202,№1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х Кв.57, УПИ Хi-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 18.09.2018 г. /12:45 - 13:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 19.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Разлив: Махала Маргинска

На 18.09.2018 г. /12:45 - 14:30 ч./ На 19.09.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Правец

На 20.09.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 08:15 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Ботевград: 003036, 05815.13.34, Ам Хемус Кв.Зелин, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, В.З.Зелин,Ул.4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, Местност Пръдлювец, Местност Чеканица, Местност Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица

На 20.09.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Ботевград: Цар Освободител

На 21.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Ботевград: Ам Хемус

На 21.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Етрополе: Георги Антонов

На 21.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Правец: Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ Іі Кв.117, Извън Регулация, До Гр.Правец, Кв.Езерото, Лесковец, Махала Поповска, Махала Пушкарско, Махала Скърнава, Местност Христовото, Серпухов

На 21.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Разлив: 13022 Махала Щапалска, №061016 М.Каменяка, Махала Багелейска, Махала Боновска, Махала Влъчковска, Махала Груевска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Милинско, Махала Сираковско, Махала Стопански Двор, Махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 21.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Георги ПоПИванов, Зелин, Марица, Местност Пейовица, Мургаш, Никола Иванов (Н.Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Райчин Комитина (В.Башев), Ракитин, Стефан Караджа, Стубелска, Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка, Янтра

На 21.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Правец: Бор, Извън Регулация, До Гр.Правец

На 21.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Разлив: 13022 Махала Щапалска, Махала Багелейска, Махала Влъчковска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Сираковско

На 21.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Боженица: 319004, ДолаПИщето, Махала Барбушовци, Махала Брусен, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански Двор, Х-38, Кв.41

На 21.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Ботевград: До Сграда Ткзс, Стефан Караджа

На 21.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070

На 21.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Краево: Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 21.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане На 72-Часови ИзПИтания, Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец

На 21.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил И Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, ПИсана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-Ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 21.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: III-709,Кв.38, Ангел Кънчев, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Гурко, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Кирил И Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Московска, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петко Войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, С. Новачене, Общ. Ботевград Път№1, Сан Стефано, Свобода, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Трети Март (Георги Димитров, Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта, Шипка

На 21.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Радотина: Местност Дръстила, ПИ №055008

На 21.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Рашково: Махала Белчово, Махала Габровница

На 21.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Скравена: 000230, 11-та, 13-та, 15-та, 3-та, 8-Ма, Александър Стамболийски, АлиПИ Първанов, Ангел Кънчев, Атанас Събков, Бебреш, Бенковски, Васил Априлов, Васил Вунчев, Васил Левски, Вилна Зона Лозята, Врачанска, Гео Милев, Георги Апостолов, Георги Канзов, Георги Раковски, Георги Стаменов, Герго Ценов, Грамаде, Здравец, Иван Вазов, Иван Йотов, Изгрев, Кап.Димитров, Койдановец, Кокиче, Комитска, Крушарска (К.Муканска), Лазар Георгиев, Лазар Стоянов, Латинка, Любен Каравелов, Мах.Диловска И Драганчовска, Махала Гледжовица, Махала Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Никола Й. Вапцаров, Ноновска, Околовръсна, Осми Март, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, ПИ №000141, Поп Банчо, Поручик Георгиев, С. Скравена, Общ. Ботевград Път №1, Свещ. Георги Поп Димитров, Свобода, Сграда На Читалището, Синчец, Стара Планина (Ил.Миков), Стефан Караджа, Танчо Гайдарски, Тодор Попов, Ушите, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон, Цено Кьонтов, Чифлика

Община Горна Малина  

На 18.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 13:45 - 15:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ На 20.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Горна Малина: 101, Блокове

На 18.09.2018 г. /14:00 - 15:15 ч./ - Горна Малина: 11-та*, I-215 Кв.12, IV-164, Кв.6, XIII-462, Кв.40, XVII-886 Кв. 54, Блокове, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесета, Дванадесета, Единадесета, Кв52 УПИ XIII-607.608, Осемнадесета, П-Л Хііі-18, Кв.29, Парцел 9 Кв.25, ПИ 83057, Първа, Родолюбие, Тринадесета, УПИ I-821 Кв.92, УПИ III-Общ Кв.14, УПИ Iх Кв 14, УПИ Vi-827, Кв. 90, УПИ XIII-52 Кв. 3, УПИ Іі-405,Кв.55, УПИ Х -519 Кв.8, УПИ Хvіі-315, Кв.29, УПИ Хі -Общ, Кв.14, УПИі-262 Кв.20, Четринадесета, Шеста, Юг

На 18.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 13:45 - 15:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ На 20.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Макоцево: В.З. Овче Бърдо Имот №219, Местност Крушака, Местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, ПИ 093013, ПИ 385 Кад.Район 232, ПИ 463 Кад.Р.232 М.Овче Бърдо, УПИ II-49, Кв.3, УПИ ХII -176 Кв. 31

На 18.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 13:45 - 15:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ На 20.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Негушево: 068010, VIII-3 Кв.2 СПИрка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ.Горна Малина, П-Л XVI-27, Кв.3, УПИ Vі-76, Кв.11, УПИ Xi-185, Кв. 18, УПИ Іі-16, Кв.2, УПИ ХVIII-195, Кв.18, УПИ ХIV-157, Кв.18, УПИ-87

На 18.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 13:45 - 15:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ На 20.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Осоица: М.Мандрите-Катлъка

На 18.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 13:45 - 15:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ На 20.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Саранци: Iх-42,Кв.7, Іх-95,Кв15, Божанчеви Ливади, УПИ І Кв.37

На 18.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 13:45 - 15:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ На 20.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Чеканчево: II-289, Кв.32, Vi-296 Кв.25, П-Л Х-373, Кв.35, П-Л Хvіі, Им.Пл.№317, Кв.24, УПИ Хх-246,Кв.11

Община Долна баня  

На 20.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Васил Левски, Ведрина, Георги С.Раковски, Деница, Димитър Благоев, Кирил И Методий, Клен, Павел Вежинов, Петко Славейков, Спортна Слава, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ясен

На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Долна Баня: Деница, Търговска

На 21.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Александър Стамболийски, Ведрина, Маришка, Отец Паисий, Рилско Шосе, Търговска

Община Драгоман  

На 20.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Габер, Общ. Драгоман: Vіі-99

На 20.09.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Драгоман: Еделвайс, Железничар, Иглика, Игрище За Минифутбол УПИ І, Космина, Нишава, Петнадесети Кантон, Спортист, Странджа, Шести Септември

Община Елин Пелин  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: II Кв.143, Андрешко, България, Васил Левски, Дунав, Екзарх Йосиф, Независимост, Неофит Рилски, Плиска, София

На 17.09.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Григорево: 017009, УПИ Xi-319, Кв.32, УПИ Хi-264 Кв. 18

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Крушовица, Общ. Елин Пелин: УПИ Vi-104, Кв.13, УПИ Vi-4, Кв.1, УПИ Іх-5, Кв.1, УПИ Ххv-91, Кв.9

На 18.09.2018 г. /08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:00 - 09:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Потоп: УПИ VIII-146, Кв.20

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Саранци: 000020 По Квс

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Осоица: 10, 33-та, III-271 Кв.37, Xi-400 Вилна Зона, Xxv-256, Общ.Горна Малина, П-Л III-276, Кв.37, П-Л Vi-137, Кв.1, Парцел VIII От Кв.53 В.З. Осоица, Парцел Vі-54, Кв.28, УПИ IV-249, Кв.22, УПИ Xi-317, Кв.39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ Хііі-373,Кв.34

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Ботевград: Витиня, ПИк, Саранск, Цар Освободител

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Врачеш: Бела, Севаст Огнян (Партизанска)

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Горна Малина

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Горно Камарци: .УПИ Vi-61 Кв 11, УПИ Vi-38, Кв.7

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Долно Камарци: VIII-9 Кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв.8, Седма, Тп Център, Трета, Хііі-108 Кв.14, Четвърта

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Негушево: УПИ 9 - 020019

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Столник

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Стъргел: Имот 024027, Парцел Іі-269, Кв.39, УПИ, УПИ I-390, Кв.47, УПИ V-467, Кв.30, УПИ VII-309, Кв.52, УПИ Vі-275, Кв.39

На 18.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч./ - Елешница, Общ. Елин Пелин: 046008, 615, 662, Iх-191, Кв.34, Землището На С.Елешница, Местност Равно Расте, Мтп Зора, П-Л IV-263, Кв.19, Парцел Хіі-385, Кв.39, ПИ 101 В I-ва Част, ПИ №913, УПИ I-861 Кв.34а, УПИ XVII - 205, Кв.35, УПИ Х-43, Кв.6, УПИ Хіі-121, Кв.15

На 18.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч./ - Желява: 24-Ти Май/Георги Димитров/, XVI-2103,Кв.7, Xx-300,Кв.32, Александър Стамболийски, Бене Цендин/Мургаш/, Благой Тодоров/9 Септември/, Васил Левски, Ген.Николай Желявски/1 Май/, Герена/Иван Шонев/, Кирил И Методий, Местност Добри Дол, Местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск, ПИ -098018, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Мечката, Стоян Мисирски, Тодораки Пешев/Христо Ботев, Тоне Крайчев

На 18.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч./ - Потоп: 048064, М.&Quot;Прекръсте&Quot;

На 18.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч./ - Чурек: Местност Жерково, П-Л XVI-256, Кв.30, П-Л Хi-275, Кв.4

На 18.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Ботевград: Витиня

На 18.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Григорево: УПИ III -283 Кв.20

На 21.09.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Герман: Хан Аспарух/29-та/

На 21.09.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Витоша

На 21.09.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Нови Хан: 037044, Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, В.З Побит Камън М. Търнавска Река ПИ 037018, В.З. Побит Камък,УПИххIV-27 Кв.20, В.З.Побит Камък, Васил Левски, Ватия, Вилна Зона Побит Камък, Върба, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Калоян, Кирил И Методий, Марица, Милин Камък, Никола Зашев, Николина Здравкова, Отец Паисий, ПИ 319005, Пловдивско Шосе, Побит Камък, Райна Княгиня, Рибарица, Самуил, Симеон, Синчец, Стефан Караджа, Търнава, Ул.Борова Гора №8, УПИ Vі-66, Кв 86, УПИ І-135 Кв.20, УПИ Іі-378, УПИ Іх-363 Кв 45, Фетовица, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

Община Етрополе  

На 18.09.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Етрополе: ПИон.Лагер Септемврийче

На 18.09.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ На 19.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Боженица: Махала Ласковци

На 18.09.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ На 19.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин Дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх

На 18.09.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ На 19.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин Дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв.4

На 18.09.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ На 19.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Лъга

На 18.09.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ На 19.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев, ЕПИскоп Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов Рът, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110

На 18.09.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ На 19.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, Махала Церица

На 18.09.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ На 19.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Своде: Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци

На 18.09.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ На 19.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Средни Рът: Мах.Бечовското, Мах.Голяма Глава, Мах.Дунавското, Мах.Койчовци, Мах.Кондурите, Мах.Куваница, Мах.Мончово Търне, Мах.Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби

На 18.09.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Етрополе: Малки Искър

На 19.09.2018 г. /08:00 - 12:15 ч./ - Етрополе: 128, 27-Ми Ноември, Руски

На 19.09.2018 г. /08:00 - 12:15 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски

На 19.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев, ЕПИскоп Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 Кв. 110

На 19.09.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Етрополе: До Бившия Дап.

Община Златица  

На 18.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Златица: Богдан, Васил Друмев, Извън Регулация, Сава Чукалов, Софийско Шосе, Шипка

На 19.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Златица: Баба Тонка, Батак, Георги Златанов, Гълъбец, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Рад Радев, Райна Княгиня, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, ХараламПИ Самарджиев, Чайка

/Следва/







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари