ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Плевен за периода 17 - 21 септември 2018 г.

Област Плевен

Община Белене  

На 18.09.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Белене

На 18.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Остров Персин

Община Гулянци  

На 18.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гулянци: Разсадник

На 18.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Долни Вит: Ал Стамболийски, Ангел Каралийчев, Бенковска, В Левски, Люляк, Раковска, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 18.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Милковица: Априлов, Арда, Беласица, В Левски, Веслец, Витоша, Гаров Район, Гурко, Ив Вазов, Изгрев, Люлин, Местност Край Село, Мир, Морава, Мусала, Одеса, Орлица, Осогово, Охрид, П.К.Яворов, ПИрин, Победа, Преслав, Раковски, Ралица, Ресен, РодоПИ, Свобода, Силистра, Сливница, Стопански Двор, Тулча, Хан Кубрат, Христо Ботев, Шипка

Община Долна Митрополия  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ставерци: Александър Стамболийски, Батак, Будапеща, Г.С.Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Д.Грънчаров, Козлодуй, Н.Й.Вапцаров, Освобождение, Петко Д.Петков, Победа, Правда, Прага, Райна Княгиня, Ракета, Св.Параскева, Средна Гора, Стара Планина, Трети Март, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Шейново

На 18.09.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Александър Стамболийски, Асен Халачев, България, Вит, Владимир Заимов, Вола, Ганецки, Гоце Делчев, Дон, Калиакра, Кирил И Методий, Митко Палаузов, Никола Доровски, Сергей Румянцев, Тодор Каблешков, Фердинанд Александров, Цветан Спасов

На 18.09.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ - Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Петлешков, Виктор Юго, Владимир Заимов, Зайчар, Здравец, Изгрев, Кирил И Методий, Мургаш, Пенчо Славейков, РодоПИ, Сливница

На 19.09.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Горна Митрополия: Георги Бенковски, Димитър Благоев, Люлин, Неофит Рилски, Паисий, Раковски, Стара Планина, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Янтра

На 19.09.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ - Долна Митрополия: Васил Левски, Илю Войвода, Трети Март, Христо Ботев

На 20.09.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ - Рибен: Бузлуджа, В Левски, Г Димитров, Дружба, Дунав, Кирил И Методий, Младост, ПИрин, Радецки, Цветан Спасов

На 21.09.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ - Комарево, Общ. Долна Митрополия: В Априлов, Вардар, Гнилата, Гранит, Иван Вазов, Отец Паисий, П.Евтимий, П.К.Яворов, Свобода, Славейков, Страцин, Тунджа, Уилиам Гладстон, Филип-Тотю, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг

На 21.09.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ - Подем: Арда, Божур, В.Левски, В.Левски, Вит, Витско Шосе, Еделвайс, Железничарска, Иван Винаров, Иван Винаров, Краище, Кюстендилска, Лиляна Бърдарова, Марица, Мъртвица, Октомври, Отец Паисий, Плевен, Победа, РодоПИ, Руен, София, Софроний, Странджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев, Червена Звезда, Черно Море

Община Искър  

На 17.09.2018 г. /12:00 - 12:45 ч./ - Искър, Общ. Искър: Ал Стамболийски, Ас Халачев, Бр Миладинови, Васил Коларов, Г.Димитров/М.Балева, Георги Димитров, Иван Вазов, Йорданка Николова, Лиляна Димитрова, Мара Балева, Осогово, Райко Даскалов, Трифон Ангелов

На 17.09.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Искър, Общ. Искър: Балчик, Бр Миладинови, Кирил И Методий, Маркс, Първи Май, Стоян Заимов, Тунджа, Урал, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чапаев, Чаталджа, Яне Сандански

Община Кнежа  

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Лазарово: Александър Стамболийски, Батак, Бачо Киро, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Около Село, Поп Богомил, Река Амур, Цар Симеон I-Ви

На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа: Александър Стамболийски, Вит, Витоша, Възраждане, Георги Димитров, Димитър Попценов, Ивайло, Кочо Чистеменски, Неофит Бозвели, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Царевец

На 19.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа: Алеко Константинов, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Искър, Йордан Каменополски, Опълченска, Солун, Стара Планина, Филип Тотю, Хан Крум

На 20.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 21.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Кнежа: Георги Димитров, Георги С. Раковски, Кап. Георги Мамарчев, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Райко Даскалов, Янко Сакъзов

Община Левски  

На 17.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 08:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Бацова Махала: Аврора, Адалберт Антонов-Малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 17.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 08:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Изгрев, Общ. Левски: Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, ПИрин, Поляна, Рила, РодоПИ, Свобода, Стадион, Стара Планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор

На 17.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 08:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Трънчовица: Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, ЕПИскоп Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, РодоПИ, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра

На 17.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, ПИрин, Полтава, Преслав, Рила, РодоПИ, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 17.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Санадиново: № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 19.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Летница, Общ. Летница: Александър Димитров

Община Никопол  

На 17.09.2018 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.09.2018 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Дебово: 1-Ви Май, Ал Стамболийски, Ангел Мушатов, Асен Халачев, Бистрица, В Коларов, Вела Пеева, Г Биков, Г Димитров, Гоце Делчев, Д Благоев, Добри Ницов, Дунав, Ив Вазов, Искър, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Марица, Митре Тихов, Н Й Вапцаров, Недю Личев, Осъм, П.Берон, ПИрин, Рила, Росица, Сл Алексиев, Стара Планина, Странджа, Тунджа, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цветан Спасов, Чайка

На 17.09.2018 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.09.2018 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Жернов: Арда, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Искър, Огоста, Рила, Христо Ботев, Янтра

На 17.09.2018 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.09.2018 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Муселиево: Арда, Беласица, Бенковски, В Коларов, В Левски, Вела Пеева, Витоша, Г Димитров, Гео Милев, Д Благоев, Дунав, Ив Вазов, Искър, Кирил И Методий, Л Герганов, Л Димитрова, Люлин, Малчика, Марица, Местн.Кантона, Местност Долни Върби, Н Рилски, Огоста, П Симеонов, Паисий, ПИрин, Радецки, Раковски, Рила, Скобелев, Ст Караджа, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 17.09.2018 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.09.2018 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Никопол

На 18.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Долни Вит: Ал Стамболийски, Ас Златаров, Бенковска, В Заимов, В Левски, Вапцаров, Вит, Искър, К Златарев, Ком, П.К.Яворов, Рила, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю.А.Гагарин

На 18.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Плевен: Сан Стефано

На 18.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Сомовит: Александър Стамболийски, Ангел Мушатов, Батак, Бенковски, В Левски, Велека, Вит, Витоша, Г Милев, Г Мушатов, Г Някшев, Драва, Дунав, Ив Вазов, Искър, К И Методий, Люлин, Местност Могилата, Мусала, Н Вапцаров, Осъм, ПИрин, Ропотамо, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Страцин, Трети Март, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цв.Гойчев, Черни Връх, Янтра

На 18.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Черковица: Бачо Киро, Васил Левски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Димитър Стойков, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Маршал Толбухин, Н.Й.Вапцаров, Панайот Волов, Пеньо Пенев, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Плевен  

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 21.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Горталово: 071020- Местност Сушица, Vi-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 21.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Къртожабене: Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Буковлък: 11-Ти Декември, Балкан, Бенковски, Вежен, Димитровград, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Рила, РодоПИ, Сан Стефано, Тодор Каблешков

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Георги Бенковски

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев

На 17.09.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Плевен: Плевенска Епопея /Пърличев/, Пордим, Пробуда, Сирма Войвода/Ст.Димит/, Стоян Михайловски

На 17.09.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Плевен: Княз Борис I/В.Ангелов/, Майска, Цар Самуил/В.Топалски/

На 18.09.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Плевен: Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Местн.Табакова Чешма 1, Местн.Табакова Чешма IV, Цигански Лозя

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Върбица, Общ. Плевен: IV , Кв. 1, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Коларов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Искър, Кирил И Методий, Ком, Лиляна Бърдарова, Неофит Рилски, Оборище, П.К.Яворов, Свобода, Софроний Врачански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Георги Бенковски, Панайот Волов

На 18.09.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Плевен: Гренадирска, Юрий Венелин

На 18.09.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Плевен: Цар Самуил/В.Топалски/

На 19.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Къшин: Аврора, Васил Друмев, Г.С.Раковски, Етрополе, Кирил И Методий, Къшински Дол, М-та Над Село, Майор Горталов, Местност Над Село, Преслав, Рибарица, Рудозем, Стоански Двор, УПИ 16 Стр.Кв.1, УПИ-XII Кв. 19, Ю.А.Гагарин

На 19.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Плевен: Извън Регулация, До Гр.Плевен

На 19.09.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: 212143

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Панайот Волов

На 19.09.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Плевен: Княз Борис I/В.Ангелов/, Цар Самуил/В.Топалски/

На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бохот

На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ласкар: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Кратово, Н.Й.Вапцаров, Под Село, Рила, Стоп Двор, Стоян Едрев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка

На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен: Алабин, Варна, Васил Левски, Вит, Волга, Гоце Делчев, Дон, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Исперих, Кирил И Методий, Краварник, Латинка, Любен Каравелов, Марица, Месност Коджакър, Места, Местност Трите Дърве, Никола Вапцаров, Огоста, Одеса, Осъм, Отец Паисий, П.Хитов, Панайот Волов, ПИрин, Полтава, Раковски, Рила, РодоПИ, Росица, Сергей Румянцев, Сливница, София, Странджа, Струма, Тимок, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Хан.Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Ласкар: Ангел Кънчев, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Н.Й.Вапцаров, Под Село, Рила, Стоп Двор, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен

На 20.09.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Плевен: Акд.Й.Трифонов, Десети Декември, Ем.Васкидович/Аврора/, Йордан Йовков, Русе/Д-Р Бешев/

На 20.09.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Плевен: Кала Тепе, Цар Самуил/В.Топалски/

На 21.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бръшляница

На 21.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Коиловци: 000412, 9-Ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил И Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова Могила, Местност Биширица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, ПИрин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, РодоПИ, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов

На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Коиловци: Местност Биширица

На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Върбица, Общ. Плевен: Арда, Бачо Киро, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Витоша, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Ивайло, Иван Вазов, Иван Тотев, Искър, Катя Попова, Коста Златарев, Кракра Пернишки, Люлин, Марица, Н.Й.Вапцаров, Освободител, Осогово, ПИрин, Прилеп, Райко Даскалов, Рила, РодоПИ, София, Тодор Луканов, Христо Кърпачев, Шипка

На 21.09.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Плевен: Букурещ, Десети Декември, Ем.Васкидович/Аврора/, К.Охридски/Карл Маркс/

На 21.09.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Плевен: Буря, Димчо Дебелянов, Кала Тепе, Мария Кюри, Стадионка/Б.Мъжкаров/, Цар Самуил/В.Топалски/

Община Пордим  

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 20.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Пордим: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, РодоПИ, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

Община Червен бряг  

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 19.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 20.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 21.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Червен Бряг: 510001, Барбарати, Братя Миладинови, Гурко, Ивайло, Лазар Ръжанов, Сава Младенов

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Червен Бряг: Маркова Могила

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Чомаковци: Г С Раковски

На 18.09.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - ЛеПИца: 080011, 43311, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.09.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Чомаковци: 10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 15-та, 17-та, 18-та, 19-та, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-Ма, 29-та, 30-та, 35-та, 39-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 44-та, 46-та, 47-Ма, 50-та, 51-ва, 54-та, 55-та, 56-та, 58-Ма, 59-та, 6-та, 62-ра, 63-та, 64-та, 65-та, 66-та, 67-Ма, 68-Ма, 69-та, 70-та, 71-ва, 72-ра, 74-та, 75-та, 77-Ма, 78-Ма, 8-Ма, 80-та, 81-ва, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Априлов, Васил Левски, Г С Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Двадесет И Втора, Двадесет И Осма, Двадесет И Първа, Двадесета, Дружба, Иван Вазов, Калето, Кирил И Методий, Любен Каравелов, П Волов, П К Яворов, Петдесет И Втора, Плиска, Тридесет И Седма, Тринадесета, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц.Кръстев, Четиридесет И Трета, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 18.09.2018 г. /08:30 - 15:45 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Сухаче: В Левски, В Петлешков, Вешка Данова, Г Бенковски, Г Тошев, Девети Септември, Ив Вазов, Маршал Толбухин, Н Вапцаров, Райко Даскалов, Ст Едрев, Стефан Караджа, Христо Ботев

На 18.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Девенци: Местност Девенски Камък

На 18.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Койнаре: Ал.Матросов, Александър Димитров, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Бето Петров, Бузлуджа, В.Коларов, В.Левски, Владимир Поптомов, Възраждане, Ген.Шиновски, Димо Хаджидимов, Единадесета, Ивайло, Иван Вазов, Иван Точев, Искър, К.Пешунков, М-Ст Мечина Бара, Милчо Симеонов, Отец Паисий, П Напетов, Петко Петков, Петър Динков Симеонов, Родопа, Сергей Румянцев, Софр Врачански, Спартак, Ст Караджа, Станке Димитров, Хисар, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Черно Море

На 19.09.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 19:00 ч.; 19:00 - 19:15 ч./ - Бресте: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Васил Коларов, Васил Левски, Върбан Йотов, Ген.Вл.Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Двадесет И Шести Юни, Девети Септември, Димитър Кьосовски, Иван Вазов, Иван Диловски, Иван Чифлигарски, Илия Стоянов, Любен Каравелов, Мито Гачев, Н.Й.Вапцаров, Никола Горанов, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чудна

На 19.09.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 19:00 - 19:15 ч./ - Горник: Бузлуджа, Вихрен, Втора, Г Бенковски, Дванадесета, Девета, Десета, Дунав, Дядо Вълко, Елена, Иван Вазов, Искър, Осемнадесета, Осма, Партизанска, Пета, Петко Горанов, Петко Хр Петков, ПИрин, Първа, Рила, РодоПИ, Седма, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Ненов, Цвятко Иванов, Четвърта, Шеста, Янка Митова, Янтра

На 19.09.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 19:00 - 19:15 ч./ - Сухаче: Ал Стамболийски, Асен Златаров, Баба Мария, Баба Тонка, Безименна, Вешка Данова, Г Тошев, Ген Заимов, Девети Септември, Дядо Вълко, Л Димитрова, Л Каравелов, Маршал Толбухин, Паисий, Партизанска, Петко Д Петков, Петко Напетов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари