ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Монтана за периода 17 - 21 септември 2018 г. - 2 част

Източник: bnr.bg

/Продължение от 1 част/

Община Монтана  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Липен: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Местн. Край Село, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла На Ул. Първа И Втора, Ъгъла С Ул. Единадесета И Ул. Дванадесета

На 17.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Стубел: Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Втора, Тридесет И Девет, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тринадесет, Ул. Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Трета, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 17.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Крапчене: Александър Стамболийски, Асен И Петър, Б Киро, Васил Левски, Веслец, Вит, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Главна(Георги Димитров), Дунав, Ивайло, Извън Регулацията, Клокотница(В.Пеева), Лозарска(И.Дамянов), Лъка(Г.Кирков), Любен Каравелов, Манастира, Петко Димитров Петков, Петко Рачев Славейков, Попова, Пчела, Пъстрина, Райко Даскалов, Три Уши, УПИ 6, Кв.19, Хан Аспарух(Р.Първанов), Хан Крум(Жданов), Хан Кубрат(Г.Генов), Христо Ботев, Цар Калоян(Д.Благоев), Цар Симеон(Д.Тодоров), Шипка(В.Коларов), Ъгъла На Ул. Главна И Асен И Петър

На 17.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - МОНТАНА: ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯТА, ККРАЙПЪТЕН КОМПЛЕКС;ПЪСТРИНА;

На 17.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Николово, Общ. Монтана: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Семков Дол, Трета, Тридесет И Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ I ,Кв.10, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла На Ул. Първа И Втора

На 17.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Сумер: 179040, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Седемнадесет, Седма, Станой Стоянов, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Четири, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 17.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Трифоново: Втора, Двадесет, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, УПИ 2, Кв.41, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Монтана: Веренишка(М.Веренишки), Иван Аврамов, Иван Вазов, Неофит Бозвели, Филип Тотьо, Цар Самуил(Комсомолска)

На 17.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Трифоново: Първа

На 17.09.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Монтана: Велико Търново(Ил.Царев), Мария Димова(Б.Стоилов), Свети Климент Охридски(Г., Средна Гора, Трети Март(Г.Димитров)

На 18.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч./ - Монтана: 48489.22.482, Агликина Поляна, Агликина Поляна, Васил Априлов, Васил Друмев, Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Генерал Столетов(А.Греков, Димитър Талев(Ц.Тодоров), Димчо Дебелянов(П.Гаврило, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К.Трифонов, Извора(Б.Бистрица), Извън Регулация, До Гр.Монтана, Извън Регулация, До Гр.Монтана, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Калето, Клокотница(Г.Михайлов), Парта, Парта, Под Баира, Свети Патриарх Евтимий(П., Семчин Дол, Семчин Дол, Хан Тервел(Н.Алексиев), Цар Борис III-Ти(З.Попов), Цар Иван Александър(Т.Тр., Черковна(Иван Бобанов)

На 18.09.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ - Монтана: 48489.22.482, Агликина Поляна, Васил Априлов, Васил Друмев, Веренишка(М.Веренишки), Генерал Столетов(А.Греков, Димитър Талев(Ц.Тодоров), Димчо Дебелянов(П.Гаврило, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К.Трифонов, Извора(Б.Бистрица), Извън Регулация, До Гр.Монтана, Извън Регулацията, Калето, Клокотница(Г.Михайлов), Парта, Под Баира, Свети Патриарх Евтимий(П., Семчин Дол, Хан Тервел(Н.Алексиев), Цар Борис III-Ти(З.Попов), Цар Иван Александър(Т.Тр., Черковна(Иван Бобанов)

На 18.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Монтана: Бузлуджа, Генерал Столетов(А.Греков, Димитър Талев(Ц.Тодоров), Клокотница(Г.Михайлов), Трети Март(Г.Димитров), Черковна(Иван Бобанов)

На 18.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Горно Церовене: Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Деветнадесета, Осемнадесета, Седемнадесета, Тридесет И Четвърта, Шестнадесета

На 18.09.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Стубел: Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Четвърта, Деветнадесет, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Тридесет, Тридесет И Пета, Тридесет И Четвърта, Ул. Четвърта, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 19.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Долно Белотинци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Владимир Минчев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, Илия Андрев, Кокиче, Лика Рачин, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Цеко Тодоров

На 19.09.2018 г. /09:05 - 09:35 ч.; 14:05 - 14:35 ч./ На 20.09.2018 г. /11:15 - 12:00 ч./ - Благово, Общ. Монтана: Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, Извън Регулацията, Йосиф Иванов, Кирил И Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, ПИрот, Победа, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла На Ул. Г. Томов И Ю. Гагарин, Ътъла На Ул. Охрид И З. Попов, Юрий Гагарин, Явор

На 19.09.2018 г. /09:05 - 09:35 ч.; 14:05 - 14:35 ч./ На 20.09.2018 г. /11:15 - 12:00 ч./ - Боровци: 1 Ви Май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Любен Каравелов, Матеев Брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла На Ул. Хр. Ботев И В. Левски

На 19.09.2018 г. /09:05 - 09:35 ч.; 14:05 - 14:35 ч./ На 20.09.2018 г. /11:15 - 12:00 ч./ - Монтана: 48489.26.821, 48489.27.691, Андрей Попов(Й.Николова), Болярска(Г.Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, Извън Регулацията, Индже Войвода(Л.Димитрова, КаПИтан Дядо Никола(Л.Ст., Кочо Честименски, Крайна(П.Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, Местност Пръчов Дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, ПИ 48489.26.671, ПИрин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М.Кутловица)

На 20.09.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ - Долно Белотинци: 460008, 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген.Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, Извън Регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Лика Рачин, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Христо Михайлов, Цеко Тодоров

На 20.09.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ - Ерден: Извън Регулацията

На 20.09.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ - Монтана: 1290029, 48489.2.534, 48489.2.643 Местност Гламата, 48489.4.502, Жеравица, Захари Зограф, Извън Регулацията, ПИ 48489.2.537

На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Монтана: Велико Търново(Ил.Царев), Д-Р Стамен Илиев, Парта, Трети Март(Г.Димитров), Тунджа

На 21.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Габровница, Общ. Монтана: Асен Беломелски, Гарата, Георги Димитров, Георги Цаков, Димитър Янкин, Иван Беломелски, Индустриална, Китката, Никола Гмурски, Петър Лазаров, Сава Стоянов, Стоян Ненков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цеко Видлишки

На 23.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Монтана: Диана, Иван Давидков, Извора(Б.Бистрица), Извън Регулацията, Йордан Радичков, Кошарhик, Младост, Трети Март(Г.Димитров)

На 23.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Монтана: Трети Март(Г.Димитров)







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари