ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Монтана за периода 17 - 21 септември 2018 г. - 1 част

Източник: bnr.bg

Област Монтана

Община Берковица  

На 19.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 20.09.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ - Балювица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, Извън Регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка

На 17.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Берковица: 086014 Землището На С.Бързия

На 17.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Бързия: 036022, 9 Ти Септември, №017047, Акация, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Землището С.Бързия, Иван Вазов, Изгрев, Кирил И Методи, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов Живот, Петроханска, ПИ 086028 И ПИ 086029, Пръшковица, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Тодорини Кукли, УПИ Хvі, Кв.29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода

На 17.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ На 19.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Монтана: Христо Ботев

На 17.09.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Бързия: 9 Ти Септември, Акация, Артец, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Ела, Иван Вазов, Клисура, Липа, Малка Бързия, Минзухар, Петроханска, Тодорини Кукли, Христо Ботев, Черковна

На 19.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 20.09.2018 г. /08:30 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Берковица

На 19.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 20.09.2018 г. /08:30 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Песочница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III , Кв.33, Четвърта, Шеста

На 19.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 20.09.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ - Бокиловци: 000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45,Кв.15, Четвърта, Шеста

На 19.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 20.09.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ - Боровци: 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла На Ул. Р.Даскалов И Д. Благоев

На 19.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 20.09.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ - Замфирово: 000436, 1 Ви Май, 5 Ти Декември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, НеПИрче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, ПИрин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул. Ал. Стамб. И Ул. Янтра, Ул. Д. Арсенов И Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла На Ул. З. Попов И Преслав, Яне Сандански, Янтра

На 19.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 20.09.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ - Комарево, Общ. Берковица: Втора, Девета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 19.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 20.09.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ - Мездрея: Втора, Главна, Извън Регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 19.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 20.09.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ - Рашовица: Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев

На 19.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 14:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 20.09.2018 г. /08:30 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Бързия

На 19.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Берковица: 03928.68.18, 03928.72.33, 03928.72.4, Извън Регулацията

На 19.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бистрилица: 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Банска Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Еделвайс, Живовска, Иван Вазов, Извор, Извън Регулацията, Ленин, Людено, Люляк, Местност Градините, Мир, Морава, Найден Антонов, Орница, Раковска, Сухаре, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церковска Бара, Чайка

На 19.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гаганица: 037265, 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Брегалница, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Гламата, Златица, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Исперих, Казашка, Кирил И Методи, Кумбарка, Люляк, Милин Камък, Мусала, Славейков, Стефан Караджа, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чайка, Шипка, Шумашки Дол, Явор, Язовирна

На 19.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Костенци: 314014, Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 19.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Котеновци: Втора, Пета, ПИ 301018, Първа, Трета, Четвърта

На 19.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Лесковец, Общ. Берковица: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 19.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мездрея: 000002

На 19.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Черешовица: Бучинов Рът, Втора, Главна, Извън Плана, Местност Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 19.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Берковица: Николаевска

На 19.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Берковица: 03928.514.225, 086014 Землището На С.Бързия, 23 Септември, 23 Септември, 23 Септември, Акация, Александровска, Александровска, Антон Страшимиров, Ашиклар, Беговица, Беговица, Бук, Възход, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Заряница, Звезда, Зора, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Изгрев, Калиманица, Кирил И Методи, Кирил И Методи, Кокиче, Къса Река, Лале, Лечебница, Малинарка, Марин Дринов, Местност Петрохан, Мрамор, Мрамор, Незабравка, ПИ 03928.66.32, Промишлена Зона, Първи Май, Път 81 Преди Разклона За Кв. Раковица, Радецки, Рако-Ца Ул.Братя Миладинови, Раковица, Раковица, Раковица, Раковица Ул. 1-Ви Май, Раковица Ул. Иглика, Раковица Ул. Крайречна, Раковица Ул. Криви Рог, Раковица Ул. Лале, Раковица Ул. Малина, Раковица Ул. Мир, Раковица Ул. Пролет, Раковица Ул. Свобода, Раковица Ул.Добри Чинтулов, Раковица Ул.Панайот Хитов, Раковица Ул.Усин Керим, Ружа, Свобода, Солунска, Стефан Стамболов, Страцимировска, Страцимировска, Хаджи Петър Илиев, Хайдушки Водопади, Чайка

На 19.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Бързия: 036022, 9 Ти Септември, №017047, Акация, Акация, Артец, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Здравец, Землището С.Бързия, Иван Вазов, Изгрев, Кирил И Методи, Клисура, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов Живот, Петроханска, Петроханска, ПИ 086028 И ПИ 086029, Пръшковица, Пръшковица, Равнище, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Стругарница, Тодорини Кукли, УПИ Хvі, Кв.29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода

На 19.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Драганица: Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Едно, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 19.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Пърличево: 9-Ти Септември, Ал Стамболийски, Бор, Васил Левски, Витоша, Г Димитров, Гробарска, Димитър Благоев, Дружба, Замфир Попов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, Морава, ПИрин, Раковски, Рила, Средец, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Явор

На 19.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Слатина, Общ. Берковица: Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Местност Стопански Двор, Н. Й. Вапцаров, Христо Ботев

На 19.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Цветкова Бара: Главна, Гороница, Извън Регулация, Черемошница

На 19.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Черкаски: Акация (21), Божур (25 А), Бозаджийска (Дванадесет), Бор (Единадесет), Бреза (Двадесет), Вароша (Първа А), Върбица (Дванадесета), Върха (24), Гавгалия (Шестнадесет), Гурнов (Трета), Дребако (Четиринадесет), Еделвайс (23), Ела (Четвърта), Иглика (Тринадесет Б), Игрище (25), Извора, Изгрев (Деветнадесет), Казанджийска (Девета А), Калина (Двадесет И Втора), Кестените (Осма), Ком (Втора), Корийски Дол (22 Б), Корията (Двадесет И Втора А, Крайна (Седемнадесет), Липа (29), Метохска (Девета), Перуника (Петнадесет), Речна (27 ), Роза (Пета), Ружа (27 А), Синчец (Десет), Стубла (Десета), Теменуга (28 ), Хризантема (26), Христо Ботев (Първа), Църковна (Седма), Червен Брег (Тринадесет), Ямачо (Тринадесета)

На 19.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Ягодово, Общ. Берковица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вречна, Георги Димитров, Георги Трайков, Дълбоки Дол, Еделвайс, Карян, Малка Река, Марков Кладенец, Разсланица, Синчец, Среченска Бара, Христо Ботев, Ягода

На 20.09.2018 г. /08:30 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч./ - Мездрея: Главна, Извън Регулацията, Трета

 

 

Община Бойчиновци  

На 17.09.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./ - Владимирово, Общ. Бойчиновци: Александър Стамболийски, Ангел Петков, Васил Иванов Йосифов, Владимир Петков Минчев, Гаврил Генов, Лютенска Дружина, Никола Й. Вапцаров, Огоста, Парка На Свободата, Петко Коцов Лечев, УПИ Vi, Кв.6, Христо Ботев, Христо Коцов, Христо Михайлов

На 21.09.2018 г. /08:30 - 14:00 ч./ - Бойчиновци: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковска, Ботуня, Валентина Терешкова, Васил Друмев, Васил Коларов, Вела Пеева, Витоша, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Милев, Георги Трайков, Димитър Благоев, Дунав, Железничарска, Замфир Попов, Здравец, Зора, Иван Андреев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Квартал Огоста, Кирил И Методи, Комсомолска, Малчика, Местност Стадиона, Местност Харитов Чифлик, Митко Палаузов, Никола Й. Вапцаров, ПИлицтница, ПИонерска, Поличката, Поп Андрей, Райко Даскалов, Рила, Спас Илиев, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов

На 21.09.2018 г. /08:30 - 14:00 ч./ - Мърчево: Втора, Двадесет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет И Две, Четиринадесет, Шеста

На 21.09.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Кобиляк: Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Опълченска, ПИрин, Стопански Двор, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Вълчедръм  

За периода 17-18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бъзовец, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски, Васил Воденичарски, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Ломска, Покрайна, Септемврийска

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Септемврийци, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски, Бенковски, Гео Милев, Гробарска, Добруджа(Г-Л Заимов), Дунав, Любен Каравелов, Мизия(Зоя), Морава(Д.Благоев), Мърчево, Мътница, Общинска, Пловдив, Свобода(Г.Димитров), Сергей Румянцев, Славянска(А.Балкански), Училищна

Община Вършец  

На 17.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:15 ч./ На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ - Вършец: 12961,24, 12961.15.858, 12961.24.4, 12961.24.6, 12961.24.934, 12961.51.7, 12961.54.52, 12961.57.9, Алеко Константинов, Банкя, Ботуня(9-Ти Септември), България(В.Коларов), Гламео, Д-Р Дамян Иванов, Д-Р Елена Теодосиева(Л.С), Д-Р Константин Пенев(З.К), Иван Вазов, Кв.1 12961.422.111, Климент Охридски(И.Манк.), Местност Пречиствателна Станция, Република(Г.Димитров), Сан Стефано, Тодорини Кукли, Янко Сакъзов(Строителна)

На 17.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:15 ч./ На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ - Горна Бела Речка: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 17.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:15 ч./ На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ - Горно Озирово: Бенковски(7), Бор(23), Братя Миладинови(14), Вардар(36), Васил Левски(1), Васил Петлешков(17), Веслец(38), Вихрен(37), Елин Пелин(43), Зорница(42), Иванчо Комитата(28), Камен Дол(9), Кирил И Методий(20), Кокиче(4), Ком(35), Котля(11), Кубрат(25), Леденика(10), Любен Каравелов(16), Малина(6), Минзухар(2), Младост(40), Момина Сълза(21), Мусала(31), Н.Й.Вапцаров(29), Петър Берон(15), Плиска(13), Райна Кнагиня(26), Ружа(33), Синчец(3), Стара Планина(34), Стефан Караджа(41), Стрешер(8), Теменужка(5), Тинтява(39), Хаджи Димитър(32), Хан Аспарух(12), Хан Крум(22), Христо Ботев(27), Цар Борис I(19), Цар Калоян(18), Явор(24)

На 17.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:15 ч./ На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ - Долна Бела Речка: 325051, Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста

На 17.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:15 ч./ На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ - Долно Озирово: I-161,Кв. 47, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 19.09.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Драганица: Втора, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 17.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:15 ч./ На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ - Лютаджик: 23-Ти Септември, Ален Мак, Безименна, Васил Левски, Ген.Иван Кинов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Дунав, Кокиче, Крайбрежна, Кресна, Люляк, Мир, Христо Ботев, Черна Река

На 17.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:15 ч./ На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ - Спанчевци: Арто, Билото, Втора, Георги Димитров, Дванадесет, Десета, Дошин Вир, Единадесет, Извън Регулация, Илинден, Местност Минкови Бани - ТоПИлата, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Седма, Селището, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесета, Яне Сандански

На 17.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:15 ч./ На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ - Стояново, Общ. Вършец: Втора, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Георги Дамяново  

На 18.09.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

Община Лом  

За периода 17-21.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Бахчите, Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Братя Миладинови, Георги Спасов(Ан.Иванов), Искър, Кирил Петров(Ал.Беремл.), Крум Пастърмаджиев, Никола Войводов, Панайот Волов, ПИрин, ПИрот, Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Пристанищна(Лом.Комуна), Пристанищна(Лом.Комуна), Рибарска, Свобода, Славянска(Г.Димитров), Славянска(Г.Димитров), Софроний, Тимок, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)

За периода 17-21.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Лом: Дунавска(Д Благоев), Дядо Цеко Войвода, Калетата, Камчия, Ломски Казарми, Люляк(Петър Калчев), Огоста, Пелистър, Призрен(Неофит Ломски), Пристанищна(Лом.Комуна), Тунджа, Цибрица, Янтра

За периода 19-20.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Трайково: Асен Балкански, Боно Николов, Борис Златанов, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Димитър Гаврилов, Замфир Хаджийски, Извън Регулацията, Камен Златанов, Криводол, ПИрин, Първан Чолев, Раковска, Рила, Славчо Борисов, Трайко Попов, Трифон Иванов, Шейново

На 18.09.2018 г. /08:30 - 12:15 ч./ - Лом: Бозвели, Георги Спасов(Ан.Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Лом: Борил(Аспарух Яков), Георги Манавски(Н.Чуков), Дунавска(Д Благоев), Петър Берковски, Славянска(Г.Димитров), Хан Крум, Цар Асен, Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)

На 21.09.2018 г. /08:30 - 12:00 ч./ - Трайково: Боно Николов, Васил Коларов, Георги Димитров, Горан Илиев, Димитър Благоев, Извън Регулацията, Средна Гора, Христо Ботев, Янтра

На 21.09.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Трайково: Арда, Ветрен, Горан Никифоров, Димитър Гаврилов, Дунав, Иван Тодорин, Извън Регулацията, Искър, Местност Сондите, Петко Р. Славейков, Трайко Попов, Хаджи Димитър, Цар Шишман, Черно Море

/Следва/







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари