ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Кюстендил за периода 17 - 21 септември 2018 г. - 2 част

/Продължение от 1 част/

Община Кюстендил  

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Асен Суичмезов, Батак, Герена, Гранички Път, Ж.К. Герена, УПИ XXI, Кв. 415, Запад, Кадин Мост, Кокиче, Местност Турски Гробища, Морава, Пролет, Рила, Синчец, Станкевско Шосе, Цар Борис 1-Ви, Цар Освободител

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Герена

На 17.09.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Богослов: 037149, Махала ТоПИлата

На 17.09.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Кюстендил: Абоба, Местност Планина Осогово, Местност Хисарлъка

На 17.09.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Слокощица: Махала Рошковци

На 17.09.2018 г. /09:15 - 11:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ветрен, Общ. Невестино: Мах.Агушка, Мах.Дамянска, Мах.Капралска, Мах.Ковачевска, Мах.Новаковска, Мах.Ризовци, Мах.Смиленска

На 17.09.2018 г. /09:15 - 11:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Савойски: Махала Бреза, Махала Пелтечка

На 17.09.2018 г. /09:15 - 11:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Сажденик: Махала Златанска

На 17.09.2018 г. /09:15 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ново Село, Общ. Кюстендил: Махала Двете Реки

На 17.09.2018 г. /09:15 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Цървена Ябълка: Таскова Плевня

На 17.09.2018 г. /09:15 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Търсино

На 17.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Цървена Ябълка

На 17.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Илия

На 17.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Раково, Общ. Невестино: Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала Реката, Махала Решанска, Махала Чеканец

На 17.09.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Богослов: 037149, Махала ТоПИлата, Местност Саманли Баир

На 17.09.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Абоба, Белият Камък, Местност Планина Осогово, Местност Ръжеве, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка

На 17.09.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил И Методий, Кубрат, Махала Диновска, Махала Маркова, Махала Рошковци, Местност Галеница, Местност Змиярника, Местност Саманли Баир, Местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка

На 18.09.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горна Брестница: Влахов Дол, Местност Влахов Дол

На 18.09.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Грамаждано: II-110.Кв.11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Исманица, Местност Стрелбище ПИ003007, Осогово, ПИ 17680.25.36, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев

На 18.09.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Жиленци: Ангел Маноилов, Борис Джелепски, Васил Левски, Глоковска, Гюешевско Шосе, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иглика, Крайречна, Кьошко, Махала Везенска, Махала Долна, Махала Сиракова, Махала Черковна, Махала Чифлика, Местност Баладърица, Местност При Къщи, Местност Разкръсие, Местност Сбирище, Местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски, Над Погребите, Осогово, Петър Ризов, При Къщи, Първи Май, Радослав Нотев, Райна Княгина, Теменужка, УПИ ХVIII -187 Кв.228, Христо Ботев

На 18.09.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Жельо Демиревски, Иван Банков, Игнат Барбар, Индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, Местност Влахов Дол, Местност Гола Велика, Местност Гърлянски Черешарник, Местност Динката, Местност Лозенски Механи, Могилата, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Румена Войвода, Сердика, Соволска, Спартак, УПИ VII Кв.91 А, Цвятко Радойнов

На 18.09.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./ На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Лозно: Васил Левски, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Дрин, Емил Шекерджийски, Йорданка Николова, Китка, Махала Кепазка, Местност Азна, Местност Кочине, Местност Лозище, Местност Орачето, Местност Пладнище, Местност Стари Лозя, Местност Стрелбището, Осогово, Паисий Хилендарски, Под Селото, Слатина-026005, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стрелбището, УПИ Іх Стопански Двор, Христо Ботев, Цанко Церковски, Четиринадесети Май

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Илия: Мах.Груйовска, Мах.Делийска, Мах.Карадачка, Мах.Кацарска, Мах.Левковци, Мах.Миленска, Мах.Мишовска, Мах.Ралинска, Мах.Рекалийска, Мах.Тузлучка, Мах.Чукарска

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил И Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Длъхчево-Сабляр: Мах.Милчовска, Местност Орехчето

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Друмохар: Мах.Ангеловци, Мах.Джоганска, Мах.Табачка, Мах.Таушанска, Местност Сврътките

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Еремия: Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Згурово

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кадровица: Мах.Постолска, Мах.Станкова

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лелинци: Васил Левски, Махала Горна

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Неделкова Гращица

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Пелатиково: Мах.Брусарска, Мах.Бумбарска, Мах.Горовска, Мах.Дръчките, Мах.Карпуска, Мах.Кацарска, Мах.Леската, Мах.Лодарска, Мах.Манчовска, Мах.Орешарска, Мах.Очипалска, Мах.Попанска, Мах.Раковска, Мах.Селишка, Мах.Суровичка, Мах.Сърнатичка, Мах.Траянци, Мах.Тръстеник, Мах.Харизанска, Мах.Чифлико, Мах.Шеовци, Мах.Шишовска, Мах.Шопска, Мах.Янкуловци

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Смоличано: Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала Реката, Махала Св.Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Страдалово: Мах.Борачичка, Мах.Геберо, Мах.Дъбовска, Мах.Заячка, Мах.Иванковци, Мах.Кьосевци, Мах.Лингурска, Мах.Логодашка, Мах.Нечемска, Мах.Орничарска, Мах.Пешовска, Мах.Реката, Мах.Рудишка, Мах.Рудище, Мах.Стамболийска, Мах.Шаинска, Мах.Ширилийска, Мах.Шияне, Мах.Шиячка

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Ваксево: Махала Бантовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гъскарска, Махала Заячка, Махала Камберска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Лапевска, Махала Парлапанска, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Сапунджийска, Махала Соколовска, Махала Тасковска, Махала Треновска, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юзунска

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Тишаново: Мах.Божковци, Мах.Воденица, Мах.Гълъбовска, Мах.Ивановска, Мах.Качанска, Мах.Колевска, Мах.Митковска, Мах.Найденци, Мах.Новковска, Мах.Реката, Мах.Тутковска, Мах.Хайдушка, Мах.Цървилото, Мах.Янчовска

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Църварица: Мах.Гракалска, Мах.Карадачка, Мах.Копривен, Мах.Реката, Мах.Укалска

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Илия: Мах.Груйовска, Мах.Карадачка, Мах.Миленска, Мах.Ралинска, Мах.Рекалийска, Мах.Тузлучка, Мах.Чукарска

На 19.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, ПИонерска, ПИрин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, ХараламПИ Аничкин, Христо Ботев

На 19.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител

На 19.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - ПИперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха Река, Местност Друмарката, Местност КаПИнката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, ХараламПИ Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 19.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ На 20.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Слокощица: Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала Селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Вратца: Махала Вучкова, Махала Гаджалска, Махала Илчова, Махала Ливадска, Махала Мазнево, Махала Мацаранска, Махала Рекалска, Махала Стоилкова, Махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил

На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горна Брестница

На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Грамаждано: Местност Гола Велика

На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Гърляно: Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, Махала Балиндол, Махала Баовец, Махала Биковска, Махала Джопарска, Махала Долна, Махала Леските, Махала Реката, Махала Ресенска, Махала Ярешка, Местност Смоквата, Местност Средно Поле, Руен

На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Жиленци: Везенска Махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, Махала Босачка, Махала Везенска, Махала Грънчарска, Махала Долна, Махала Мазнево, Махала Сиракова, Махала Сърбинска, Махала Чифлика, Махала Юручка, Местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев

На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, Махала Корубанска, Местност Влахов Дол, Местност Гнила, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Жабокрътски Рид, Местност Полски Имоти, Местност Ръжеве, Местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе

На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ръсово: Мах. Рекалска, Община Кюстендил, Махала Лесичка

На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Кюстендил

 

 

Община Рила  

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бараково: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, Беласица, В.Везенков, В.Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, Вела Пеева, Дружба, К.Лазаров, К.Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Лазар Везенков, Люлин, М.Полето, Местност До Кантона, Местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел IV, Рила, Септемврийска, Септемврийска, Струма, УПИ - VIII-157, УПИ-Vi-27,Кв.100, Христо Ботев

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кочериново: 408 По Плана На Гр. Кочериново, VII-372, Кв.4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Асен Рашков, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дом За Стари Хора, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Левски, Лот 2, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Местност Джанговица, Местност Лаката, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Пътен Възел, РодоПИ, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Стопански Двор, Странджа, Струма, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - VII ,Кв.40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв.94, УПИ Хvi-1390,Кв.94, УПИ ХVIII-1396, Кв.88, УПИ-Ііі-1397 Кв.89, УПИ-ХIV-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Пороминово: 000182, 017013, 0311025, 26073, I,Кв.8а, II-376, Кв. 9, IX - 40, Кв. 5, І-379,Кв.36, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Вела Пеева, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кокиче, Лиляна Димитрова, Местност Бачо, Местност Буката, Местност Лаго, Митко Палаузов, Опълченска, ПИ 027010, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, УПИ I142, УПИ II-26073, УПИ III-26073, УПИ-Іх-32, УПИ-Хіі-18 Кв2, Христо Ботев, Цар Борис, Цар Крум, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рила: 62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бор, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Васил Начев, Васил Христов, Възрожденска, Георги Бенковски, Георги Кирков, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Княз Борис I, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Медник, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Орлица, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Петко Д.Петков, Планинска, Погар, Подгорица, Първи Май, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Рилски Езера, Роза, Света Варвара, Света Варвара, Света Петка, Света Петка, Свети Георги, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спортела, Спротива, Спротива, Стопански Двор, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506,Кв.111, Хаджи АгаПИ, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Христо Сокола, Цар Асен И Петър, Цар Асен И Петър, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Стоб: 69261.501.13, 69261.501.5, VII 640, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана И Васил Котеви, Бор, Бреза, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иглика, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Лоза, Люляк, Марек, Местност Драките, Местност Турските Бахчи, Мир, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Плиска, Първи Май, РодоПИ, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски ПИрамиди, Стоян Котев, Струма, Тома Райчов, Три Могили, УПИ-Хі-72,Кв.60, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

На 17.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мламолово

На 17.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Падала: 55083.91.18

На 17.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Пастра: 55539.100.132, Местност Туфано, Пастра, ПИ №55539.100.207, Стопански Двор

На 17.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Перник: Кристал Блокове

На 17.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рила: Аверки Попстоянов, Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Жабокрек, Подгорица

На 17.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рилски Манастир: 028005, Местност Бачкова Чешма, Местност Биволарника, Местност Владичина Поляна, Местност Горско Стопанство, Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Илийна Река, Местност Кирилова Поляна, Местност Пчелина, Местност Турското Парче

На 19.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 21.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кочериново: Свети Иван Рилски, Стопански Двор

На 19.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 21.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рила: 62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Погар, Подгорица, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506,Кв.111, Хаджи АгаПИ, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен И Петър, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 19.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ На 20.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ На 21.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Бараково: Александър Стамболийски, Беласица, В.Везенков, Вела Пеева, Дружба, К.Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, Местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-Vi-27,Кв.100

На 19.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ На 20.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ На 21.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Кочериново: 408 По Плана На Гр. Кочериново, VII-372, Кв.4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, РодоПИ, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - VII ,Кв.40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв.94, УПИ Хvi-1390,Кв.94, УПИ ХVIII-1396, Кв.88, УПИ-Ііі-1397 Кв.89, УПИ-ХIV-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 19.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ На 20.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ На 21.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Рила: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен И Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

Община Сапарева баня  

На 17.09.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Сапарева Баня: Бор, Бреза, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Германея, Здравец, Липа, Местност Света Вода, Паничище, Пчела, Радецки, УПИ Vi-147,Кв 12,ПИ65365.601.92

На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сапарева Баня: 65365,601,10, Германея, Йордан Попмихайлов, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Славяни, Славяни, УПИ - Х-2641, ПИ 65365.601.84, УПИ VIII-2759,Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108

На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сапарева Баня: 65365,601,10, Германея, Йордан Попмихайлов, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Славяни, УПИ - Х-2641, ПИ 65365.601.84, УПИ VIII-2759,Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари