ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Кюстендил за периода 16 - 20 април 2018 г. - 2 част

/Продължание от 1 част/

Община Кюстендил  

На 20.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ - Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим. Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов, Извън Регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка;

За периода 17-18.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ново Село, Общ. Кюстендил: махала Двете Реки;

За периода 17-18.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Савойски: махала Бреза, махала Пелтечка;

За периода 17-18.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Сажденик: махала Златанска;

За периода 17-18.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Цървена Ябълка: Таскова Плевня;

За периода 17-18.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.04.2018 г. /08:45 - 12:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Илия;

За периода 17-18.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.04.2018 г. /08:45 - 12:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ветрен, Общ. Невестино: МахалаАгушка, МахалаДамянска, МахалаКапралска, МахалаКовачевска, МахалаНоваковска, МахалаРизовци, МахалаСмиленска;

За периода 17-18.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.04.2018 г. /08:45 - 12:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Раково, Общ. Невестино: махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец;

За периода 17-18.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ - Кюстендил: Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка;

За периода 17-18.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ - Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка;

За периода 17-18.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Богослов: 037149, махала Топилата, местност Саманли Баир;

На 17.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ За периода 17-18.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /08:45 - 12:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Търсино;

На 17.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител;

На 17.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Слокощица: Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Селото, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски;

На 17.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Неделкова Гращица;

На 17.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар; Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, махала Адамска, махала Албания, махала Баздарска, махала Бантовска, махала Бела Вода, махала Воденичарска, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска, махала Гошевска, махала Грънчарска, махала Гърличка, махала Гъскарска, махала Гюрова, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска, махала Дралевска, махала Дърманска, махала Занева, махала Заячка, махала Испорска, махала Йовкинска, махала Кадрамска, махала Камберска, махала Каменичка, махала Карамфиленска, махала Ковачка, махала Котаранска, махала Кузумска, махала Кумбазка, махала Лазарска, махала Лапевска, махала Лесичкова, махала Маджирска, махала Маринкова, махала Михтарска, махала Моравска, махала Мулова, махала Падинарска, махала Парлапанска, махала Песокарска, махала Петачка, махала Пупулска, махала Рановска, махала Русулска, махала Сапунджийска, махала Селишка, махала Семенска, махала Симонска, махала Соколовска, махала Соколчева, махала Средна махала , махала Станковска, махала Стойчовска, махала Тасковска, махала Текемска, махала Треновска, махала Хаджийска, махала Цанкина, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Шаренкова, махала Шукалска, махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин; Длъхчево-Сабляр: махала Милчовска, местност Орехчето; Друмохар: махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките; Еремия: махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска; Згурово; Илия: махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска; Кадровица: махала Постолска, махала Станкова; Лелинци: Васил Левски, махала Горна; Пелатиково: махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци; Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев; Смоличано: махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св. Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци; Страдалово: махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка; Тишаново: махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска; Църварица: махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска;

На 17.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ На 20.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев;

На 17.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ На 20.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала Дядо Манова, махала Суха Река, местност Друмарката, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин;

На 17.04.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ На 18.04.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Бобешино; Вратца: махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил; Горна Брестница; Горно Уйно; Грамаждано: местност Гола Велика; Гурбановци; Гърляно: Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала Долна, махала Леските, махала Реката, махала Ресенска, махала Ярешка, местност Смоквата, местност Средно Поле, Руен; Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух; Долно Село: М. Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци; Долно Уйно: махала Олтоманци; Жиленци: Везенска Махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, махала Босачка, махала Везенска, махала Грънчарска, махала Долна, махала Мазнево, махала Сиракова, махала Сърбинска, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев; Ивановци, Общ. Кюстендил; Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър; Коприва; Кутугерци; Кършалево; Кюстендил: Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, махала Корубанска, местност Влахов Дол, местност Гнила, местност Гола Велика, местност Динката, местност Жабокрътски Рид, местност Полски Имоти, местност Ръжеве, местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе; Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец; Мазарачево: махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река; Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска; Раненци: Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска; Ръсово: махала Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка; Церовица: махала Бело Камене; Чудинци;

На 19.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Кюстендил: Абоба, местност Планина Осогово, местност Хисарлъка;

На 19.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Слокощица: махала Рошковци;

На 19.04.2018 г. /08:45 - 12:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Богослов: 037149, махала Топилата;

На 20.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ - Берсин; Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев; Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин; Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка; Долна Козница: 22112. 500. 2; Друмохар: махала Брашненица; Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Калоян, местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка; Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, местност Валого, местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия; Кюстендил: местност Николичевски Път; Лиляч: местност Войника; Невестино, Общ. Невестино: VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, махала Развигорска, махала Разсолкова, махала Синорска, местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61,63,70, Кв. 22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин; Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски; Плешивец: Дванадесета; Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин; Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март; Четирци: М. Топилата, махала Ямен;

На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Багренци: Григор Чергов, Димитър Каляшки, Емил Шекерджийски, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов, Митко Палаузов, Осогово, Румена Войвода, Стефан Караджа, Тодор Каблешков;

На 20.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Абоба, Белият Камък, Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител;

На 20.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Слокощица: 247, Александър Димитров, Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, Искър, Калоян, Кирил и Методий, Кокиче, Кубрат, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, махала Селото, местност Галеница, местност Змиярника, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Мусала, Никола Въжаров, Опълченска, Орлица, Осоговска, Пробуда, Пролет, Пролет, Пролетарска, Радецки, Руен, Синчец, Спортист, Стефан Караджа, Стоян Лудев, Теменужка, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка;

Община Рила  

На 17.04.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Рила: Аверки Попстоянов, Бузлуджа, Васил Демиревски, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Методи Македонски, Начо Величков, Неофит Бозвели, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Първи Май, Рилска Долина, Света Петка, Спортела, Спротива, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506,Кв. 111, Хан Крум, Христо Смирненски, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Юри Гагарин

Община Сапарева баня  

На 18.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, местност Грабежо , местност Герена, местност Песоко, местност През Реката, местност Ридо, местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 16.04.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Ресилово: Александър Стамболийски, Асаница, Волов, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Иглика, Индже Войвода, Калоян, Липа, Омуртаг, Павлеви Ливади, Синчец, Спартак, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон, Чавдар Войвода

На 17.04.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Ресилово: Акация, Любен Каравелов, Община Сапарева Баня, Павлеви Ливади, Хан Крум, Шумата

На 18.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Ресилово: 026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - VІІ-672,Кв. 36, ХIV-11,Кв. 5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 18.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Самораново: 65245,6,153, 65245. 1. 214, 65245. 4. 266. 1, 65245. 4. 405, 65245. 4. 440, 65245. 45. 4. 416, 65245. 6. 499. 1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв. 16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 18.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Сапарева Баня: 032046, 65365,601,10, 65365. 210. 111, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 601. 186, 65365. 602. 602, I,Кв. 74, III, Кв. 125, LXXVІ,Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LXXXIV-2797,Кв. 74, ІІІ-3071,Кв. 120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, местност Бончук, местност Водни Дол, местност Зелени Преслап, местност Света Вода, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, Пи - 1351, Пи Lxxxііі; Кв. 74, Пи №65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св. Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ - Х-2641, Пи 65365. 601. 84, УПИ VI-147,Кв 12,Пи65365. 601. 92, УПИ VIII-2759,Кв. 109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

На 18.04.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Сапарева Баня: 65365. 210. 111, Бачо Киро, Болярица, Буйов Рид, Васил Априлов, Васил Левски, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Германея, Джерман, Джуганица, Дъга, Иван Вазов, Кокиче, Крайречна, Ловна, местност Зелени Преслап, Паничище, Пи - 1351, Пи №65365. 210. 111 М. Юрта, Раковски, Св. Варвара, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Слога, Стопански Двор, Тракия, Трети Март, Христо Смирненски, Явор

На 18.04.2018 г. /10:00 - 14:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Паничище: 300 В Отдел 04,Ид. 65365. 210. 970, II, II,Кв. 8, Іх - Кв. 8, местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І ,Кв. 70, УПИ VIII Кв. 10







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари