ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Кюстендил за периода 16 - 20 април 2018 г. - 1 част

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 16.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Каменик;

На 16.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Големо Село;

На 17.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бобов Дол: 04501. 000. 059, Георги Димитров, Димитър Благоев;

На 19.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Баланово: Стопански Двор, ХІІІ - 329, Кв. 16; Блато: махала Хановете, местност Турските Ниви; Големо Село: VI,Кв. 10, Пи 361,Кв. 37, Пи 452,Кв. 3; Голям Върбовник: 011066, 262, УПИ VIII-277,Кв. 23, УПИ ІІІ 247, Кв. 25; Долистово: I-89,Кв. 25, ХII-257,Кв. 19; Локвата; Мали Върбовник: УПИ - 1-9; Мало Село: IV-17,Кв. 3, Станке Димитров, УПИ VІ-3,Кв. 1; Мламолово: 371, VI-618,Кв. 19, VII-389,Кв. 30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра; Мърводол; Палатово: 083002; Паничарево: УПИ-VІ-102,Кв. 16; Пастух: местност Падина; Циклово; Шатрово: 067016, VІ-255, Кв. 27;

На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бобов Дол: Бобов Дол;

На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:30 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бабино; Бабинска Река: Іх-59; Голема Фуча; Горна Козница: местност Абрашица, П-Л ХіV-234, Кв. 23, УПИ ІХ-252; Коркина: Коркина, Х-21,Кв. 2; Мала Фуча: 44; Новоселяне;

На 20.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бобов Дол: Александър Костадинов, Александър Стамболийски, Алекси Янев, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Чучуков, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Имот №390, Кв. 75, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кокиче, Митко Палаузов, Негулица, Осми Март, Отец Паисий, Парцел-11,Кв. 39, Пи 019035, М. Цаган, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Свети Спас, Хаджи Димитър, Цаган, Юри Гагарин, Явор;

Община Бобошево  

На 17.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св. Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77,Кв. 11, ХII,Кв. 22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис; Бобошево: 14532. 040. 017, XIII-591 Кв. 65, Ал. Константинов, Ал. Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М. Турсуно Пи №135017, местност Галенковци, местност Герена, местност Друма, местност Затона, местност Кощанево, местност Липовица, местност Манастира, местност Миладин, местност Мърдище, местност Секелица, местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор; Висока Могила: Мильов Рид; Вуково: 087040, 12351. 153. 0030; Грамаде, Общ. Дупница: Іх - 136, Кв. 18; Доброво: Vі-293, Кв. 20; Дупница: местност Мело; Каменик; Рила; Скрино: 116; Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, местност Слатинско Ханче, Цар Борис; Смочево: 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-VІІІ-361,Кв. 15, Христо Ботев; Сопово;

На 17.04.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Бобошево: Жп Гара;

Община Дупница  

На 16.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 16.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бобов Дол: Антим Първи, Двадесет и Седми Октомври, Ивайло, Колош, Осми Март, Самуил, Свети Спас, СтубелоДелян, Общ. Дупница: Хіх-164,Кв. 12, III-21. Кв. 4, Парцел ІV-485, Кв. 13 Дяково Тополница, Общ. Дупница: местност Дрено, Нупи-1609

На 16.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дупница: 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 16.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дяково: 23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ ІІІ-204,205,206,Кв. 20, УПИ ХіV

На 16.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кременик: XXII-98,Кв. 10

На 16.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мламолово: IX-25,Кв. 9, IХ-179,Кв. 11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 16.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII,Кв. 39

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Елисавета Багряна, Крайречна, местност Бунищерица, местност Сух Андък, Поп Харитон, Прогона, Пролет, Свети Иван Рилски, Фани Попова Мутафова, Яворов

На 16.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Джерман: местност Пульова Воденица

На 16.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Дупница: местност Пульова Воденица, Разметаница

На 19.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 20.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Джерман: 207635051294

На 19.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 20.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Дупница: 68789. 173. 5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, местност Балановски Рид, местност Гурдево, местност Караболюка, местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат

На 19.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 20.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Пиперево: МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница

На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Гюргево

На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Дупница: 68789. 21. 19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Софийско Шосе, Стръмна

На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Самораново: Митко Палаузов, Саморанска

На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Сапарева Баня: 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Бончук, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

Община Кочериново  

На 18.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Боровец: II-259,Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14

На 18.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Боровец: УПИ-І

На 16.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Бураново: 007004, 023014, 025033, Селището, ХIII-483,Кв. 50

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бураново: 267

На 17.04.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Стоб: VII 640, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Божана и Васил Котеви, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Дунав, Здравец, Иван Лапев, Иглика, Кокиче, Комсомолска, Крали Марко, Лале, Лоза, местност Драките, Мир, Плиска, Ропотамо, Стобски Пирамиди, Струма, Три Могили, УПИ-Хі-72,Кв. 60

На 17.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Стоб: Ален Мак, Асен Златаров, Божана и Васил Котеви, Бор, Георги Бачков, Доктор Петър Берон, Здравец, Зорница, Иван Лапев, Иречек, Кокиче, Крайречна, Крали Марко, Лале, Марек, местност Драките, Младост, Никола Вапцаров, Партизанска, Свобода, Сибирска, Стобски Пирамиди, Три Могили

/Следва/







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари