ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Благоевград за периода 5 - 9 март 2018 г. - 2 част

/Продължение от 1 част/

Община Разлог  

На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета, извън регулация С.Баня, извън регулацията

На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън регулация, местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор

На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горно Краище

На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Краище, Общ. Белица: 39270.25.208, І-500, Кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Разлог: Александър Стамболийски

На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Банско: Цар Симеон

На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Баня, Общ. Разлог: местност Кривосер

На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-Н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Разлог: Баба Магдалена, Христо Ботев

На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Белица, Общ. Белица: местност Семково

На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Разлог: местност Байова Борика, местност Бетоловото, местност Извора, местност Писана Черква, местност Църнако

На 07.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, местност Семково

На 07.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Разлог: 15-ти Септември, 5-ти Километър, Бела Река, Гоце Делчев, Кукурево/Бетолово, Местн.Янколова Река, местност Байова Борика, местност Бельов Баир, местност Бетоловото, местност Бетоловото, местност Извора, местност Извора, местност Катарино, местност Кукурево, местност Пети Километър, местност Писана Черква, местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, местност Реденка, местност Църнако, местност Църнако, Опълченска, Проф. Иван Кипров, Св.Климент Охридски

На 07.03.2018 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов

На 07.03.2018 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Разлог: 15-ти Септември, 5-ти Километър, Бела Река, Гоце Делчев, Кукурево/Бетолово, Местн.Янколова Река, местност Бельов Баир, местност Бетоловото, местност Извора, местност Катарино, местност Кукурево, местност Пети Километър, местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, местност Реденка, местност Църнако, Опълченска, Проф. Иван Кипров, Св.Климент Охридски

На 08.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Разлог: Христо Ботев

На 08.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ - Градево: местност Бяла Поляна, местност Калугерица, местност Лаго - Изг. Чарк, местност Мах.Кацарска, местност Стружка Река - Лагове, Средорек, Требища, Требище

На 08.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ - Разлог: База Предел, Бойков Рид, Изворите, местност Баба Цвета, местност Бойков Рид, местност Кошольовото, местност Кулата, местност Кулиното, местност Логовете, местност Мразеница, местност Пети Километър, местност Предел, местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, местност Раплево, местност Скалата, местност Солището, местност Тишето, местност Шипоко, Предел, Черна Река

На 08.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Разлог: Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Братя Каназиреви, Братя Миладинови, Васил Левски, Войнишка, Гарата, Долен Стопански Двор, Екзарх Йосиф, Илинден, местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Преображение, Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Телемах Илиев, Христо Ботев, Черна Река

На 08.03.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Градево: местност Бяла Поляна, Требища

На 08.03.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Разлог: местност Логовете, местност Предел, Предел

На 09.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Банско: Пирин

На 09.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Разлог: Александър Стамболийски, Бела Река, Бела Река, Братя Каназиреви, Варош, Васил Левски, Васил Левски, Вихрен, Вихрен, Възраждане, Възраждане, Генерал Ковачев, Голак, Голак, Грънчарска, Д-Р Иларион Астинов, Дунав, Еделвайс, Занаятчийска, Занаятчийска, Иван Вазов, Иван Даскала, Изгрев, Изток, Изток, Иларион Макариополски, Илийска, Искър, Искър, Калиново, Лазар Топалов, Лазар Топалов, Марица, Марица, местност Бел Път, местност Катарино, местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Мехомия, Мирчо Кипрев/Бело Море/, Неуточнен Адрес, Нов Път, Нова, Опълченска, Охрид, Патриарх Евтимий, Пирин, Поп Богомил, Първа, Рила, Родопи, Саровица, Саровица, Св.Климент Охридски, Св.Св.Кирил и Методий, Св.Св.Кирил и Методий, Симеон Петеларов, Стара Планина, Стара Планина, Странджа, Телемах Илиев, Тодор Александров, Трети Март, Трети Март, УПИ III, Хан Пресиян, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Калоян, Цар Симеон, Черна Река, Шаркьой, Шипка, Шипка, Юндола, Явор, Явор, Яне Сандански

На 09.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Разлог: 15-ти Септември, Братя Миладинови, Възраждане, Георги С Раковски, Изворите, Македония, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Тодор Александров, Тодорица Попова

Община Сандански  

На 06.03.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Сандански: Р-Н Поленишки Път

На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Лешница, Общ. Сандански: местност Струма

На 06.03.2018 г. /12:15 - 15:00 ч./ - Поленица: Дабо, Мацкова Градина, местност Валога, местност Друма, местност Мацкова Градина

На 06.03.2018 г. /12:15 - 15:00 ч./ - Сандански: местност Друма, местност Мацкова Градина, местност Хано, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Мацкова Градина, Свобода

На 08.03.2018 г. /11:00 - 13:15 ч./ - Джигурово: УПИ VII-381

Община Сатовча  

На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 07.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Кочан: 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, местност Стопански Двор, Мир, Неуточнен Адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков

На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста

На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл.Охридски, Лале, Места, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март

Община Симитли  

На 06.03.2018 г. /08:00 - 14:15 ч./ - Черниче: Васил Левски, Георги Димитров, Кирил и Методи, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, ПИ 156 Кв.6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Роза, Свобода, Струма, Христо Ботев, Яне Сандански

На 07.03.2018 г. /08:30 - 09:45 ч./ На 09.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Черниче: М.Сухата Река

На 07.03.2018 г. /08:30 - 09:45 ч.; 08:30 - 16:30 ч./ На 09.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Симитли: Симитли

На 07.03.2018 г. /08:30 - 09:45 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 09.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ракитна: 004077, 010040, махала Лулейска

На 07.03.2018 г. /08:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 09.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Полето: Галабарци

На 07.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 09.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Сенокос, Общ. Симитли: Калайджийска, Чакърска

На 07.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Черниче: 9-ти Септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Кирил и Методи, Ленин, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, ПИ 156 Кв.6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Роза, Свобода, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Яне Сандански

На 07.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Полена: Вела Пеева, Георги Димитров, Димитър Благоев, Зеленка, Кокиче, Ленин, махала Ширината, местност Долна Сушица, местност Епрец, местност Мездрата-2, местност Училището, Победа, Потока, Роза, Руен, УПИ-V-18,Кв.18, УПИ-Хі-58 Кв.11, Христо Ботев, Чайка, Ширините

На 07.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Сушица, Общ. Симитли

На 07.03.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Черниче: 9-ти Септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Ленин, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Р-Н Под Гарата, Рила, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 07.03.2018 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч./ - Симитли: Свобода, Симитли

На 07.03.2018 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Крупник: 000024 местност Реката, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Беглико, Божиница / Гроздовец, Васил Коларов, Васил Левски, Влахина, Георги Димитров, Георги Трайков, Гладстон, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Даме Груев, Дан Колов, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Талев, Ернст Телман, Иван Вазов, Иван Козарев, Карл Маркс, Кирил и Методий, Кокиче, Кресненско Въстание, Крупник, Лев Писарев, Ленин, М.Извор/Гроздовец, Малчика, местност Виро, местност Въчева, местност Извор/Калуцик, местност Стопански Двор, местност Текелев Шумак, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Промишлена Зона, Средорек, Стефан Караджа, Стефка Филипова, Текелев Шумак, Трайчо Костов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Яне Сандански

На 07.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Брежани

На 07.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Градево: местност Струма Изливер Хиляд, Струма

На 07.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Железница, Общ. Симитли: VII-122, Имот 002867, местност Бачева Махала, местност Джалева Махала, местност Долно Церово, местност Дременец, местност Караджевица, местност Старата Върба, местност Шебечковица, Рибарска, УПИ-XII-52, Кв. 8, УПИ-ХХІV-50

На 07.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Симитли: Бангелови Тополи, Бреза, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Герена, Гр.Симитли, Димитър Благоев, Долен Герен, Еделвайс, Зеленка, Искра, Кокиче, М.Драгова, М.Духарска, Малина, местност Бангеови Тополи, местност Герено, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ораново, Пазара, Победа, Предел, Първи Май, Руен, Септемврийска, Симитли, Симитли,Упи II-1437,Кв.18,, Славянска, Струма, УПИ 1-538 Кв.22, УПИ II-1437,Кв.19, УПИIXXV-32, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон

На 07.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Церово, Общ. Благоевград: местност Поището, С.Долно Церово

На 07.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Симитли: Свобода, Симитли, Симитли

На 07.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Черниче: 9-ти Септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Кирил и Методи, Ленин, М.Сухата Река, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, ПИ 156 Кв.6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Роза, Свобода, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Яне Сандански

Община Струмяни  

На 06.03.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ - С.Микрево

Община Хаджидимово  

На 07.03.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Абланица, Общ. Хаджидимово: 595, Анещи Узунов, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Даме Груев, Дунав, Елин Пелин, Кокиче, местност Лозята, местност Шатора, Неуточнен Адрес, Октомври, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, УПИ Іі, Кв.44

Община Якоруда  

На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Четвърта, Шеста

На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дагоново

На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Елешница, Общ. Разлог: Безименна

На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Юруково: 029014 и 029015, Масив 29 Поквс, местност Каменако

На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Якоруда: Богдан Войвода, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица

На 07.03.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 09.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Бел Камен

На 07.03.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 09.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Бунцево

На 07.03.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 09.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Конарско

На 07.03.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 09.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Разлог: Баница

На 07.03.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 09.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Рохлева

На 07.03.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 09.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Смолево: 038217

На 07.03.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 09.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Черна Места

На 07.03.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 09.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Юруково: местност Каменако

На 07.03.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 09.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Якоруда: Васил Левски, Витоша, местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г.Бицин/, Яворов, Якорущица

На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Якоруда: Яворов







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари