ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Кюстендил за периода 5 - 9 март 2018 г.

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Коркина: Коркина, Х-21,Кв.2

На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Шатрово: 067016, Vі-255, Кв.27

Община Дупница  

На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тополница, Общ. Дупница: местност Дрено, Нупи-1609

На 06.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: Александър Стамболийски, Ален Мак, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Георги Димитров, Горица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иглика, Кв.50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Крайречна, Ленин, Осми Март, Пионерска, Първи Май, Теменуга, Фенерка, Христо Ботев

На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Гюргево

На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Дупница: 68789.162.69, 68789.164.15, 68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, УПИ Vііі,Кв. 8, ПИ 68789.602.65, Яхинско Шосе

На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Крайници: 39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Пиперево

На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Самораново: Митко Палаузов, Саморанска

На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Сапарева Баня: 65365.46.10, XV-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Бончук, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Яхиново: 87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.20.25, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 07.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: 04220.9.2, Ачкагач, Георги Димитров, Иван Вазов, Иглика, Кольо Фичето, местност Прокопо, Партизанска, Пионерска, Първи Май

На 07.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Дупница: 04220.9.147

На 08.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: 04220.8.70, Бригадирска, Гергана, Здравец, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, местност Мантарлия, Мусала, Осми Март, Победа, Първи Май, Русалка, Теменуга, Христо Ботев

На 08.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: Бригадирска, Георги Димитров, Гергана, Зелен Път, Кирил и Методий, Комсомолска, Малчика, Осми Март, Победа, Първи Май, Самоковище, ХI-124,Кв.17, Христо Ботев

Община Кочериново  

На 09.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Мурсалево: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васко Манолов, Волга, Калоян, Македония, Мара Малеева, Марек, Плиска, Септемврийска Слава, Тинтява, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 09.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Мурсалево: Бузлуджа, Волга, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Калоян, Марек, Москва, Мусала, Плиска, Струма, Христо Ботев, Юри Гагарин

Община Кюстендил  

На 06.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кюстендил: Антим I, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Беласица, Бузлуджа, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Камчия, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, местност Чифутски Дол, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански

На 06.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ - Кюстендил: Авксенти Велешки, Антим I, Арда, Банска, Бащовица, Бузлуджа, Васил Априлов, Велбъжд, Виница, Витоша, Владимир Димитров Майстора, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Демокрация, Димитър Пешев, Дрин, Евлоги Георгиев, Емил Шекерджийски, Жданов, Зимница, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Кадин Мост, Казанлък, Капанска, Кв. 257 Ул. Димитър Пешев, Кв. Изток, УПИ I, Кириат Оно, Кирил Цонев, Комплекс Изток, Константинова Баня, Криволак, Любен Каравелов, Любимец, Марица, Медковец, Мездра, местност Дренов Дол, местност Николичевски Път, местност Полски Имоти, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Мориц Леви, Мусала, Неофит Рилски, Овощарска, Одрин, Охрид, Парчевич, Пауталия, Пловдив, Полковник Стефан Манов, Порой, Прогона, Първи Май, Райна Цанева, Риша, Родопи, Ропотамо, Самодивска, Свети Иван Рилски, Солун, София, Софроний, Стефан Караджа, Стрелча, Тодор Ангелов - Божаната, Трън, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Яворов, Ямбол

На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кюстендил: Бузлуджа

На 06.03.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Индустриална, Соволска

На 06.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ На 07.03.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Кюстендил: Банска, Бащовица, Бузлуджа, Витоша, Дрин, Зимница, Казанлък, Кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Любимец, Медковец, Мездра, местност Дренов Дол, местност Николичевски Път, местност Полски Имоти, Овощарска, Пловдив, Порой, Прогона, Риша, Ропотамо, Самодивска, София, Стрелча, Трън, Ямбол

На 07.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кюстендил: местност Дренов Дол, местност Николичевски Път

На 07.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горна Гращица: Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Иван Вазов, Лавеле, Ленин, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хан Аспарух, Шипка, Юри Гагарин, Язовир Валого; Дворище, Общ. Кюстендил: Девети Септември, Лиляна Димитрова, махала Томанова, махала Чорбаджийска, местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Стоян Лудев, Христо Ботев; Коняво: 000906 Кв.38432, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бор, Васил Левски, Виден, Владимир Поп Томов, Възраждане, Георги Димитров, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Здравец, Иван Вазов, Извора, Изгрев, Кирил и Методий, Ленин, Лехово, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, местност Маровски Път, Мусала, Незабравка, Никола Димитров, Осогово, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Раковска, Рила, Руен, Симеон Въжаров, Стадиона, Стоян Лудев, Странджата, Христо Ботев; Копиловци, Общ. Кюстендил: Бистрица, Васил Левски, Възраждане, Димитър Благоев, Драговищица, Елин Пелин, Звезда, Иглика, Индустриална, местност Базето, Мир, Нов Живот, Овощарска, Околовръстна, Пейо Яворов, Спасовица, Стоян Тренев, Струма, Търговска, Христо Смирненски, Щастие; Николичевци: Васил Левски, Васил Петлешков, Николичевски Път, Овощарски Институт, Стоян Лудев, Струма, Черемидарница, Ябълка; Скриняно: Александър Стамболийски, Бистрица, Витоша, Емил Шекерджийски, извън регулация, Марица, Оборище, Пейо Яворов, Свилен Русев, Стоян Лудев, Чайка, Шипка, Щастие; Цървеняно: 002224, махала Грънчарица, махала Мърдевци, махала Новия Квартал, Мест.Пояница; Ябълково, Общ. Кюстендил: X-198,Кв.21, Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил и Методий, махала Бански Мост, местност Пешо Поле, местност Соволска Река, Овощарска, Първи Май, Славейков, Христо Ботев;

На 07.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Драговищица, Общ. Кюстендил: Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема; Полска Скакавица: махала Бойчовци, махала Терзийска; Раждавица: Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л.Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин; Скриняно: Георги С. Раковски, Георги Трайков, местност Чуката, П.Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев; Стенско: 240 Кв.13, извън регулацията, Стенско; Шипочано; Шишковци: Александър Стамболийски, Андон и Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, местност Ридо, местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ XIV - 464 Кв.14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;

На 07.03.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Кюстендил: Банска, Бащовица, Витоша, Зимница, Кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Любимец, Медковец, Мездра, Пловдив, Порой, Риша, Ропотамо, София, Стрелча, Трън, Ямбол;

На 07.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кюстендил: Антим I, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Камчия, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, местност Дренов Дол, местност Николичевски Път, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, местност Чифутски Дол, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански;

На 07.03.2018 г. /15:39 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Авксенти Велешки, Антим I, Арда, Васил Априлов, Велбъжд, Виница, Владимир Димитров Майстора, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Демокрация, Димитър Пешев, Евлоги Георгиев, Емил Шекерджийски, Жданов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Кадин Мост, Капанска, Кв. 257 Ул. Димитър Пешев, Кириат Оно, Кирил Цонев, Константинова Баня, Криволак, Любен Каравелов, Марица, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Мориц Леви, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Охрид, Парчевич, Пауталия, Полковник Стефан Манов, Първи Май, Райна Цанева, Родопи, Свети Иван Рилски, Солун, Софроний, Стефан Караджа, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Яворов;

На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горна Брестница: Влахов Дол, местност Влахов Дол; Грамаждано: II-110.Кв.11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, местност Гола Велика, местност Динката, местност Исманица, местност Стрелбище Пи003007, Осогово, ПИ 17680.25.36, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев; Жиленци: Ангел Маноилов, Борис Джелепски, Васил Левски, Глоковска, Гюешевско Шосе, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иглика, Крайречна, Кьошко, махала Везенска, махала Долна, махала Сиракова, махала Черковна, махала Чифлика, местност Баладърица, местност При Къщи, местност Разкръсие, местност Сбирище, местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски, Над Погребите, Осогово, Петър Ризов, При Къщи, Първи Май, Радослав Нотев, Райна Княгина, Теменужка, УПИ ХVIII -187 Кв.228, Христо Ботев; Кюстендил: Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Жельо Демиревски, Иван Банков, Игнат Барбар, Индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, местност Влахов Дол, местност Гола Велика, местност Гърлянски Черешарник, местност Динката, местност Лозенски Механи, Могилата, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Румена Войвода, Сердика, Соволска, Спартак, УПИ VII Кв.91 А, Цвятко Радойнов; Лозно: Васил Левски, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Дрин, Емил Шекерджийски, Йорданка Николова, Китка, махала Кепазка, местност Азна, местност Кочине, местност Лозище, местност Орачето, местност Пладнище, местност Стари Лозя, местност Стрелбището, Осогово, Паисий Хилендарски, Под Селото, Слатина-026005, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стрелбището, УПИ Іх Стопански Двор, Христо Ботев, Цанко Церковски, Четиринадесети Май;

На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Вратца: махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил; Горна Брестница; Грамаждано: местност Гола Велика; Гърляно: Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала Долна, махала Леските, махала Реката, махала Ресенска, махала Ярешка, местност Смоквата, местност Средно Поле, Руен; Жиленци: Везенска Махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, махала Босачка, махала Везенска, махала Грънчарска, махала Долна, махала Мазнево, махала Сиракова, махала Сърбинска, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев; Кюстендил: Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, махала Корубанска, местност Влахов Дол, местност Гнила, местност Гола Велика, местност Динката, местност Жабокрътски Рид, местност Полски Имоти, местност Ръжеве, местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе; Ръсово: Мах. Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка;

На 09.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Блатец, Общ. Кюстендил: махала Граньова; Дождевица; Драговищица, Общ. Кюстендил: V-908, кв.61, Асен и Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода; Дупница: 324+460 До 324+840; Кюстендил: Соволска; Лисец, Общ. Кюстендил: 000520; Мазарачево: махала Боровица, махала Валявица, махала Маренска; Радловци; Соволяно: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, местност Белуток, местност Брегове, местност Долбин, местност Модро Поле, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка;

На 09.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Брест, Общ. Трекляно: махала Беловци, махала Знеполци, махала Казаците, махала Песяк, махала Селото, махала Янкова; Бъзовица: махала Врътина, махала Георгина, махала Говедарници, махала Димина, махала Дънкова, махала Кюлина, махала Реката; Горановци, Общ. Кюстендил: махала Оспротива; Горни Коритен: махала Богдановци, махала Григоринци, махала Джуркинци, махала Лиярска, махала Лозановци, махала Любенова, махала Мъзгарска, махала Пауновци, махала Петкова, махала Попова, махала Ралоква, махала Расова, махала Спасановци, махала Цонева; Горно Кобиле: махала Бучлинци, махала Пешина, махала Селото; Горно Уйно: махала Амиджина, махала Брестов Дол, махала Джалевица, махала Дръндевци, махала Дудевска, махала Момчилова, махала Панагонова, махала Цървеличка; Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Ашковци, махала Вучковци, махала Герасимци, махала Горчовци, махала Гълъбовци, махала Джуровци, махала Дръндевци, махала Дълбоки Дол, махала Зеленковци, махала Златковци, махала Мутевци, махала Наковци, махала Ората, махала Пращенци, махала Сръбиновци, махала Татарци, махала Центъра, махала Шуме; Долни Коритен: махала Витанова, махала Витановци, махала Гелева, махала Деянова, махала Джонева, махала Димова, махала Дроньова, махала Китанова, махала Клубарска, махала Кьосакова, махала Манчова, махала Петкова, махала Портарска, махала Хановете, махала Чомарска; Долно Кобиле: махала Аврамци, махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Пладнище, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището; Долно Уйно: махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска; Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, местност Перивол, местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница; Драгойчинци: Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова; Злогош: Долна Махала, махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото, махала Чиринци; Киселица: махала Богданинци, махала Буцалевци, махала Вучковци, махала Гелчинци, махала Кадинци, махала Търница; Метохия: Долна Махала, махала Баздрике, махала Бургяре, махала Владимировци, махала Матеина, махала Осояре, махала Пауновци; Побит Камък, Общ. Трекляно: махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село; Полетинци; Средорек, Общ. Трекляно: махала Бекярска, махала Джониловци, махала Драгльовци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Неделкьова, махала Павлева, махала Пашина, махала Петрева, махала Центъра, махала Явор, махала Янина, местностдупни Камък; Сушица, Общ. Трекляно: махала Варни Дол, махала Камберска, махала Прогона, махала Раздолци, махала Реката, махала Старо Село, махала Ханове, махала Чешмата, махала Чифлика, махала Шавар; Трекляно: махала Бръзина, махала Връшинци, махала Дъбът, махала Караджинца, махала Караджинци, махала Марикинци, махала Младост, махала Табаци, махала Центъра, махала Шумановци; Уши: 030001 М. Под Пътя, махала Вучарник, махала Горно Велковци, махала Долно Велковци, махала Златанова, махала Знеполци, махала Калеинци, махала Кошарци, махала Николина, махала Николинци, махала Самарджийска, махала Спасевска; Чешлянци: махала Бара, махала Вишурци, махала Милчаци, махала Орница, махала Реката, махала Стопански Двор, махала Ябуковица, махала Ясикаре;

Община Невестино  

На 09.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Пастух: местност Падина







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари