ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Ловеч за периода 5 - 9 март 2018 г.

Източник: bnr.bg

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Изгрев/Ново Село/, Ковашка/Острец/, Мазалат/Острец/, Острец/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/

Община Тетевен  

На 06.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Голям Извор, Общ. Тетевен: Витко Лалев, Генерал Дандевил, Георги Стойков, Нивище, Опълченска, Първомайска

На 06.03.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: Васил Драганов, Дъб, Йото Николов Врачев, Йото Стойков, Лальо Ненов Динов, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Никола Врачев, Никола Милчев, Роза, Стоян Войвода, Тодор Христов

На 06.03.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: Вит, Георги Глож, Зорница, Кокиче, Кулата, местност Касълека, местност Левица, местност Рупци, Петко Найденов, Цачо Ненов

На 07.03.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Тетевен: Иван Вазов, Сава Младенов

На 08.03.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Бабинци: 001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, махала Арамлия, махала Бадънското, махала Близнаците, махала Полъта, махала Трескавец, местност Чашката, Първа

На 08.03.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Галата: Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Еделвайс, Иван Туйков, Никола Парапунов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 08.03.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Тетевен: 002105 Екатте 07884, Бабинци

На 08.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Голям Извор, Общ. Тетевен: Бековото, Васил Бушеранов, Витко Лалев, Георги Стойков, Грозьо Съйков Топалски, Димитър Крачунов, Крайречна, Опълченска, Първомайска

На 09.03.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Тетевен: Асен и Петър, Вит, Кап.Петко Войвода, Люлин, Полатен, Стария Дъб, Хиляда и Триста Години, Янко Сакъзов

Община Троян  

На 06.03.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ На 08.03.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Еделвайс, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Минко Николов, Охрид, Петко Р.Славейков

На 06.03.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Старо Село, Общ. Троян: Централна, Шарбан

На 06.03.2018 г. /12:30 - 14:00 ч./ На 08.03.2018 г. /12:30 - 14:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Любен Каравелов, Охрид, Пенчо Х.Найденов, Тома Хитров, Христо Ботев

На 07.03.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ На 09.03.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Байкал, Балатон, Бочо Попов, Георги С.Раковски, Димитър Икономов-Димитрика, Христо Гадевски

На 07.03.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Голяма Желязна: Мах.Разсадищата, Мах.Сойчанско, Мах.Топля, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Разсадищата, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев

На 07.03.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Амбарица, Ген.Карцов

На 08.03.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Ген.Карцов, Изгрев, Мах.Малка Рибна, Тиха, Шести Септември

На 09.03.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Кв.Попишка, Нейчо Войвода

На 09.03.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Амбарица, Васил Левски, Вилна Зона, Иван Лалев, Кичура, Мах.Коевски Ливадки, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина

На 09.03.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Байкал, Балатон, Васил Левски, Георги С.Раковски, Димитър Икономов-Димитрика, Захари Стоянов, Опълченска, Тодор Петков, Христо Гадевски

На 09.03.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Черни Осъм: Амбарица, Девети Септември, Жилища на Горското Стопанство, Общ.Дз Обнова, Първи Май, Стара Планина

Община Угърчин  

На 09.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Комитска, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

Община Ябланица  

На 07.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: XV-549, Кв.20, местност Пали Лула, местност Шумнене

На 07.03.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ - Голяма Брестница: Александър Стамболийски, Васил Левски, Гетовци, Двадесет и Трети Декември, Девети Септември, Жидевица, Никола Й.Вапцаров, Опълченска, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Родината, Христо Смирненски

На 09.03.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Иван Данов, Липа, Петър Василев, Победа, Стефан Цаков, Цоло Гетов







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари