ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Плевен за периода 5 - 9 март 2018 г.

Източник: ЧЕЗ България

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Гулянци  

На 06.03.2018 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 07.03.2018 г. /16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бръшляница: 9-ти Септември, Акалан, Александър Стамболийски, Антим 1, Априлов, Асен Златаров, Асен Халачев, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Голо Бърдо, До Стадиона УПИ II- 92 и III- 92, Дунав, Иван Рилски, Инж Г и Вълков, Кирил и Методий, Косовски, Крали Марко, Любен Каравелов, Местн.Над Пресяката, Местн.Червен Фенер, Патриарх Евтимий, Пирин, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Стефан Караджа, Трапезица, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Освободител; Гулянци: Разсадник; Дъбован: Пирин; Ленково: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Халачев, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Ген.Вл.Заимов, Генерал Столетов, Дунав, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Кайлъка, Карамфил, Кокиче, Коприва, Коста Златарев, Ленко Нанков Мишев, Нарцис, Опълченска, Панайот Волов, Пирин, С.Ленково, Синчец, Стара Планина, Терасите, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка; Шияково: Александър Стамболийски, Бор, Васил Левски, Венера, Гоце Делчев, Драма, Ив.В.Мичурин, Христо Ботев, Цветница, Явор;

На 06.03.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./ На 07.03.2018 г. /16:00 - 17:00 ч./ - Долни Вит: Ал Стамболийски, Ангел Каралийчев, Бенковска, В Левски, Люляк, Раковска, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин;

На 06.03.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./ На 07.03.2018 г. /16:00 - 17:00 ч./ - Милковица: Априлов, Арда, Беласица, В Левски, Веслец, Витоша, Гаров Район, Гурко, Ив Вазов, Изгрев, Люлин, местност Край Село, Мир, Морава, Мусала, Одеса, Орлица, Осогово, Охрид, П.К.Яворов, Пирин, Победа, Преслав, Раковски, Ралица, Ресен, Родопи, Свобода, Силистра, Сливница, Стопански Двор, Тулча, Хан Кубрат, Христо Ботев, Шипка;

На 08.03.2018 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 09.03.2018 г. /16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Комарево, Общ. Долна Митрополия: Аврора, Акация, Ангел Кънчев, Арда, Балкан, Бенковски, Бяло Море, В Априлов, В Левски, Вардар, Вежен, Веслец, Винарска, Вит, Витоша, Волга, Възраждане, Гео Милев, Гнилата, Гранит, Гренадирска, Гръстелника, Дунав, Железничарска, Здравец, Зелена Гора, Иван Вазов, Иглика, Искър, Кирил и Методий, Китка, Кл Охридски, Козлодуй, Кокиче, Кръвенишка, Л Каравелов, Лозенка, Лозица, Лъката, Люлин, Люляк, Македонска, Марица, местност Край Село, Морава, Мусала, Н Рилски, Надежда, Нач.У-Ще, Незабравка, Осогово, Осъм, Отец Паисий, П.Евтимий, П.К.Яворов, Пирин, Полтава, Пробуда, Първи Май, Радецки, Раковски, Рила, Родопи, Росица, С Румянцев, Свобода, Скобелев, Славейков, Слави Алексиев, Сливница, Ср Гора, Стара Планина, Стопанска, Странджа, Страцин, Струмица, Тракия, Трети Март, Тунджа, Уилиам Гладстон, УПИ І-42 Стр.Кв.98, Успех, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Самуил, Черни Връх, Шар Планина, Шипка; Крета, Общ. Гулянци: А.Стамболийски, Ален Мак, Бистрица, Боровец, Васил Левски, Вит, Г.С.Раковски, Габър, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Качица, Люляк, местност Зад Ормана, Пирин, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Широка Поляна; Подем: Александър Стамболийски, Априлов, Арда, Божур, Бузлуджа, Букурещ, В.Левски, Вит, Витско Шосе, Г.Бенковски, Дунав, Еделвайс, Ж.П.Район, Железничарска, Иван Вазов, Иван Винаров, Кирил и Методий, Климент Охридски, Комсомолска, Краище, Куба, Кюстендилска, Лиляна Бърдарова, Макаренко, Малчика, Марица, Мъртвица, Октомври, Отец Паисий, Пирин, Плевен, Победа, Рибенско Шосе, Рила, Родопи, Руен, София, Софроний, Стара Планина, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Звезда, Черно Море, Ю.А.Гагарин; Рибен: 047003, Антон Иванов, Братя Миладинови, Бузлуджа, В Левски, В Терешкова, Вит, Г Димитров, Дружба, Дунав, Иван Вазов, Кирил и Методий, местност на Греда, Мичурин, Младост, Отец Паисий, Пирин, Пробива, Р Даскалов, Радецки, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чавдар, Ю.А.Гагарин, Явор;

Община Долна Митрополия  

На 08.03.2018 г. /09:00 - 09:05 ч./ На 09.03.2018 г. /16:00 - 16:05 ч./ - Биволаре

Община Долни Дъбник  

На 06.03.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ - Долни Дъбник: Ген Скобелев, Д.Дебелянов, Мургаш, Назъм Хикмет, Осогово, Христо Ботев, Христо Янчев, Шипка

На 06.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Крушовица, Общ. Долни Дъбник: Братя Миладинови, Георги Димитров, Кирил и Методий, Оборище, Осогово, Охрид, Петър Данков, Радецки, Рила, Сливница, Стефан Караджа, Хаджи Димитър

Община Искър  

На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:30 ч./ - Искър, Общ. Искър: Васил Коларов, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Райко Даскалов, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 08.03.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Долни Луковит: Александър Стамболийски, Васил Априлов, Демир Велиев, Дунав, Иван Рилски, Марин Дринов, Шипка, Янтра

На 08.03.2018 г. /12:30 - 15:15 ч./ - Долни Луковит: Димчо Дебелянов, Клокотница, Тулча, Тутракан, Хайдушка Поляна, Цар Асен Първи, Цар Освободител

Община Плевен  

За периода 07-09.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Плевен: Георги Бенковски, Русе/Д-Р Бешев/

На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 07.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 08.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 09.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Бохот: 1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген.Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин;Пелишат: Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев;

На 06.03.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ - Плевен: Генерал Владимир Вазов

На 06.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Плевен: Генерал Колев, Любен Каравелов, Местн.Кайлъка, Петко Каравелов, Сан Стефано

На 06.03.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ На 07.03.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Плевен: Дружба

На 06.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Плевен: Местн.Западна Идустриална Зона

На 06.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Бреза, Бряст, Кайлъка, Местн.Кайлъка, Местн.Стража I, Местн.Чаира, местност Стража 701, Райски Кът, Стража, Явор

На 06.03.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Кочев, Елин Пелин, Иван Вазов, Никола Й Вапцаров, Пирин, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 07.03.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ - Плевен: Железничар, Крали Марко/Мл.Гвардия/, Люляк, Сторгозия

На 07.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Плевен: Плевенска Епопея /Пърличев/, Христо Ботев

На 07.03.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: I, Кв.67, Алексей Сегренски, Батак, Васил Коларов, Димитър Дачев, Добри Войников, Лазар Станев, Маршал Толбухин, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Петрини, Първа, Рила, Родопи, Стоил Енчев, Христо Ботев, Чепино

На 07.03.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Бургас, Плевенска Епопея /Пърличев/, Пробуда, Хаджи Бенчо, Христо Ботев, Чаталджа/Н.Доровски/

На 07.03.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: Белмекен, Д.Д.Баучър, Димитър Благоев, Лиляна Димитрова, Оборище, Пенчо Славейков, Черни Връх

На 08.03.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ - Плевен: Генерал Колев, Мара Денчева, Сан Стефано

На 08.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ - Радишево: I - 280, XIII- 89 Кв. 34, XIX-447 Кв.15, Васил Априлов, Г.С.Раковски, Григор Пърличев, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Мадан, Марибор, Милин Камък, Мир, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Пероника, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи

На 08.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Буковлък: ІІ и ІІІ, Аврора, Богомил, Буря, Орлица, Сан Стефано, Хайнбоаз

На 08.03.2018 г. /09:00 - 10:15 ч./ - Радишево

На 08.03.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ - Брестовец: УПИ-III-171

На 08.03.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ - Тученица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Ген.Вл.Заимов, Генерал Гурко, Генерал Колев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Дамян Пешев, Кайлъка, Любен Вешков, местност Пасището, Пирин, Радецки, Рила, Среброструй, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю.А.Гагарин

На 08.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ На 09.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Сторгозия

На 08.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Ал.Стамболийски, Бяло Море/Н.Тинков/, Враня/Ат.Георгиев/, Средец, Хаджи Димитър

На 09.03.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ - Плевен: Генерал Тотлебен, Люляк, Мир, Рудозем, Сторгозия

На 09.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Антим Първи, Бузлуджа, Марагидик, Плевенска Епопея /Пърличев/, Пърличев, Стара Планина

Община Пордим  

На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 07.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 08.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 09.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Пордим: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

Община Червен бряг  

На 06.03.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Телиш: Васил Друмев, В Михайлова, Георги Димитров, Дунав, Езерна, Индустриална, К и Методий, Маршал Толбухин, С Румянцев, Янко Забунов

На 07.03.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Бресте: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Васил Коларов, Васил Левски, Върбан Йотов, Ген.Вл.Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Двадесет и Шести Юни, Девети Септември, Димитър Кьосовски, Иван Вазов, Иван Диловски, Иван Чифлигарски, Илия Стоянов, Любен Каравелов, Мито Гачев, Н.Й.Вапцаров, Никола Горанов, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чудна

На 07.03.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Горник: Бузлуджа, Вихрен, Втора, Г Бенковски, Дванадесета, Девета, Десета, Дунав, Дядо Вълко, Елена, Иван Вазов, Искър, Осемнадесета, Осма, Партизанска, Пета, Петко Горанов, Петко Хр Петков, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Седма, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Ненов, Цвятко Иванов, Четвърта, Шеста, Янка Митова, Янтра

На 07.03.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Сухаче: Ал Стамболийски, Асен Златаров, Баба Мария, Баба Тонка, Безименна, Вешка Данова, Г Тошев, Ген Заимов, Девети Септември, Дядо Вълко, Л Димитрова, Л Каравелов, Маршал Толбухин, Паисий, Партизанска, Петко Д Петков, Петко Напетов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов

На 07.03.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ - Бресте: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Васил Левски, Върбан Йотов, Ген.Вл.Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Двадесет и Шести Юни, Девети Септември, Димитър Кьосовски, Иван Вазов, Иван Диловски, Иван Чифлигарски, Илия Стоянов, Любен Каравелов, Мито Гачев, Н.Й.Вапцаров, Никола Горанов, Отец Паисий Хилендарски, Рила, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чудна

На 09.03.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Койнаре: Антон Страшимиров, Беласица, В.Коларов, Гео Милев, Девети Септември, Дунав, Кл Охридски, Мило Нанов, Милчо Симеонов, Симеон Нинов, Хаджи Димитър

На 09.03.2018 г. /13:00 - 14:15 ч./ - Койнаре: Бето Петров, Възраждане, Димо Хаджидимов, Единадесета, Ивайло, Милчо Симеонов, П. Напетов, Петър Динков Симеонов, Спартак, Стефан Караджа, Хисар, Христо Михайлов







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари