ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в София област за периода 5 - 9 март 2018 г.

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 08.03.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Божурище

На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Хераково: III-028096, Кв.1, IV-028096, Кв.1, V-028096, Кв.1, VI-028096, Кв.1, VII-028073, Кв.1, Александър Стамболийски (Мах.Бобен), М. Балин Дол, УПИ XII-029062, УПИ XXI-342,Кв.37

Община Ботевград  

На 06.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 07.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 08.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 09.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Рашково: махала Белчово;

На 06.03.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Ботевград: XIII, Кв.175, Адрян Атанасов, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Букорска, Васил Левски, Гробищен Парк, Иван Вазов, Опълченска, УПИ IX, Кв.175, Христо Ботев, Цар Иван Шишман;

На 06.03.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ - Боженица: 319004, Долапището, махала Барбушовци, махала Брусен, махала Върха, махала Ганинци, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Плоча, махала Томовци, махала Урвич, махала Усойната, Стопански Двор, Х-38, Кв.41; Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане на 72-Часови Изпитания, махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци, махала Ръждавец; Новачене, Общ. Ботевград;

На 06.03.2018 г. /09:45 - 13:15 ч./ - С.Боженица-Фирма Пътстрой;

На 06.03.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ На 07.03.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ На 08.03.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ На 09.03.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ - Литаково: Архангела (Петко Буковански, Васил Левски, Възход, Писана, Светлина, Шести Септември (9-ти IХ);

На 06.03.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: 1866 Година, Балканска, Букорска, Люлин, Никола В.Ракитин, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев;

На 07.03.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: Паркинг, Плиска, Рила, Саранск, Темуша;

На 07.03.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: Паркинг, Саранск, Темуша;

На 07.03.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ - Трудовец: Александър Стамболийски, Любен Каравелов, Цар Иван Шишман;

На 08.03.2018 г. /08:45 - 14:00 ч./ - Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Баба Тонка (Баба Кула), Боговина, Брезовица, Георги Бенковски (Г.Димитро, Иван Вазов (Ангел Миновски), Кап.Тодор Тодоров, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Начо Иванов, Оборище, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Победа, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Шести Септември (9-ти IХ);

На 09.03.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ - Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070; Краево: махала Маринков Рът, махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4; Новачене, Общ. Ботевград: Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта; Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол; Радотина: местност Дръстила, ПИ №055008; Скравена: Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър;

Община Годеч  

На 06.03.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Годеч: Академик Игнат Емануилов, Бригадир, Георги С.Раковски, Никола Й.Вапцаров, Раковски

На 07.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Годеч: Борова Гора, Брест, Височка, Градина, Иглика, Нягулова, Пуалица, Синчец, Слънчев Бряг, УПИ 4-344 ,Кв.45, Царина

На 07.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Годеч: Асен Златаров, Баба Тонка, Васка Емануилова, Заводска, Зли Дол, Иван Вазов, Игнат Емануилов, Липа, Нишава, Петрова Бара, Свобода, Теменуга, Христо Смирненски, Шипка, Явор

На 08.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Годеч: Бор, Ком, Молак, Молашка, Новодомска, Петров Рид, Теменуга, Шипка

На 08.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Годеч: Александър Стамболийски, Игнат Емануилов, Нишава, Раковски, Свобода

На 09.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Годеч: Елин Пелин, Заводска, Иван Вазов, Йордан Йовков, местност Ваге, Парижка Комуна, Петрова Бара, Христо Смирненски

На 09.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Годеч: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Грамада, Дружба, Никола Й.Вапцаров, Нишава, Република, Стефан Караджа, УПИ VІІ-1927,Кв72, УПИ-І, Кв.138, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Горна Малина  

На 06.03.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горна Малина: 101, Блокове; Макоцево: В.З. Овче Бърдо Имот №219, местност Крушака, местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, ПИ 093013, ПИ 385 Кад.Район 232, ПИ 463 Кад.Р.232 М.Овче Бърдо, УПИ II-49, Кв.3, УПИ ХII -176 Кв. 31; Негушево: 068010, VІІІ-3 Кв.2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ.Горна Малина, П-Л XVI-27, Кв.3, УПИ Vі-76, Кв.11, УПИ XI-185, Кв. 18, УПИ ІІ-16, Кв.2, УПИ ХVІІІ-195, Кв.18, УПИ ХІV-157, Кв.18, УПИ-87; Осоица: М.Мандрите-Катлъка; Саранци: IХ-42,Кв.7, Іх-95,Кв15, Божанчеви Ливади, УПИ І Кв.37; Чеканчево: II-289, Кв.32, VI-296 Кв.25, П-Л Х-373, Кв.35, П-Л ХVіі, Им.Пл.№317, Кв.24, УПИ Хх-246,Кв.11;

На 07.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 08.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Байлово;

На 07.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 08.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Белопопци;

На 07.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 08.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Горна Малина: Втора, Двадесет и Първа, УПИ VIII-82а;

На 07.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Априлово, Общ. Горна Малина: 000317, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Шеста, Двадесета, Осемнадесета, Пл.Іі-45,Кв.43, УПИ VIII-250, УПИ І-67 и УПИ Хіv-67 Кв.38, Х-274 Кв. 48, Четиридесет и Втора, Четиридесета; Байлово: II-274 Кв.31, III-366,Кв.41, VI Общ Кв 1, Пи048007, УПИ-XV-110,Кв.25; Белопопци: ПИ 035049-Нива Земед.Земя, III-354, Кв. 34, VІ-266, Бивш Стопански Двор, М.Чукарката,Имот№027006, УПИ XII-256 Кв. 12, УПИ ІІІ-324, Кв.35, УПИ ІІІ-43, 44, УПИ ІХ-Общ,Кв.40, УПИ ХІХ-346 Кв.25; Гайтанево: VІІ-155, Кв.10, УПИ II-45, Кв.15, УПИ VІІІ-230, Кв.23, Центъра на селото; Голема Раковица: I-209 Кв. 70, XXIV-81 Кв.2, П-Л IV, Кв.58, П-Л VIII-194, Кв.28, П-Л ІV-73, Кв.1, П-Л ІІ-272, Кв.37, Стопански Двор, УПИ VIII-519, Кв.52, УПИ VІІ-139, Кв.13, УПИ ІІ-531, УПИ ХVІІ-197, Кв.28; Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Иван Вазов;

На 08.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горна Малина: 11-та*, I-215 Кв.12, IV-164, Кв.6, XIII-462, Кв.40, XVII-886 Кв. 54, Блокове, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесета, Дванадесета, Единадесета, Кв52 УПИ XIII-607.608, Осемнадесета, П-Л Хііі-18, Кв.29, Парцел 9 Кв.25, ПИ 83057, Първа, Родолюбие, Тринадесета, УПИ I-821 Кв.92, УПИ III-Общ Кв.14, УПИ Iх Кв 14, УПИ VI-827, Кв. 90, УПИ XIII-52 Кв. 3, УПИ Іі-405,Кв.55, УПИ Х -519 Кв.8, УПИ ХVіі-315, Кв.29, УПИ Хі -Общ, Кв.14, УПИі-262 Кв.20, Четринадесета, Шеста, Юг;

Община Драгоман  

На 06.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Драгоман: Акация, Железничар, Кольо Фичето, Космина, Петнадесети Кантон, Спортист, Средна Гора, Странджа, Христо Ботев, Шести Септември

Община Елин Пелин  

На 06.03.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Габра: Миньор, Ален Мак, Бисер, Божур, Бор, Васил Левски, Върбата, Детелина, Еверест, Здравец, Зора, Иван Ст.Туев, Иглика, Изгрев, Йордан П. Кусаров, Крум Г.Стойнов, Лилия, Любен Каравелов, Люляк, Маргарита, Минчо Н.Кунев, Миньор, Михалкова Чешма, Могилата, Момина Сълза, Нарцис, Незабравка, Панайот Волов, Раковска, Реката, Роса, Синчец, Соленика, Средна Гора, Теменуга, Ул.Средна Гора №3, УПИ Vіі-221, Кв.12, Христо Ботев, Христо Проданов, Шипка, Ясна Поляна;

На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Лесново: 129048, IV-19, XI-276,Кв.61, XVII-148, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Десета, Осма, П-Л №Хіі-87, Кв.9, Пета, Петнадесета, ПИ 129012, Седма, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, УПИ VIII-60, Кв.10, УПИ XIII-62, УПИ ІІІ-219, Кв.33, УПИ ХVIII-230, УПИ ХVІІ-236, Кв.34, УПИ-518 Кв. 1а, ХХ-424 Кв 55, Четвърта, Четринадесета, Шеста;

На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Караполци: V-39,Кв.3, XI,Кв.12, XVII-11, УПИ XI-6 Кв.1;

На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: VI-142, Борис I, Васил Априлов, Васил Левски, Екзарх Антим I, Калоян, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Марица, Мургаш, Новоселци, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Плиска, Хан Аспарух, Цар Асен I, Цар Симеон;

На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Крушовица, Общ. Елин Пелин: УПИ VI-104, Кв.13, УПИ VI-4, Кв.1, УПИ Іх-5, Кв.1, УПИ ХхV-91, Кв.9;

На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Равно Поле: Верила;

На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Чурек: местност Жерково, П-Л ХI-275, Кв.4;

На 06.03.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Крушовица, Общ. Елин Пелин: I, Кв.7, М. Гладно Поле, Гладно Поле, Гладно Поле-вили, Имот 036024, М. Гладно Поле, Месност Гладно Поле, УПИ VI-104, Кв.13, УПИ VI-4, Кв.1, УПИ ІХ-5, Кв.1, УПИ ХХV-91, Кв.9;

На 06.03.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Нови Хан: Вилна Зона Побит Камък;

На 06.03.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: М.Шеовица ПИ -031155;

На 07.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Григорево: 017009, Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ ІV-102 Кв.11, УПИ VІІІ-25, Кв. 3, УПИ XI-319, Кв.32, УПИ XV-128, Кв.15, УПИ ХI-264 Кв. 18, УПИ ХІХ-262, Кв.18, Черковна; Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Лесновска, Липа, Топола; Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 08832, Акация, Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, България, Васил Левски, Витоша, Вихрен, Върбето, Гео Милев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иглика, Йоан Екзарх, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лесновска, М.Шеовица ПИ -031155, Мургаш, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Росица, София, Средец, Средна Гора, Страцин, Тодор Каблешков, Топола, Уо Кв.Върбето, УПИ 1-За Ожс, Кв.71, УПИ ХV -182 Кв. 65, Чавдар Войвода, Шейново, Шиовица, Янтра; Столник: XIII-178, Кв.24, Мтп Складова База, П-Л І-38, Кв.9, УПИ -272;

На 07.03.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Липа, Топола;

На 07.03.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: България, Витоша, Върбето, Иглика, Росица, Средец, Топола, Уо Кв.Върбето;

На 08.03.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Равно Поле: Верила, Индустриална Зона Верила, М.Конска Ливада;

На 08.03.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - София: Елин Пелин;

Община Етрополе  

На 06.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 07.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 08.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 09.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Етрополе: Вилна Зона Рибарника

На 06.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 07.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 08.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 09.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Рибарица, Общ. Етрополе: 194005, XVIII-14, Кв.2, Парцел Х-19, Кв.15

На 07.03.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ - Бойковец: Орище, УПИ-І-142

На 07.03.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ - Етрополе: 128, 27-ми Ноември, Акация, Вилна Зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За Дап, Йорданка Чанкова, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, махала Иванчовец, местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница, Сто Двадесет и Осми

На 07.03.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски

На 07.03.2018 г. /08:45 - 14:15 ч./ - С.Бойковец-Пионерски Лагер

На 08.03.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ - Етрополе: Осем, Руски

На 09.03.2018 г. /10:00 - 12:00 ч.; 12:15 - 14:15 ч./ - Етрополе

Община Ихтиман  

На 09.03.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бальовци: 114 УПИ XIV Кв 10;

На 09.03.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Вакарел: Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златарев, Бальовци, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Димитър Паунов, Дренов Ръд, Дренов Рът, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, извън регулацията, Искър, Кирил и Методи, Костадинка Трайкова, Кръста, Латинка, Люлин, Люляк, М.Дренов Ръд ПИ 298, М.Зубевица Им.№913037, махала Дренов Рът, Младост, Никола Вапцаров, Никола Петков, Освобождение, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Патриарх Евтимий, Средна Гора, Стефан Стамболов, Теменуга, Тинтява, УПИ V-391,Кв.38, ХV-260, Кв 58, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хановете, Харамлиец, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Чешма Ангелина, Чинар, Шипка, Янтра;

На 09.03.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Вакарел: ПИ 121013 М.Гробищата;

Ихтиман: Местн.Полиовци;

Костадинкино: М. Чуките ПИ №16, махала Брънкова Китка, махала Брънковци, махала Млечановци, махала Полиовци;

На 09.03.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Борика, Общ. Ихтиман: П-Л ІV-109, Кв.8, Парцел VІІ-59, Кв.20, УПИ 9-128 Кв 5, УПИ ІV-165, Кв.24; Бузяковци: махала Поповци; Вакарел: махала Поповци, Чешма Ангелина; Веринско; Костадинкино: Мах.Семковци УПИ ХVі-88, Кв.12, махала Брънковци, махала Полиовци, махала Семковци, махала Яздирастовци, Яздирастовци; Пауново: V-142,Кв.23, П-Л VІІІ-198, Кв.15, П-Л І-84, Кв.15а, махала Поповци, Поповци ПИ 028069, УПИ III-220, Кв.Ихтиман, УПИ V- 199 Кв. 14 Близо До Църквата, УПИ V-129 , Кв 21, УПИ XI-35,Кв.4, УПИ XXV-114, Кв.20; Поповци, Общ. Ихтиман: УПИ ІІ-91, Кв.13;

Община Пирдоп  

На 07.03.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Пирдоп: Княз Александър Батенберг, Славци, Тодор Влайков, Цар Освободител

Община Правец  

На 06.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 07.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 08.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 09.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Осиковска Лакавица: махала Гроздене, махала Драйчовци, махала Рачовци

На 06.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 07.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 08.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 09.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Видраре: махала Джамбазите, махала Семкова, Пи-083145 М.Мариновото

На 06.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 07.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 08.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 09.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Осиковска Лакавица: Луковешки Дол

На 07.03.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ - Правец: Васил Левски, Димитър Грънчаров, махала Правешки Ханове

На 10.03.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Правец

Община Самоков  

На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Рельово: УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5;

На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Бреза, Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Здравец, Зорница, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Кокиче, Латинка, Люляк, Люляк, Марица, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Ружа, Странджа, Тинтява, Тракия, Ул. Здравец, Ул. Здравец, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Явор;

На 06.03.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Алино: П-Л Іі, Пл.№160, Кв.48, УПИ I-345, Кв.18; Белчин: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI.Кв.5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, С. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470,471 Кв.38а, Христо Ботев, Юрий Гагарин; Белчински Бани: П-Л V Кв,21; Клисура, Общ. Самоков: Извън Регурация; Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, БКТП Градина - Ковачевци, Пп II,Кв.58; Поповяне: ПИ 000368; Рельово: №000527, извън регулация, УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5; Ярлово: УПИ ХІІ-562, Кв.55, 002159,Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова Гора, М.Грамаге, ПИ 013001 местност Св.Петка, ПИ №578, Стоп.Двор, УПИ XVI Пл.260 Кв.16;

На 06.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 3-та, 4-та, 49-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 54-та, 55-та, XVIII, ПП II,Кв.58;

На 07.03.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Горни Окол: 128, Кв.16, Ix-302, Kв. 41, XXIII, Кв.2, М. Щъркелово Гнездо, Парцел VI--43 Кв.5; Долни Окол: П-Л 150 Кв. 19, УПИ VІ-162, Кв.20; Драгушиново; Злокучене, Общ. Самоков: М-Ст Лавандула , Общ.Самоков; Панчарево: Пи000733,Яз.Искър,М.Коеджик; Самоков: местност Дългата Поляна, местност Калковско Манастирче, местност Лавандула, местност Мало Равнище, местност Мечката, местност Пашо, местност Ренов Дол, местност Татарски Брод, местност Циментово Кладенче, местност Червената Земя, местност Щъркелово Гнездо, местност Язовир Искър, Софийско Шосе; Широки Дол: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та, местност Татарски Брод;

На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бели Искър: 1-ва, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма;

Община Своге  

На 06.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бов, Общ. Своге: Мини Диабаз;

На 07.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бов, Общ. Своге: Луково; Губислав; Дружево; Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, Махала Радеж ТП Равна Нива, махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина; Левище; Миланово, Общ. Своге: Васил Левски, Ком, Мах.Кат, Мах.Мъжев Дел, Мах.Ръжища, Мах.Свражен, Мъжев Дел, Ропотамо, Стара Планина, УПИ-XV-46; Оплетня: Парцел V-94, Кв.3; София: Костенски Водопад/Васил Дим;

На 07.03.2018 г. /09:15 - 12:16 ч./ - Бов, Общ. Своге;

Община Сливница  

На 06.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 07.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 08.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 09.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Извор, Общ. Сливница

На 08.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Гълъбовци: 1 Ва, 10-та, 3-та, 500179, 8 Ма, XI-1.3 Кв 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, УПИ XIV-531 Кв.26







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари