ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Кюстендил за периода 12 - 16 февруари 2018 г. - 2 част

/Продължение от 1 част/

Община Рила  

На 13.02.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Бараково: Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, В. Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, К. Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Лазар Везенков, М. Полето, местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел ІV, Септемврийска, Струма, УПИ - VІІІ-157, Христо Ботев

На 12.02.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Пастра: 55539. 100. 132, местност Туфано, Пастра, ПИ №55539. 100. 207, Стопански Двор

На 12.02.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Перник: Кристал Блокове

На 12.02.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Рила: местност Горхим, местност Елешница

На 12.02.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Рилски Манастир: местност Бачкова Чешма, местност Владичина Поляна, местност Горско Стопанство, местност Горхим, местност Елешница, местност Илийна Река, местност Пчелина, местност Турското Парче

На 12.02.2018 г. /10:30 - 15:00 ч./ - Рилски Манастир: 028005, местност Бачкова Чешма, местност Биволарника, местност Кирилова Поляна

На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 13:15 - 16:00 ч./ - Рила: Аврам Стоянов, Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Възрожденска, Даскал Димитрий, Ела, Майстор Алекси, Манастирска, Мусала, Неофит Рилски, Рилски Езера, Свети Иван Рилски, Хаджи Агапи, Щерю Войвода, Щиплията

На 13.02.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Бараково: Александър Стамболийски, Беласица, В. Везенков, Вела Пеева, Дружба, К. Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-VI-27, Кв. 100

На 13.02.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, кв. 4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, кв. 38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - VII , Кв. 40, УПИ 14, кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, кв. 94, УПИ ХVI-1390, Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, кв. 88, УПИ-ІІІ-1397 кв. 89, УПИ-ХіV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301, Кв. 31, ХІІ-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 13.02.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Кочериново: Асен Рашков, В. Везенков, Дом За Стари Хора, Левски, Лот 2, местност Джанговица, местност Лаката, Никола Вапцаров, Пътен Възел, Струма

На 13.02.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Пороминово: 000182, 017013, 0311025, 26073, I, Кв. 8а, II-376, кв. 9, IX - 40, кв. 5, І-379, Кв. 36, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Вела Пеева, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кокиче, Лиляна Димитрова, местност Бачо, местност Буката, местност Лаго, Митко Палаузов, Опълченска, ПИ 027010, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, УПИ I142, УПИ II-26073, УПИ III-26073, УПИ-ІХ-32, УПИ-ХІІ-18 Кв2, Христо Ботев, Цар Борис, Цар Крум, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин

На 13.02.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Рила: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 13.02.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Рила: Бор, Васил Демиревски, Петко Войвода, Света Варвара, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Спротива, Стопански Двор

На 13.02.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Стоб: 69261. 501. 13, 69261. 501. 5, VII 640, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана и Васил Котеви, Бор, Бреза, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иглика, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Лоза, Люляк, Марек, местност Драките, местност Турските Бахчи, Мир, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Плиска, Първи Май, Родопи, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски Пирамиди, Стоян Котев, Струма, Тома Райчов, Три Могили, УПИ-Хі-72, Кв. 60, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

На 13.02.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Бараково: Александър Стамболийски, Беласица

На 13.02.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Кочериново: 408 по плана на гр. Кочериново, VII-372, кв. 4, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, кв. 38, УПИ XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - VII , Кв. 40, УПИ 14, кв. 38, УПИ ХVIII-1396, кв. 88, УПИ-Хіv-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301, Кв. 31, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари