ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Кюстендил за периода 12 - 16 февруари 2018 г. - 1 част

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Коркина: Коркина, Х-21, Кв. 2; Шатрово: 067016, VІ-255, кв. 27

Община Дупница  

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Крайници: Александър Стамболийски, Априлско Въстание, Баба Тонка, Батак, Васил Демиревски, Верила, Гео Милев, Дупнишка Комуна, Иван Вазов, Йорданка Николова, Малчика, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Славейков, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Христо Механджийски

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Самораново: 65245. 1. 214, Балкан, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, кв. 16, Крайречна, Митко Палаузов, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Пейо Яворов, Раковска, Самуил, Стаменко Градевски, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тополница, Общ. Дупница: местност Дрено, Нупи-1609

На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.02.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 16.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Крайници: Баба Е Механджийска, Бузлуджа, Васко Манолов, Волга, Генерал Заимов, Жабокрек, Захари Стоянов, Малчика, Мара Петлякова, Трети Гв. Полк, Хан Аспарух, Христо Механджийски, Чаталджа

На 14.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Крайници: Баба Тонка, Васил Левски, Георги Раковски, Дупнишка Комуна, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Кокиче, Любен Каравелов, Младост, Петко Славейков, Трети Гв. Полк, Христо Ботев, Яне Сандански

Община Кочериново  

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Мурсалево: Бузлуджа, Волга, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Калоян, Марек, Москва, Мусала, Плиска, Струма, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 12.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 13.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Кочериново: Бреза, Брянски Лес, Детелина, Димчо Дебелянов, Дъбо, Камчия, кв. 38, УПИ XxII-1384, Климент Охридски, Левски, Никола Вапцаров, Олга Стоянова, Родопи, Сураж, Трети Март

На 14.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Кочериново: Братя Пандурски, Бреза, Бреза, Брянски Лес, Детелина, Димчо Дебелянов, Дъбо, Жельо Демиревски, Камчия, кв. 38, УПИ XxII-1384, Климент Охридски, Климент Охридски, Левски, Любен Каравелов, Малчика, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Олга Стоянова, Родопи, Сураж, Трети Март, Трети Март, Църквището

На 14.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 15.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бараково: Беласица

На 15.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бураново: 007004, 023014, 025033, Селището, ХIII-483, Кв. 50

На 15.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Кочериново: Братя Пандурски, Бреза, Жельо Демиревски, Климент Охридски, Любен Каравелов, Малчика, Никола Вапцаров, Трети Март, Църквището

Община Кюстендил  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кюстендил: Александър Димитров, Ангел Кънчев, Архимандрит Зинови, Босилеградска, Бузлуджа, Булаир, България, Вола, Гаров Площад, Дондуков, Драгомир, Ефрем Каранов, Жп Гара, Ивайло, Йосиф Ковачев, Козлудуй, Люле Бургас, Неофит Бозвели, Обект 38 Тп Езерата, Октомврийска Революция, Петър Берон, Площад Войнишко Въстание, Раковски, Спасовица, Стефан Караджа, Столетов, Три Уши, Узунов, Хаджи Димитър, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Шести Септември

На 12.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Абоба, Антим I, Асен Златаров, Бузлуджа, Вола, Възраждане, Георги Горанов, Георги Тертер, Георги Цариградски, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Деветнадесети Февруари, Дондуков, Евлоги Георгиев, Единадесети Август, Емануил Попдимитров, Ефрем Каранов, Жан Жорес, Земен, Златна Панега, Зора, Ивайло, Илинден, Ильо Войвода, Камчия, Климент Охридски, Константин Николов, Кочо Честименски, Маестро Никола Атанасов, Места, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Овощарска, Одрин, Октомврийска Революция, Осми Март, Пенчо Славейков, Райна Цанева, Раковски, Скобелев, Стефан Караджа, Столетов, Страцин, Струма, Тимок, Траянова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Лекарски, Цар Асен, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Цариградска, Църноок

На 12.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Кюстендил: Банска, Зимница, Казанлък, Комплекс Изток, Медковец, Мездра, Ропотамо, Самодивска

На 12.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Ален Мак, Буревестник, Витоша, Габрово, Казанлък, Комплекс Изток, Любимец, Люлин, Мездра, местност Николичевски Път, Младост, Плиска, Победа, Порой, Самодивска, София, Стрелча, Трън, Чайка

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кюстендил: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, България, Велбъжд, Врабча, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Гороцветна, Гургулят, Демокрация, Дондуков, Жданов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Индустриална, Калосия, Калоян, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Кубрат, Лавале, Левски, Любен Харалампиев, Люле Бургас, Македония, Неофит Рилски, Оборище, Орлица, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Преславска, Раковски, Родопи, Свети Георги, Свети Мина, Соволска, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, ул. Цар Калоян, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Шейново, Шести Септември, Юри Гагарин

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Кюстендил: Аверки, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, България, Гладстон, Гороцветна, Двадесет и Осми Февруари, Демокрация, Димитър Беровски, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Драгоман, Екзарх Йосиф, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Индустриална, Калоян, Каменица, Кирил и Методий, Клокотница, Княз Ал. Батемберг, Княз Богороди, Колуша, Кресна, Лиляна Димитрова, Лозенград, Людмил Янков, Македония, местност Гърлянски Черешарник, местност Николичевски Път, Метохия, Оборище, Орлица, Осоговска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Румена Войвода, Савойски, Свети Георги, Свети Мина, Сливница, Соволска, Средна Гора, Стрема, Тодор Пеев, Три Кладенци, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Освободител, Чапаев, Черно Море, Шейново, Шести Септември

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ - Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим. Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов, Извън Регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ - Берсин

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ - Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ - Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ - Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ - Долна Козница: 22112. 500. 2

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ - Друмохар: махала Брашненица

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ - Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Калоян, местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ - Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, местност Валого, местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ - Лиляч: местност Войника

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ - Невестино, Общ. Невестино: VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, махала Развигорска, махала Разсолкова, махала Синорска, местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61, 63, 70, кв. 22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ - Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ - Плешивец: Дванадесета

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ - Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ - Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ - Четирци: М. Топилата, махала Ямен

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Неделкова Гращица

На 13.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Катрище

На 13.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ - Кюстендил: местност Николичевски Път

На 13.02.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Аверки, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, България, Гладстон, Гороцветна, Двадесет и Осми Февруари, Демокрация, Димитър Беровски, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Драгоман, Екзарх Йосиф, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Индустриална, Калоян, Каменица, Кирил и Методий, Клокотница, Княз Ал. Батемберг, Княз Богороди, Колуша, Кресна, Лиляна Димитрова, Лозенград, Людмил Янков, Македония, местност Гърлянски Черешарник, Метохия, Оборище, Орлица, Осоговска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Румена Войвода, Савойски, Свети Георги, Свети Мина, Сливница, Соволска, Средна Гора, Стрема, Тодор Пеев, Три Кладенци, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Освободител, Чапаев, Черно Море, Шейново, Шести Септември

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ - Кюстендил: Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ - Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Богослов: 037149, махала Топилата, местност Саманли Баир

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, махала Адамска, махала Албания, махала Баздарска, махала Бантовска, махала Бела Вода, махала Воденичарска, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска, махала Гошевска, махала Грънчарска, махала Гърличка, махала Гъскарска, махала Гюрова, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска, махала Дралевска, махала Дърманска, махала Занева, махала Заячка, махала Испорска, махала Йовкинска, махала Кадрамска, махала Камберска, махала Каменичка, махала Карамфиленска, махала Ковачка, махала Котаранска, махала Кузумска, махала Кумбазка, махала Лазарска, махала Лапевска, махала Лесичкова, махала Маджирска, махала Маринкова, махала Михтарска, махала Моравска, махала Мулова, махала Падинарска, махала Парлапанска, махала Песокарска, махала Петачка, махала Пупулска, махала Рановска, махала Русулска, махала Сапунджийска, махала Селишка, махала Семенска, махала Симонска, махала Соколовска, махала Соколчева, махала Средна махала, махала Станковска, махала Стойчовска, махала Тасковска, махала Текемска, махала Треновска, махала Хаджийска, махала Цанкина, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Шаренкова, махала Шукалска, махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ветрен, Общ. Невестино: махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска, махала Ризовци, махала Смиленска

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Длъхчево-Сабляр: махала Милчовска, местност Орехчето

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Друмохар: махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Еремия: махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Згурово

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Илия: махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Кадровица: махала Постолска, махала Станкова

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Лелинци: Васил Левски, махала Горна

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ново Село, Общ. Кюстендил: махала Двете Реки

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Пелатиково: махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Раково, Общ. Невестино: махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Савойски: махала Бреза, махала Пелтечка

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Сажденик: махала Златанска

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Смоличано: махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св. Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Страдалово: махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Тишаново: махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Търсино

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Църварица: махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Цървена Ябълка: Таскова Плевня

На 14.02.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев

На 14.02.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Абоба, Белият Камък, Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител

На 14.02.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала Дядо Манова, махала Суха Река, местност Друмарката, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 14.02.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Слокощица: 247, Александър Димитров, Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, Искър, Калоян, Кирил и Методий, Кокиче, Кубрат, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, махала Селото, местност Галеница, местност Змиярника, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Мусала, Никола Въжаров, Опълченска, Орлица, Осоговска, Пробуда, Пролет, Пролет, Пролетарска, Радецки, Руен, Синчец, Спортист, Стефан Караджа, Стоян Лудев, Теменужка, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

/Следва/







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари