ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Перник за периода 12 - 16 февруари 2018 г.

Източник: ЧЕЗ България

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 12.02.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 13.02.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Брезник: Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Андрей Михайлов, Велин Ваклинов, Георги Ив Бунджулов, Георги Стефанов, Д-Рйордан Стефанов, Йордан Стефанов, Лазар Лумбаров, Макаренко, Марин Асенов, Нестор Петров, Пролетарска, Първи Май, Радослав Григоров, Росица, Стадион, Цвета Лумбарова

На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брезник: Александър Филипов, Гледан, Гребен, Елена Георгиева, Иван Тимофеев, Изгрев, Октомври

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брезник: Андрей Михайлов, Георги Ив Бунджулов

На 14.02.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ - Брезник: 06286. 0502. 021 Бив. Под. Мно, Генерал Владимир Заимов, Елена Георгиева

На 14.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 12:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Билинци; Брезник; Видрица: Видрица, Парцел VІІ-94в, кв. 17; Гърло: Общ. Брезник; Кривонос; Муртинци;

На 14.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Бутроинци; Врабча: УПИ VІІ-62, 61, Кв. 12; Ездимирци: УПИ ІІІ-179, кв. 32; Мракетинци; Парамун: махала Парамунска Чука, ТП Парамунска Чука, УПИ-V, кв. 15; Проданча; Трън: 9-ти Септември, Възраждане, Георги Димитров, Денчо Знеполски, Захари Иванов; Филиповци;

На 14.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ На 15.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Ребро;

На 14.02.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Парамун: махала Парамунска Чука, Тп Парамунска Чука;

На 14.02.2018 г. /09:30 - 12:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Конска: УПИ ІІІ-202, кв. 6;

Неделково: махала Недялкови Ханове;

На 15.02.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ - Брезник: 06286. 502. 39, Генерал Владимир Заимов, Гоздовска, Еретин, Забел, Клисура, Петров Камък;

На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бегуновци

Община Ковачевци  

На 12.02.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Егълница

На 12.02.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Извор, Общ. Радомир: махала Канджулица

На 14.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Жабляно

На 14.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Земен: Пещерско Шосе

На 14.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Калище

На 14.02.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ - Земен

Община Перник  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Боснек: 070008, Ален Мак, Божур, Бор, В. Левски, Грамаге, Духлата, Жива Вода, Игличе, Извора, Клен, Кокиче, Ладивец, Ливаге, махала Влахова, махала Джамбазка, Могиля, Момина Сълза, Н. Й. Вапцаров, Незабравка, Петрус, Ракита, С. Боснек, Стефан Караджа, Струма, УПИ І-536, кв. 43, Х. Димитър, Христо Ботев, Чакова, Явор, Ясен

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Перник: Арда, Асенова Крепост, Вардар, Вардар, Вардар, Велинград, Видин, Върбица, Граово, Граховска, Добруджа, Искър, Казанлък, Клепало, Княз Александър Батенберг, Котел, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Лясковец, Омуртаг, Отец Паисий, Павликени, Пловдив, Райко Даскалов, Розова Долина, Росица, Самоков, Севлиево, Стара Загора, Струма, Струма, Трявна, Тунджа, Шумен

На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Перник: Арда, Асенова Крепост, Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Вардар, Вардар, Вардар, Вардар, Велинград, Видин, Върбица, Градина, Граово, Граховска, Григорий Цамблак, Добруджа, Иван Асен Втори, Искър, Искър, Казанлък, Клепало, Клокотница, Княз Александър Батенберг, Котел, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Лясковец, Матей Преображенски, Найчо Цанов, Омуртаг, Отец Паисий, Отец Паисий, Павликени, Партизан, Пловдив, Райко Даскалов, Розова Долина, Росица, Рупите, Самоков, Света Гора, Севлиево, Симеоновград, Средец, Стара Загора, Стримон, Струма, Струма, Струма, Трявна, Тунджа, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цане Гинчев, Цар Самуил, Черноризец Храбър, Шумен

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Перник: Арда, Асенова Крепост, Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Братя Миладинови, Вардар, Вардар, Вардар, Вардар, Велинград, Видин, Владислав Граматик, Върбица, Гарата, Градина, Граово, Граово, Граховска, Григорий Цамблак, Даме Груев, Добруджа, Етрополе, Железничарска, Иван Асен Втори, Илия Бешков, Искър, Искър, Казанлък, Клепало, Клокотница, Княз Александър Батенберг, Константин Величков, Котел, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Крушовска Република, Кръстю Асенов, Лясковец, Матей Преображенски, Михаил Георгиев, Михаил Герджиков, Найчо Цанов, Омуртаг, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Павликени, Партизан, Пере Тошев, Пловдив, Презвитер Козма, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Розова Долина, Росица, Рупите, Самоков, Света Гора, Свищов, Севлиево, Севлиево, Симеоновград, Средец, Стара Загора, Стара Чешма, Стримон, Струма, Струма, Струма, Троян, Трявна, Тунджа, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цане Гинчев, Цанко Церковски, Цар Самуил, Черноризец Храбър, Чичо Стоян, Шумен, Шумен

На 15.02.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Перник: 21-ва, Благой Гебрев, Двадесет и Втора, Двадесет и Трета, Изток, Младен Стоянов, Мошино, Юрий Гагарин

На 15.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Друган: УПИ ХV-407 кв. 49

На 15.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Перник: Арчар, Васил Левски, Горно Могиличе, Ела, Железни Заводи, Захари Зограф, Калина, Калкас, Караманица, Куциян, Липа, Могиличе, Незабравка, Резервоара, Чинар

На 15.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Радомир: Върба, Райко Даскалов

На 15.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Стефаново, Общ. Радомир: махала Егреците

На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Перник: Арда, Асенова Крепост, Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Братя Миладинови, Вардар, Вардар, Вардар, Вардар, Владислав Граматик, Владислав Граматик, Войниковец, Върбица, Габрово, Гарата, Градина, Граово, Граово, Граховска, Григор Парличев, Григорий Цамблак, Даме Груев, Димитър Талев, Драгановец, Драгановец Залес. Пояс, Етрополе, Железничарска, Иван Асен Втори, Илия Бешков, Илия Бешков, Искър, Искър, Клокотница, Княз Александър Батенберг, Константин Величков, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Крушовска Република, Кръстю Асенов, Ловеч, Матей Преображенски, Михаил Георгиев, Михаил Герджиков, Найчо Цанов, Омуртаг, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Партизан, Пере Тошев, Поп Пейо, Презвитер Козма, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Розова Долина, Росица, Рупите, Самоков, Света Гора, Свищов, Севлиево, Симеоновград, Средец, Средец, Стара Чешма, Стримон, Струма, Струма, Струма, Тодор Влайков, Троян, Трявна, Тунджа, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цане Гинчев, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цар Самуил, Черноризец Храбър, Чичо Стоян, Шумен

На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Перник: Калкас

На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Перник: Ангел Кънчев, Антим Първи, Арда, Асенова Крепост, Ахелой, Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Бела Вода, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Вардар, Вардар, Вардар, Вардар, Вардар, Владислав Граматик, Владислав Граматик, Владислав Граматик, Владислав Граматик, Войниковец, Върбица, Габрово, Гарата, Ген Владимир Вазов, Гр. Перник, кв. 4 УПИII, Градина, Граово, Граово, Граховска, Григор Парличев, Григорий Цамблак, Даме Груев, Даме Груев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Добри Чинтулов, Драгановец, Драгановец, Драгановец Залес. Пояс, Етрополе, Железничарска, Иван Асен Втори, Иван Асен Втори, Иван Асен Втори, Иван Страцимир, Иларион Макариополски, Илия Бешков, Илия Бешков, Инженерна, Инжинерен, Искър, Искър, Искър, Клокотница, Клокотница, Княз Александър Батенберг, Константин Величков, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Крушовска Република, Кръстю Асенов, Ловеч, Марин Дринов, Мария Луиза, Матей Преображенски, Матей Преображенски, махала Зарина /И. Р. /, Михаил Георгиев, Михаил Георгиев, Михаил Герджиков, Мъглиж, Найчо Цанов, Неофит Бозвели, Никола Карев, Никола Карев, Никола Обретенов, Омуртаг, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Партизан, Пере Тошев, Поп Пейо, Презвитер Козма, Презвитер Козма, Презвитер Козма, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Розова Долина, Росица, Рупите, Самоков, Света Гора, Света Гора, Свищов, Севлиево, Симеоновград, Средец, Средец, Стара Чешма, Стримон, Струма, Струма, Струма, Тако Пеев, Тодор Влайков, Тодор Влайков, Тодор Паница, Троян, Трявна, Тунджа, Физкултурна, Филип Тотю, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Маламир, Хан Омуртаг, Хан Омуртаг, Хан Омуртаг, Хан Персиан, Хан Тервел, Хан Тервел, Цане Гинчев, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цар Борис I, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Симеон, Централна Градска Част, Черноризец Храбър, Чичо Стоян, Шумен

На 17.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ - Перник: Брезник, Владислав Граматик, Граово, Добри Чинтулов, Инжинерен, Кракра Пернишки, Михаил Георгиев, Никола Карев, Презвитер Козма, Радомир, Самоков, Св. Иван Рилски, Св. Св. Кирил и Методий, Тако Пеев, Твърди Ливади, Тодор Влайков, Тодор Паница, Физкултурна, Централен Градски Парк

На 17.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Перник: Кракра Пернишки

На 17.02.2018 г. /13:15 - 15:00 ч./ - Перник: 6-ти Май, Айтос, Асеновград, Ахтопол, Балчик, Банско, Битоля, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брезник, Бургас, Бяла Слатина, Варна, Васил Левски, Велинград, Видин, Враца, Граово, Добруджа, Дряново, Епископ Киприян, Златица, Изток, Ихтиман, Казанлък, Карлово, Клепало, Котел, Кракра, Кракра Пернишки, Красно Село, Кърджали, Лясковец, Миньор, Монте Карло, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Одрин, Омуртаг, Охрид, Павликени, Пирдоп, Пловдив, Първи Май, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Русе, Самоков, Св. Св. Кирил и Методий, Севлиево, Стара Загора, Струга, Твърди Ливади, Трявна, Търговище, УПИ 2, Кв. 202, Физкултурна, Христо Смирненски, Шумен

Община Радомир  

На 12.02.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Беланица; Бобораци: ІІІ - 323 кв. 26, ХVIII-136, кв. 23; Жедна; Житуша: П-Л ІV Пл. №711, кв. 56, УПИ VІ; Извор, Общ. Радомир: кв. 1, УПИ ХІV, махала Канджулица; Касилаг: УПИ ІІІ-230, УПИ ХІV-191; Кленовик: кв. 20; Кошарите: П-Л VII-117, кв. 18, УПИ VІІІ, Кв. 17; Негованци: VI-355, УПИ-130 кв. 37; Поцърненци: махала Калугерски Чифлик 65; Прибой;

На 13.02.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Дрен: Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Сто и Петнадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;

На 13.02.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ На 14.02.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ На 15.02.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Радомир: Александър Ботев, Александър Стамболийски, Деян Гебрев, Мирчо Христов, Подпор. Константин Цанков, Райко Даскалов, Христо Смирненски;

На 13.02.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Копаница: махала Гюзелева;

Николаево, Общ. Радомир;

Радомир: ІІІ кв. 191 Промишленна Зона, Гарата, Генерал Владимир Вазов, Градина, махала Арбанас, Райко Даскалов, Цар Симеон;

На 14.02.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч./ - Радомир: Завод Ветпром;

Община Трън  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Трън: Александър Стамболийски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Георги Димитров, Младост, Мосаловска, Петко Д. Петков







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари