ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Плевен за периода 12 - 16 февруари 2018 г.

Източник: ЧЕЗ България

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Белене: Васил Левски, Г С Раковски, Георги Кирков, Градище, Лозенец, Любен Каравелов, Слатина, Средна Гора, Стефан Караджа

Община Гулянци  

На 12.02.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 12:10 - 12:20 ч.; 12:20 - 12:30 ч.; 12:30 - 14:20 ч.; 14:20 - 14:30 ч.; 14:30 - 14:40 ч.; 14:40 - 14:50 ч./ - Гулянци: Асен Златаров, В. Петлешков, Вола, Г. С. Раковски, Д-Р Александър Войников, Добруджа, Иван Асен II, Мизия, Свобода, Цар Калоян

Община Долна Митрополия  

На 15.02.2018 г. /10:15 - 15:15 ч./ - Брегаре: Димитър Благоев

На 14.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:15 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Горна Митрополия: Александър Стамболийски, Георги Димитров, Местност Хрушково

На 14.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:15 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Искър, Общ. Искър: Ресторант Чекръците

На 15.02.2018 г. /10:15 - 15:15 ч./ - Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Александър Стамболийски, Анастасия Димитрова, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Асен Халачев, Баба Тонка, Бачо Киро, България, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Благоева, Виктор Юго, Вит, Вихрен, Владимир Заимов, Вола, Волга, Възраждане, Ганецки, Ген Столетов, Георги Кирков, Георги Кочев, Горталов, Гоце Делчев, Гурко, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Добрич, Дон, Дунав, Зайчар, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Изгрев, Илинден, Искър, Калиакра, Кирил и Методий, Копривщица, Люлин, Малчика, Месност Пасището, Места, Милин Камък, Митко Палаузов, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Доровски, Одрин, Пасището, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петър Берон, Победа, Райна Княгиня, Родопи, Росица, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Скобелев, Славянска, Сливница, Средец, Стара Планина, Сторгозия, Съединение, Тодор Каблешков, Тракия, Фердинанд Александров, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Царевец, Цветан Спасов, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 15.02.2018 г. /10:45 - 12:45 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Тръстеник, Общ. Долна Митрополия

Община Долни Дъбник  

На 12.02.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: 87597. 403. 101, V-444, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Халачев, Братя Миладинови, Васил Левски, Вила, Вит, Витоша, Волов, Генерал Колев, Генерал Скобелев, Георги Димитров, Георги Маринов, Дамян Пачев, Железничар, Жп Блок, Жп Общежитие, Иван Вазов, Иван Винаров, Иван Стойчев, Иван Тод. Христов, Илия Бешков, Катя Попова, Кирил и Методий, Коста Златарев, Локомотив, Любен Каравелов, местност Над Село, местност Лъката, Митко Палаузов, Недю Личев, Никола Тинков, Перущица, Петко Р. Славейков, Радецки, Район Жп Гара, Слави Алексиев, Сопот, Софроний Врачански, Тимок, Тодор Митранов, Тодор Пенчев, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов, Ю. А. Гагарин, Янко Сакъзов

На 12.02.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Плевен: 56722. 35. 726, С. Дисевица ПИ 000137 и С. Търнене ПИ 000108

На 12.02.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 15.02.2018 г. /08:15 - 14:00 ч.; 08:15 - 09:00 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ - Дисевица: 10 Конгрес, Ангел Кънчев, Васил Костов, Г. Томов, Ген Радецки, Георги Петров, Девети Септември, Иван Вазов, Изгрев, К. Златарев, К. Христов, Месност Торбовото, Н. Вапцаров, П. Волов, С. Караджа, Св. Св. Кирил и Методий, Юнско Въстание

На 12.02.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 15.02.2018 г. /08:15 - 14:00 ч.; 08:15 - 09:00 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев, Месност Азманското, местност Азманското, местност Ватовото, местност Под Селото

На 12.02.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.02.2018 г. /09:15 - 15:45 ч./ - Къртожабене

На 13.02.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 14.02.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: V-444, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Халачев, Братя Миладинови, Васил Левски, Вила, Вит, Витоша, Волов, Генерал Колев, Генерал Скобелев, Георги Димитров, Георги Маринов, Дамян Пачев, Железничар, жп Блок, жп Общежитие, Иван Вазов, Иван Винаров, Иван Стойчев, Иван Тод. Христов, Илия Бешков, Катя Попова, Кирил и Методий, Коста Златарев, Локомотив, Любен Каравелов, местност Над Село, местност Лъката, Митко Палаузов, Недю Личев, Никола Тинков, Перущица, Петко Р. Славейков, Радецки, Район Жп Гара, Слави Алексиев, Сопот, Софроний Врачански, Тимок, Тодор Митранов, Тодор Пенчев, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов, Ю. А. Гагарин, Янко Сакъзов

На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 14.02.2018 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:15 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Долни Дъбник: Христо Янчев

На 15.02.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 08:15 - 14:00 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ - Плевен: С. Дисевица ПИ 000137 и С. Търнене ПИ 000108

Община Искър  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Искър, Общ. Искър: Ал Димитров, Вапцаров, Въло Йончев, Искър, Кирил и Методий, Малчика, Мара Денчева, Петлешков, Пирин, Силистра, Слави Алексиев, Тулча, Тутракан, Христо Наумов, Цвятко Георгиев

Община Кнежа  

На 13.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./ - Кнежа: Батак, Бачо Киро, Брацигово, Васил Левски, Върбица, Георги Димитров, Георги Михайлов, Димитър Бутански, Драва, Кирил и Методий, Козлодуй, Марин Боев, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Найден Геров, Никола Петков, Околчица, Опълченска, Перущица, Петко Д. Петков, Райна Княгиня, Рила, Родопи, Св. Наум, Солун, Стефан Цанов, Цар Самуил, Шейново, Шипка

На 13.02.2018 г. /10:15 - 12:00 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ - Кнежа: Димитър Бутански, Марин Боев

Община Левски  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 13.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 14.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 15.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Козар Белене: Ангел Кънчев, Иван Вазов, Катя Попова, П. К. Яворов, Стара Планина, Странджа, Съединение, Хан Аспарух, Черно Море, Шипка

На 12.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 13.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 14.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 15.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 16.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Асеновци: Бузлуджа, Иван Кунчев, Манол Нисторов, Милан Кунчев, Мир, Огражден, Сергей Румянцев, Софка Вълева, Стадиона, Стара Планина, Трети Март, Христо Смирненски, Шипка

На 12.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 13.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 14.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 15.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 16.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Градище, Общ. Левски: Ален Мак, Априлско Въстание, Генчо Хинчев, Локомотив, Околовръстна, Панагюрище, Пеню Колев, Пионерски Път, Трети Март, Чавдарци

На 12.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 13.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 14.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 15.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 16.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Козар Белене: Васил Левски, Георги Бенковски, Д. Благоев, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Петър Берон, Съединение, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ясенов

На 12.02.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Летница, Общ. Летница: Александър Димитров

На 13.02.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Бацова махала: Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 13.02.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Изгрев, Общ. Левски: Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, Пирин, Поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара Планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор

На 13.02.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Санадиново: № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин, Янтра

На 13.02.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Трънчовица: Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра

На 13.02.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 13.02.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Стежерово: Ал. Константинов, Балкан, Борко, Д. Бендерски, Дунав, Ив. Вазов, Люляк, Сенко, Стара Планина, Цанко Церковски

На 14.02.2018 г. /08:45 - 10:45 ч.; 08:45 - 16:00 ч./ - Аспарухово, Общ. Левски: Адалберт Антонов-малчика, Арда, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Камчия, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Огоста, Осъм, Панайот Волов, Пирин, Родопи, Ропотамо, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янтра

На 14.02.2018 г. /08:45 - 10:45 ч.; 08:45 - 16:00 ч./ - Левски, Общ. Левски

На 14.02.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 10:45 ч.; 10:45 - 15:00 ч./ На 15.02.2018 г. /08:45 - 10:45 ч.; 10:45 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Деляновци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Никопол  

На 12.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 13.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 14.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 15.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 16.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Никопол: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Алеко, Борис Стефанов, Велико Ваков, Възраждане, Г Димитров, Ив Винаров, Крайна, Л Димитрова, Любен Мойсеев, Марийка Петракиева, Петраки Ангелов, Трети Март, Хаджи Димитър

На 13.02.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Дебово: 1-ви Май, Ангел Мушатов, Г Димитров, Искър, Лиляна Димитрова, Н Й Вапцаров, Пирин, Росица, Цар Калоян, Чайка

На 15.02.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Новачене, Общ. Никопол: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Асен Златаров, Връх Ком, Г Димитров, Д. Чинтулов, Евлоги Ангелов, Ив Вазов, Искър, Л Димитрова, Любен Дочев, Мусала, П Евтимий, Стефан Караджа, Хан Крум, Христо Ботев, Чавдарци, Шипка

Община Плевен  

На 12.02.2018 г. /08:00 - 15:15 ч.; 08:00 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Плевен: Местн. Кайлъка, Сан Стефано, Стража 2 Клон 1

На 12.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 14.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Бохот: 1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген. Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 12.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 14.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Пелишат: Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Мара Денчева

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Брестовец: Александър Стамболийски, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Пею Кр Яворов, Рила, Тодор Първанов, Христо Ботев

На 12.02.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ - Плевен: Люляк, Незабравка, Обединение, Оряхово, Сторгозия

На 12.02.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Плевен: ул. Георги Кочев N: 94

На 13.02.2018 г. /08:15 - 15:30 ч.; 08:15 - 08:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Плевен: Кайлъка, Кайлъшка, Летен Театър, Местн. Кайлъка, Местн. Плочата, местност Кайлъка, Плочата

На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ - Плевен: Дружба

На 13.02.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Плевен: Люляк, Сторгозия

На 14.02.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Плевен: Д-Р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Захари Стоянов, Кокиче, Котел, Кръстец, Лайка, Орлица, Петър Берон, Ст. Стамболов/Черв. Звез/, Стефан Стамболов, Сторгозия

На 15.02.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Плевен

На 15.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Плевен: Д-Р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Енерго Гаражи Плевен, Иван Тодоров, Котел

На 15.02.2018 г. /09:30 - 13:15 ч./ - Плевен: Генерал Тотлебен, Люляк

На 16.02.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Плевен: Редута, Сторгозия

На 16.02.2018 г. /08:45 - 09:00 ч./ - Радишево: I - 280, XIII- 89 кв. 34, XIX-447 кв. 15, Васил Априлов, Г. С. Раковски, Григор Пърличев, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Мадан, Марибор, Милин Камък, Мир, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Пероника, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи

На 16.02.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Брестовец: УПИ-III-171

На 16.02.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Тученица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Ген. Вл. Заимов, Генерал Гурко, Генерал Колев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Дамян Пешев, Кайлъка, Любен Вешков, местност Пасището, Пирин, Радецки, Рила, Среброструй, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин

На 16.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Възраждане, Дойран/Толбухин К. Златарев/, Свободата

На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Радишево: XIX-447 кв. 15, Васил Априлов, Г. С. Раковски, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Милин Камък, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи

На 16.02.2018 г. /09:30 - 13:15 ч./ - Плевен: Д-Р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Лозенка, Найден Геров

На 16.02.2018 г. /12:45 - 13:15 ч.; 12:45 - 15:45 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ - Плевен: 999, Д-Р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Местн. Табакова Чешма 1, Местн. Табакова Чешма IV, Стара Гара, Сторгозия, Цигански Лозя

На 16.02.2018 г. /15:45 - 16:00 ч./ - Радишево

Община Пордим  

На 12.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 14.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Пордим: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

На 13.02.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Пордим: IX кв. 5, VIII-1004, Ал.Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Бачо Киро, Беласица, Бенковски, Вапцаров, Вит, Димчо Дебелянов, Дренска, Зора, Иван Божинов, Искър, Кала Тепе, Капитан Галпер, Кирил и Методий, Климент, Люлин, Марин Дринов, Марица, Местн. Над Града, Местн. Селището, Мусала, Неофит Рилски, Одеса, Осъм, Отец Паисий, П. К. Яворов, Раковски, Рила, Родопи, Сан Стефано, Славейков, Солун, Средна Гора, Струмица, Тунджа, УПИ-VІІІ-362, Кв. 62, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Освободител, Централна, Черно Море, Шипка, Янтра

Община Червен бряг  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Койнаре: Боримечката, В. Левски, Витоша, Девети Iх, Димитър Полянов, Кл Охридски, Мило Нанов, Н Вапцаров, Рила, Симеон Нинов, Христо Ботев

На 12.02.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Ракита, Общ. Червен Бряг: Бренишка, Дойновска, Комитска, Матинска, Осем Опълченци, Христо Ботев

На 13.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 15.02.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Койнаре: А. Константинов, Ал. Матросов, Ангел Кънчев, Бето Петров, Вела Пеева, Г Димитров, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Девети Iх, Дружба, Елин Пелин, Ивайло, Йордан Ганов, Йордан Лютибродски, Кап Петко Войвода, Македония, Милчо Симеонов, Н. Островски, Отец Паисий, П Р Славейков, Сергей Румянцев, Софр Врачански, Ст Караджа, Стара Планина, Тодор Каблешков, Тома Гергов, Цанко Церковски, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Чомаковци: 10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 15-та, 17-та, 18-та, 19-та, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 29-та, 30-та, 35-та, 39-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 44-та, 46-та, 47-ма, 50-та, 51-ва, 54-та, 55-та, 56-та, 58-ма, 59-та, 6-та, 62-ра, 63-та, 64-та, 65-та, 66-та, 67-ма, 68-ма, 69-та, 70-та, 71-ва, 72-ра, 74-та, 75-та, 77-ма, 78-ма, 8-ма, 80-та, 81-ва, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Априлов, Васил Левски, Г С Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесета, Дружба, Иван Вазов, Калето, Кирил и Методий, Любен Каравелов, П Волов, П К Яворов, Петдесет и Втора, Плиска, Тридесет и Седма, Тринадесета, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц. Кръстев, Четиридесет и Трета, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 14.02.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Червен Бряг: Васил Априлов, Княз Борис I, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 15.02.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Глава: 089015, 14934, 290004, Александър Стамболийски, Братска Могила, В Коларов, Вазов, Вит, Витоша, Вола, Г Димитров, Гео Милев, Дружба, Дунав, Ивайло, Искър, К-Н Петко Войвода, Кресна, Л Каравелов, Леденика, Ленин, Лютибродска, М Палаузов, Малчика, Марица, Мир, Момина Сълза, Надежда, П Берон, Покрайна, Пролет, Първи Май, Рила, Сакар, Ст Планина, Сторгозия, Странджа, Тракия, Тунджа, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Черно Море, Янтра

На 15.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Койнаре

На 16.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Койнаре: Ал. Матросов, Александър Димитров, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Бето Петров, Бузлуджа, В. Коларов, В. Левски, Владимир Поптомов, Възраждане, Ген. Шиновски, Димо Хаджидимов, Единадесета, Ивайло, Иван Вазов, Иван Точев, Искър, К. Пешунков, М-Ст Мечина Бара, Милчо Симеонов, Отец Паисий, П Напетов, Петко Петков, Петър Динков Симеонов, Родопа, Сергей Румянцев, Софр Врачански, Спартак, Ст Караджа, Станке Димитров, Хисар, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Черно Море







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари