ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в София град за периода 12 - 16 февруари 2018 г.

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД  

Община Витоша  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Герена/Драгалевци/, Захари Зограф, Крушова Градина

На 12.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Родопски Извор, Света Екатерина/Катюша/

На 13.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 1-ва, Войнишко Въстание, Здравец

На 13.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 14.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Владая: 22-ра, II-3477, кв. 916, Буков Дол, Войнишко Въстание, Здравец, Кайлъка, Лесковец, Марин Чукар, Ново Село, Пирин/Дупките/, Суха Лешница, Хеброс

На 13.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Борис Димовски, Братя Бъкстон

На 13.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: 187-ма кв. Мал. Долина/Младос, 192-ра кв. Мал. Долина/Младос, 192/В. З. Малинова Долина/, 193/В. З. Малинова Долина/, 196/В. З. Малинова Долина/, 198/В. З. Малинова Долина/, 201/В. З. Малинова Долина/, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, IX-455, 464, 473, 475, Кв. 5, Архитект Васильов и Цолов, Бистришко Шосе, Малинова Долина, Малинова Долина I-598 кв. 1а

На 13.02.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - В. З. Малинова Долина

На 13.02.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Бистришко Шосе

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Местн. Офелиите, Парк Витоша, Парк Витоша, Планина Витоша

На 14.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 1-ва, Войнишко Въстание, Голяма Могила, Здравец, Канала, М. Манастирски Ливади УПИ IV-834, 803, 835 кв. 82б, местност Киноцентъра, Полк. Антон Кръстев, Свети Сава, Тричкова Могила

На 14.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бъкстон, Българска Легия

На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1

На 15.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Вихрен/Петър Тонев/, Казбек

На 15.02.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ - София: Панорамен Път, Саша Попов, Секвоя

На 16.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Казбек

На 16.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - София: 1-ва, Здравец, Крайречна, Лешникова Гора, Мащерка, Хан Крум, Хан Крум/Драгалевци/

Община Връбница  

На 14.02.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Волуяк: Божур, В Бившето Ткзс, Огоста, Пламък, Сердика

На 14.02.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Мрамор, Общ. Столична: Васил Левски/Мраморско Шосе, Руйни Води

На 14.02.2018 г. /09:45 - 15:15 ч./ - София: Проф. Янаки Моллов/Стачник/

На 15.02.2018 г. /10:30 - 12:15 ч./ - София: Ломско Шосе

Община Възраждане  

На 12.02.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ - София: Иларион Макариополски, Пиротска/Трети Април/

На 15.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Одрин 119 Схеи

На 15.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Цар Симеон

Община Изгрев  

На 14.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Майор Юрий Гагарин

На 16.02.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - София: Акад. Илия Петров /130/, Акад. Методи Попов, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Д-Р Г. Атанасович/115-та/, Драган Цанков, Жетварка/Ил. Петров/, Латинка, Никола Мирчев, Фредерик Жолио Кюри

Община Искър  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба, Дружба

На 13.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - София: Продан Таракчиев

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ - София: Дружба

На 14.02.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 13:30 - 17:00 ч./ - Казичене: Александър Стамболийски, Белица, Васил Левски/Черв. Армия/, Околовръстен Път

На 14.02.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 13:30 - 17:00 ч./ - Кривина, Общ. Столична: Околовръстен Път, Стопански Двор, УПИ XII-756 П. И. № 576, М Ливадето

На 14.02.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 13:30 - 17:00 ч./ - София: Кривина, Околовръстен Път

На 14.02.2018 г. /09:30 - 17:00 ч./ - Кривина, Общ. Столична: Стопански Двор

Община Красна Поляна  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Разсадника, Разсадника, Разсадника

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 709-та/Красна Поляна/, Богданица/Кр. Поляна/, Братин Дол, Възкресение/Стоян Лепоев/, Доростол, Иван Гарванов/Бръшл-Воронеж, Кубан/Царево Село /Ник. Зане, Лайбниц, Лвов, Народоволец, Несебър, Рижки Проход, Стрезимировци, Суходолска, Чемерика

На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Разсадника, Разсадника

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Разсадника

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 15:00 ч./ - София: Западен Парк/Христо Михайло

На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Западен Парк/Христо Михайло, Разсадника

На 16.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Илинден, Индже Войвода, Тодор Александров/Н. Цанов/, Ъгъла Т. Александров и К. Величков

Община Красно Село  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Константин Иречек, Райко Жинзифов

На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: ул. ”Неофит Рилски, Константин Иречек, Райко Жинзифов, Софийски Герой

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Софийски Герой, Софийски Герой

На 14.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - София: 20-ти Април

На 15.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Ген. Скобелев, Люлин Планина/Ник. Кофарджи, Христо Ботев

На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Ген. Тотлебен, Сотир Андонов

На 15.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - София: Бул. Хр. Ботев , Скобелев

На 16.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Ген. Скобелев

На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Ивайло, Сотир Андонов, Феликс Каниц, Феликс Каниц

На 16.02.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ - София: Доспат

Община Кремиковци  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Долни Богров: 1, 10, 15, 16, 3, 35, 4, 5, ІХ-356 кв. 18

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Долни Богров, Кремиковци

Община Лозенец  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Милин Камък

На 14.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Кораб Планина/Илия Филипов/

На 14.02.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: Арсеналски/Владо Георгиев/, Димитър Хаджикоцев, Зорница, Никола Козлев, Цветна Градина

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Орфей

Община Люлин  

На 12.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ - София: Люлин, Люлин 4

На 12.02.2018 г. /09:20 - 15:20 ч./ - София: Люлин 5

На 13.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ На 14.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ На 15.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ - София: Люлин, Люлин 3, Люлин 4

На 13.02.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Мир, Стефан Стамболов/Будишин/

На 13.02.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ - София: Филиповци, Шосе Банкя

На 16.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ - София: Люлин 3, Люлин 3

Община Младост  

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 3, Младост 3

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 12-ти Април / Горубляне, 3-ти Май / Горубляне/, Васил Пешев /Кв. Горубляне/, Горубляне, Долците, Музейна / Горубляне, Пети Ноември /Горубляне, Пионерска, Самоковско Шосе, Цветна Градина, Цветна Градина /Горубляне

На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 2, Младост 3

На 14.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Александър Малинов, Младост 3, Младост 3, Младост3

На 16.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 1А

Община Надежда  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч./ На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Надежда 4

На 14.02.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Нови Искър

На 14.02.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ - София: Доло / Требич/

На 15.02.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Жорж Дантон/Фр. Революция/- ул. Царевец, Надежда 1

На 16.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Надежда 4, Надежда 4

Община Нови Искър  

На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Войнеговци: 11884. 5964. 154, 577, В. З Воинеговци Кл. В Стб, В. З. Войнеговци, Горска Поляна/Септември/, Имот, Магарански Ливади, Местн. Магарински Ливади, Местн. Чучурката, местност Пясъчна Кариера, ПИ 2 кв. Б-14-6 -Б Стълб 133, ПИ312, Стара Планина/Венче Найдено

На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Нови Искър: 359, ул. Кочо Честименски, М. Средни Рид пл 12, Местн. Вонеговци, С. Войняговци, М. Средни Рид, Св. Св. Кирил и Методий

На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: В. З. Войняговци ПИ №11884. 5963. 1

Община Оборище  

На 12.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 13.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Земен

На 14.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Евлоги и Христо Георгиеви

На 14.02.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: Черковна/Паун Грозданов/

На 15.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 16.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Върбица/Димитър Попов/

На 17.02.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София: Дунав

Община Овча Купел  

На 13.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - София: 111-та/Младост/, 535/72011, Кл. В-5-7-Б, 575-та/Кв. Левски/, 740-та/Овча Купел/, 746-та/Овча Купел/, 747-ма/Горна Баня/, 747-ма/Овча Купел/, 756-та/Овча Купел/, 757-ма/Овча Купел/, 758-ма/Овча Купел/, 759-та/Овча Купел/, 760-та/Овча Купел/, 782/Горна Баня/, XVII-1, кв. 96, XVIII-21 кв. 96, Белите Борове, Биримирски Поляни/Кв. Горна Баня/, Бисерно Изворче/Горна Баня/, Бойчо Бойчев, В. З. Горна Баня УПИ I-920, В. З. Люлин, В. З. Люлин, В. З. Люлин , УПИ V -1075 , Кв 10, В. З. Люлин УПИ II-253, Кв. 1, В. З. Люлин УПИ Іі-5, кв. 16а, Вейниче, Георги Бенковски, Гладиола, Голяма Могила, Горна Баня, Гръстниче, Даскал Стефчо/Комун. Победа/, Две Липи, Димитър Шишманов/446-та/, Дон, Еделвайс/Общ. Овча Купел/, Каменица, Каменица, Упи IV-102, Кв. 59, Лозище, Лотос, Люлин, Люлинска Котловина, Люлинска Скала, Люти Брод, М. Стубело, Маджарица, Мак, Местн. В. З Люлин, местност Бонсови Поляни, Николай Хрелков, Обзор, Овча Купел, Околовръстен Път, Олдашевец, Перуника, Перуника/Ол. Кошевой/, ПИ 1898. 28, М. В. З. Леските, Подлозище, Президент Линкълн, Проф. Никола Милев, Пъстроцветна, Равнище/Кънчо Стоилов/, Роза, Св. Крал/Кирковска Трибуна/, Синьо Езеро, Славянка, Славянска, Суходол, Суходолска, УПИ 13-251, 252, Кв. 1, УПИ III-355, Кв. 53, УПИ VІІІ-208, Кв. 1, К. Л. 397, М. Подлозище, УПИ ІІІ-170, Кв. 15 М. В. З. Люлин, УПИІІІ-19 кв. 58 В. З. Горна Баня, Цветна Градина

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 646-та/Овча Купел/, 737-ма, 750-та/Овча Купел/, Венец, Вечерница, Здравец, Обзор, Отдих

На 14.02.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ - София: Архитект Франк Лойд Райт, Иван Радоев/456-та/, Камелия/Христо Ноков/, Рождество/Парт. Подвиг/

На 14.02.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ На 15.02.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ На 16.02.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Гръстниче, Еделвайс/Общ. Овча Купел/, Лотос, Николай Хрелков, Перуника/Ол. Кошевой/

На 15.02.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - София: Ангелов Връх, Рачка

На 16.02.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ - София: 696-та/Овча Купел/, Иван Радоев/Уляна Громова/, Народно Хоро, Проф. Михайло Парашчук/690-Т

Община Панчарево  

На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Малинова Долина, Околовръстен Път, Симеоново

На 15.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 1914 кв. Г-11-3-Г, 3-ти Март, 92034, Витошко Лале, Никола Крушкин/2-ра/, Паметника/Иван Балин/, Спортист/3-та/, ул. Цар Асенов Път, Ул. Паметника, , Цар Асенов Път, Цар Асенов Път и ул. Крушкин

На 15.02.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Герман: Вилна Зона Враня, Осми Март/15-та/, Старият Път

На 15.02.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Вилна Зона Враня Триъгълника, Марица/В. З. Врана-Лозен/, Стар Лозенски Път, Стара Планина/В. З. Врана-Лоз

На 15.02.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Панчарево

На 15.02.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - София: 1-ва/Студентска/, XVIII 115 М. Враня Лозен Триъг. , Враня, Враня-Лозен-Триъгълника, местност Враня, Пловдивско Шосе, Рила/В. З. Врана-Лозен-Триъгълника/, ул. Стар Лозенски Път, Цариградско Шосе/Тракия/

На 16.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Долни Пасарел: 22472, Албена/41-ва/, Бреза, Гергана/36-та/, Градина, Детелина, Диляна, Димитър Вучков, Дълга Поляна, Иглика, Извор, Кап. Петко Войвода, Люляк, Роза, ул. Диляна V-305. 308 кв. 52, ул. Диляна УПИ 305, 307, кв. 52, Хвойна, Череша, Явор, Ясен

Община Подуяне  

На 12.02.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: Владимир Вазов, Панайот Хитов, Хаджи Димитър

На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Левски Зона Г

На 13.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Левски Зона В Бл. 10 Вх. Б

На 14.02.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 16.02.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София: Левски Зона В, Левски Зона Г

На 14.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Златоструй/Г. Хр. Стоев/ 18а, Рилска Обител 4

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 10:00 - 14:15 ч./ - София: 1-ва, Левски Зона Г

На 15.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Левски Зона В Бл. 10 Вх. А, В

На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Левски Зона В, Левски Зона Г, Левски Зона Г

На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 571-ва/Кв. Левски/, Владимир Вазов, Левски Зона В, Левски Зона Г, Могилата, Поп Грую, Поручик Георги Кюмюрджиев

Община Сердика  

На 13.02.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: ж. к. Фонодови Жилища

На 13.02.2018 г. /09:45 - 13:30 ч./ - София: Йосиф Щросмайер, Пражка Пролет/Кирил Николов, Фондови Жилища

На 13.02.2018 г. /11:00 - 15:30 ч./ - София: Банишора, Ген. Столетов, Калофер, Козлодуй, Коритник/Вилко Димитров/, Охрид/Станка Първанова/

На 13.02.2018 г. /17:00 - 23:30 ч./ - София: Козлодуй

На 14.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Княз Борис I, Козлодуй

Община Слатина  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Рибарица 17 Вх. А, Б

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Братован, Братя Пешеви, Детелин Войвода, Румен Войвода

На 13.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Кадин Връх 3

На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Атанас Узунов, Детелин Войвода, Иван Миланов, Иван Щерев

Община Средец  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 16.02.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ - София: Васил Левски

На 12.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Хан Крум

На 12.02.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ - София: Лавеле, Позитано, Света Неделя/Вл. Ил. Ленин/, Света София

На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Авицена, Любен Каравелов, Фритьоф Нансен

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Любен Каравелов

На 15.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Иван Денкоглу

На 16.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Яворов/Ленин/ Бл. 57 Вх. А, Б;Бл. 58 Вх. А, Б

На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Васил Левски, Георги С. Раковски, Патриарх Евтимий

Община Триадица  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Ивайло , Лайош Кошут

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Бул. ”Витоша 93

На 12.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - София: Христо Ботев

На 13.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Лайош Кошут, Христо Ботев

На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Янко Забунов/Петър Топалов

На 13.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - София: Ивайло, Македония

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Бузлуджа

На 14.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - София: ул. Луи Айер

На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Солунска/Васил Коларов/

На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Патриарх Евтимий, Хайдушка Гора

На 16.02.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - София: Витоша







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари