ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Видин за периода 15 - 19 януари 2018 г.

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Видин  

На 19.01.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ - Видин: Бидн Гараж № 8, Тополовец, Шеново Възраждане Бл 1

На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 18.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Видин: Първа

На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 18.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Въртоп: Втора, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 18.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Гайтанци: 213, Втора, Двадесет и Първа, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета

На 15.01.2018 г. /09:00 - 14:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 18.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Димово, Общ. Димово

На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 18.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Ивановци, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 18.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Синаговци: 236 , Кв.21, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвъра, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 001009 - Стоп.Двор, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Синаговци: Първа

На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 18.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Срацимир

На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 18.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Срацимирово: XI-82, Кв.17, Втора, Девета, Десета, Жп Кантон Гара Срацимир 53, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

Община Димово  

На 15.01.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Бела: 000148, I Кв.64, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Вълчек: Георги Димитров, Лило Тошев, Пета, Петко Ценов, Първа, Трета, Четвърта, Шеста; Гранитово, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Димово, Общ. Димово: VІіі-38, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Безименна, Белоградчик, Боян Чонос, Бързица, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дванадесетте, Девети Септември, Димитър Благоев, Еленко Богданов, Живко Иванов, Ивайло, Илия Доцински, Йорданка Николова, Кокиче, Комсомолска, Коста Йорданов, Коста Петков, Кръсто Трифонов, Лале, Лиляна Димитрова, Малчика, Мико Нинов, Никола Еленков, Никола Й. Вапцаров, Пазарска, Пеньо Пенев, Работническа, Свилен Русев, Стефка Александрова, Тодор Титуренков, УПИXVII ,Кв. 38, Христо Ботев, Христо Смирненски; Кладоруб: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста; Макреш: Втора, Георги Бенковски, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Лило Тошев, Осемнадесета, Осма, Петко Ценов, Петнадесета, Седемнадесет Партизани, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Острокапци: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дълго Поле, Общ. Димово: №I-164 Кв.19, Осма, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста;Костичовци: Васил Коларов, Георги Костадинов, Двете Партизанки, Живко Пуев, Илия Филипов, Кузман Георгиев, Никола Еленков, Партизани, Ремсисти, Ск Спартак, Сталинградска Битка, Стоян Георгиев, Христо Смирненски;Скомля: Втора, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста;







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари