ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Кюстендил за периода 15 - 19 януари 2018 г. - 2 част

/Продължение от 1 част/

Община Кюстендил

...

На 17.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Александър Димитров, Ангел Кънчев, Архимандрит Зинови, Босилеградска, Бузлуджа, Булаир, България, Вола, Гаров Площад, Дондуков, Драгомир, Ефрем Каранов, Жп Гара, Ивайло, Йосиф Ковачев, Козлудуй, Люле Бургас, Неофит Бозвели, Обект 38 ТП Езерата, Октомврийска Революция, Петър Берон, Площад Войнишко Въстание, Раковски, Спасовица, Стефан Караджа, Столетов, Три Уши, Узунов, Хаджи Димитър, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Шести Септември;

На 17.01.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ На 18.01.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Богослов: 037149, Махала Топилата, Местност Саманли Баир;Ветрен, Общ. Невестино: Мах.Агушка, Мах.Дамянска, Мах.Капралска, Мах.Ковачевска, Мах.Новаковска, Мах.Ризовци, Мах.Смиленска; Илия; Кюстендил: Абоба, Белият Камък, Местност Планина Осогово, Местност Ръжеве, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка; Ново Село, Общ. Кюстендил: Махала Двете Реки; Раково, Общ. Невестино: Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала Реката, Махала Решанска, Махала Чеканец; Сажденик: Махала Златанска; Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги с. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, Махала Диновска, Махала Маркова, Махала Рошковци, Местност Галеница, Местност Змиярника, Местност Саманли Баир, Местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка; Цървена Ябълка: Таскова Плевня;

На 17.01.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 18.01.2018 г. /09:15 - 10:00 ч./ - Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар;

На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кюстендил: Ален Мак, Банска, Бащовица, Буревестник, Витоша, Габрово, Казанлък, Комплекс Изток, Любимец, Люлин, Медковец, Мездра, Местност Николичевски Път, Младост, Плиска, Пловдив, Победа, Порой, Самодивска, Свищов, София, Стрелча, Стубело, Сълза, Трън, Цар Освободител, Чайка, Янтра;

На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ябълково, Общ. Кюстендил: Бенковски;

На 19.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кюстендил: Асен Суичмезов, Батак, Герена, Гранички Път, Ж.К. Герена, УПИ XXI, Кв. 415, Запад, Кадин Мост, Кокиче, Местност Турски Гробища, Морава, Пролет, Рила, Синчец, Станкевско Шосе, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител;

На 19.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Кюстендил: Абоба, Авксенти Велешки, Антим I, Антим I, Арда, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Априлов, Велбъжд, Виница, Владимир Димитров Майстора, Вола, Възраждане, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Георги Горанов, Георги Тертер, Георги Цариградски, Даскал Дамаскин, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Даскал Димитри, Деветнадесети Февруари, Демокрация, Димитър Пешев, Дондуков, Евлоги Георгиев, Евлоги Георгиев, Единадесети Август, Емануил Попдимитров, Емил Шекерджийски, Ефрем Каранов, Жан Жорес, Жданов, Земен, Златна Панега, Зора, Ивайло, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Илинден, Ильо Войвода, Ильо Войвода, Кадин Мост, Камчия, Капанска, Кв. 257 ул. Димитър Пешев, Кириат Оно, Кирил Цонев, Климент Охридски, Константин Николов, Константинова Баня, Кочо Честименски, Криволак, Любен Каравелов, Маестро Никола Атанасов, Марица, Места, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Мориц Леви, Мусала, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Овощарска, Одрин, Одрин, Октомврийска Революция, Осми Март, Охрид, Парчевич, Пауталия, Пенчо Славейков, Полковник Стефан Манов, Първи Май, Райна Цанева, Райна Цанева, Раковски, Родопи, Свети Иван Рилски, Скобелев, Солун, Софроний, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Столетов, Страцин, Струма, Тимок, Тодор Ангелов - Божаната, Траянова, Търговска, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Ботев, Христо Лекарски, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Асен, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Цар Симеон 1-ви, Цариградска, Църноок, Яворов;

На 19.01.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Кюстендил: Георги Горанов, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Евлоги Георгиев, Одрин, Пенчо Славейков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон 1-ви, Цариградска;

Община Рила  

На 15.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Пастра: 55539.100.132, Местност Туфано, Пастра, ПИ №55539.100.207, Стопански Двор;

Перник: Кристал Блокове;

Рила: Местност Горхим, Местност Елешница;

Рилски Манастир: 028005, Местност Бачкова Чешма, Местност Биволарника, Местност Владичина Поляна, Местност Горско Стопанство, Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Илийна Река, Местност Кирилова Поляна, Местност Пчелина, Местност Турското Парче;

Община Сапарева баня  

На 15.01.2018 г. /13:30 - 13:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot;Грабежо&Quot;, Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев;

На 15.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ресилово: 027007;

На 15.01.2018 г. /13:30 - 13:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ - Паничище: 300 В Отдел 04,Ид.65365.210.970, II, II,Кв.8, Іх - Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І ,Кв. 70, УПИ VIII Кв.10;

Ресилово: 026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - VІі-672,Кв.36, ХIV-11,Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра; Самораново: 65245,6,153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко ПИперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин; Сапарева Баня: 032046, 65365,601,10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.186, 65365.602.602, I ,Кв.74, III, Кв.125, LXXVІ,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, LXXXIV-2797,Кв.74, ІІІ-3071, Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни Дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ - 1351, ПИ LXXXІІІ; Кв.74, ПИ №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ - Х-2641, ПИ 65365.601.84, УПИ VI-147,Кв 12,Пи65365.601.92, УПИ VIII-2759,Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода;

На 15.01.2018 г. /13:45 - 14:45 ч./ - Сапарева Баня: Славяни;

На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ - Ресилово: 026170, Акация, Бенковски, Здравец, Игликина Поляна, Изгрев, Красна Поляна, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Трети Март, УПИ - VІІ-672,Кв.36, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон;







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари