ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Кюстендил за периода 15 - 19 януари 2018 г. - 1 част

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Коркина: Коркина, Х-21,Кв.2

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Шатрово: 067016, VІ-255, Кв.27

На 16.01.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Бобов Дол: Васил Коларов, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Никола Й. Вапцаров, Осми Март, Свилен Русев, Стефан Стамболов

Община Бобошево  

На 17.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Блажиево: Демокрация, Залез, Минзухар, Пламък, Теменуга, УПИ - V-77,Кв.11, Хаджи Димитър, Цар Борис

На 17.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Изгрев, Китка, Св.Иван Рилски, ХII,Кв.22, Христо Ботев, Цар Борис

На 18.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Блажиево: Демокрация, Стопански Двор, Теменуга, Христо Ботев

На 18.01.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Усойка: Васил Левски, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Малина, Мерковица, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Яворов

На 19.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люляк, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша

Община Дупница  

На 15.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Крайници: Верила, Георги Раковски, Добри Чинтулов, Максим Горки, Младост, Панайот Волов, Петко Славейков, Рила, Трети Гв. Полк

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тополница, Общ. Дупница: Местност Дрено, Нупи-1609

На 15.01.2018 г. /09:15 - 10:00 ч./ - Джерман: Местност Пульова Воденица

Дупница: Местност Пульова Воденица, Разметаница

Дупница: 68789.603.401.1, 68789.605.153, Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бенковски, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Васил Друмев, Васил Разсолков, Верила, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Китка, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Кулата, Лакатица, Мадара, Марица, Марков Камък, Местност Дренски Рид, Местност Подридна, Метоха, Момина Сълза, Мусала, Невена Коканова, Неофит Бозвели, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Петрохан, ПИротска, Победа, Развесена Върба, Райна Княгина, Рупите, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ - ІІ, Кв. 261, УПИ 68789.606.1, УПИ XI-3482,Кв. 264, Хан Омуртаг, Хемус, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Цар Освободител, Чайка, Черковна Джерман: 013024, 017022, Асен Орански, Васил Левски, Георги Димитров, Дупнишка Комуна, Иглика, Кирил и Методи, Коста Петров, Местност Бела Вода, Местност Площа, Рила, УПИ II-24, Юри Гагарин Бадино: УПИ - Іі-113, Кв.21 Бобошево: Махала Въртен Камък Боровец: II-259,Кв.14, XVIII-263 Кв.14, УПИ-І Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483,Кв.50 Джерман: 013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов Дол, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор Драгодан: №000026, извън регулация, Махала Ортакчийска Дупница: 68789.25.34, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Пульова Воденица, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода Крайни Дол: ХIх-51 Крумово, Общ. Кочериново Мурсалево: 200002, 244,Кв.12, III- 279, V-688 Кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански Слатино, Общ. Бобошево: IV-123,Кв.15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов Фролош Цървище: Махала Ореевица, Цървище

На 15.01.2018 г. /10:30 - 10:45 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ - Дупница: 68789.16.114, XXXIV-6620, Кв.130а, Академик Петър Динеков, Алеко, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Баба Ната, Бистрица, Булаир, Велико Търново, Венелин, Възход, Генерал Владимир Вазов, Гео Милев, Георги Икономов, Даскал Христо Тодоров, Двадесет и Втори Март, Димчо Дебелянов, Драган Овчаров, Дружба, Дупница, Евтим Трайчев, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Бобошевски, Игумен Йосиф, Илинден, Йордан Йовков, Калоян, Кирил и Методий, Княз Ал. Батенберг, Мальовица, Милин Камък, Мир, Оструган, Пазарна, Патриарх Евтимий, Прогона, Професор Александър Балан, Първи Май, Рилски Манастир, Родопи, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стара Планина, Тишина, Трети Гвардейски Полк, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Симеон Велики, Черни Връх

На 15.01.2018 г. /10:45 - 12:15 ч./ - Дупница: Академик Петър Динеков, Алеко, Венелин, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Евтим Трайчев, Княз Ал. Батенберг, Трети Гвардейски Полк

На 15.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Джерман: Асен Орански, Бор, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Еделвайс, Здравец, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Голямата Порта, Местност Китева Ливада, Местност Мали Бельов Дол, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Скакавица

На 16.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Джерман: 059050, Асен Орански, Дупнишка Комуна, Кокиче, Коста Петров, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов Дол, Партизанска, Самуил, Стопански Двор, Теменуга, Цар Крум, Явор

На 16.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Джерман: 017022, Асен Орански, Васил Демиревски, Георги Димитров, Дупнишка Комуна, Коста Петров, Местност Кръсто, Рила, Христо Ботев

На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Крайници: Баба Е Механджийска, Бузлуджа, Васко Манолов, Волга, Генерал Заимов, Жабокрек, Захари Стоянов, Малчика, Мара Петлякова, Трети Гв. Полк, Хан Аспарух, Христо Механджийски, Чаталджа

На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Крайници: Александър Стамболийски, Априлско Въстание, Баба Тонка, Батак, Васил Демиревски, Верила, Гео Милев, Дупнишка Комуна, Иван Вазов, Йорданка Николова, Малчика, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Славейков, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Христо Механджийски

Община Кочериново  

На 15.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Мурсалево: V-688 Кв.66, Васко Манолов, Волга, Георги Раковски, Калоян, Москва, Мусала, Плиска, Стопански Двор, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Мурсалево: Бузлуджа, Волга, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Калоян, Марек, Москва, Мусала, Плиска, Струма, Христо Ботев, Юри Гагарин

Община Кюстендил  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.01.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Кюстендил: Абоба, Антим I, Асен Златаров, Бузлуджа, Вола, Възраждане, Георги Горанов, Георги Тертер, Георги Цариградски, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Деветнадесети Февруари, Дондуков, Евлоги Георгиев, Единадесети Август, Емануил Попдимитров, Ефрем Каранов, Жан Жорес, Земен, Златна Панега, Зора, Ивайло, Илинден, Ильо Войвода, Камчия, Климент Охридски, Константин Николов, Кочо Честименски, Маестро Никола Атанасов, Места, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Овощарска, Одрин, Октомврийска Революция, Осми Март, Пенчо Славейков, Райна Цанева, Раковски, Скобелев, Стефан Караджа, Столетов, Страцин, Струма, Тимок, Траянова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Лекарски, Цар Асен, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Цариградска, Църноок;

На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 17.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кюстендил: Александър Димитров, Априлско Въстание, Асен Златаров, Бузлуджа, Вола, Гоце Делчев, Деветнадесети Февруари, Добри Чинтулов, Дрин, Еверест 84, Ефрем Каранов, Земен, Иглика, Искър, Козлудуй, Липа, Мара Гидик, Места, Местност Гърлянски Черешарник, Местност Дренов Дол, Местност Сухи Бунар, Овощарска, Панайот Волов, Площад Войнишко Въстание, Раковски, Столетов, Сухи Бунар, Трайко Китанчев, Траянова, Хаджи Димитър, Цар Петър, Цветна Градина;

На 15.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Гурбановци; Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух; Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска; Ивановци, Общ. Кюстендил; Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала ПИлищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър; Кутугерци; Кършалево; Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец; Мазарачево: Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река; Преколница: Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска; Раненци: Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска; Церовица: Махала Бело Камене; Чудинци;

На 15.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долно Село: М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала ПИщилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци;

На 15.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Коприва;

На 15.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова; Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката; Горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива; Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева; Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото; Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка; Добри Дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме; Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска; Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището; Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница; Драгойчинци: Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова; Злогош: Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци; Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница; Метохия: Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци; Побит Камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село; Полетинци; Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък; Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар; Трекляно: Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Табаци, Махала Центъра, Махала Шумановци; Уши: 030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска;

Чешлянци: Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре;

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бобешино;

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Преколница: Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска;

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Раненци: Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска;

На 15.01.2018 г. /10:30 - 13:30 ч./ - Кюстендил: Константин Николов, Овощарска, Цар Освободител;

На 15.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ На 17.01.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ На 18.01.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Савойски: Махала Бреза, Махала Пелтечка;

На 15.01.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска;

На 16.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.01.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Кюстендил: Авксенти Велешки, Антим I, Арда, Васил Априлов, Велбъжд, Виница, Владимир Димитров Майстора, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Демокрация, Димитър Пешев, Евлоги Георгиев, Емил Шекерджийски, Жданов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Кадин Мост, Капанска, Кв. 257 ул. Димитър Пешев, Кириат Оно, Кирил Цонев, Константинова Баня, Криволак, Любен Каравелов, Марица, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Мориц Леви, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Охрид, Парчевич, Пауталия, Полковник Стефан Манов, Първи Май, Райна Цанева, Родопи, Свети Иван Рилски, Солун, Софроний, Стефан Караджа, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Яворов;

На 16.01.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.01.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ На 18.01.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар; Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин; Длъхчево-Сабляр: Мах.Милчовска, Местност Орехчето; Друмохар: Мах.Ангеловци, Мах.Джоганска, Мах.Табачка, Мах.Таушанска, Местност Сврътките; Еремия: Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска; Згурово; Илия: Мах.Груйовска, Мах.Делийска, Мах.Карадачка, Мах.Кацарска, Мах.Левковци, Мах.Миленска, Мах.Мишовска, Мах.Ралинска, Мах.Рекалийска, Мах.Тузлучка, Мах.Чукарска; Кадровица: Мах.Постолска, Мах.Станкова; Лелинци: Васил Левски, Махала Горна; Неделкова Гращица; Пелатиково: Мах.Брусарска, Мах.Бумбарска, Мах.Горовска, Мах.Дръчките, Мах.Карпуска, Мах.Кацарска, Мах.Леската, Мах.Лодарска, Мах.Манчовска, Мах.Орешарска, Мах.Очипалска, Мах.Попанска, Мах.Раковска, Мах.Селишка, Мах.Суровичка, Мах.Сърнатичка, Мах.Траянци, Мах.Тръстеник, Мах.Харизанска, Мах.Чифлико, Мах.Шеовци, Мах.Шишовска, Мах.Шопска, Мах.Янкуловци; Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев; Смоличано: Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала Реката, Махала Св.Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци; Страдалово: Мах.Борачичка, Мах.Геберо, Мах.Дъбовска, Мах.Заячка, Мах.Иванковци, Мах.Кьосевци, Мах.Лингурска, Мах.Логодашка, Мах.Нечемска, Мах.Орничарска, Мах.Пешовска, Мах.Реката, Мах.Рудишка, Мах.Рудище, Мах.Стамболийска, Мах.Шаинска, Мах.Ширилийска, Мах.Шияне, Мах.Шиячка; Тишаново: Мах.Божковци, Мах.Воденица, Мах.Гълъбовска, Мах.Ивановска, Мах.Качанска, Мах.Колевска, Мах.Митковска, Мах.Найденци, Мах.Новковска, Мах.Реката, Мах.Тутковска, Мах.Хайдушка, Мах.Цървилото, Мах.Янчовска; Църварица: Мах.Гракалска, Мах.Карадачка, Мах.Копривен, Мах.Реката, Мах.Укалска;

На 16.01.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.01.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч./ На 18.01.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Търсино;

На 16.01.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Ваксево: Махала Баздарска, Махала Гюрова, Махала Дърманска, Махала Камберска, Махала Ковачка, Махала Лазарска, Махала Михтарска, Махала Мулова, Махала Петачка, Махала Семенска, Махала Станковска, Махала Шаренкова;

На 16.01.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 17.01.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 18.01.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, ПИонерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев; Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител; Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха Река, Местност Друмарката, Местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин; Слокощица: Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги с. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала Селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски;

/Следва/







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари