ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Ловеч за периода 15 - 19 януари 2018 г.

Източник: ЧЕЗ

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: 52218.172.54, Балкан/Видима/, Барата/Видима/, Барахарска/Зла Река/, Бор/Видима/, Ботев Връх/Видима/, Бъзов Дял/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Градина/Видима/, Грънчарска/Видима/, Дуневска/Видима/, Здравец/Видима/, Кв.Видима, Кв.Зла Река, Кокиче/Видима/, Курорт/Видима/, М. Пандуци Кв. Видима, Маринска/Видима/, Матевска/Видима/, Махала Гроба, Местн.Видима, Местн.Зла Река, Минзухар/Видима/, Мичо Митков/Видима/, Младост/Видима/, Обиколна/Видима/, Орловска/Видима/, Пейковци/Видима/, Преселци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Първомайска/Видима/, Радинска/Видима/, Синчец/Видима/, Стара Планина/Зла Река/, Стърна Река/Видима/, Туристическа/Видима/

На 15.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Изгрев/Ново Село/, Ковашка/Острец/, М.Събевци, Мазалат/Острец/, Острец/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/

Община Ловеч  

На 17.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Малиново, Общ. Ловеч: Бачо Киро, Георги Мамарчев, Иван Вазов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пенчо Славейков, ПИперска, Плиска

На 18.01.2018 г. /11:30 - 11:45 ч./ - Изворче: 43952.525.0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга

На 18.01.2018 г. /11:30 - 11:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Ген.Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка; Катунец: 36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра; Ловеч: 43952.533.118, Акация, Бачо Киро, Васил Героя, Витоша, Възрожденска, Габрака, Гозница, Дълбокия Път, Дядо Дончо, Искър, Люлин, Местност Бабаковец, Местност Кючука, Местност Червен Бряг, Младост, Момина Сълза, Момчил Войвода, Нарцис, Ната Стоянова, Освобождение, Пано Рогозаров, Пладнище, Подп.Александър Кусев, Райкова Кошара, Ракита, Синчец, Тодор Чернев, Цар Иван Александър, Червен Бряг, Чуклата, Янтра; Орляне: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май; Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, Местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д.Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, с.Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов;

Община Луковит  

На 15.01.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ - Луковит: Асен Златаров, Възраждане, Златна Панега, Мушат, Синдикатска, Христо Попов

На 16.01.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ - Луковит: Ген.Гурко, Цар Симеон 1

Община Тетевен  

На 15.01.2018 г. /12:00 - 12:40 ч./ - Асен, Общ. Тетевен

На 15.01.2018 г. /12:00 - 12:40 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: Бор, Васил Драганов, Васил Йонков, Възход, Георги ПИскулев, Гецо Атанасов, Дако Йонков, Детелина, Дъб, Здравец, Иглика, Илия Пандурски, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Йото Нинов, Йото Пеев, Йото Стойков, Камен Лисец, Кара Георги, Лальо Ненов Динов, Липа, Люляк, Малина, Местност Байнов Поток, Местност Видрите, Местност Левица, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Нено Йотов Краев, Никола Врачев, Никола Милчев, Нягол Войвода, Петко Найденов, Роза, Синчец, Славотин, Стоян Войвода, Теменуга, Тодор Христов, УПИ І Кв.1, Цачо Ненов

На 15.01.2018 г. /12:00 - 12:40 ч./ - Тетевен: Дванадесети Конгрес, Дончовци, Махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов

На 16.01.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Тетевен: Александър Стамболийски, Васил Йонков, Димитър Благоев, Иван Туйков, Илия Темелски, Михал Койчев, Нейо Крачунов, Павел Койчев, Станьо Койчев, Тома Василев, Христо и К.Цакови

На 17.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Глогово: Водна, Еделвайс, Иван Туйков, Мах.Джебин Трап, Местн.Три Могили, Местн.Широки Трап, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин

На 17.01.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Тетевен: Димитър Благоев, Кардан, Крачун Иванов, Христо и К.Цакови

На 18.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Малък Извор, Общ. Ябланица: Присойка

На 18.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: 62579.168.546.1, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Костина, Отец Кирил, ПИ-62579.164.2

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Български Извор: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Раковски, Демокрация, Иван Вазов, Извора, Кокиче, Местност Роденец, Странджа, Черно Море, Юрий А.Гагарин

Община Троян  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гумощник: Клиновци, Мах.Реката, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска;

Терзийско, Общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Пъпровци, Терзийска

На 16.01.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: 10-та, 12-та, Авксентий Дацин, Атанас Хасъмски, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Комуна, Осъм, Панайот Волов, Стара Планина, Хемус

На 17.01.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Буковец, Васил Левски

На 17.01.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Буковец, Власи Илиев, Канъчка, Незабравка, Христо Ботев, Шипка

На 17.01.2018 г. /13:15 - 15:00 ч./ - Врабево: Арх.Борис Боев, Георги Димитров, Иван Вазов, Каля-Черква, М. Держика, Маршал Толбухин, Христо Ботев, Цар Калоян, Черно Море

На 18.01.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Врабево: Георги Димитров

На 19.01.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Добродан: Димитър Рупов, Иван Марковски, Кирил и Методий, Комсомолска, Марин Семерджиев, Минко Гадев, Мир, Пенко Маринов, Раковска, Стара Планина, Стефан Тонков, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков

Община Угърчин  

На 16.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 19.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Микре: Васил Кировски, Васил Левски, Генерал Столетов, Димчо Дебелянов, Кольо Семов, Опълченска, Семо Стоянов, Христо Талигарски, Цар Иван Шишман, Цар Самуил

На 18.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин: Балча, Димитър Пъшков, Подене, Попенец, Станковска, Троян, Чепля

Община Ябланица  

На 15.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Златна Панега: Бачо Киро, Димитър Грънчаров, Местност Драганина Могила, Митко Палаузов, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Хан Аспарух

На 15.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: Ален Мак, Бачо Киро, Ген.Гурко, Даскал Иван Цоков, Доктор Иван Божинов, Дядо Ковач, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Кирил и Методий, Мизия, Никола Николов, Нов Ден, Освобождение, Ратица, Стефан Караджа, Столетов, Тодор Каблешков, Шипка

На 16.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Златна Панега: Бачо Киро, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Златановци, Йордан Йовков, Любен Каравелов, Местност Драганина Могила, Митко Палаузов, Опълченска, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Стара Планина, Хан Аспарух, Шипка

На 16.01.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Батулци: Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Георги Диков, Здравец, Панайот Волов, Първи Май, Стоян Панов, Христо Ботев

На 16.01.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Дъбравата: Христо Ботев

На 18.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вутю Малков, Единство, Никола Петков, Оборище, Петър Василев, Равнището, Стара Планина, Стоянковото, Съева Пещера







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари