ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Монтана за периода 15 - 19 януари 2018 г.

Източник: bnr.bg

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Берковица: Акация, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-Р Иван Панов, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена Стена

На 18.01.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Боровци: Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Бонов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Раковски, Шосе - Лом - София, Ъгъла на ул. Хр. Ботев и В. Левски

Община Бойчиновци  

На 16.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Ерден: 000010, 972014, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Деветнадесет, Единадесет, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем

Община Брусарци  

На 18.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Дондуково: Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Кокиче, Ломска, Синчец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юндола

Община Вълчедръм  

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Вълчедръм: 22-ти Септември /23-ти/, Адалберт Антонов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Армалуй, Бачо Киро, Васил Левски, Капитан Савойски, Освобождение /Ленин/, Стоян Заимов /С.Русев/, Хъшове

На 15.01.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Вълчедръм: Алеко Константинов, Балатон, България /Г.Димитров/, Граф Игнатиев /А.Жданов/, Даскал Тодор, Димитър Маринов, Добри Войников, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Клокотница, Ком, Любен Каравелов, Отец Пайсий, Петко Славейков, Славянска, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Юрий Гагарин

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Вълчедръм: Алеко Константинов, Баба Тонка, Балатон, Бенковски /Д.Благоев/, Бузлуджа, България /Г.Димитров/, Вежен, Генерал Скобелев, Златия, Никола Вапцаров, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий, Радовиш, Раковски /Г.Кирков/, Славянска, Софрони Врачански, Трети Март /Г.Генов/, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Давидов, Цар Борис I /Л.Димитрова, Цар Самуил, Цар Симеон Велики /М-Л Т/

На 17.01.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Вълчедръм: Баба Тонка, Бенковски /Д.Благоев/, България /Г.Димитров/, Ген.Владимир Стойчев /Мб/, Георги Попадийски, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Златия, Клокотница, Лайош Кошут, Пъстрина, Стадиона /Комсомолска/, Струма, Съединение /В.Коларов/, Хаимбоаз, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица

На 18.01.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Вълчедръм: Алеко Константинов, Балатон, Братя Миладинови, Извън Населеното Място, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Странджа, Съединение /В.Коларов/, Трети Март /Г.Генов/, Хан Аспарух, Цар Самуил

Община Георги Дамяново  

На 16.01.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Гаврил Геново: Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Шест, Първа, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири

На 15.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Георги Дамяново: извън регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Четвърта

На 15.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Говежда: Втора, Двадесет и Девет, Двадесет и Осем, Двадесет и Шест, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Три, Тридесет и Четири

Община Лом  

За периода 15-21.01.2018 г. /08:30 - 17:00 ч./ - Замфир: Беласица, Васил Коларов, Витоша, Георги Димитров, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Никола Й.Вапцаров, ПИротска, Рила, Струма, Толбухин, Царибродска, Шипка

На 16.01.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ - Замфир: Бенковски, Вела Пеева, Волга, Въча, Дунав, Замфир Хаджийски, Искър, Камчия, Ком, Левски, Оборище, Прага, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 18.01.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ - Лом: Васил Левски, Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър

Община Монтана  

На 17.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Видлица: извън регулация

За периода 15-19.01.2018 г. /00:30 - 16:00 ч./ - Монтана: Младост

За периода 15-19.01.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Монтана: Акд. Иван Дориданов, Васил Левски, Генерал Арнолди, Генерал Арнолди, Жеравица, Захари Стоянов, Младост, Младост, Младост, Сан Стефано, Св.Св.Кирил и Методий, Трети Март(Г.Димитров), Цар Иван Александър(Т.Тр.

На 15.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Монтана: 22-ри Септември, Васил Друмев, Веренишка(М.Веренишки), Генерал Столетов(А.Греков, Димитър Талев(Ц.Тодоров), Княз Александър Батенберг, Кокиче, Петър Парчевич, Свети Климент Охридски(Г., Стефан Савов(М.Пенов), Хан Тервел(Н.Алексиев), Цар Борис III-ти(З.Попов), Юлиус Ирасек(Житомирска), Юрий Венелин

На 15.01.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ На 16.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Монтана: Арда, Беласица, Витоша, Камчия, Кошарhик, Мальовица, Мусала, Нов Живот, Оборище, Одрин(Миладин Кунчев), Одрин/Миладин Кунчев/, Охрид, Петко Каравелов, Петър Богдан, Тинтява, Хан Кубрат, Чучулига

На 15.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Долно Белотинци: 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген.Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, извън регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Пъстрина, Синчец, Христо Михайлов

На 16.01.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Крапчене: Асен и Петър, Васил Левски, Георги Бенковски, Главна(Георги Димитров), Дунав, Ивайло, извън регулацията, Клокотница(В.Пеева), Петко Рачев Славейков, Попова, Три Уши, Хан Аспарух(Р.Първанов), Хан Крум(Жданов), Цар Симеон(Д.Тодоров), Ъгъла на ул. Главна и Асен и Петър

На 16.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Долни Богров: 27

На 16.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Студено Буче: Антон Иванов, Боровец, Боян Чонос, Гагарин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Младенов, извън регулацията, Кирил и Методи, Михаил Маринов, Никола Цеков, Стефан Караджа, Тодор Йорданов, Хаджи Димитър

На 17.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет; Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет; Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх; Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет; Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста; Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта; Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка; Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Помеждин: 500.110, ІV-148 Кв.9, ІІІ, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста; Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта;

На 17.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Монтана: Младост, Свети Патриарх Евтимий(П.;

На 17.01.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Смоляновци: Александър Стамболийски, Аспарух, Валентина Терешкова, Георги Димитров, Замфир Попов, Лика Рачин, Лило Русинов, Людмила Живкова, ПИонерска, Христо Ботев, Юри Гагарин;

На 17.01.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Монтана: Ангел Кънчев, Баба Тонка, Георги Данчов(Д.Данов), Гоце Делчев(Лика Рачин), Илия Маринов, Петър Парчевич, Юрий Венелин, Яне Сандански(Л.Караст.);

На 17.01.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Монтана: Велико Търново(Ил.Царев), Мария Димова(Б.Стоилов), Свети Климент Охридски(Г., Трети Март(Г.Димитров), Цар Асен;

На 17.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Смоляновци: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Байкал, Бор, Братя Миладинови, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кирил и Методий, Лика Рачин, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Махала Блатото, Славейко Горанов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Чайка;

На 18.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Доктор Йосифово: Ангел Йончев, Бельовец, Божур, Възход, Д-Р Йосиф Иванов, Давид Цонков, Дунав, Здравец, Илия Цеков, Лековника, Липа, Роза, Цибрица, Цоновчето;

Община Чипровци  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Горна Ковачица: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Пета, Петнадесет, ПИ 1, Кв. 35, Първа, Седма, Трета, УПИ 212, Кв.17, Четвърта, Четиринадесет, Шеста







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари